Przeglądasz archiwalną wersję znaleziska.

Konferencja NE: Przestępstwa PKW powinny spowodować unieważnienie wyborów.

@w...........u youtube.com #polityka #nowy #ekran #wybory #konferencja #nowyekranpl #przestepstwa #pkw

6 września, o godz. 12.00 odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Nowego Ekranu z udziałem dziennikarzy wszystkich mainstreamowych stacji dotycząca zawiadomienia o przestępstwach PKW i wezwania Prezydenta i SN o rozpisanie nowych wyborów.

 •  

  pokaż komentarz

  Będzie jazda tym bardziej, że patrząc na to dokumenty chłopaki mają rację, pytanie czy Polska jest państwem prawa, bo jeżeli jest to mamy wybory od nowa.

  •  
   w...........u

   +6

   pokaż komentarz

   @mariovan: Ta kampania będzie zaskakująca dla naszego społeczeństwa. Szkoda, że jest takie małe zainteresowanie w mediach. Dziś jedynie w internecie na podstawie depeszy PAP-u były informacje w główniejszych portalach, ale zainteresowanie tym tematem jest nadal niezbyt duże. A przecież to może dużo pozmieniać.

  •  

   pokaż komentarz

   @mariovan: Myślę że wybory organizowane od nowa, otworzą nieco oczy ludziom, że jest źle. Skorzystają na tym mniejsze partie. Bo to już jest śmiech na sali...

 •  

  pokaż komentarz

  Drodzy Panowie z Nowego Ekranu darmowe wasze wysiłki. Wasze wnioski podzielą los podpisów pod JOWami w ramach 4x Tak. Co z kolei przypomina sytuacje z 3x Tak.

  •  

   pokaż komentarz

   (chciałem coś dopisać ale strona wygasła) więc pokrótce. Banda Czworga, czyli ci od "4xTak" tak samo jak ci od "3xTak" mają prawo głęboko wiadomo gdzie. Nie zmieni się nic do póty do póki za łamaniem przez nich prawa nie pójdą, a raczej nie wyjdą ludzie na ulice. Kolejny przykład bezczelnego łamania prawa to nie ujawnienie przez Bronka ekspertyz na które się powoływał podpisując ustawę o zmianie składek ZUSowsko OFE-owskich. Balcerowicz wraz ze swoja fundacja zaskarżyli ten akt zatajenia do sądu i wygrali. Myśli ktoś, że Bronka to ruszyło i opublikował rzekome ekspertyzy? Po prostu najzwyczajniej w świecie mają prawo za nic, nas mają w dupie i śmieją nam się w twarz. Dlatego właśnie pozostajemy republiką kartoflana czyli republiką tylko z nazwy gdzie prawo istnieje ale tylko na papierze.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  fajnie, że parę osób się wypowiada.

  im więcej małych partii tym lepiej, może którejś uda się rozbić ten beton w sejmie,
  z drugiej jednak strony im większe rozproszenie głosów po 2-3% tym gorzej.