•  

  pokaż komentarz

  z Korwinem można się zgadzać lub nie... ale podajcie JAKĄKOLWIEK alternatywę. Bo głosowanie na 'bandę czworga' jest kompletnym debilizmem. Jak można głosować na kogoś kto miał swoją szansę i wszystko, a przynajmniej większość, sp#@$%!%ił?

 •  

  pokaż komentarz

  Nieważne na kogo zagłosujecie - 95% polaków nawet nie słyszała o KNP. To jest porażka mediów, że jakieś gówna typu "Partia Kobiet", z poparciem w najmniejszych ułamkach, jest bardziej znana. Nie mówię tu o jakimś spisku i bandzie czworga, ale popytajcie znajomych, czy wiedzą, czym jest Kongres Nowej Prawicy

  •  
   y.....c

   0

   pokaż komentarz

   @v0ldenet: Mnie zastanawia natomiast dlaczego media chcą aby było tak jak jest, czyt. wciąż te same partie w sejmie, te same twarze przewijające się w reportażach. Żeby mieć o czym mówić w serwisie informacyjnym? Żeby mieć tematy (korupcje, afery itd)? Już pomińmy wpływy polityków na dziennikarzy...
   Widzą, że jest zbyt dobrze w Polsce, a mimo to usiłują zachować taki stan rzeczy wciąż promując tych samych ludzi, te same partie. Tego kompletnie nie rozumiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @v0ldenet: Gdyby mieli informować o każdej kanapowej partii, to już nie byłoby miejsca na cokolwiek innego

  •  

   pokaż komentarz

   @ysiulec: Media są stabloidyzowane. Nikt nie mówi o KNP bo to jeszcze nie są polityczni celebryci. Poza tym KNP ma jedną wielką wadę - Korwina. Nikt w mediach nie potrafi patrzeć poważnie na cokolwiek co robi ten czlowiek i trudno im się dziwić. RPP też jest na marginesie, a się o nim dużo więcej mówi i nie jest to dla mnie żaden tajemny spisek, a po prostu Palikot jest większym celebrytą i więcej się ,,dzialo" wokól niego.

 •  

  pokaż komentarz

  Prawdopodobnie będę głosował na KNP, z tego powodu czuję się zobowiązany do krytyki. Na razie jednak jest zbyt ogólnikowo, by się przyczepić, poczekam na więcej. W takich ogólnikach to i POPisSLD wygląda świetnie. Czekam :)

  •  

   pokaż komentarz

   @ajuto00: Największym problemem, poza "czy to się uda?", jest jak dla mnie: "czy nas na to stać?" Bo zniesienie PIT-u i CIT-u brzmi bardzo dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @ponton: wymogiem jest radykalne zmniejszenie wydatków państwa. Na ile partia Korwina chciałaby to zrobić odpowiedzialnie, oto jest pytanie. Łatwo powiedzieć "zwolnimy większość urzędników", ale ci urzędnicy czymś się zajmują - chodzi o to, by tak radykalnie uprościć prawo, by ci urzędnicy nie byli potrzebni... Nie oszukujmy się, trzeba przeprowadzić coś takiego to wielkie przedsięwzięcie porównywalne z transformacją ustrojową autorstwa Balcerowicza. Pytanie: czy w szeregach KNP znajdzie się żelazny autorytet w kwestiach ekonomicznych, taki, którego nawet Korwin by słuchał? Od strony ideologicznej wszystko jest cacy, ale za słowami powinny stać szczegółowe ekspertyzy i wyliczenia.

   Chciałbym aby KNP weszło do parlamentu, by zobaczyć, co ich będzie bardziej interesowało: promocja konserwatyzmu czy może wolnorynkowej gospodarki i reform.

  •  
   m........2

   +1

   pokaż komentarz

   @ajuto00: Dokładnie o to chodzi. Happeningi Korwina na placu Zamkowym, że wywali 2/3 urzędników bo tylko piszą między sobą zamiast robić to tylko zwykłe pieniactwo. Ci ludzie mają swoje zadania, które nikt nie zrobi za nich. Najpierw prawo, upraszczanie całego tego p$@%#%@nika, upraszczanie procedur, komputeryzacja, wywalenie tych ludzi, którzy nie umieją poprawnie obsługiwać peceta i itd. Problemem jest to, że ten tysiąc w większości studentów i gimnazjalistów popierających JKM nie zastąpi na kluczowych stanowiskach starych wyjadaczy. I tu jest problem. Bo klika urzędnicza jest w stanie skutecznie zablokować każdego szefa. Przekonał się o tym nie jeden władca z przeszłości jak choćby Gorbaczow w sowietach.

 •  

  pokaż komentarz

  Wykop. Postulaty są w całości zgodne z moimi poglądami (chociaż dość ogólnikowe).
  Jednak niepokój pozostaje. Osobiście wolę konkretne działania zamiast gadanie o działaniach. Oby nie było, że chcieli dobrze a wyszło jak zwykle. Bo tak było za poprzedniego rządu i jeszcze wcześniejszego i jeszcze wcześniejszego...

 •  
  M......r

  +16

  pokaż komentarz

  Nie głosuję na PO/PiS/SLD/PSL, to zagłosuję na KNP. Nawet jeśli nic nie zrobią to nic nie stracimy, bo już teraz nic się nie robi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mercuror: Poza sejmem jest też PPP. Może na nich zaglosujesz? A może na NOP? Przecież też jest poza sejmem. Nie wiem jak można czyjś dotychczasowy sukces wyborczy (lub jego brak) traktować jako merytoryczny powód do glosowania na kogoś. Jeżeli podoba Ci się program KNP, lub chociaż najmniej niepodoba to śmialo na nich glosuj i tyle. Po co do tego dorabiać dodatkową ideologię?

Dodany przez:

avatar SzalonyJablecznik dołączył
553 wykopali 68 zakopali 6.9 tys. wyświetleń
Advertisement