Znerwicowany człowiek ;) W swoich wypowiedziach bronię relacji ludzi, którzy realnie doświadczyli niezwykłego i gówno mnie obchodzi co Cox, Blanke i Sean Carroll na ten temat sądzi o błędnej pracy mózgu, schizofrenii, halucynacji i innych bzdur :)

 •  

  Doktor Alex Aleksander Rener, polski naukowiec (nie pseudo) badacz zjawisk paranormalnych ekspert w zakresie zjawisk niewyjaśnionych zdradzi wam wielką tajemnicę wiary: Auta, Lasencje, Złoto, Czarna mafia, Wczasy, Marlboro, Cygary i Dolary. :)

  +: Increev
 •  
  w.....z

  +6

  Z ostatniej chwili.

  "Dzięki zaledwie powierzchownej analizie postów i komentarzy na serwisie Wykop.pl, udało się ostatecznie udowodnić poza wszelką wątpliwość, że Ciemna Masa istnieje i ekspanduje. Badania zostały powtórzone i potwierdzone przez NASA."

  pokaż spoiler #kosmos #fizyka #nasa #polskaagencjakosmiczna #ciemnamasa #heheszki #wypok #mirko
  pokaż całość

  źródło: d.png

  +: dlugi_, drozdzik5000 +4 innych
  •  

   @: Duch, dusza są. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było. Nie ma nicości ani niebytu. Prawdziwa nicość nie istnieje. Stan sprzed narodzin nie jest żadnym dowodem. Pokazuje tylko, że jeszcze nas nie było, a mieliśmy już zadatek. Fluktuacje kwantowe są wszędzie nawet w próżni, nie ma zakamarka nicości, wirtualne cząstki są wszędzie.
   Energia jest stała. Promieniowanie mikrofalowe tła i elektromagnetyczne jest wieczne, do dziś mamy sygnały z Wielkiego Wybuchu. Całą materię ożywioną i nieożywioną otacza to promieniowanie, które opuszcza w momencie śmierci organizm i otacza wszystko. Wspomnienia i doświadczenia prawdopodobnie są kasowane ale nie jest pewne jakie informacje wiążą się z tą falą elektromagnetyczną, energią kwantową, to nie ma związku z religią, bajką, niebem, piekłem, tylko prawami fizyki kwantowej. Z samej energii nie może powstać materia, materia nie jest stała, energia już tak, jest wieczna, czy to świadczy o zyciu po śmierci, według mnie bardziej wskazuje na reinkarnacje ale to nic pewnego, rzeczywistość jest bardziej skomplikowana niż dostrzegamy to gołym wzrokiem. Są relacje ludzi, którzy ze szczegółami opowiedzieli co działo się na innej sali operacyjnej, przebieg operacji, czynności wykonywane przez lekarzy, szczegóły operacji, drobiazgi i po przebudzeniu wszystko się potwierdziło, lekarze spytali skad pani moze to wiedzieć. Widziałam, mówi. Innej kobiecie sprawdził się but w wentylacji czerwony a innu facetowi muzykowi rockowemu żarówka OSRAM. Mozna sobie wmawiac, że wszystko jest przypadkiem, śmierć kończy "wszystko", lekarze, pacjenci kłamią i inne bzdury ale fakty są takie, że nie wszystko DMT tłumaczy, i są przypadki niezwykłego. A życie po śmierci nie jest abstrakcją jak sądzi Sean Carroll. Tak a energia najczęściej jest odwieczną stała z niczego. Świadomość zmienia się ale nie kończy. Energia zmienia się ale nie kończy. Energia jest odwieczna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

  •  

   @: Minusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  @Kemotx: Bog to źródło, twórca, kreator informacji, energia, absolut. Nie byt osobowy ani organizm żywy czy konkretna postać. Z tego wywodzi się materia, energia, informacja. Racjonalizm, realizm, sceptycyzm, krytycyzm to bzdura stworzona przez ludzi. A mieć rozum znaczy wiedzieć że życie po śmierci jest faktem
  Duch, dusza są. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było. Nie ma nicości ani niebytu. Prawdziwa nicość nie istnieje. Stan sprzed narodzin nie jest żadnym dowodem. Pokazuje tylko, że jeszcze nas nie było, a mieliśmy już zadatek. Fluktuacje kwantowe są wszędzie nawet w próżni, nie ma zakamarka nicości, wirtualne cząstki są wszędzie.
  Energia jest stała. Promieniowanie mikrofalowe tła i elektromagnetyczne jest wieczne, do dziś mamy sygnały z Wielkiego Wybuchu. Całą materię ożywioną i nieożywioną otacza to promieniowanie, które opuszcza w momencie śmierci organizm i otacza wszystko. Wspomnienia i doświadczenia prawdopodobnie są kasowane ale nie jest pewne jakie informacje wiążą się z tą falą elektromagnetyczną, energią kwantową, to nie ma związku z religią, bajką, niebem, piekłem, tylko prawami fizyki kwantowej. Z samej energii nie może powstać materia, materia nie jest stała, energia już tak, jest wieczna, czy to świadczy o zyciu po śmierci, według mnie bardziej wskazuje na reinkarnacje ale to nic pewnego, rzeczywistość jest bardziej skomplikowana niż dostrzegamy to gołym wzrokiem. Są relacje ludzi, którzy ze szczegółami opowiedzieli co działo się na innej sali operacyjnej, przebieg operacji, czynności wykonywane przez lekarzy, szczegóły operacji, drobiazgi i po przebudzeniu wszystko się potwierdziło, lekarze spytali skad pani moze to wiedzieć. Widziałam, mówi. Innej kobiecie sprawdził się but w wentylacji czerwony a innu facetowi muzykowi rockowemu żarówka OSRAM. Mozna sobie wmawiac, że wszystko jest przypadkiem, śmierć kończy "wszystko", lekarze, pacjenci kłamią i inne bzdury ale fakty są takie, że nie wszystko DMT tłumaczy, i są przypadki niezwykłego. A życie po śmierci nie jest abstrakcją jak sądzi Sean Carroll. Tak a energia najczęściej jest odwieczną stała z niczego. Świadomość zmienia się ale nie kończy. Energia zmienia się ale nie kończy. Energia jest odwieczna.
  pokaż całość

  +: Increev
 •  

  Naukowcy zbadali ponad 63 000 uczestników, którzy na początku wskazywali, czy są ateistami, wyznawcami jakiejś religii, czy agnostykami. Następnie każda osoba musiała wykonać 30-minutowy zestaw 12 zadań poznawczych, które mierzyły planowanie, rozumowanie, uwagę i pamięć.

  Naukowcy twierdzą, że niższe wyniki wśród osób religijnych mogą mieć związek z tym, że przy niektórych zadaniach dochodzi do konfliktu między intuicją i logiką.

  Jedno z zadań było związane z efektem Stroopa. Zaprojektowano je tak, by stworzyć maksymalny konflikt między odpowiedzią intuicyjną, a logiczną. Zgodnie z przewidywaniami, zadanie to wykazało największe różnice między grupami w myśl założenia, że ludzie religijni bardziej polegają na swojej intuicji.

  Wniosek: Ateiści kierują się logiką, ludzie religijni intuicją. Mniej poprawnie politycznie: Ateiści mądrzy, religijni niemądrzy.

  https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0153039
  #bekazkatoli #takaprawda #gruparatowaniapoziomu #nauka
  pokaż całość

 •  

  Niech mi ktoś wytłumaczy jak osoba wierząca w jezuska chytruska, paniu boziu może jednocześnie wierzyć w zabobony takie jak ciężarna nie może być matką chrzestną bo zabierze zdrowie i szczęście swojemu dziecku. To właśnie napisała mojej żonie bratowa bo nie mogą znaleźć chrzestnej dla swojej córki. Najlepsze że ksiądz im odrzuca wszystkich ludzi bo tu cywilny ślub tam brak przyjmowania kolędy.
  #bekazkatoli #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  •  

   @PDCCH: Duch, dusza są. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było. Nie ma nicości ani niebytu. Prawdziwa nicość nie istnieje. Stan sprzed narodzin nie jest żadnym dowodem. Pokazuje tylko, że jeszcze nas nie było, a mieliśmy już zadatek. Fluktuacje kwantowe są wszędzie nawet w próżni, nie ma zakamarka nicości, wirtualne cząstki są wszędzie.
   Energia jest stała. Promieniowanie mikrofalowe tła i elektromagnetyczne jest wieczne, do dziś mamy sygnały z Wielkiego Wybuchu. Całą materię ożywioną i nieożywioną otacza to promieniowanie, które opuszcza w momencie śmierci organizm i otacza wszystko. Wspomnienia i doświadczenia prawdopodobnie są kasowane ale nie jest pewne jakie informacje wiążą się z tą falą elektromagnetyczną, energią kwantową, to nie ma związku z religią, bajką, niebem, piekłem, tylko prawami fizyki kwantowej. Z samej energii nie może powstać materia, materia nie jest stała, energia już tak, jest wieczna, czy to świadczy o zyciu po śmierci, według mnie bardziej wskazuje na reinkarnacje ale to nic pewnego, rzeczywistość jest bardziej skomplikowana niż dostrzegamy to gołym wzrokiem. Są relacje ludzi, którzy ze szczegółami opowiedzieli co działo się na innej sali operacyjnej, przebieg operacji, czynności wykonywane przez lekarzy, szczegóły operacji, drobiazgi i po przebudzeniu wszystko się potwierdziło, lekarze spytali skad pani moze to wiedzieć. Widziałam, mówi. Innej kobiecie sprawdził się but w wentylacji czerwony a innu facetowi muzykowi rockowemu żarówka OSRAM. Mozna sobie wmawiac, że wszystko jest przypadkiem, śmierć kończy "wszystko", lekarze, pacjenci kłamią i inne bzdury ale fakty są takie, że nie wszystko DMT tłumaczy, i są przypadki niezwykłego. A życie po śmierci nie jest abstrakcją jak sądzi Sean Carroll. Tak a energia najczęściej jest odwieczną stała z niczego. Świadomość zmienia się ale nie kończy. Energia zmienia się ale nie kończy. Energia jest odwieczna. pokaż całość

  • więcej komentarzy (12)

 •  
  f......5

  +13

  Kiedyś mówiono, że północ to godzina duchów, teraz przesuneli na 3.00 bo za dużo ludzi jeszcze nie spało.

  #nocnazmiana #duchy #dziecinstwo #zjawiskaparanormalne

  +: M.......a, M...K +11 innych
  •  

   @: Tak, mam nerwicę natręctw, zwłaszcza w tym zakresie. Przypadek lub plan rządzi światem. Fizyka kwantowa niczego takiego nie udowadnia wystarczy mieć mózg i pomyśleć. Energia, materia nie są znikąd są odwieczne. Tzw. bóg jest źródłem, tworcą, kreatorem informacji, absolutem, energią, nie bytem osobowym ani organizmem żywym. Twierdzenie, że przypadek stworzył świat i nie potrzebuje przyczyny jest delikatnie mówiąc naiwne bo wszystko ma przyczynę a każda przyczyna potrzebuje przyczyny. Przypadek nie jest wyjątkiem. Mozna mówić a kto stworzył boga równoznaczne jest a kto stworzył przypadek. Sam się stworzył. No to i Bóg mógł się sam stworzyć. Obojętnie czy wstawimy sobie Boga, Przypadek, Latającego potwora spaghetti czy Różowego Jednorożca zapełniamy tylko lukę różnymi pojęciami. Odnosząc się do pana Kraussa, twierdzi, że raczej istnieje coś niż nic. Ale to bardziej spekulacja niż teoria. W swojej dość kontrowersyjnej książce próbuje wyjaśnić jak z wirtualnych cząstek czy fluktuacji próżni, kwantowych pojawiają się pierwsze cząsteczki, później Wielki Wybuch itd. Ja bym pomijał kwestię związaną co z czego bo to zawsze będzie wzbudzać emocje. Według mnie materia, energia, informacja są odwieczne i nie chodzi mi o religię żadną czy filozofię tylko własne przemyślenia. Są jakby zapisane odgórnie i z czasem przekształcają się w inne formy. W skali miliardów i milionów lat. Fotony, światło, informacja musi być zakodowana w przyrodzie odgórnie. Oczywiście dla wierzących będzie to bóg lub dziadek z brodą, dla niewierzących przypadek a dla jeszcze innych może jakiś architekt lub wielki konstruktor, jak dla mnie System, który ustala, ustalił reguły gry. Bo w naszym Wszechświecie, świecie wyraźnie widać, że reguły gry, praw natury są z góry narzucone, różne mechanizmy, czy to ewolucja czy fotosynteza. Są różne koncepcje czy to symulacji czy Wszechświata Holograficznego. Szczerze mówiąc mimo, że jestem z chrześcijańskiej rodziny sam bardziej czuję się agostykiem ale całkowicie odrzucam wizję chrześcijańskiego czy religijnego jakiejkolwiek religii boga, czyli mędrca lub byt osobowy, duchowy itd. Według mnie pan Lawrence Krauss popełnił już w tytule błąd, Wszechświat z niczego, bo z czystej próżni nic nie może powstać, w ogóle w mechanice kwantowej z tego co wiem nie ma pojęcia próżnia absolutna, bo nawet w próżni są wirtualne cząstki czy coś. Ja bym raczej nazwał książę Wszechświat ustalony odgórnie z niczego albo raczej Czemu raczej istnieje coś niż nic niż że z niczego bo to głupio brzmi. Wyraźnie widać, że coś lub ktoś, ktoś tak nie do końca, raczej coś majstrowało przy ustalaniu projektu naszego wszechświata. Może obce cywilizacje, może nikt, może ktoś powie, że tak już po prostu musi być i tyle, koniec, kropka. Z punktu widzenia obserwatora ciężko nabrać inne wrażenie bo ciągle widzimy, że rzeczywistość jest płynna, stabilna, nie rozpada się, nie zawiesza się jak komputer czy coś. Można zaryzykować stwierdzenie, że technicznie jest doskonała, idealna. Często odbieramy zmysłami różnie jej mroczną naturę tajemniczości czy cierpienia, zła i choroby na niekorzyść różnych potencjalnych budowniczych ale myślę, że cokolwiek nie stoi za tym, że jesteśmy dziś tu i teraz to powiedzenie, Tak musiało się stać i być jest dobrym odzwierciedleniem tego, że jesteśmy raczej tu a nie w nicości, chociaż przed narodzinami bardziej może mieliśmy potencjał zaistnienia jakiegoś systemu niż samo istnienie. No cóż, tyle różnych pomysłów, a Wszechświat nic sam nam nie chce szepnąć do ucha, więc musimy sami coś od niego wydobyć i wsłuchać się w jego głos. ,,Jesteśmy gwiezdnym pyłem". I to też prawda, ale o ile bardziej złożonym niż sam pył. pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

 •  

  Czy zwierzęta widzą duchy? Dlaczego kot/pies nagle wybiega z "krzykiem", boi się wejść do pokoju,nie wchce przebywać w domu? #zwierzeta #duchy #paranormalne

  •  

   @gibonZsankami: Zjawiska paranormalne ukształtowały wszystko. Polecam odstawić Randiego i niedojebanie mózgowe i milion złotych. Polecam dokument facet Chris w Niemczech prorocze sny, przeszedł potrójny eksperyment naukowy zakończony sukcesem pozytywnym, zwierzęta wyczuwają katastrofy i duchy. I LSD, DMT i inne odczyty czy bzdury nie mają z tym nic wspólnego. Duch, dusza są. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było. Nie ma nicości ani niebytu. Prawdziwa nicość nie istnieje. Stan sprzed narodzin nie jest żadnym dowodem. Pokazuje tylko, że jeszcze nas nie było, a mieliśmy już zadatek. Fluktuacje kwantowe są wszędzie nawet w próżni, nie ma zakamarka nicości, wirtualne cząstki są wszędzie.
   Energia jest stała. Promieniowanie mikrofalowe tła i elektromagnetyczne jest wieczne, do dziś mamy sygnały z Wielkiego Wybuchu. Całą materię ożywioną i nieożywioną otacza to promieniowanie, które opuszcza w momencie śmierci organizm i otacza wszystko. Wspomnienia i doświadczenia prawdopodobnie są kasowane ale nie jest pewne jakie informacje wiążą się z tą falą elektromagnetyczną, energią kwantową, to nie ma związku z religią, bajką, niebem, piekłem, tylko prawami fizyki kwantowej. Z samej energii nie może powstać materia, materia nie jest stała, energia już tak, jest wieczna, czy to świadczy o zyciu po śmierci, według mnie bardziej wskazuje na reinkarnacje ale to nic pewnego, rzeczywistość jest bardziej skomplikowana niż dostrzegamy to gołym wzrokiem. Są relacje ludzi, którzy ze szczegółami opowiedzieli co działo się na innej sali operacyjnej, przebieg operacji, czynności wykonywane przez lekarzy, szczegóły operacji, drobiazgi i po przebudzeniu wszystko się potwierdziło, lekarze spytali skad pani moze to wiedzieć. Widziałam, mówi. Innej kobiecie sprawdził się but w wentylacji czerwony a innu facetowi muzykowi rockowemu żarówka OSRAM. Mozna sobie wmawiac, że wszystko jest przypadkiem, śmierć kończy "wszystko", lekarze, pacjenci kłamią i inne bzdury ale fakty są takie, że nie wszystko DMT tłumaczy, i są przypadki niezwykłego. A życie po śmierci nie jest abstrakcją jak sądzi Sean Carroll. Tak a energia najczęściej jest odwieczną stała z niczego. Świadomość zmienia się ale nie kończy. Energia zmienia się ale nie kończy. Energia jest odwieczna.
   pokaż całość

  •  

   @przygarnijkropka: Oczywiście, że tak.
   Zjawiska paranormalne ukształtowały wszystko. Polecam odstawić Randiego i niedojebanie mózgowe i milion złotych. Polecam dokument facet Chris w Niemczech prorocze sny, przeszedł potrójny eksperyment naukowy zakończony sukcesem pozytywnym, zwierzęta wyczuwają katastrofy i duchy. I LSD, DMT i inne odczyty czy bzdury nie mają z tym nic wspólnego. Duch, dusza są. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było. Nie ma nicości ani niebytu. Prawdziwa nicość nie istnieje. Stan sprzed narodzin nie jest żadnym dowodem. Pokazuje tylko, że jeszcze nas nie było, a mieliśmy już zadatek. Fluktuacje kwantowe są wszędzie nawet w próżni, nie ma zakamarka nicości, wirtualne cząstki są wszędzie.
   Energia jest stała. Promieniowanie mikrofalowe tła i elektromagnetyczne jest wieczne, do dziś mamy sygnały z Wielkiego Wybuchu. Całą materię ożywioną i nieożywioną otacza to promieniowanie, które opuszcza w momencie śmierci organizm i otacza wszystko. Wspomnienia i doświadczenia prawdopodobnie są kasowane ale nie jest pewne jakie informacje wiążą się z tą falą elektromagnetyczną, energią kwantową, to nie ma związku z religią, bajką, niebem, piekłem, tylko prawami fizyki kwantowej. Z samej energii nie może powstać materia, materia nie jest stała, energia już tak, jest wieczna, czy to świadczy o zyciu po śmierci, według mnie bardziej wskazuje na reinkarnacje ale to nic pewnego, rzeczywistość jest bardziej skomplikowana niż dostrzegamy to gołym wzrokiem. Są relacje ludzi, którzy ze szczegółami opowiedzieli co działo się na innej sali operacyjnej, przebieg operacji, czynności wykonywane przez lekarzy, szczegóły operacji, drobiazgi i po przebudzeniu wszystko się potwierdziło, lekarze spytali skad pani moze to wiedzieć. Widziałam, mówi. Innej kobiecie sprawdził się but w wentylacji czerwony a innu facetowi muzykowi rockowemu żarówka OSRAM. Mozna sobie wmawiac, że wszystko jest przypadkiem, śmierć kończy "wszystko", lekarze, pacjenci kłamią i inne bzdury ale fakty są takie, że nie wszystko DMT tłumaczy, i są przypadki niezwykłego. A życie po śmierci nie jest abstrakcją jak sądzi Sean Carroll. Tak a energia najczęściej jest odwieczną stała z niczego. Świadomość zmienia się ale nie kończy. Energia zmienia się ale nie kończy. Energia jest odwieczna.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Bóg odpowiada na modlitwy wykopowiczów, Odcinek #2

  troszku dystansu proszu

  #bekazkatoli #mikromodlitwa #religia #katolicyzm #neuropa #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: bogodpowiadanamikrobloguxd.jpg

 •  

  Wszystkiego dobrego kobiety, dziewczyny z okazji Waszego Święta. Pamiętajcie, jesteście świeżym oddechem tego świata :) #stolatpanie

 •  

  Nie ma czegoś takiego z punktu widzenia natury jak niedorzeczność, absurd, wymysł, bzdura, brednia, zabobon, przesąd czy nieprawda. Racjonalizm, realizm, sceptycyzm, krytycyzm. Wszystko to tylko i nic poza tym jak konstrukty ludzkie stworzone, wymyślone przez człowieka nacechowane emocjonalnie subiektywne w naturze, żeby albo poprzeć albo kogoś zgnoić bo wierzy w "zabobony", mimo, że samego wierzy się w androny jak coś z niczego typu Wielki Wybuch, energia stamtąd i tylko stamtąd, wzięła się z "niczego", informacja z "niczego", a prawda jest taka, że czas się obudzić, bo energia jest odwieczna, stała, tylko zmienia się, informacja jest stała, odwieczna, tylko zmienia się z tzw. czasem konstruktem ludzkim, bezsilności ludzkiej wobec potęgi natury, która wgniata człowieka w ziemię. Dlatego istniejemy, bo możemy, nie musimy. W sensie praw natury. #szachmatpewniaki #szachmattylkodlapewniakow nie dla ideologii, czy religii lub antyreligii bo to opóźniający postęp konstrukt ludzki. Zbędna zbędność, zbędna wymiana zdań i źródło konfliktów. Nie jestem ateistą, nie jestem teistą, nie jestem antyteistą, jestem nikim lub po prostu tylko człowiekiem. Poglądy są nieważne bo to konstrukt ludzki jak figle u zwierząt, np.małp, czyli konstrukt małpi.
  #koniecwojen #dosyczwojnamiideologicznymi #stopkonfliktom #stopprzemocy #stopcierpieniu
  #stopzluktoregomoznauniknac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  +: Increev

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika AlexRener

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)