•  

  pokaż komentarz

  Nie wiem co on mówi o żydach ale ma rację co do internetu - dzięki internetowi można weryfikować informacje i ciężej wprowadzać propagandę.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wiem czy nie jestem bardziej nienormalny niż ten facet, że przesłuchałem go do końca ;-)
  Na końcu jest nawet o Stalinie, który rzekomo rozwinął słowiańszczyznę i niszczył sanhedrynów

 •  

  pokaż komentarz

  Nie jestem pewny o co mu chodzi z żydami ale o to że ogólnie są źli i takie tam? I że w internecie ludzie też tak uważają?
  Jeśli o to mu chodzi, to poniekąd ma racje. Dzięki szybkiemu przepływowi informacji i ogólnemu ich obiektywizmowi odbiorcy sami widzą po której stronie leży problem. Tyczy się to żydów, muzułmanów czy innych grup. Bo czy w telewizji usłyszysz źle o innych grupach etnicznych niż białasy?
  Przykład z zamieszek z Londynu. W TV powiedzą, że to Londyńczycy, a w internecie na filmikach wyraźnie widać, że w większości przypadków to murzyni ( już nie wchodząc w szczegóły natury religijnej). Albo np problem z Izraelem i Palestyną. Ja osobiście mogę policzyć na palcach jednej ręki ludzi którzy mają zdanie, że to przez odbieranie palestyńczykom ziem jest tam rzeź.
  A co z ich szkoleniem żydów w nienawiści do innych ras? Widziałem to w internecie, bo gdzie indziej pokażą takie rzeczy?
  Zresztą w necie sam wybierasz co chcesz oglądać/czytać i najczęściej jest to prawdziwsze od tego co powiedzą w TV. Nie ma tutaj miejsca na kłamstwa, bo ktoś zawsze to sprostuje.