•  

  pokaż komentarz

  Mogę zostać twoją maskotką? Razem będziemy podbijać stoły Europy. Tajemniczy pokerzysta i jeszcze bardziej tajemniczy Żbik pomocnik. Pomyśl jak wielką sławę moglibyśmy zyskać :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @Zbik_Europejski: Wklejając swoje zdjęcie w avatarze całkowicie zaprzepasciłeś mozliwosc bycia tajemniczym, wszyscy juz wiedzą jak wyglądasz i kim jesteś :P Na ch... mi żbik pomocnik, który nie jest tajemniczy? :P

 •  

  pokaż komentarz

  Na jaką partie będziesz głosować, i dlaczego na KNP ?

 •  

  pokaż komentarz

  1. Jak bardzo przydaje się znajomość matematyki? Czy bez tego w ogóle można grać w pokera?
  2. Długo się 'wkręcałeś' w to towarzystwo?
  3. Jak wygląda życie profesjonalnego gracza pokera? Dziwki, lasery i helikoptery?

  •  

   pokaż komentarz

   @a5x4:
   1. Matematyka bardzo się przydaje, powinienes mieć jakies podstawy, jednak napewno nie jest ona warunkiem aby byc bardzo dobrym graczem, jest wielu pokerzystów grających znacznie wyzej niż ja, oraz znacznie lepszych odemnie, którzy mają problemy z najprostrzymi obliczeniami.

   2. Trochę nie rozumiem pytania, grono pokerzystów nie jest jakąś zamkniętą grupą, więc nie widze potrzeby "wkęcania" się.

   3. To w jaki sposób gracz "sie prowadzi" głownie zależy od jego osobowosci, jesli lubi imprezy to imprezuje, jesli lubi dziwki to chodzi na dziwki :) Różnica jest taka, że może sobie pozwolić na znacznie więcej niż przecietny koles w jego wieku, który pracuje za 2k pln miesięcznie.
   Jednak jesli miałbym generalizować, to obserwując moje najblizsze pokerowe otoczenie, jesteśmy raczej typowymi no life`ami. którzy większość casu spędzają przed komputerem, ale zaznaczam, że jest to tylko i wyłącznie nasz wybór, ponieważ absolutnie nie jesteśmy przez nasz "zawód" w jakikolwiek sposó ograniczeni.

 •  

  pokaż komentarz

  5. Czy zajmujesz się głównie skubaniem początkujących?
  6. Ile - miesięcznie - jesteś (średnio) wstanie zarobić w ten sposób?

  •  

   pokaż komentarz

   @Ujek:
   5. Podczas gry, graczy przy stoliku mozna podzielic na 2 kategorie: regularsi oraz fishe. Gra z regularsami (czyli graczami takimi jak my) nie jest ani zabawna, ani dochodowa, dlatego naszym głownym celem jest szukanie "fishy", czyli słabych, początkujących graczy.

   6. Nie chciałbym określać wygranych w skali miesiąca, ponieważ zdarza sie nawet, że w danym miesiącu gracz jest na minusie, aby jednak dać Ci jakies wyobrażenie powiem tylko, że moje dochody w tamtym roku przekroczyły 30 000 euro. Chciałbym też zaznaczyć, że nie jest to absolutnie jakiś niesamowity wynik, powiedziałbym, że wręcz przeciętny w porównaniu do niektórych osób które znam.

1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 następna