•  

  pokaż komentarz

  Dopóki zachodnie rządy będą dawały miliardy dolarów skorumpowanym rządom państw afrykańskich oraz póki jedzenie, ubrania i wszystko inne będzie zapewnione, dopóty sytuacja polityczna i ekonomiczna się nie zmieni.

  http://i.imgur.com/C8NDp.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   jedzonko przylatuje z europy, czarni sie mnozą jak mrowki, a jak wkońcu braknie żarcia to nagle wielki głód i znowy trzeba im wysyłac, zaby mogli sie mnożyc i tak wkoło...

  •  

   pokaż komentarz

   @dave8: jest wielka część prawdy w tym co mówisz, a parę wieków temu? było ich tyle samo, i tak samo cierpieli głod i co europa zrobiła z nich? zakładników. I warto pomyśleć co to da że tak w kółko i w kółko będzie się im dawało jedzenie? no jasne że tylko zwiększy się ich liczba. w krajach afrykańskich robią tyle dzieci ile tylko mogą bo to jest ich jedyne zabezpieczenie na przyszłość.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak rozwiązać problem głodu i bezrobocia? Pozwolić głodnym zjeść bezrobotnych.
  Sorry za żart, na prawdę się wzruszyłem.

 •  

  pokaż komentarz

  Niech oni nas nie karmią obrazkami głodujących dzieci tylko niech zaczną uświadamiać ludzi co się dzieje w np. takim Kongo gdzie watażkowie tłukąc się pomiędzy sobą pacyfikują całe wioski. Zamiast kłaść kasę na jedzenie, które i tak zostanie zagrabione niech ktoś wreszcie zajmie się tym co jest pierwotnym problemem.
  Tak samo Somalia - głód i bieda, w wiadomościach zdjęcia chudzinek ale o tym, że wszystko zagarniają pod siebie lokalne watahy i to, że nikt tam nie chce jeździć w obawie o własne życie to już nie wspomną.

 •  

  pokaż komentarz

  E tam, bedzie GMO to bedzie jedzenie...

 •  

  pokaż komentarz

  A te barany z kamerami się przyglądają tylko i nagrywają. Nic więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Excalibur25: Już kiedyś byl raban o kamerzyste co stal i nagrywal konanie człowieka, zamiast mu pomoc - jak widac na filmiku - to jest standard - reporterzy sie poustawiają, właczą kamerki, co odważniejszy podejdzie do dzieciaka i juz mają "super niusa". A dziecko patrzy i się zastanawia o co chodzi.... i umiera. Sk$%%ysyństwo na najwyższym poziomie - podeobne akcje sa w Iraku, Libii, Afganie - wszedzie tam gdzie giną ludzie......

  •  

   pokaż komentarz

   @Radbard: Zgadzam się z tobą w 100%-ach, jak ten film zobaczyłem i jak oni na to reagują to każdemu miałbym chęć zrobić kuku za przeproszeniem. Typowi lalusie z miasta, aby nagrać i kasę wziąć , reszta w dupie. Przepraszam za wulgaryzmy.

  •  

   pokaż komentarz

   zawsze mnie to zastanawialo, facet z kamera/aparatem za $20k dokumentuje jak dziecko w Afryce umiera z glodu... hmmm.... -_^