Wykopek z ciekawości.

 •  

  Geny i środowisko w którym się urodzilsmy oraz dorastalismy. Na te dwa czynniki nie mieliśmy absolutnie zadnego wpływu, a to one determinują cale nasze późniejsze życie. Każda nasza decyzja jest podyktowana tymi czynnikami. Nie ma miejsca na wolną wolę. Tak jak uderzona bila na stole bilardowym nie zmieni kierunku, tak człowiek nie jest w stanie jako byt sam podjąć decyzji. Ludzki umysł to taki sam stół bilardowy, tylko bile mniejsze i więcej wymuszeń - ale zasada akcja/reakcja dalej obowiązuje.
  #przegryw #blackpill #antynatalizm #nihilizm
  pokaż całość

  źródło: i.redd.it

  •  

   @kinesin1000: Logika kołowa kolego, to raz. Dwa, to mieszasz i łączysz dwie zupełnie różne sprawy. Tak, genetyka jest pewnym determinantem na kształt życia człowieka. Wysoki, niski, ładny, brzydki, z tendencją do tycia lub bycia tyczką. Wszystko się zgadza, tak jest, to wpływa na podejmowane działania i decyzje. ALE NIE JEST KURWA ICH OSTATECZNYM WYZNACZNIKIEM. To że ktoś jest genetycznie chudy jak patyk i nigdy nie będzie miał postury Schwarzennegera za czasów świetności nie znaczy że nie może poprawić swojej sylwetki. To że ktoś był całą młodość tuczony przez nadopiekuńczą matkę czy babkę nie oznacza że życie zakończy jako grubol. Owszem, oba przypadki startują z innych pozycji, oba będą miały drogę trudniejszą niż ktoś wychowywany w zdrowych warunkach i o dobrych genach ALE DALEJ MOGĄ JĄ PODJĄĆ. Na tym polega możliwość wyboru. Na kosmicznej loterii możesz trafić 6 a możesz 1. Nikt nie decyduje żeby się rodzić, nikt nie ma wpływu na to jakie karty mu rozda los. Ale w życiowym pokerze nawet z chujowym rozdaniem czasem można coś osiągnąć. Tylko trzeba chcieć i wziąć odpowiedzialność za samego siebie, a to jest bardzo trudne. Po więcej polecam sięgnąć do Alberta Camusa i F. Niezteschego pokaż całość

  •  

   @kinesin1000: Argumentum ad absurdum. Człowiek jest bytem samoświadomym, a nie zbitką tkanek, organów czy konstruktów psychicznych. Tworzy więc mniej lub bardziej spójną całość. Rozkładanie procesu kognitywnego i decyzyjnego człowieka na coraz mniejsze elementy nie ma najmniejszego sensu, bo dojdziemy do momentu w którym będziesz argumentował że człowiek nie ma na nic wpływu bo jest zbudowany ze złych atomów które determinują jego zachowanie. pokaż całość

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  Ehh mówicie żeby odstawić wykop i blackpill to bzdury.
  Wyszedłem dzisiaj do hehe ludzi, kuzyn chadlite (tylko 180 wzrostu - jedyna wada), wrócił z miesięcznego szkolenia z pracy. Pracuje w mundurówce, byli ludzie z całej polski, więc niezobowiązujące znajomości, nigdy ich się już nie spotka raczej.
  No i opowiadał że dziewczyny same mu się pchały do pokoju, co chętnie wykorzystywał
  Ale najbardziej mnie uderzyło jak opowiadał jak milf, oczywiście w domu mąż i córka, gdy się podpiła próbowała mu laske zrobić gdy siedzieli sobie w kilka osób u niego w pokoju xDDDD. Pokazywał później filmiki co mu wysyłała na messengerze jak całusy mu wysyła i ogólnie spermiła do niego.
  A beciak pewnie siedział i się opiekował dzieckiem nie móc się doczekać na powrót kochającej żony
  #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  •  

   @biesy: Instytut danych z dupy: wydaje mi się że to może być przekalkowany amerykański stereotyp brany z dowcipów, dotyczących właśnie głupoty, biedy umysłowej i prostactwa polskich emigrantów w USA. Przekalkowany ze względu na stacjonowanie dużej ilości amerykańskich żołnierzy na wyspach japoński przez dobre pół wieku.

  • więcej komentarzy (40)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Akilles

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.