•  

  Mirki Mireczki Miruny :D
  Może na mapach google zaznaczyć ktoś miejsce na które dojechać samochodem i jakiś parking żeby zacząć fajnie zwiedzanie pienińskiego parku narodowego? Parkingi tam płatne czy jak?
  #kiciochpyta #pieniny #gory #przyroda #polska

  •  

   @przemo93c: Jedź do Krościenka i stań byle gdzie, byle blisko szlaku. Nie musisz płacić, a pieszo do szlaku blisko. Albo wersja ciekawsza: do Szczawnicy i pierwsze co to przeprawa z flisakiem przez Dunajec, jeśli o tej porze przeprawa w ogóle działa, bo nie wiem.

 •  

  Mirki, mam pytanie. Do telefonu z krawędziami 2.5D lepiej kupić całkowicie płaskie szkło hartowane czy takie które pokrywa też zaokrąglone krawędzie. Logika podpowiada, że to drugie, ale gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy, że płaskie lepiej spełniają swoją rolę. Które kupić i dlaczego? Doradźcie bo jestem zielony w tym temacie.
  #telefony #pytaniedoeksperta #elektronika #xiaomi pokaż całość

  +: Trixon
 •  

  Mam taki band - nazwaliśmy go MENSKY, nie menskaj/menski/menskej. MENSKY. Czytamy tak, jak jest napisane.
  Chcemy wnieść świeżość do polskiego rocka, a także ogólnie do muzy panującej w Polsce. Odciąć się od klasycznych rozwiązań, w taki sposób, żeby to zaciekawiło słuchacza. Nie mówię oczywiście źle i nie oceniam źle starego polskiego rocka. Uważam, że mamy swoje perełki których prywatnie podziwiam, ale właśnie skoro to już jest, to po co mnożyć i tak często (nieudolnie niestety) powielaną muzę. Chcemy, staramy się i mam nadzieje, że udaje nam się to robić profesjonalnie. Nad materiałem pracujemy już prawie 2 lata. Niedawno mieliśmy swój pierwszy koncert, stresik był taki, że brzuch mnie zaczął boleć do tego stopnia, że myślałem czy nie pobiec załatwić jedną sprawę na mieście xD Kiedyś nawet użyczyłem swojego głosu jednemu Bordo do kawałka, który nawet był tutaj na głównej ;p Jak sie znajdzie to sie znajdzie, ale chwalić się czym za bardzo nie ma ;P
  Żeby nie przedłużać - Pierwszy utwór wraz z klipem, który chciałbym przedstawić Mirkom to "Droga". Mam nadzieję, że Wam sie spodoba.

  pokaż spoiler Wołam plusujących wcześniejszy wpis. @wood @dhanter47 @Kacpa100 @Korn @aldrig @Niewiemcojaturobie


  pokaż spoiler A Wy kiedys lajkneliście mój cover AM, może się Wam spodoba autorska muza ;) @gibpotatoe @iwarsawgirl @dreszczyk @tloczek @xivid @kmysza


  #muzyka #polskamuzyka #rock #gitara #tworczoscwlasna #tworzeniemuzyki #mirekrobimuzyke #heheszki
  pozwolę sobie z racji tematyki użyć również #antyradio #eskarock #rockradio
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  •  

   Spoko muza, może nie aż tak świeża, jak zapowiedziałeś, ale dla mnie daję radę. Poszedłbym Was posłuchać na koncert i zobaczyć, czy na żywo też tak ładnie to brzmi. Pozdrawiam!

  • więcej komentarzy (14)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Ajkub

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.