•  

  Czy da się wyłączyć autoodtwarzanie na Netflix? Irytuje mnie mocno jak wchodzę na film aby przeczytać o czym jest i on się od razu uruchamia.

  #netflix #pytanie

 •  

  no elo świeżak z tej strony
  jaka jest etykieta w przypadku odwiedzin sklepu z bronią?
  wchodzisz dziarskim krokiem machając trzymaną w ręku promesą krzycząc "mam, mam, mam pozwolenie" czy raczej pukasz i pytasz przez drzwi "p-p-panie kierowniku szanowny kochany można wejść dotknąć tej, no, broni palnej ostrej?"

  pokaż spoiler troche #heheszki a troche nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #bron
  pokaż całość

  +: exploti
 •  

  Jak to jest z prywatnymi trackerami? Policja po prostu ma to w dupie? Bo rozumiem ze za pobieranie czegoś z publicznych moze byc przypał.
  #torrent #torrenty #polishsource #btgigs

 •  

  Mirki mam pytanie, posiada ktoś z was internet satelitarny? Jak to wygląda? Aktualnie kończy mi się umowa, nie mam niestety opcji założenia neta dobrego po kablu, tylko same radiówki, które mają prędkość do 20mb. Lepsza technologia odpada przez zasłaniające drzewa.

  #internet #pytanie

 •  

  Proponuję postanowienie noworoczne: w 2021 roku zrobię pozwolenie na broń.

  Pomogę Ci! Prowadzę Braterstwo.eu, największe stowarzyszenie strzeleckie w Polsce. Poprowadzimy Cię za rękę od zera do uzyskania własnego pozwolenia na broń w 6 miesięcy.

  Rozdajo
  Noworoczne #rozdajo. 02.01.2021 po godzinie 20.00 wylosuję jednego plusującego, który otrzyma członkostwo i szkolenie (standardowy koszt 250 zł) za darmo. Możesz wypróbować strzelectwo bez ponoszenia żadnych kosztów :)

  W Polsce zdobycie pozwolenia na broń palną, a w efekcie zakup Glocka, AKMa, AR15, strzelby śrutowej, czy karabinu snajperskiego jest łatwe i dostępne dla około 75% Polaków.
  Wystarczy być: dorosłym, niekaranym i zdrowym psychicznie, a także dysponować 2000 zł i cierpliwością na 6 miesięcy. Łatwe! 6 miesięcy w 99% oczekiwanie, bo wysiłku jest jakieś 3 dni, reszta to czekanie aż przyjdzie kolejny list z urzędu.

  Uzyskanie pozwolenia na broń jest prostsze niz prawo jazdy. Łatwiejsze niż zaliczenie semestru na studiach. Mniej wymagające niż znalezienie dobrej pracy. Co roku robią to tysiące osób i nie wymaga to specjalnych zdolności, znajomości, czy wielu tysięcy złotych. KAŻDY praworządny człowiek w Polsce może bez trudu się uzbroić. Najpierw w cierpliwość w kontaktach z biurokracją, ale po pół roku już w Kałasznikowa!

  W 2018, w 2019 roku, czy w 2020 roku to samo wyzwanie podjęło z nami przeszło 300 Mireczków. Dzisiaj spotykam ich na strzelnicy z własnymi zabawkami (jeśli należysz do tej grupy: pochwal się w komentarzu). Ty też możesz do nas dołączyć!

  Najłatwiejsza droga:
  1. Zapisz się na stronie Braterstwo.eu do najtańszego w Polsce klubu sportowego i największej aktywnej organizacji strzeleckiej w całym kraju: 60 zł rocznie.
  2. Przejdź jednodniowe intensywne szkolenie: 190 zł, we Wrocławiu, Warszawie, Żorach, Krakowie.
  3. Wpadnij do lekarza sportowego na krótkie badanie: poniżej 100 zł, formalność.
  4. Zdaj egzamin państwowy: 400 zł, zdawalność około 92%.
  5. Wystąp o licencję: 70 zł, wysyłasz tylko jedną kartkę do klubu.
  6. Zrób badania lekarskie: psycholog, psychiatra, okulista, lekarz ogólny: 400 zł, nic trudnego
  7. Złóż wnioski o pozwolenia na Policję: 2*242 + 10 = 492 zł
  8. Odbierz pozwolenie na łącznie ok 15 sztuk broni do celu sportowego i do celu kolekcjonerskiego. Możesz z tą bronią strzelać na każdej strzelnicy i kupować wagony amunicji.

  Łączny koszt uzyskania pozwolenia: 1712 zł.

  Rozbicie na etapy:
  1. Oczekiwanie na egzamin na patent: 3 miesiące (wymóg regulaminowy), w tym czasie robisz jednodniowe szkolenie w klubie,
  2. Oczekiwanie na patent strzelecki, czyli zaświadczenie ze zdania egzaminu: 1 miesiąc
  3. Oczekiwanie na licencję: 1 miesiąc
  4. Oczekiwanie na pozwolenie: 1 - 2 miesiące.
  Łączny czas: 5-7 miesięcy.
  Od roku dla większości procedura przyspieszyła o kolejne 4-6 tygodni.

  Utrzymanie pozwolenia:
  Idąc powyższą drogą uzyskasz dwa pozwolenia: do celów sportowych oraz do celów kolekcjonerskich. Różnią się nieznacznie. Utrzymanie pozwolenia sportowego kosztuje w Braterstwie ok 260 zł rocznie.
  Utrzymanie kolekcji: 10 zł rocznie.
  Podpowiemy Ci jak zrobić, żeby było najkorzystniej. Ale nie musisz wydawać kokosów: możesz mieć broń i płacić mniej niż na utrzymanie kota (na odpowiednim poziomie)! Kot, czy UZI? Wybierz w 2021 roku!
  Przeszkolimy Cię i pomożemy Ci najtaniej i najsprawniej w kraju. Wystarczy jeden raz podjechać do któregoś z miejsc, gdzie uczymy. Jak zdobędziesz uprawnienia, pomożemy Ci przejść do lokalnego klubu, gdzie wejdziesz już na pełnych prawach jako posiadacz broni.

  Warszawskie możliwości
  W Warszawie od niedawna mamy naszą strzelnicę, dostępną za darmo dla każdego chętnego. Możesz regularnie strzelać, doskonalić umiejętności, próbować dziesiątek modeli broni.
  Prowadzimy regularne, bezpłatne zajęcia treningowe, a także coraz więcej zajęć szkoleniowych. Wszystkie są niekomercyjne. Niektórzy więcej płacą za dojazd do naszych aktywności niż udział.

  Jeśli mieszkasz w Warszawie lub Wrocławiu, to już po przejściu intensywnego szkolenia praktycznego masz dostep do regularnych treningów z broni klubowej, nierzadko taniej niż jak byś miał własną broń. Nawet jeśli żona (lub mąż!) kręci nosem na broń w domu, możesz szybko nabyć umiejętności używania broni palnej.

  Jak może Ci pomóc Braterstwo:
  Robimy co się da, żeby procedura była jak najprostsza i jak najtańsza. Szkolimy w kilku miastach miastach, przez cały czas prowadzimy Cię mailowo przez wszystkie kroki, nie ma żadnego stresu. W razie wątpliwości, w ciągu 24h odpowiemy na Twojego maila -- odpisujemy na ponad 1500 maili każdego miesiąca.

  Publikujemy za darmo kompletne szkolenia: najlepszy i najdokładniejszy kurs na część teoretyczną patentu strzeleckiego PatentStrzelecki.eu, który pomógł już ponad 30 tysiącom strzelców, czy kurs na prowadzącego strzelanie ProwadzacyStrzelanie.eu. Zależy nam, żeby nikt nie miał problemu ze stawianiem pierwszego kroku.

  Zachęcam do podjęcia wyzwania. To łatwe. Na lato postrzelasz już z własnej broni. Dokładnie takiej, jaką możesz obejrzeć w amerykańskich filmach, o ile strzela ogniem pojedynczym!. Jeśli tylko udało Ci się przeczytać cały wpis bez zaśnięcia, to dysponujesz odpowiednimi predyspozycjami mentalnymi do strzelectwa :)
  W Braterstwie jest kilkanaście tysięcy strzelców strzelców z całej Polski. Dołącz, zobaczysz dlaczego.

  Nowe realia
  Rok 2020 nauczył nas, że nic nie jest gwarantowane. Dużo z tego, co przez 30 lat było oczywiste, teraz zmienia się jak w kalejdoskopie. Być może w 2019 roku wizja posiadania prywatnej broni wydawała Ci się fanaberią. W 2021 roku, patrząc na wyzwania i ogromne zmiany, dużo łatwiej sobie wyobrazić, że warto dysponować wiedzą, umiejętnościami i dostępem do legalnej broni palnej. Pomożemy!

  Nieco więcej informacji na naszej stronie: uzyskaj pozwolenie na broń z Braterstwem.

  #bron #pozwolenienabron #strzelectwo #strzelajzwykopem
  pokaż całość

 •  

  Wykop pomocy, gdzie mogę obejrzeć online całego Dextera? #seriale #dexter #netflix #hbogo #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie

  źródło: 1609505831837.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika 111000010110001001100011

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)