•  

  pokaż komentarz

  Wiecie, że ta w czerwonym płaszczu trzy dni po tym incydencie zabiła faceta? Potrzymali ją dzień w areszcie i wypuścili. I skończyło się, jak się skończyło. Może lepiej gdyby ją tam też jakiś tir "dziabnął".
  http://www.thisisstaffordshire.co.uk/Friend-haunted-memories-killer/story-12547129-detail/story.html

 •  

  pokaż komentarz

  Takiej akcji jeszcze nie widziałem. Szkoda, że nie wyjaśniono później z czego ich zachowanie wynikało. W każdym razie po doprowadzeniu do używalnosci powinny być odpowiednio wynagrodzone, łącznie ze zwrotem kosztów całej akcji.
  A to, co mówili policjanci, bardziej mi wyglądało na domysły niż na konkretne wnioski (chociaż podejrzewam że mieli zupełną rację).
  I jeszcze ostatnia myśl - gdyby to g***o podawali żołnierzom, to z byle słabeusza da sie zrobić superwojownika, nieczułego na ból, bez poczucia strachu i rozsądku.

 •  

  pokaż komentarz

  :O Matko... w życiu bym się tego nie spodziewał. Ale filmik naprawdę dobry.

  Swoją drogą zastanawiam się co się z nimi działo potem. Osobiście chyba bym je może nie tyle uniewinnił, co zastosował znaczące okoliczności łagodzące - w końcu dostały nauczkę. A jeśli takiej nie zapamiętają to inne kary będą tylko marnowaniem czasu. Ich czasu. Z takim zachowaniem coś mi mówi że długo nie pożyją... (trochę jak w tej reklamie z puszką - "bądź miły dla palaczy, oni nie będą żyli tak długo jak ty")

 •  

  pokaż komentarz

  Filmik jest przegięty i proszę w komentarzach nie zdradzać akcji. Wg mnie te babki (blizniaczki ze Szwecji) albo byly ostro nacpane, albo sam diabel nimi sterowal :)

  •  

   pokaż komentarz

   Były. Ci znający angielski słyszeli że policjanci wspominali coś o narkotykach. A dokładnie wskazywali na to, że taka agresja, siła i ogólnie zachowanie musi być efektem działania narkotyków bądź alkoholu.

  •  

   pokaż komentarz

   Niezly narkotyk :) Wpadasz pod osobowke, pozniej pod tira i masz tylko zlamana noge. Ta druga w czerwonym choc zaliczyla "fatala", to jakos nie zrobilo to na niej wrazenia i jeszcze chciala pod nastepnym wskoczyc :) Ogolnie w takich przypadkach zastanawia mnie co nasz organizm moze wytrzymac :P

  •  

   pokaż komentarz

   Wydaje mi sie, ze moze wytrzymac wiele, ale chyba lepiej nie sprawdzac granic jego wytrzymalosci.