Jesteśmy polskim wydawcą gier wideo na PC i konsole. Tytuły, z których możecie nas kojarzyć to: Ghostrunner, Tools Up!, Deadlings, i wiele więcej. Na wykopie od niedawna, ale na pewno na dłużej :)

 •  

  Mireczki,
  Z okazji nadchodzącej premiery Tools Up! (już 3 grudnia) chciałbym przeprowadzić małe #rozdajo, w którym do wygrania jest 5 kluczy do tejże gry na platformę Steam lub Xbox One (do wyboru).

  Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:
  • Zaplusować
  • Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: Gdybyście dostali 10 milionów polskich złotych na renowację piwnicy, w co byście ją zmienili?

  Skąd takie dziwne pytanie? Otóż Tools Up! jest kanapową kooperacją o renowacji mieszkań dla maksymalnie 4 osób. W wymaganym czasie musicie wyremontować udziwnione mieszkania pod nieobecność właścicieli. Jak to trafnie ktoś ujął: “trochę jak połączenie Overcooked z House Flipperem”.

  Na Wasze odpowiedzi czekam do 2 grudnia do godziny 16:00. Wyniki ogłoszę następnego dnia. Cenię pomysłowość i humor. Odpowiedzi będę sprawdzał w pracy, także proszę o ograniczenie pomysłów NSFW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Konta utworzone po tym wpisie nie będą brane pod uwagę.

  Nagrody (kody aktywacyjne) wyślę w przeciągu 24h od ogłoszenia wyników, cobyście sobie mogli pograć jako jedni z pierwszych.

  #rozrywka #gry #steam #xboxone
  pokaż całość

  źródło: ToolsUp - konkurs - Wykop.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika All_in_Games

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)