•  
  R.....3

  +60

  pokaż komentarz

  Weźcie mnie naplusujcie, bo i tak nie ma tu co komentować.

 •  

  pokaż komentarz

  Milicja TEŻ była OBYWATELSKA !

 •  

  pokaż komentarz

  Raczej kiepski materiał. Hasło oczywiście chwytliwe i łatwe, tak jak ktoś nade mną napisał, dobre na vlepki. Na Wykop jednak wchodzi się raczej, żeby jakiś ciekawy artykuł poczytać, czy obejrzeć jakieś inne ciekawe znalezisko, które wymaga refleksji. A tutaj to niestety, nie ma nawet czego komentować. Lipa

  •  

   pokaż komentarz

   @Glowacki92:
   Za 6 dni masz wybory. Jeśli '92 to Twój rocznik... to masz swoje pierwsze prawo do oddania głosu w wyborach.
   Jeśli to co się dzieje wokół Ciebie, to co widzisz w telewizji i to jak PO stara się zamiatać prawdę pod dywan (w KAŻDYM temacie, od autostrad po opiekę lekarską) ...
   ... i TO CIę nie zmusza do refleksji... to jestem mocno przerażony. Ale nie mam pretensji, zrozumiesz to co napisałem za parę lat. Gdy miałem tyle lat co Ty, również to co się dzieje w kraju wydawało mi się bez znaczenia.

   Powodzenia życzę

  •  

   pokaż komentarz

   @PiotrPaw:
   Rozumiem, ze masz mnie na leminga, który będzie głosował na partie populistyczne.
   Wychodzisz z błędnego założenia, że jeśli ktoś krytykuje materiał krytykujący tę partię, to ją popiera.
   Tak, 92 to mój rok urodzenia, jednocześnie pragnę nadmienić, że głosowałem już w wyborach prezydenckich. W nadchodzących wyborach nie zamierzam głosować na żadną z większych partii. Prędzej KNP, lub RPP.

   Zobacz jaki stek bzdur wysnułeś tylko na tej podstawie, że skrytykowałem ten materiał. Materiał jest kiepski, nadaje się na demotywator, kwejka, czy po-landa. Na Wykop się przychodzi, aby zobaczyć coś, co wywoła dłuższą refleksję.

   "Milicja też była obywatelska" - To ma mnie zmusić do refleksji? Porównanie do milicji? Coś w stylu: "Tam gdzie oni stoją, kiedyś stało ZOMO? Jak to pobudza Cię do myślenia, to lepiej uważaj, żebyś nie trafił na Friedriecha Hayeka, Rona Paula, czy Miltona Friedmana w internecie.

   To, że jakaś partia Ci się podoba, lub nie, nie oznacza, że można ślepo coś głosić, lub zaprzeczać. Trzeba patrzeć na to gdzie i jak to robisz.

   Powodzenia życzę

  •  

   pokaż komentarz

   @Glowacki92:

   Po prawdzie, to na kogo głosujesz interesuje mnie mniej więcej w równej proporcji do tego, ile w zeszłym roku miałem śniegu na parapecie. Po prostu.
   Ty z kolei przyjmujesz, że skoro wrzuciłem materiał krytykujący partię PO, oznacza że będę głosował na PIS, co jest takim samym stekiem bzur, który jak twierdzisz - wysnułem na Twój temat.
   Zaznaczyłem dość wyraziście, że CIEBIE może nie zmusza do refleksji ten obrazek - w porządku, prawo święte, tyle że to raczej Ty wyciągnąłeś dziwaczne, w dodatku kompletnie dziwne wnioski, iż o cokolwiek Cię oskarżam.

   Nie zgadzam się z Tobą jedynie, że nie zmusza to do refleksji jako sytuacji, która aktualnie dzieje się w kraju.
   Wybacz również , że nie zrobiłem z tego demota, kwejka i prolanda, ani nawet nie wrzuciłem tego na fejsbuka, niestety - zawiodłem Cię.

   Cieszy natomiast tak szeroka znajomość znaczących osobistości w naszym pięknym świecie, aczkolwiek ciekawią mnie i Twoje poglądy, skoro pobudzać do myślenia ma mnie człowiek, który jest za legalizacją narkotyków, a przeciwny jest tradycyjnym małżeństwom. Rzeczywiście... Jeśli tacy ludzie Cię inspirują, chylę czoła.

   PS. O ile cały wyżej napsany tekst jest z dużą sympatią do Ciebie i Twojej wiedzy o tyle podsumuję jednym mniej pozytywnym zdaniem. Trąca hipokryzją, gdy piszesz iż wyciągam błędne wnioski i rzucam stekami bzdur, podczas gdy włąścwie cała Twoja wypowiedź, to błędne wnioski, złe oceny i przede wszystkim... błędne osądy.

   Cieszę się natomiast, że przywołałeś nadrzędny cel dzialania wykopu, choć nie zauważyłem nigdzie iż głównym celem wykopu jest refleksja. Od tego są demotywatory.

   Powodzenia
   (Ps. zapraszam prv do dalszej konwersacji)

  •  

   pokaż komentarz

   @PiotrPaw:

   ... i TO CIę nie zmusza do refleksji... to jestem mocno przerażony.
   i

   Po prawdzie, to na kogo głosujesz interesuje mnie mniej więcej w równej proporcji do tego, ile w zeszłym roku miałem śniegu na parapecie. Po prostu.
   Zdecyduj się, najpierw jesteś przerażony tym, że Twój materiał nie zmusza mnie do refleksji, a teraz interesuję Cię tyle co zeszłoroczny śnieg. Niebywałe.

   Ty z kolei przyjmujesz, że skoro wrzuciłem materiał krytykujący partię PO, oznacza że będę głosował na PIS
   Wybacz, ale czy mógłbyś mi wskazać, gdzie napisałem o tym, na kogo Ty będziesz głosować? Napisałem jedynie jak to jest ze mną, aby pokazać, że w tej kwestii nie mam powodu, aby PO bronić.

   Wybacz również , że nie zrobiłem z tego demota, kwejka i prolanda, ani nawet nie wrzuciłem tego na fejsbuka, niestety - zawiodłem Cię.
   Zupełnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Wytłumaczę Ci jeszcze raz, spróbuję innymi słowami.
   Nie oczekuję od Ciebie, abyś wrzucał ten materiał na jakikolwiek serwis. Według mnie jednak (moja subiektywna opinia) teksty, które można wymalować sprayem na bloku mieszkalnym, czy na ścianie publicznego sracza nie są adekwatne do przeznaczenia tego portalu. Tutaj ludzie dzielą się ciekawymi myślami, naukami ścisłymi, filozofią, polityką (artykuły, filmy).

   pobudzać do myślenia ma mnie człowiek, który jest za legalizacją narkotyków, a przeciwny jest tradycyjnym małżeństwom. Rzeczywiście... Jeśli tacy ludzie Cię inspirują, chylę czoła.

   Kwestia szkodliwości marihuany (bo pewnie to masz na myśli) jest sporna. Jej zwolennicy uważają ją jako cudowne lekarstwo, a przeciwnicy widzą ją jako wielkie zło, które może zniszczyć naszą cywilizację. Ja uważam, że jest to używka, jak każda inna i należy ją używać z głową. Medycznie nie potwierdzono żadnego zgonu spowodowanego Marihuaną, a każdy z nas wie, że od alkoholu i wyrobów tytoniowych umiera bardzo wiele osób.

   Co do gejów i ich małżeństw... Czy kiedykolwiek Palikot (bo o niego chodzi, prawda?) powiedział, że tradycyjne małżeństwa są złe i należy ich zabraniać, czy w jakikolwiek sposób piętnować? Nie przypominam sobie. Poza tym ta sprawa obyczajowa, która dotyczy w porywach 1% ludzi w Polsce jest kompletnie nieistotna. Służy odwracaniu kota ogonem od ekonomii oraz spraw, które dotyczą przeciętnego Kowalskiego.

   Powodzenia

   P.S.
   Również zapraszam.

  •  

   pokaż komentarz

   @bad_mojo:
   Krytyka krytyką, ale zachowajmy trochę kultury...

  •  

   pokaż komentarz

   @PiotrPaw: I dlatego uważasz, że tak poj%%%ne zestawienie partii politycznej z milicją jest sluszne? Równie dobrze ktorąkolwiek partię prawicową na którą będziesz glosowal (czy to będzie PiS, czy KNP) mogę zestawić z SS i powiedzieć ,,oni też nazywali siebie patriotami." Równie demagogiczne i żalosne zestawienie.

   No, ale Wykop to Wykop i prawackie lemingi największe gówno wykopią.

  •  

   pokaż komentarz

   @PiotrPaw:

   Jeśli to co się dzieje wokół Ciebie, to co widzisz w telewizji i to jak PO stara się zamiatać prawdę pod dywan (w KAŻDYM temacie, od autostrad po opiekę lekarską) ..
   Chciałbym poznać tę prawdę.

   Ty z kolei przyjmujesz, że skoro wrzuciłem materiał krytykujący partię PO, oznacza że będę głosował na PIS, co jest takim samym stekiem bzur, który jak twierdzisz - wysnułem na Twój temat.
   Na kogo zatem będziesz głosować?

 •  

  pokaż komentarz

  Eee... to się nadaje na główną? Wątpię, poziom kwejka.

 •  

  pokaż komentarz

  Chciałbym coś mądrego napisać ale nic nie przychodzi mi do głowy. Tylko wzruszenie i resentyment (53 lata) - czytać świadomie i ze zrozumieniem. Wykop, ku.wa! - i tu program odmówił umieszczenia słowa w oryginale.