•  

  pokaż komentarz

  "Ambasador RP w Oslo przesłał do norweskich mediów oświadczenie, w którym przeprosił Norwegów za kontrowersyjną wypowiedź pani konsul."

  Takie czasy nastaly, ze trzeba przepraszac za mówienie prawdy.

 •  
  m.......7

  +47

  pokaż komentarz

  Stwierdzenie niezbyt dyplomatyczne, ale na pewno nie kontrowersyjne. Co najmniej kontrowersyjne byłoby negowanie słów pani konsul.

  •  
   k..............s

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   n......n

   +3

   pokaż komentarz

   @kosmicznyrolmops: bzdura, dyplomacja to gra charakterów, wygrywa silniejszy, a nie ten który bez względu na wszystko wymija się słodkim pierdzeniem. Takich ludzi w dyplomacji nazywa się uległymi cipkami. Szczególnie w tej sytuacji należało uderzyć w stół, do cholery, tu chodzi o nasze dzieci, na arenie międzynarodowej ta sprawa mogła być do wygrania, szczególnie że był wcześniej incydent włoski, o którym wiem, a były pewnie i inne kraje w podobnych sytuacjach. Mogliśmy poprzez skandal rozpocząć dyskusję z udziałem całej europy na temat podejścia Skandynawów do dzieci z obcokrajowców...

   Ale nie, polska dyplomacja przecież kieruje się jedną zasadą: jak zapytają to odpowiadaj "tak panie, przepraszam, tak panie, przepraszam..." oczywiście w pozycji niskiego ukłonu, zwanej też, przez Putina szczególnie, wypięciem dupy do zerżnięcia przez chętnych.

  •  
   k..............s

   -2

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  
  w..........j

  +20

  pokaż komentarz

  powiedziala prawde, ale wywolala napiecie dyplomatyczne, wiec jej zwolnienie bylo koniecznoscia, nie ma tu nic dziwnego. ##$@ w dupe norweskim rzecznikom praw dziecka :)

 •  

  pokaż komentarz

  Moim zdaniem Pani Konsul miała 100 % racji.
  Jeżeli w bandycki i bezprawny sposób zabiera się dzieci rodzicom to takie metody można porównać do działań jakie stosowali naziści.
  A Pani Konsul wyleciała z roboty bo miała odwagę powiedzieć to co myśli , stalą się ofiara poprawności politycznej i wazeliniarstwa polskiego MSZ.

 •  

  pokaż komentarz

  Działała pod wpływem emocji, zwłaszcza, że temat kontrowersyjny mogła postarać się lepiej warzyć słowa... Co nie zmienia faktu, że całkiem trafnie podsumowała norweską administrację. :)

Dodany przez:

avatar M.......s dołączył
175 wykopali 0 zakopali 2.3 tys. wyświetleń
Advertisement