•  

  Cześć mirki. Po męczącym odkładaniu udało mi się odłożyć na prawo jazdy, które powinienem zrobić już dawno, ale jakoś zwlekałem. Problem w tym, że ja nigdy (dosłownie nigdy) nie jeździłem samochodem, a jak jechałem z kimś, to średnio zwracałem uwagę co robi. Mam taki trochę lęk jeśli chodzi o jazdy w dużych miastach, szczególnie po tym co można zobaczyć na yt czasem. Znacie więc jakąś dobrą (może być nawet płatna, o ile nie zdzierają jak za zboże) aplikacje do nauki od zupełnych podstaw? Dzięki z góry, ang. thanks from the mountain.
  #prawojazdy #samochody #naukajazdy
  pokaż całość

 •  

  Chciałbym serdecznie pozdrowić no i przy okazji podziękować, przemiłemu Panu (specjalnie wielką!) policjantowi który wraz z sympatycznym kolegą jeżdżąc po Częstochowie w godzinach około 22, spostrzegł mnie w stanie nietrzeźwości (jak meserszmit ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zamiast uprzykrzyć mi życie postanowił podwieźć mnie praktycznie pod dom 3 i pół kilometra! Które najprawdopodobniej pokonałbym z buta. Zważywszy na to, że prawie zawsze gubię telefon po pijaku, a dziś grzecznie leżał w kieszeni spodni, czuję się zobowiązany do podzielenia się tą historią! Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję!
  Ps: Od jutra nie pije.
  #polskapolicja #policja #czestochowa
  pokaż całość

  •  
   M.........a

   0

   @Toxicowski: a potem wszyscy Cię szukają i za parę miesięcy znajdują zwłoki w jakiejś rzece ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @Abstrakt: A raz miałem sytuacje że zasnąłem w tramwaju. Musiałem wracać z buta dobrych z 6 kilometrów a sroga zima wtedy była i to jeszcze przez osiedle patoli (Nowa Huta) Szedłem na krawędzi ulicy żeby czasem nie przegapić autobusu jeśliby takowy jechał. Policja jechała z naprzeciwka, zawrócili i mnie wołają. Po to tylko żeby mnie psisać. Poprosiłem o podwózkę czy nie dałoby rady. Powiedzieli mi że nie ma bata i oni nie moga takich rzeczy robić i pojechali w kierunku w którym szedłem, a ja dalej zadupcałem w śniegu po pas o 2 w nocy pokaż całość

  • więcej komentarzy (22)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Abstrakt

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)