•  

  Kurka. W jaki sposób napisać prośbę do dziekana aby przywrócił mnie na listę studentów ( ͡° ʖ̯ ͡°) za pierwszym razem się nie udało, poszedłem na rok na inną gówno-uczelnie lecz chcę tam wrócić. Oprócz stwierdzenia, że Twoja Uczelnia Jest Zajebista Panie Dziekanie a Tamta Chujowa" w jaki sposób polać jeszcze wodę aby wyglądało to w miarę wiarygodnie i oczywiście przeszło. halp ¯_(ツ)_/¯
  #zalesie #kiciochpyta
  pokaż całość

  •  

   @Adsumus: no że wiążesz przyszłość z tym kierunkiem i że tylko ta uczelnia spełnia wszystkie wymogi przyszłych pracodawców bo kształci dokładnie w tym kierunków w którym zrozumiałeś że chcesz się kształcić. Napisz też o powodach skreślenia i że dzięki temu wiele zrozumiałeś i dotarło do Ciebie, że nie chcesz robić w życiu nic innego jak ruchać kozy (ciekawe czy to przeczyta) a uczelnia z której cię wyjebał jest idealna pod względem twojej mizernej przyszłości. pokaż całość

 •  

  O taką nocną nic nie robiłem

  #nocnacontent

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Lubię koszmary, ponieważ powstają wtedy moje najlepsze i najbardziej oryginalne pomysły na horrory. Ten który mnie obudził niecałą godzinę temu podczas spisywania wywoływał we mnie ciarki.

 •  

  Pokażcie swoje ekrany blokady ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Mirki wielki problem. Jak odkręcić śrubę grzybkową (czy tam zamkową) kiedy obraca się ona z zakrętką? Poprzednią udało mi się odrobinę wyciągnąć i chycić kombinerkami ale następnych już nie da rady..
  Hilfe ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

  #majsterkowanie #diy

 •  

  Będę pisał najkrócej jak potrafię, bo po pierwsze nie chce mi się pisać, a po drugie wam nie będzie się chciało czytać, więc po cholerę.
  Trafiłem szóstkę w totka, dopiero co odebrałem pieniądze. Dużo pieniędzy. Teraz grzeją mi się na koncie.
  Przed puszczeniem losu obiecałem sobie, że ćwierć z wygranej oddam na cele charytatywne. A kolejne ćwierć przeznaczę na mirko. I choć z początku myślałem żeby przekazać je ekipie wykop.pl, doszedłem do wniosku że oni swoje już zarobili i mam zamiar rozdać je użytkownikom mikrobloga.
  Dlaczego?
  Mam 35 lat. Jestem minimalistą, mimo to zarabiam dużo. Dziesięciokrotnie więcej niż średnia krajowa. To co już chciałem mieć, kupiłem, tę, którą chciałem zdobyć - ożeniłem się z nią i mamy dwójkę dzieci :) To dla nich zostawiam ostatnią połówkę. No może nie do końca połówkę, sobie i żonie zafunduję porządne wakacje.
  Mam wszystko czego chcę, nie potrzebuję tych pieniędzy.
  Dlatego:
  Osoba, która chce, żeby część pieniędzy przeznaczonych na mirko trafiła do niej, niech da plusa. Nie ma tutaj haczyka, nie ma 'konkursu' na wierszyk czy inne duperele. Każdy dostaje po równo.
  Ponieważ osobiście wkurzają mnie oszczerstwa w komentarzach, nie czytam ich. Z początku myślałem, żeby zrobić akcję na wykopalisku, wtedy ludzie zgłaszaliby się właśnie w komentarzach - ale kiedy wyobraziłem sobie, że potem musiałbym przebijać się przez popieprzone, nic nie wnoszące komentarze, niedowiarków, dochodzenia rodem z CSI, kłótnie, żeby znaleźć osoby biorące udział, całkowicie mi się odechciało.
  Macie tydzień, po tym czasie zrobię nową notkę z wypisanymi osobami, które poproszę o wysłanie numeru konta (bez danych osobowych), lub zadeklarowanie, że chce się odebrać pieniądze osobiście (Warszawa). Wtedy też ogłoszę, ile złotych wypada na jedną osobę.
  NIE BIORĘ POD UWAGĘ OSÓB, KTÓRE MAJĄ KONTO ZAŁOZONE PO TYM WPISIE. Nie cierpię ludzkiej chciwości, a taka sytuacja tylko spowodowałaby wysyp multikont. Wiadomo - okazja czyni złodzieja, także zielonkom dziękuję.
  Nie, nie mam zamiaru niczego wam udowadniać. Nie będzie zdjęć kuponu, ani innych dupereli. Kto chce, ten dostanie swoje pieniądze, kto nie chce, niech nie plusuje. Osoby, które mocno podpadły w którejś z dyskusji, mogą zapomnieć o swoim udziale. Osoby źle zachowujące się w komentarzach, też mogą zapomnieć (w ocenie komentarzy pomoże mi żona).
  Nie dowiecie się, jakie jest moje prawdziwe nazwisko. Nawet nie pytajcie, nie za bardzo mi zależy na tym, żeby ktoś nagle znalazł mnie na facebooku. Mikroblog czyta sporo osób, nie mam zamiaru umożliwiać nikomu możliwości szantażu.
  Aha - odbiór osobisty nie będzie u mnie w domu, więc nawet nie myślcie, że spotkacie się ze mną twarzą w twarz. Szczegóły za tydzień.
  A do tego czasu, i po tym czasie, będę zwykłym, szarym (choć mam nadzieję że mój nick nie będzie szary :) ), użytkownikiem wykopu. Potraktujcie to jako bezinteresowny, frajerski podarunek. Bo ja nic z tego nie mam.
  Jeśli ta notka nie wejdzie w gorące - nic nie szkodzi. Osoby, które zaplusowały, i tak dostaną swoje pieniądze. Przynajmniej dostaną więcej :)

  pokaż spoiler PS. o fiskusa się nie martwcie, jutro idę do swojego prawnika żeby omówić sprawę ewentualnych podatków przy tej akcji (szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to wygląda od strony prawnej).


  pokaż spoiler obraźliwe komentarze będą kasowane


  pokaż spoiler #oswiadczenie #truestory
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Adsumus

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.