•  

  Kurwa, gdzie my żyjemy XD moja #rozowepaski zamówiła sobie dietę pudełkowa, jako że wychodzę wcześniej do pracy to mogę ją zabrać spod drzwi do domu. Pierwszego dnia fajnie, biorę do domu i elo idę do pracy. Dzisiaj drugi dzień, wychodzę nie ma. Myślę sobie no pewnie mają jednak jakieś opóźnienie w dostawie i będzie później. Różowa dzwoni do kateringu i zgadnijcie co się stało? Katering jedzenie zostawił a ktoś zapierdolił siate z jedzeniem XDDD chyba trzeba nie mieć godności żeby ukraść komuś jedzenie. Dlatego moje pytanko do was, czy znacie jakieś sposoby na przyłapanie złodziejaszka?

  #pytanie #polska #dieta #patologiazewsi
  pokaż całość

  •  

   Heh, ja 3 tygodnie temu zgubiłem portfel na ścieżce za moim podwórkiem podczas wojny na śnieżki. Ścieżka to taki ślepy zaułek, idąc dalej od strony mojej chaty jest jeszcze chyba 5 domów moich sąsiadów, ale wyjazdu z drugiej jej strony nie ma. Stąd wniosek, że zajebał go któryś z sąsiadów, ktoś obcy nie miałby po co tam chodzić.

   Ktoś mi przyniósł 2 dni później same dokumenty (bez portfela i starej karty kredytowej, na szczęście już nie działającej) i fotki, które w tym portfelu były. Znalazł je porozrzucane parę ulic dalej luzem w śniegu.

   Ha tfu, co za skurysyny koło mnie mieszkają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (100)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Adach94

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)