•  

  Cześć
  Natknąłem się na pseudonaukowy artykuł na bliski pytaniu temat, stąd moje pytanie do osób #nofapchallenge #nofap które zaliczyły 7 lub więcej dni bez ŻADNYCH czynności seksualnych (ani samemu ani z drugą osobą).
  Czy zauważyliście jakieś zmiany w swoim nastroju, myśleniu? Lęk, frustracja, zmienność nastrojów, płaczliwość itp., może wręcz przeciwnie? Jak po upływie około tygodnia, a jak - jeśli się udało wytrwać - później, z czasem?

  #nauka #pseudonauka #seks #psychologia
  pokaż całość

  +: C...........u, jeronimo_martini +2 innych
 •  

  Super ten nowy patch. Nigdy przedtem nie było tyle bugów do wyboru #paladins

  •  

   @Allport: Już myślałem, że się coś ruszyło a tu znów włączam i jakieś 8,8 mb musi się pobrać. Problem w tym, że czekam już 15 min i nic się nie dzieje : D Też tak masz, czy tylko ja mam takie szczęście?

   źródło: pldn.jpg

  •  

   @TheSzyszken nie, pobrało się normalnie (ale wcześniej tak miewałem że się wiesza).
   Problem w tym, że mnóstwo bugów. Np taki, że gra się zawiesza wszystkim po wyborze championow (cały team nie przechodzi do meczu). Tak że z rankedami to się wstrzymaj aż łatkę wypuszcza bo tylko stracisz :)

 •  

  @bioslawek: no i dokładnie o tym pisałem już na wstępie, też nie zrozumiałeś uproszczenia xD

  Niczego nie mylę, widocznie to ty nie masz bladego pojęcia jak w praktyce wygląda metodologia w psychologii, i że w większości to wątpliwe (niedostatecznie udowodnione), ale jednocześnie najbardziej logiczne i najbliższe potwierdzenia wyjaśnienia.

  Na dzień dzisiejszy nie ma lepiej potwierdzonej teorii naukowej na ten temat.
  Sam piszesz to, o czym była większość tamtego wpisu.

  Dalej nie będę już dyskutować, bo przywołując Poppera w kontekście badań psychologicznych popełniłeś samobójstwo w tej dyskusji :)

  Z resztą o jakiej dyskusji tu mówić, ktoś tu nie ma pojęcia na czym polega dyskusja. Przedstawienie swoich wysrywów i szybki blok - takich zagrywek to nawet TVN nie stosuje. Żałosne. Bez pozdrowień.
  pokaż całość

 •  

  Czy tylko ja mam wrażenie, że obwinia się znowu nie te osoby, co powinno?

  Szczęsny - od początku meczu próbował krzyczeć na obrońców. Na niewiele się to zdawało, bo już w następnej akcji się rozłazili. I sytuacja dokładnie taka jak na Euro z Grecją - pierwszy mecz, obrońcy zawalili, wybiegł próbując przeciąć piłkę. Kto kiedykolwiek bronił ten wie, że z rozpędzonym, samotnym napastnikiem uświadamiasz sobie, iż bramka jest troszkę większa niż to się w TV wydaje. Ale pewnie znów zostanie kozłem ofiarnym.

  Przede wszystkim Thiago Cionek. Co nie tak z tym gościem?
  Piszczek sobie hasał po boisku jak pies, który się urwał z łańcucha. Mając świadomość, że za plecami stoi Pazdan z Cionkiem a nie Pique z Ramosem, do pomocy mają przeciętnego już Krychowiaka i nikogo więcej, a po drugiej stronie nie gra nawet nominalny obrońca. Skoro ja po pierwszych 10min mówiłem wprost, że stracimy zaraz gola po akcji tą stroną, to tak doświadczony i ceniony zawodnik też musi to wiedzieć. Cionek wiele razy uratował mu tyłek. Fakt, nerwowe wybicia, stres go zeżarł. Pewnie gdyby nie był rozkojarzony presją, to i nie dał by się obić. Przy drugiej też zawalił. Pytanie tylko: czy jego należy za to winić?
  Inne pytanie bym zadał: co na poprzednim turnieju było siłą Pazdana? Nie to, że on grał świetnie. Ale miał za sobą gościa, (Glika), który w razie potrzeby asekurował jego błędy.
  To Cionek naprawiał błędy innych. Piszczek sobie hasał pod polem karnym przeciwnika, Pazdan też wybiegał dość wysoko. Cionek był tym ostatnim. Chociaż każdy, nawet mało interesujący się piłką wie, że to nie jest światowej klasy obrońca. Dostał dokładnie te zadania, które wypełniał Glik. Tylko, że kurwa Cionek to nie Glik i każdy o tym wie. Myślę, że i Bednarkowi przydarzyłby się błąd.

  O Piszczkusporo już było. Cenię go, ale dziś grał po prostu słabo. Zbyt ofensywnie. To się musiało tak skończyć.

  Zieliński- on w ogóle wyszedł z szatni?

  Milik- tradycyjnie. Wielki turniej, wielkie oczekiwania...i Rasiak mógłby być dumny ze swojego następcy. Wręcz uczeń przerósł mistrza. Przecież jego presja zżera 100 razy bardziej niż tego Cionka. To nie pierwszy raz. Nie czuje się pewnie w reprezentacji. Może powinien wchodzić później, z ławki? Może jakaś praca z psychologiem, żeby go stres nie zjadał? Tego nie wiem. Ale aż szkoda mi chłopaka.

  Lewandowski- jak zwykle jest obstawiony, tak dziś nie było specjalnie takiej potrzeby. Ile kontaktów z piłką zaliczył? Z 5, z czego 3 to chwilowe muśnięcia? Miał jakieś tam zrywy, ale przez większość czasu totalnie obok gry. Brakowało mi tego ruchu, wprowadzenia zamieszania, odciągania obrońców. A to przecież zwykle było jego zadaniem. Senegalczycy mieli chaos w ataku i spokój w obronie - idealna sytuacja do gry.

  Reszta jak dla mnie zagrała w porządku. Ot bez rewelacji, ale i bez tragedii. Głównym winowajcą jak dla mnie jest Nawałka. Spore dziury w obronie przeciwko drużynie, która ma silny atak. Z przodu rozbijanie się o ścianę przez cały mecz, zamiast po 15 minutach zmienić sposób ataków. Zabrakło planu B.

  A następny mecz będzie na śmierć i życie. Jeśli tak to będzie wyglądać, to nie wróży zbyt dobrze. Z drugiej strony inne mocne ekipy wypadły na podobnym poziomie. Los się odmieni, czy może to będzie turniej dla drużyn, których nikt nigdy nie wymienia w roli faworytów?

  #mecz #mundial #mundial2018 #reprezentacja
  pokaż całość

  •  

   @Allport: Nawałka zaryzykował ze składem,nie udało się więc ja też winię najbardziej jego.Wyszedł bardzo ofensywnie na silną fizycznie drużynę i tak jak piszesz szybko można było dostrzec,że strata bramki to kwestia czasu.Pisałem już na mirko,że dla mnie w momencie jak Krychowiak otrzymuje żółtą powinna iść zmiana za Milika wchodzi Góralski.A tak został nam jeden defensywny pomocnik z żółtą na koncie i on niby miał zatrzymać silnych Senegalczyków?Zieliński,Grosicki i Kuba zero pomocy,zero asekuracji ale oni tego nigdy nie robili bo nie potrafią.Więc tak jak piszesz,dla mnie Nawałka zawalił i to dwa razy-wyjściowym i później brakiem szybkiej reakcji.
   Z Kolumbią mecz będzie wyglądał zupelnie inaczej,Kolumbia będzie przy piłce i to może nadzieja jakaś dla naszych,że jakimś szybkim atakiem wyprowadzą celne ciosy.Skład bym chciał taki: Szczesny,Bereszyńki-Pazdan-Glik-Rybus,Krychowiak-Góralski-Zieliński-Grosicki-Kuba(o ile zdrowy,jak nie to Kownacki na skrrzydło)Lewandowski
   pokaż całość

  •  

   @kocham-pati-3: sam pomysł może i był dobry. Po prostu ich rozklepać. Tyle tylko, że środka w ogóle nie było. Nazwisko "Zieliński" to raz usłyszałem. Sporo w środku było Milika, tylko mu się drużyny pomyliły. Krychowiak coś próbował, ale mógł jedynie sobie z Pazdanem poklepać. W efekcie było wybijanie piłki na pałę. To samo robili też Senegalczycy. Różnica? Trochę łatwiej wygrać walkę o piłkę wykopaną na oślep mając 2 metry wzrostu i sylwetkę gladiatora.
   Z ustawieniem też przedobrzył. Nie wierzę, że tak doświadczony gracz jak Piszczek sam z siebie tak się zapuszczał. Musiał takie wytyczne dostać. Przez to graliśmy nie z 4 obrońcami, tylko z dwoma.

   Poza tym to co piszesz. Założeniem było stłamsić przeciwnika. Ale bardziej utalentowany trener widząc, że się nie da, po prostu zmienia plan. A tu konsekwentnie jedno i to samo.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

 •  

  Siemka
  Czy ktoś z tu obecnych grywa może w Paladins?

  Chętnie bym od czasu do czasu z kimś pograł (i casuale, i rankedy). Nie szukam pro playerów bo sam skilla nie mam, po prostu gra z ruskimi trollami jest męcząca, a nie przyjemna, a z moim szczęściem prawie w każdym meczu taki się trafi. Lepiej się gra kiedy ludzie w teamie jednak mają mózg, choćby mały :/

  A jeśli ktoś się zastanawia czy nie zacząć grać - również zapraszam, warto (nawet jakieś tam podstawy żeby szybciej zacząć ogarniać mogę przekazać). Trochę bajkowa grafika, ale gra się przyjemnie, niezliczona ilość sposobów na dostosowanie postaci pod siebie, a do tego bardzo niskie wymagania sprzętowe, więc rusza nawet na bardzo leciwym sprzęcie.

  Kto chętny - pisać tu lub pw.

  #paladins #gry #gryzadarmo #mmo
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Allport

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)