•  

  pokaż komentarz

  Wszystkie te opcje można mieć na starszym androidzie z zainstalowanym dodatkowym oprogramowaniem...

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny raz zastanawiam się nad kupnem iPhone dzięki któremu używanie telefonu było przyjemnością jednak ostatnimi czasy przeglądając ICS stwierdzam, że podoba mi się bardziej.
  Sam już nie wiem bo aplikacje dostępne na iOS są o wiele lepsze a to jest także bardzo ważne.
  Dodatkowo iCloud, który synchronizuje dane z iPadem...

  •  

   pokaż komentarz

   @le1t00: iGówno, zwykła mp3 od appla a już są komplikacje bo normalnie się nie da wrzucić mp3 tylko trzeba przez iTunsa...
   z drugiej strony wykonanie jest bardzo bardzo dobre

  •  

   pokaż komentarz

   @le1t00: Iphone jest tylko dobry jak wyznajesz jedyną oświeconą ścieżkę wyznaczoną przez świątobliwego Steve Jobs'a i posiadasz również inne rzeczy marki Apple. Dlaczego? Bo dopiero wtedy ładnie zaczyna się porozumiewać z innymi urządzeniami. Miałem swego czasu iPhone 3G i wiem że iOS już ulepszono ale dosłownie do kur.icy doprowadzały mnie te wszędobylskie ograniczenia srajfona. Mp3 nie ustawisz jako dzwonek, multimedialny telefon a opcji mms niet, multimedialny telefon a wielowątkowości niet, kamera jest ale filmów niet, bluetooth jest ale nie poprzesyłasz sobie zdjęć z kolegami przez niego i masa, masa innych pierdół. Generalnie masakryczny telefon dla tych którzy chcą by telefon robił to co JA CHCĘ a nie Steve Jobs se wymyślił. To ja jestem właścicielem telefonu i chcę by wykonywał moje polecenia !!! Z iPhonem była udręka aż go pchnąłem dalej. Tak bawiłem się w łamanie systemu etc. ale te ciągle mega zawiłe rozwiązania by zrobić jakąś najzwyklejszą rzecz doprowadzały mnie do szewskiej pasji. Przez to skutecznie się zraziłem do produktów Apple które lepiej wiedzą od właściciela czego on chce.

  •  
   c..............e

   0

   pokaż komentarz

   @matiusmm: Wykonanie ładne, co z tego jak raz spadnie na ziemię i jest brzydki i nieużywalny ?

  •  
   c..............e

   -1

   pokaż komentarz

   @xaliemorph: Jak miałeś ajfona czygje to mmsy w nim już były, coś nas cyganisz chyba :)

  •  

   pokaż komentarz

   @charles-gregoire: ee mówiłem o mp3 od apple on jest cała metalowa także ciężko bardzo ją zniszczyć ;-)

  •  
   c..............e

   0

   pokaż komentarz

   @matiusmm: ipod touch jest delikatny bardzo, w classicach zawsze miałem pokrzywiony ten metal.. więc ? Dodam że noszenie czegoś ładnego w futerałach i kejsach to profanacja jak dla mnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @charles-gregoire: ipod shuffle :) cały metalowy, prawie niezniszczalny :) a touch z tego co wiem ma teraz nawet gorilla glassa :)

  •  

   pokaż komentarz

   @charles-gregoire: G... prawda bo wprowadzono dopiero z kolejną którąś tam wersją iOS'a. Wcześniej trzeba było sobie wgrywać jakąś osobną aplikację która umożliwiała przysłanie tak zaawansowanej technologicznie procedury informatycznej jak MMS. Niestety to że masz iPhone'a krócej nie oznacza że i tak będziesz wszystko wiedział nt. modelu włącznie z historią. Generalnie na tak prostą rzecz Apple długo kazał sobie czekać aż implementuje tą skrajnie skomplikowaną funkcję do systemu.

   update: Tak, Apple wprowadził funkcję MMS do systemu dopiero od wersji 3.0 (kiedy pierwsza lepsza komórka za drobne pieniądze bez problemu to obsługiwała) Wcześniej trzeba było stosować wybieg aplikację w postaci SwirlyMMS

 •  

  pokaż komentarz

  Uważam, że nie będzie rewelacji zwłaszcza z oprawą graficzną. Honeycomb moim zdaniem prezentuje się ładniej, a już królem jest tutaj MIUI z rozbudowanymi możliwościami tworzenia tematów.

  •  
   c..............e

   0

   pokaż komentarz

   @bofort: Kurczę, zachęcony filmami na yt z miui na sgs, zainstalowałem. Fakt, czysty goły system pięknie się prezentował. Znalazłem nawet temat graficzny z ikonami sauve, jednak tych ikon było bardzo mało i po prostu większość skrótów wyglądała obleśnie. Nie da się zmienić ikon, podpisów z poziomu launchera, więc olałem 2.3.5a na rzecz czystego 2.3.5 od samsunga i powróciłem do nakładki go launcher ex. Szczerze, trudno mi się było połapać w miui, taki na siłę ajfonowy, jednak brakowało mu przejrzystości ios. Do tego cholernie niestabilnie pracował.

 •  

  pokaż komentarz

  Swietnie wyglada ten nowy Android, szkoda ze jak bedzie aktualizacja do SGS 2 to samsung wrzuci swojego Touch Wiza. Ludzie z google zapowiadali tym softem wielka rewolucje, jak dla mnie jej nie ma