•  

  Jest tu jakiś duży chłop co jeździ na szosie i może mi powiedzieć jak jest z wygodą? Mam 196 cm wzrostu i gravel który mi się podoba ma długość TT 585 mm. Wydaje mi się to trochę mało ale większej ramy nie robią.

  Jest tu ktoś z podobnym gabarytem i taką "mała" rama? Plecy nie bolą za bardzo na dziurach?
  #szosa #rower

  •  

   @a231: może nie z takim gabarytem (184) ale z paroma szosami. W teorii rozmiar 56 powinien być dla mnie odpowiedni a czuje sie na nim 'rozciągnięty'. Idealnie czuje sie na rozmiarze 52. Wszystko chyba jest kwestią nie samego wzrostu ale długości kończyn. Spróbuj bikefit jak masz taką możliwość.

   +: a231
  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Dziewczyna z tego wpisu, która mnie wystawiła rok temu na studniówkę w tym roku miała mieć swoją. Niestety przez obostrzenia związane z pandemią studniówka się nie odbędzie. Jaka szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo mnie cieszy ten jeden, wyjątkowy przypadek sprawiedliwości wszechświata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #przegryw
  pokaż całość

  +: FulTun, WachaczStopek_01- +131 innych
  •  

   @EgzeQTroll: ja bylem na dwóch studniówkach (pierwsza jako partner wolnej koleżanki z innej szkoły a druga byla moja). Na pierwszej ta dziewczyna poznala swoja druga polowe (zostałem całkiem olany więc znalazłem kumpla z ktorym chodzilem kiedyś na dodatkowy angielski; obalaliśmy flaszkę i czekaliśmy na koniec imprezy (studniówka w stylu białe parkiety w uj światła i wyższe sfery (sam polonez mial dodatkowe układy))). Na moja studniówkę uznałem ze pójdę sam bo wydawało mi sie ze nie ma sensu brać zakochanej dziewczyny. Z racji tego ze troszkę bylem przeziębiony dowaliłem sobie leków na przeziębienie, tabletki przeciwbólowe i syrop na kaszel. Połączyłem to wszystko z wódka i przetańczyłem cala noc. Niczego nie żałuję :) pokaż całość

  • więcej komentarzy (16)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Aczo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)