•  

  Mam wszystko. Wszystko o czym może pomarzyć 25 latek. Skończyłem Politechnikę, jestem mgr inz, mam własna działalność, kupiłem własne mieszkanie, kupiłem wymarzony sportowy samochód, mam mieszkanie pod wynajem i mnóstwo oszczędności. Mam świetna dziewczynę, która mieszka ze mną. Obserwuje mnie ponad 250 tysięcy młodych ludzi w social media. Każdego dnia dostaje dziesiątki wiadomości o tym jak mnie lubią oglądać, że jestem ich idolem i marzą aby mnie poznać. Każdego dnia dostaje kilka wiadomości i zdjęć od napalonych 16 latek. Na ulicach rozdaje fotki i zbijam gówniane piątki. Idealne życie co? Nie.

  „Już nie wypada mi być smutnym”
  - Kortez

  #przegryw #depresja #ciezkiokres #ech

  Nie, niestety to nie jest zarzutka.
  pokaż całość

 •  

  Płaca minimalna brutto w standardzie siły nabywczej w 27 krajach w porównaniu do Francji.

  #ekonomia #gospodarka #statystyka #rafalinski

  źródło: Płaca minimalna 2000px.jpg

 •  

  #bekazlewactwa i chyba trochę #lewackalogika

  Zawsze zastanawia mnie ten dualizm lewicy. Dlaczego większość ludzi o takich poglądach to zazwyczaj dobrze sytuowani, otaczający się luksusem i mieszkający w „dobrych” dzielnicach bourgeois? Dlaczego te wszystkie gwiazdy i instagramerki na swoich kontach społecznościowych publikują białe twarze swoich rodzin, przyjaciół, sąsiadów i znajomych z pracy, wiodących spokojne życie w XIX-wiecznych kamienicach zbudowanych przez europejskich rasistów i faszystów, dzielą się sentymentalnymi, czarno-białymi zdjęciami z epoki supremacji białego człowieka, fotografują się na tle zabytkowej architektury, która pamięta czasy kolonialne i spędzają czas na rozrywkach naśladujących te typowe dla europejskiej arystokracji belle epoque?

  Dlaczego ich instagramy nie odzwierciedlają rzeczywistości, którą tworzą wspierana przez nich antifa i czarni? Squaty, zapuszczone budynki, syfiaste dzielnice pełne kolorowych - dlaczego zamiast fotografować się na ich tle, celebryci i influencerzy udostępniający ckliwe apele BLM wolą snobować się na neoarystokrację otrzymującą w spadku wszystkie osiągnięcia cywilizacji białego człowieka, której tak nienawidzą, na którą plują i której niszczeniu kibicują?

  Może ktoś z #neuropa mi to uprzejmie wytłumaczy, bo odkąd pamietam męczy mnie ten dysonans poznawczy. #przemyslenia #pytanie #instagram
  pokaż całość

  źródło: Adjustments.plist

 •  

  Wyciekł fragment gameplay'u nagrany z partyzanta xD Ja jebix jakie drewno xDDD to strzelanie wygląda jak ze słabej gry mobilnej. Zero czucia ciężaru i mocy broni. Brak responsywności trafień. Ślamazarność animacji i tragiczny feedback tychże po zadawanych obrażeniach. Nad tym, pracowali tyle lat? Tak trudno było zatrudnić randomowego typa który ma jakiekolwiek pojęcie o strzelaniu w grach fps? Przecież to jest niedopuszczalne nawet w niskobudżetowych gówno gierkach a co dopiero w jednej z najdroższych gier w historii xDDDD Widać dupeczki z mass effecta andromedy zrobiły kawał dobrej roboty xD
  #gry #ps4 #pcmasterrace #cyberpunk2077 #cyberpunk #xboxone #cdprojektred
  pokaż całość

  źródło: streamable.com

 •  

  Dlaczego Hitler nienawidził Słowian?

  Pomimo dużej liczby blondynów i niebieskookich ludzi w krajach słowiańskich, takich jak Rosja i Polska, mieszkańcy tych krajów nadal byli traktowani przez nazistów z pogardą. Dlaczego? Po pierwsze, ustalmy, czym dokładnie był nazistowski "aryjski ideał". Nazistowskim "aryjskim ideałem" był fenotyp nordycki.

  "Nie będę miał spokoju, dopóki nie uda mi się zasiać nasion nordyckiej krwi, gdziekolwiek populacja potrzebuje regeneracji."
  Adolf Hitler
  Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie decydował o tym wyłącznie kolor włosów i oczu. Jeśli miałeś niebieskie oczy i blond włosy, nie byłaś automatycznie "Aryjczykiem". Istniało wiele innych cech twarzy związanych z fenotypem nordyckim, w tym wysoka i średnia długość czaszki, wysoki i wąski nos, wysokie i cofające się czoło, mocna broda, cienkie usta i zakrzywiona potylica.
  Hitler był pod silnym wpływem pism niemieckiego antropologa i naukowca rasowego, Hansa F. K. Günthera. Jego książki zostały umieszczone na liście książek rekomendowanych do czytania przez wszystkich narodowych socjalistów. "Nauki rasowe narodu niemieckiego" wraz z "Rasowymi elementami historii europejskiej" były najpopularniejszymi i najbardziej znanymi książkami Günthera, które dotyczyły tematu antropologii rasowej. W obu tych książkach mówi się, że ludność Europy można podzielić na 5 ras: nordycką, alpejską, śródziemnomorską, wschodniobałtycką i dynarską.
  Uważano, że Słowianie w większości należeli do rasy wschodniobałtyckiej. Jak napisał Günther, "można przypuszczać, że wśród Słowian Północnych i Zachodnich do około XII wieku dominowała rasa wschodniobałtycka...".
  Skoro już ustaliliśmy, że Słowianie należeli głównie do rasy wschodniobałtyckiej, zobaczmy, co Günther miał do powiedzenia na temat jej cech charakterystycznych:

  "On [Człowiek ze wschodniego Bałtyku] nie może decydować ani na dobre, ani na złe (…); jest przeciwny wszelkim zmianom i wkłada wszystko w „ręce Boga”, jego przekonania opierają się na głupim, niewybaczalnym smutku, na jakimś przeznaczeniu wiszącym nad nim".

  "On [Człowiek ze wschodniego Bałtyku] może znieść wiele cierpień, niedostatków i ucisku ze strony rządzących i często okazuje wielką wytrwałość. Ale brakuje mu prawdziwej siły twórczej."

  "Przeciwny wszelkim indywidualnościom i zawsze kultywujący martwy poziom myśli dla wszystkich, człowiek wschodniego Bałtyku jest na ogół cierpliwym i cierpiącym od dawna podmiotem. Ma on szczególnie żywe poczucie patriotyzmu, ale musi być prowadzony. Dobrze traktowany, jest wiernym, często cichym podwładnym."

  "On [Człowiek ze wschodniego Bałtyku] skłania się ku brutalności w swoich relacjach seksualnych, i, w rzeczy samej, ku brutalności w ogóle."

  "Niemieckie dzielnice, w których występuje najwięcej krwi ze wschodniego Bałtyku, mają duży udział w przestępczości, tak samo jak Prusy Wschodnie, Poznań i Śląsk, szczególnie w zakresie niebezpiecznych obrażeń ciała oraz lekkich i poważnych kradzieży".

  "Po tygodniach ponurej pracy [Człowiek ze wschodniego Bałtyku] często beztrosko zmarnuje wszystko, co zarobił. Jego hałaśliwość może zmienić się w ślepą żądzę zniszczenia. Nihilizm leży głęboko w duszy ludzi wschodniego Bałtyku. Rzadko wie, jak zachować bogactwo, które zarobił; bogactwo czyni go ekstrawaganckim i lubiącym bycie w centrum uwagi."

  "Rasa wschodniobałtycka jest mało czysta, czy to osobiście, czy w domu."
  Najwyraźniej Günther uważał, że rasa wschodniobałtycka, rasa Słowian jest moralnie niejednoznaczna, pozbawiona mocy twórczej, przeciwna indywidualności, utrzymująca martwy poziom myśli, cicha, gdy jest podporządkowana, brutalna, przestępcza, marnotrawna, niestabilna, nihilistyczna i niehigieniczna. Bez wątpienia Hitler wierzył w te teorie rasowe. A jak jest naprawdę? Może w którymś z powyższych cytatów tkwi ziarno prawdy? Jeśli odpowiedziałeś już sobie na to pytanie, rozwiń spojler.

  pokaż spoiler Jeśli nieironicznie zgadzasz się z którymkolwiek z przytoczonych wyżej cytatów oznacza to, że przyjmujesz wyższość jednych ras nad drugimi, co w polskiej Wikipedii figuruje jako definicja rasizmu. Biorąc pod uwagę, że to własną nację oceniasz jako tę niższą, jesteś również ojkofobem. Możesz więc z dumą, razem z kolegami z neuropy, ponaśmiewać się trochę z tych durnych, zacofanych polaczków, do których oczywiście sam się nie zaliczasz. Tylko nie zapomnij tęczowej profilówki, żeby wszyscy widzieli, jaki jesteś przeciwny dyskryminacji :)


  źródło 1
  źródło 2
  źródło 3

  #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #eugenika #iiwojnaswiatowa #blackpill
  pokaż całość

  źródło: human-phenotypes.jpg

  •  

   @Lonowy_barber: Wpis merytorycznie w sumie poprawny. Akurat pod względem procentowy, to największy udział w Polskiej populacji będzie mieć (owszem, mieszczący się w wschodnio-europejskim spektrum rasowym tzn. Ost-Europid.) nieznacznie zredukowany typ o górno paleolitycznej proweniencji - West Baltid. Im dalej na wschód, tym naturalnie więcej cech rasowo infantylnych.

   East-Europid to nazwa zbiorcza, która obejmuje też populację o cechach fenotypicznych charakterystycznych dla wschodnio-europejskiego typu alpejskiego - East Alpinid (Gordid). Przechodzenie typów kromaniońskich z zachodu na wschód (spowodowanie procesem bałtyzacji), wygląda, mniej więcej tak:

   (West)Cromagnid (w tym Dalofaelid/Falish/Faelid) -> West Baltid (East Cromagnoid) -> Baltid -> East-Baltid.

   Podział na stronie, którą dałeś to uwzględniał, nie wiem dlaczego to zniknęło.
   pokaż całość

   źródło: west baltid race cromagnoid.png

  • więcej komentarzy (10)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Akwinata

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)