•  

  pokaż komentarz

  Nie można normalnie złodzieje i oszuści zamiast syjonistyczni złodzieje i oszuści?

  •  

   pokaż komentarz

   @Pherun: ponieważ wypowiedź tyczy się zawężonej grupy pochodzenia tylko żydowskiego i to starał się raczej zaakcentować owy dr. Oczywiście "syjonizm" jest tak samo negatywnie nacechowane jak "nacjonalizm", itd., więc niezależnie jakie fakty przedstawi ten koleś to i tak będzie uważany za antysemickiego wariata. I tak go też odebraliście wraz z @Destr0 , prawda?

   Mnie ciekawi to, że Youtube nie cenzuruje filmików i poleca kolejne zestawy materiałów z tagiem "syjonizm". A pamiętać należy, że właścicielami YT, są również Żydzi, a skoro częściowo cenzurują google z treści "antysemickich", to ciekawe, że tutaj to zostawili.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Widziałem kilka filmików z jego udziałem i żal mi go. Gościu jest nieźle nawiedzony.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Dlaczego zawężać? Dlaczego akcentować?

   syjonizm jest tak samo negatywnie nacechowane jak nacjonalizm
   Dla mnie nie jest.

   prawda?
   No ta. Dziwisz się?

   Co mnie to obchodzi, mogą być nawet koperkowymi knurami byle mnie nie okradali(...).
   kurde

  •  

   pokaż komentarz

   @Destr0: innych nie widziałem, widziałem załączony. Ok, trochę przesadyzmu jest, ale jak odsiejesz fragmenty bełkotu, to zostają same fakty, które notabene można zweryfikować.

   Środowiska Żydowskie doprowadziły do ciekawej sytuacji: albo mówisz o Żydach dobrze, albo jesteś antysemitą, co jest równe często z końcem kariery, przekreśleniem wielu biznesów (przez "poprawność polityczną").

   @Pherun: masz rację, niestety nie są koperkowami knurami, lecz Żydami. A mając w łapkach media przez lata stworzyli ciekawy wzorzec o którym wspomniałem destrowi: czyli zakaz krytyki Żydów.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Żydzi nie są jedynym narodem, w którym są złodzieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Destr0: oczywiście, nie patrzmy daleko: Polacy też mają niechlubną opinię złodziei ;).

   Aczkolwiek wypowiedź na filmie tyczy się tylko tej konkretnej niewielkiej grupy w której skład wchodzą tylko Żydzi - to raz, a dwa: tyczy się TYLKO tego jednego pakietu przekrętów największego kalibru.

   Gdyby za tym stali muzułmanie, to im by się oberwało, gdyby za tym stali katolicy, to im. Ponadto zwróć uwagę na akcentowany w filmie motyw Izraela (czyli "jak dziś wspomóc Izrael" czy jakoś tak) - ten doktor jasno sugeruje, że ci konkretni Żydzi działają przeciw USA na rzecz innego kraju, a więc zakrawa to przy okazji o zdradę kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium:

   trochę przesadyzmu jest, ale (...)
   I dlatego wykopłem.

   zakaz krytyki Żydów

   Ok. Taki zakaz jest zły, ba Zły on jest. Jednak nie wyobrażam sobie po prostu sytuacji w której uzasadnione byłoby mówienie o Żydach źle. Można wyklinać konkretne osobistości, mniej lub bardziej zgniłą moralnie. Można uporczywie zwalczać państwo Izrael. Ale wszystkich Żydów?

  •  

   pokaż komentarz

   @Pherun: no i tu docieramy do puenty, którą staram się zaakcentować wyżej: on przecież nie mówi o wszystkich Żydach, tylko wskazuje imiona i nazwiska konkretnych osób. Inaczej bym zakopał, bo masz rację - nie wolno generalizować. To tak jakby z powodu bandy polskich idiotów kradnących za granicami wprowadzono zakaz wjazdu do UE dla reszty Polaków.

  •  

   pokaż komentarz

   @Destr0:
   "Żydzi nie są jedynym narodem, w którym są złodzieje."
   Za to mają kilku rekordzistów.

   Shalom Weiss: oszustwa finansowe, pranie pieniędzy.
   Wyrok: 845 lat więzienia - światowy rekord w długości zasądzonej odsiadki.

   Weiss był wcześniej szanowanym członkiem nowojorskiej gminy żydowskiej. Tymczasem stał się autorem wielkiego oszustwa i piramidy finansowej, w której oszczędności swojego życia straciło wielu emerytów z Florydy. Łączne straty wyniosły 450 mln dolarów. Co ciekawe, Weiss zbiegł do Austrii i mimo obietnicy władz o łagodniejszym wyroku został osądzony bardzo surowo. Po skazaniu go w 2000 roku może oczekiwać wyjścia na wolność w 2845 roku, a trochę wcześniej liczyć na zwolnienie warunkowe.

   Co ciekawe, Bernard Madoff (czyżby Żyd?) za defraudację ok. 15 miliardów $ dostał już tylko 150 lat. Tak się starał, a tu nici z pierwszego miejsca na podium.

  •  

   pokaż komentarz

   @k0rn1k: Zauważ że Ci ludzie mają większe możliwości do popełnienia przestępstwa niż np. w Polsce. To są przykłady że pieniądz może zniewolić człowieka.

  •  

   pokaż komentarz

   @k0rn1k: Sprawcy największych oszustw finansowych to Żydzi, bo amerykańska finansjera jest zdominowana przez Żydów. Dlaczego? Bo sobie w tym radzą lepiej od innych. Gdyby amerykańska finansjera była zdominowana przez Polaków to wcale bym się nie wstydził tego faktu

 •  
  h........m

  +2

  pokaż komentarz

  Niektórzy to wiedza jak sobie nagrabić, a potem się dziwią, że nikt ich nie lubi

 •  

  pokaż komentarz

  Chciałbym tylko zauważyć, że tam gdzie są duże pieniądze, tam również pchają się najzdolniejsi i najlepsi. Wall Street i w ogóle cała branża bankowości i finansów w USA zatrudniała, zatrudnia i będzie zatrudniać najlepszych i najzdolniejszych absolwentów renomowanych uczelni z całego świata. Ci ludzie wykorzystali swój potencjał i stworzyli takie rozwiązania, które doprowadziły do tego co jest teraz.

  Pytanie tylko czy jest to ich wina? Oczywiście, że nie. To wina błędnych decyzji podejmowanych przez amerykańską administrację która w starciu z takim potencjałem intelektualnym nie wytrzymała. Kilka błędnych decyzji podjętych w latach 70, 80 i 90-tych doprowadziło do tego co jest teraz. To był proces. Oczywiście nie zaplanowany, ale konsekwentnie realizowany krok po kroku w zmieniającej się politycznej rzeczywistości.

  To Rząd USA odpowiada za to co ma teraz miejsce w USA. Ci co protestują mają pretensje do niewłaściwych ludzi.

  http://www.youtube.com/watch?v=6YydZu-JQ44

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda, że nie Duke Nukem. Było by po sprawie.