•  

  pokaż komentarz

  Żerują na ludzkiej niewiedzy. Ty porwałeś jedną umowę, a w tym czasie jego dziesięciu kolegów podpisało 10 kolejnych umów. Ja się dziwie że prawo zezwala na funkcjonowanie takich złodziejskich biznesów.

  •  
   R.....d

   +1

   pokaż komentarz

   @Kick_Ass: Bo widzisz - oni dzialają ZGODNIE Z PRAWEM - dlatego cięzko sie ich pozbyć.
   Ja podarlem umowę (a raczej wszelkie dokumenty jakie podpisal teść x2 - kopia i oryginał) PRZED wyslaneim ich do siedziby w Radomiu - gdym nie zachęcil gościa do odwiedzin w poniedzialek - juz było by "po ptokach" - co prawda jest 10 dni na odstapienie od umowy, ale w praktyce jest to albo zwrotna poczta "adresat nieznany" albo telefoniczne zbywanie "jutro wpadnę do Państwa" a jutro trwa 9 dni.....

   Firma jest legalna - to ludzie powinni bardziej uważać co podpisują. W regulaminy, cenniki, warunki gwarancyjne, pelnomocnictwa - wowczas takie firmy nie będą miały pola do popisów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Radbard: Cool story bro. Gratuluje szybkiej i odpowiedzialnej reakcji. Najgorsze są właśnie te hieny żerujące na niewiedzy i naiwności starszych ludzi, którym się w głowie takie przekręty zwyczajnie nie mieszczą.

  •  
   R.....d

   +2

   pokaż komentarz

   @azmar: Tym razem się udało - kilka godzin później i umowa powędrowała by do siedziby w Radomiu.... i już nie było by tak łatwo jej po/zerwać. Dziś słyszalem o kolejnych oszolomach - chodza po klatkach i zbierają zaliczki na "przyszłą wymianę wymienników ciepla i gazomierzy" - przedstawiają sie jako pracownicy społdzielni mieszkaniowej. Jak do mnie trafią to wpuszczę, zamknę drzwi, pod drzwiami posadze psa, wp@%!@#%ę i zadzwonię po pały.