•  

  Pytanie do wszystkich którzy kiedyś sami lub zapłacili za konserwację podwozia: ile wam to trzyma i ile powinno trzymać?

  Wiadomo, kilka zmiennych jest, ale mam tak, że miejscami widać piękną warstwę konserwacji (podłoga, progi) a elementy zawieszenia (tylna belka) już wpierdziela ruda i są ogniska. Minęły 3 lata od ostatniej konserwacji w 2017 w maju. Ta zima 2019/20 to wiadomo że był żart, więc albo mi ujowo zrobili albo za mało, niedokładnie , czy po prostu taki urok?

  Mazda 3 HB 2005 1.6 klekot

  (foto z 2017 po konserwacji - wczoraj byłem robić przegląd techniczny , przeszedłem , ale to co na foto jest ładne wczoraj było już rude)

  #motoryzacja #samochody #
  pokaż całość

  źródło: 1600288810291.jpg

  •  

   @snwptest: Ja zlecałem w tym roku piaskowanie podłogi od spodu i od wnętrza, a następnie zabezpieczenie tego, auto wielkości przeciętnego kompakta. Około 2k CBLN mnie wyszło, ale to bez rozbierania grubszych części typu tylny wózek, w środku wyjęte fotele i wykładzina z podłogi.

   Ogólnie auto 22 lata, co roku jest przegląd ubytków zabezpieczenia, parę rzeczy typu nadkola, ranty drzwi, etc. były już profilaktycznie rok temu robione, jakieś wykwity zaraz po zakupie auta kilka lat temu. pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Dobry wieczór kochani (。◕‿‿◕。)
  W końcu wróciłam z gorącego urlopu, więc możemy w końcu coś pojeździć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  Obiecałam już jakiś czas, ze coś zrobię jednak moje samopoczucie nie miało się najlepiej :( ALE TERAZ WYPOCZĘTA jestem gotowa na spotkanko :) CHODŹTA NA NAJTA :)

  Tutaj jak zwykle wszystkie informacje:

  DATA I GODZINA: ten piątej tj.18.09.2020 ; godzina: 22:00. Z racji, ze ostatnio dużo jest niebieskich, prosiłabym Was, abyście zjawili się około godziny 21:55 na miejscu. Dodatkowo, nie czekamy dłużej niż 5 minut. Spóźnieni - widzimy się na następnym punkcie :)
  START: Tym razem startujemy z parkingu na 3 stawach :)
  TRASA: Tym razem poleciałam trochę industrialne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  3 stawy Katowice - Fabryka Porcelany Kato - Szyb Prezydenta Chorzów - Kopiec wyzwolenia Piekary - Szyb Maciej - Radiostacja Gliwice - Huta Pokój Bytom - Wieże KWK.
  Co do samej trasy. Jeśli wpadnę jeszcze na jakiś punkt, to będę updatować link poniżej :)
  LINK DO TRASY: https://maps.app.goo.gl/Prswn5DUYCybh52y5
  LINK DO APKI ZELLO: https://zello.page/4c3XwvgPgSp8KSvW8
  hasło: Wykop

  Mam nadzieje, że zobaczymy się licznie jak zawsze :) Nie mogę się już doczekać, aż się trochę pobawimy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  Całuski, w razie pytań jestem :)

  /Majka

  #najtdrajwbajmajka #nightdrive #katowice #gliwice #auto #motoryzacja #trocheruchuwkatowicach #silesianightdrive #samochody #slask
  pokaż całość

  źródło: i.redd.it

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika AE86

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.