•  

  Rozglądam się za 159 w dieslu z automatem (koniecznie), z tego co udało mi się doczytać na necie jest tam jakiś problem z słabym dołem podczas ruszania (wynika to z mapy silnika). Czy taka skrzynia ( w zależnosci od wariantu silnikowego) jest zapożyczona od jakiegoś innego pojazdu? Ma jakieś przypadłości?

  Rocznie robie ok. 40 tys km - auta nie trzymam nigdy więcej jak dwa lata, czy jakikolwiek silnik benzynowy nadaj się do gazu i jest warty rozważenia w mojej sytuacji? Zależy mi na stosunkowo niskim koszcie za kilometrówkę.

  #alfaholicy

  #alfaromeo
  pokaż całość

  •  

   @konradk1: nie interesują mnie modele poniżej 2009r. bo mamy już 2017.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) i tak kupuje stare auto.. starą alfe.. ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale ma to coś, zawsze chciałem ją mieć( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @ArpeggiaVibration: średnia prędkość mam w granicach 42-,47, ale na ostatnich 10k km miałem 47 bodajże, więc chyba trasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zdarza się w zimę zrobić 400 km w mieście tylko. Ile wtedy pali 10?

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Cześć, mam problem, jechalem DK i w miejscowości Morsk k. Świecia na jezdni leżał klin (taki który blokuje naczepę przed zjazdem z wzniesienia), niestety nie udało mi się uniknąć kontaktu z nim, uszkodzeniu uległ zderzak i jakiś element chroniący chłodnice od dołu - nie wiem jeszcze co z chłodnica. Co mam zrobić, jest szansa na odszkodowanie od zarządcy drogi? :/ Zrobiłem zdjęcia tego klina, zdjęcia uszkodzeń zrobię jutro, bo już ciemno było i telefon mi padł.
  Jakie są kroki postępowania w takiej sytuacji?
  #motoryzacja #samochody #odszkodowanie #ubezpieczenia
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika 4nonim

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.