•  

  #bitcoin #kryptowaluty zatkalo ryje tym co twierdzili ze zblizajacy sie halving spowoduje wzrosty. Taki huj, moze byc tak ze jebnie nawet i do 2500usd. Z prostego powodu. Kurs btc zalezy tylko od kilku osob jest to najbardziej podatna siec na manipulacje bo w btc niema decentralizacji. Kursem steruje kilka osob na swiecie i kilka kopalni.

 •  

  #kryptowaluty #bitcoin #ethereum Ok Panowie. Btc po 9350usd. Mamy wtorek. Do niedzieli bedziemy mocno powyzrj 10000 usd. Podobnie na eth, powyzej 300usd. Pozdrawiam.

 •  

  #rsr #kryptowaluty Ciagle jeszcze macie czas. Zaczalem pisac o rsr przy 0,0019usd. https://www.huobi.com/en-us/exchange/rsr_usdt/ dzis teraz 0,0047usd

 •  

  #kryptowaluty #iota ♠️♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️♠️
  Ważna wiadomość: Proof of Concept #poc dla #qubic zostanie wydany w przyszłym tygodniu #iota . ❗️❗️♠️♠️
  Technologia QOTA firmy IOTA zostanie zaprezentowana publicznie po raz pierwszy w przyszłym tygodniu wraz z Proof of Concept.
  Technologia połączy inteligentne kontrakty i #oracles z #iota #tangle.
  Społeczność IOTA czeka na Qubic od ponad dwóch lat. Prawdopodobnie żaden inny projekt IOTA nie jest tak wyczekiwany jak protokół, znany również jako „Q”. Zostanie wykorzystany do ułatwienia inteligentnych umów i oracles opartych na Tangle, a tym samym znacznie zwiększy potencjalne przypadki użycia IOTA. Mówiąc najprościej, IOTA Foundation opracowuje połączenie #ethereum i #chainlink , a #qubic stosuje liczne podejścia, które znacznie różnią się od dwóch wyżej wymienionych projektów.
  Jak wyjaśnił dziś Eric Hop, który jest przede wszystkim odpowiedzialny za Qubic w IOTA Foundation, za pośrednictwem Discord, IOTA Foundation może zrobić ważny krok w kierunku wydania Qubic w nadchodzącym tygodniu. Hop napisał, że Proof of Concept (PoC) z Qubic zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu. Zapytany, kiedy skończy się czekanie na Qubica, napisał :
  Dopóki się nie skończy. Właśnie widziałeś, co się dzieje, kiedy wędrujemy do tłumu wen. Staramy się podać rozsądny termin, ale zajmie to tyle czasu, ile zajmie. W przyszłym tygodniu nadejdzie dostawa PoC. Masz złodzieja, by podziękować za opóźnienie.
  Dzięki Proof of Concept Fundacja IOTA pokaże, że Qubic jest wykonalny, podczas gdy Proof of Concept zwykle pokazuje tylko podstawowe funkcje.
  Czym dokładnie jest Qubic?
  Qubic jest zdecentralizowanym protokołem i oznacza obliczenia oparte na kworum (QBC). Mówiąc prosto, Qubic zapewnia platformę do tworzenia aplikacji Internetu rzeczy (#IoT), która łączy inteligentne kontrakty i Oracles z IOTA Tangle. Podobnie jak oracle Chainlink, Qubic przyczyni się do uczynienia inteligentnych kontraktów naprawdę inteligentnymi, umożliwiając im dostarczanie zewnętrznych danych, takich jak ceny akcji, wyniki wydarzeń sportowych lub dane z czujników do inteligentnych kontraktów.
  W tym celu kod QBC jest tworzony jako druga warstwa na szczycie protokołu Tangle, przy użyciu tokena IOTA do opłacania usług. Szczególną cechą Qubic jest to, że oracle oparte na Tangle umożliwiają darmowe mikropłatności, podczas gdy inteligentne umowy zbierają i przetwarzają dane w czasie rzeczywistym. Tak więc, w przeciwieństwie do #ethereum i #chainlink, nie ma żadnych kosztów (opłat gazowych), co oznacza, że praktycznie nieograniczoną liczbę danych można skutecznie odzyskać dzięki inteligentnej umowie bez żadnych problemów kosztowych.
  Innymi słowy, Qubic to globalny superkomputer oparty na platformie IOTA z szerokim zakresem aplikacji. Mając na celu ustanowienie IOTA jako standardu płatności między maszynami i Internetu przedmiotów, Qubic umożliwi inteligentne połączenie urządzeń i czujników. Dzięki wykorzystaniu inteligentnych kontraktów Qubic zapewni podstawę do automatyzacji prostych i złożonych procesów.
  Ponadto Qubic ma kolejną ważną cechę, która odróżnia go od Ethereum i Chainlink. Qubic umożliwia obliczenia zlecone na zewnątrz. Oznacza to, że urządzenia ubogie w zasoby, które mają brak pamięci, mocy obliczeniowej lub dostępności zasilania, mogą zlecić zadanie obliczeniowe jednemu lub większej liczbie urządzeń zewnętrznych. Ta funkcja oferuje znaczny potencjał, szczególnie w przypadku urządzeń z sektora IoT, takich jak czujniki.
  Technologia ta zapewnia również bezpieczną komunikację i zbieranie danych zewnętrznych w zaufanym środowisku, IOTA Tangle. W tym celu Qubic zawiera system nagradzania operatorów Qubic za uczciwy udział za pomocą tokena IOTA.
  Ważne jest również, aby inwestorzy IOTA wiedzieli, że Qubic nie jest tokenem. Dlatego nie będzie Qubic ICO ani zrzutu. Bardzo interesujące streszczenie Qubic można również znaleźć w następującym filmie:
  https://www.crypto-news-flash.com/big-news-iotas-proof-of-concept-for-qubic-to-be-released-next-week/
  pokaż całość

 •  

  Ostrzeżenie:
  Poniższa prognoza jest tylko i wyłącznie moją opinią. Pamiętaj że kupując te aktywa możesz zostać bardzo szybko bankrutem i wszystko stracić. Więc kupuj tylko na własną odpowiedzialność. Bo ja jak każdy człowiek mogę się mylić co do swoich prognoz. Jednocześnie informuję że moje wpisy nie stanowią PORADY INWESTYCYJNEJ i taką w rozumieniu obowiązujących przepisów nie są.

  #rsv #reserve
  #rsr Radzę mocno zainteresować się tematem RSR. Cena dzisiaj 0,0038 USD -- dwa tygodnie temu 0,0020 USD. Co jest ciekawe to mamy tutaj absolutną pewność wzrostu RSR do 1 USD przy założeniu realizacji wszystkich celów zespołu.

  A w RSR / RSV siedzi naprawdę śmietanka. https://reserve.org/investors

  Nie zmiennie zalecam też kupno #ethereum oraz #iota

  Myślę że inwestując po 10000 PLN w każde z tych trzech wymienionych czyli ETH, RSR, IOTA za 3-5 lat wychodzimy z inwestycji z kwotą łączną nawet kilku milionów złotych.

  Ostrzeżenie:
  Powyższa prognoza jest tylko i wyłącznie moją opinią. Pamiętaj że kupując te aktywa możesz zostać bardzo szybko bankrutem i wszystko stracić. Więc kupuj tylko na własną odpowiedzialność. Bo ja jak każdy człowiek mogę się mylić co do swoich prognoz. Jednocześnie informuję że moje wpisy nie stanowią PORADY INWESTYCYJNEJ i taką w rozumieniu obowiązujących przepisów nie są.

  Sporo na temat RSR, RSV może powiedzieć Wam @CryptoMirek

  #kryptowaluty
  pokaż całość

 •  

  Takie pytanie Czy Ledger Nano X obsługuje z poziomu ledgera również tokeny ETH czy wymaga to łączenia się przez Myetherwallet? Pytam bo zwykle korzystam z trezor a ledger nano x dopiero kupiłem 2 tygodnie temu.
  #kryptowaluty #ethereum #eth

 •  

  #iota #bitcoin ♠️♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️♠️
  Fundacja #iota spodziewa się reaktywować sieć do 2 marca po ataku na portfel 2 mln USD ✌️♠️
  Fundacja IOTA wznowi swoją sieć główną do 2 marca, po tym jak wstrzymała sieć w zeszłym tygodniu po włamaniu
  Zespół oszacował, że około 2 miliony dolarów tokenów IOTA zostało skradzionych z powodu włamania
  Haker wykorzystał lukę w #moonpay, fiatowej platformie na rampie zintegrowanej z oprogramowaniem portfela Trinity IOTA, a następnie rozpowszechnił złośliwe pakiety SDK wśród użytkowników.
  Fundacja IOTA powiedziała w czwartek, że reaktywuje sieć IOTA do 2 marca, po nagłym zamknięciu w zeszłym tygodniu w wyniku ataku, w wyniku którego niektórzy użytkownicy oprogramowania portfela Trinity zostali okradzieni.

  Organizacja non-profit powiedziała dziś, że opracowuje narzędzia przejściowe dla użytkowników, aby mogli przenosić swoje środki z istniejących kont na nowe. Po zakończeniu przejścia Fundacja przełączy sieć w tryb online. Fundacja zatrzymała sieć po ataku, jak wcześniej informował The Block.

  Od tego czasu Fundacja współpracuje z organami ścigania - w tym z niemieckim Centrum ds. Cyberprzestępczości i amerykańskim Federalnym Biurem Śledczym - w celu ustalenia przyczyny, według współzałożyciela IOTA Foundation Dominika Schienera i strony internetowej Fundacji.

  Całkowita strata wynikająca z włamania wynosi około 2 milionów dolarów, a część funduszy została już przekazana na giełdy, powiedział Schiener dla The Block.

  W związku z tym Fundacja pracuje nad planem naprawczym, mającym na celu zwrot kosztów ofiarom ataku, chociaż konkretne szczegóły nie będą dostępne do następnego tygodnia, powiedział Schiener.

  W sekcji zwłok Fundacja powiedziała, że włamanie wynikało z luki w zabezpieczeniach za pośrednictwem MoonPay, platformy onramp fiat-to-crypto zintegrowanej z Trinity. Trinity to rozwiązanie portfelowe opracowane przez Fundację w celu obsługi tokena sieci IOTA.

  Haker był w stanie przejąć sieć dystrybucji treści MoonPay i infiltrował portfel Trinity poprzez integrację. Następnie byli w stanie rozpowszechniać złośliwe zestawy programistyczne (SDK) wśród użytkowników Trinity i kraść fundusze przechowywane w ich portfelach.

  „Największym błędem, jaki popełniliśmy, było nie zintegrowanie pakietu NPM i odpowiedni audyt bezpieczeństwa integracji. Błąd ludzki i presja na wydanie nowej wersji ASAP ostatecznie doprowadziły do tego błędu”, powiedział Schiener, odnosząc się do pakietu oprogramowania, który może Zaakceptuj SDK jako plik statyczny, uniemożliwiając w ten sposób odbiór złośliwego SDK.

  Chociaż zespół był w stanie zidentyfikować 50 ofiar ataku, nie wie, ilu użytkowników otrzymało złośliwe zestawy SDK. W związku z tym Fundacja poprosiła wszystkich użytkowników portfela Trinity o przeniesienie swoich tokenów na nowe konta.

  „Jedną ważną rzeczą jest oczywiście to, że nie wpływa to na wszystkich użytkowników IOTA, ale dotyczy tylko użytkowników Trinity portfela stacjonarnego Trinity. Wszyscy inni są bezpieczni i nie muszą się tym martwić” - zauważył Schiener.

  Decyzja IOTA Foundation o zamrożeniu sieci po ataku była kontrowersyjna, biorąc pod uwagę, że IOTA została zaprojektowana jako sieć zdecentralizowana. Fundacja była w stanie wyłączyć sieć, ponieważ kontroluje węzeł koordynatora, który w normalnych okolicznościach zapewnia ostateczność i ważność poszczególnych transakcji, które są ze sobą powiązane.

  Fundacja IOTA uważa jednak, że ten mechanizm jest niezbędny do rozwoju sieci na jej wczesnych etapach.

  „Wiem, że jest to kontrowersyjne w przestrzeni, w której decentralizacja jest najważniejsza, dopóki nie wydarzy się coś takiego jak DAO, a mimo to można wycofać blockchain… to [wstrzymanie sieci] było nadzwyczajnym środkiem w odpowiedzi na nadzwyczajne wydarzenie i ważne jest, aby uzyskać (akceptacje) Z drugiej strony, przynajmniej z naszej perspektywy, że nikt z Fundacji IOTA ani projektu IOTA nie jest szczęśliwy, że musieliśmy podjąć tak ekstremalne środki ”- powiedział The Block, współprzewodniczący IOTA Foundation David Sønstebø.

  „Ale cieszymy się, że mogliśmy” - dodał. „I że wybieramy bezpieczną drogę”.
  https://www.theblockcrypto.com/amp/post/56637/iota-foundation-expects-to-reactivate-network-by-march-2-following-2m-user-wallet-attack

  #kryptowaluty
  pokaż całość

 •  

  #bitcoin #kryptowaluty ♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
  DECENTRALIZACJA ⁉️

  4 górników w Chinach stanowi 80% zdolności wydobywczej Bitcoin i Ethereum ❗️❗️❗️❗️- Ripple CEO
  Brad Garlinghouse, CEO Ripple, powiedział, że zaledwie 4 górników w Chinach kontroluje 80% zdolności wydobywczych Bitcoin i Ethereum.
  Mówiąc o Pierwszym ruchu CNN, zakotwiczonym przez Julię Chatterley, Brad obszernie mówił o stanie kryptowaluty, szczególnie Bitcoin i XRP, mówiąc, że fascynujące jest patrzeć, jak banki centralne patrzą na kryptowalutę jako sposób na zwiększenie wydajności ich gospodarki.
  Brad, zapytany, czy Chiny wyprzedzają USA pod względem przyjęcia kryptowaluty, nakazał USA, aby tym razem zajęły się ustanowieniem ram kryptowaluty, że kraje takie jak Singapur, Chiny i Tajlandia, między innymi, proponują jasne przepisy dotyczące kryptowaluty.
  https://newslogical.com/4-miners-in-china-represents-80-of-bitcoin-and-ethereum-mining-capacity-ripple-ceo/
  pokaż całość

  •  

   Twój sztuczny mózg i jego serwisant? Chyba nie podłączył wszystkich kabelków( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @onebit: i to jest co ci pozostaje w twojej kompromitacji , no ale przecież to nie twoja wina że masz ciasny umysł

  •  

   i to jest co ci pozostaje w twojej kompromitacji , no ale przecież to nie twoja wina że masz ciasny umysł

   @theromanpolan: To o czym tu rozmawiać, o zdjęciu które wrzuciłeś? Dysponujesz czymś więcej? Co z tego że poole są w Chinach, wiele zakładów lokuje swoją działalność w Chinach, to nie znaczy, że zostaną zaatakowane i przejęte przez chiński rząd

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  #bitcoin Uwaga dzisiaj - atakujemy 11k ! na BTC. Tak to nie jest pomyłka!
  #kryptowaluty

 •  

  #kryptowaluty Właśnie chciałem napisać że grubasy się bawią i robią w huja drobnych :) @lobuzzzzz
  #bitcoin

 •  

  #ethereum #eth ETH widzę fajnie rośnie :) Na binance fajnie z niewielkim lewarem można mnożyć pieniążki. Wskoczyłem na 258 USD dzisiaj na long. :) wczoraj też longa łądnie wyłapałem i wyszedłem dosłownie przed spadkiem :) Wykorzystałem spadek i znowu pieniążki się mnożą. ETH myślę bardzo szybko osiągnie 1000 USD za 1 ETH myślę że nawet sporo więcej.

  #kryptowaluty

 •  

  #kryptowaluty #iota ♠️♠️♠️♠️♠️♠️✌️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
  #software AG będzie korzystać z #iota na platformie #cumulocity #iot
  Software AG będzie używać Tangle IOTA Token i token IOTA do różnych funkcji w ramach swojej platformy Cumulocity IoT.
  Ponadto ogłoszono nowe szczegóły dotyczące Unified Identity Protocol, jednego z dwóch pierwszych projektów w ramach Tangle EE.
  Wraz z utworzeniem wczoraj Grupy Roboczej Tangle EE , Fundacja IOTA zrobiła ważny krok w kierunku komercyjnego wykorzystania technologii IOTA. Utworzenie Tangle EE stworzy profesjonalne środowisko, w którym firmy będą mogły aktywnie uczestniczyć w rozwoju IOTA, a także uzyskać wiarygodne ramy prawne.
  Członkami założycielami są niektórzy długoterminowi partnerzy IOTA , tacy jak Dell Technologies, STMicroelectronics, BiiLabs i Software AG. Ten ostatni, za pośrednictwem wiceprezesa ds. Innowacji i architektury, Christopha Strnadla, opublikował post na blogu, który podkreśla, dlaczego Software AG postanowił dołączyć do Tangle EE i jakie są przyszłe zmiany.
  Jak donosił CNF w połowie stycznia, Strnadl zasugerował, że światowej sławy firma Software AG planuje ściślejszą współpracę z IOTA. Strnadl powiedział wtedy, że Software AG nie dodaje po prostu funkcji IOTA w swojej „tylnej komorze”, a następnie pyta potencjalnych klientów, co myślą.
  SOFTWARE AG BĘDZIE KORZYSTAĆ Z IOTA NA SWOJEJ PLATFORMIE CUMULOCITY IOT
  Chociaż w połowie stycznia nie było jeszcze publicznego ogłoszenia, w jaki sposób Software AG i Fundacja IOTA rozszerzają współpracę, wczorajsze ogłoszenie i post na blogu rzuciły światło na tę sprawę. Oprócz wspólnej pracy nad Tangle EE, Software AG będzie korzystać z technologii IOTA w ramach platformy Cumulocity IoT.
  Platforma jest, jak sama nazwa wskazuje, platformą Internetu rzeczy, która jest otwarta, szybka do wdrożenia i dystrybucji. Za pośrednictwem platformy „wszystko” powinno zostać połączone w ciągu kilku minut, a dane IoT mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym. Jak zauważył Strnadl, Software AG zamierza wykorzystywać plątaninę IOTA Token i token IOTA do takich funkcji, jak tożsamość urządzenia, pochodzenie danych, integralność i bezpieczeństwo, a także mikropłatności i mikropłatności w gospodarce M2M. Ponadto Strnadl kontynuował:
  Rozszerzając naszą ofertę integracji webMethods o odpowiednie możliwości IOTA, chcemy połączyć świat on-Tangle ze światem off-Tangle (np. Typowe aplikacje, takie jak ERP lub CRM). Pozwala to na bezproblemowe wykonywanie kompleksowych procesów biznesowych w środowisku minimalnego zaufania.
  Dodał do ogólnego zakresu zastosowania IOTA rozwiązań programowych w Software AG:
  Dzięki IOTA możemy pomóc firmom zabezpieczyć komunikację urządzeń i maszyn, poprawić jakość i wydajność procesów, umożliwić automatyzację poza pojedynczą stacją roboczą, ostatecznie obejmując cały łańcuch dostaw - i stworzyć całkowicie nowe ekosystemy peer-to-peer (w tym M2M).
  Jednak pomimo całej euforii Strnadl zauważył również, że technologia IOTA jest wciąż na bardzo wczesnym etapie rozwoju. W związku z tym Software AG nie będzie opierać swojej strategii korporacyjnej wyłącznie na IOTA. Zgodnie z tym firma planuje włączyć IOTA w wybrane projekty koinnowacyjne:
  Równowaga biznesowa jest obecnie zbyt niestabilna, aby ktokolwiek - klienci, konsultanci lub dostawcy - był w stanie wiarygodnie prognozować lub przewidywać przyszłość. Uznając tę koewolucję dostawców i dostawców technologii, planujemy przyspieszyć nasze wysiłki na rzecz integracji IOTA z naszymi produktami poprzez wybrane projekty koinnowacyjne z wiodącymi użytkownikami.
  WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT TANGLE EE I UNIFIED IDENTITY
  Jelle Millenaar, programista w IOTA Foundation, podkreśliła poprzez Discord znaczenie utworzenia grupy roboczej Tangle EE. Powiedział, że współpraca z partnerami w Tangle EE znacznie przyspieszy komercjalizację IOTA. W odniesieniu do Unified Identity Protocol, jednego z dwóch pierwszych projektów grupy roboczej Tangle EE, stwierdził:
  Oznacza to, że nie będziemy samodzielnie opracowywać rozwiązania tożsamościowego, ani nie powinniśmy. Wszystkie zarejestrowane osoby wezmą udział w zarządzaniu oprogramowaniem typu open source i wspólnie zdecydują, w jakim kierunku zostanie opracowany protokół. Rozwiązanie Self Sovereign Identity wiąże się z trzema głównymi przeszkodami do rozwiązania: oprogramowaniem, korporacją i adopcją. […]Adoptacja korporacyjna i użytkownika tworzy klasyczny problem z jajkiem kurzym, w którym firma przyjmuje coś z dużą liczbą użytkowników, podczas gdy użytkownicy zaczną korzystać z czegoś, jeśli wiele korporacji to popiera. Tangle EE pomaga nam przełamać problem kurczaków i jajek. W ścisłej współpracy z naszymi partnerami nie tylko opracujemy doskonałe oprogramowanie, ale również będziemy pracować nad stworzeniem łatwej ścieżki do przyjęcia przez korporację.
  Na innym czacie Millenaar kontynuował ten temat:
  Możesz sobie wyobrazić, że do tej pory nasi partnerzy eksperymentowali z technologią i udzielali opinii Fundacji IOTA. Dzisiejsze ogłoszenie daje uczestnikom możliwość aktywnego wniesienia wkładu w nasze projekty: Unified Identity i Decentralized Marketplaces, a nawet uczestniczenia w zarządzaniu oprogramowaniem. […] Ułatwia także adopcję, ponieważ powstałe oprogramowanie jest już opracowywane wspólnie z grupą docelową.
  https://www.crypto-news-flash.com/software-ag-will-use-iota-for-the-cumulocity-iot-platform/
  pokaż całość

 •  

  #kryptowaluty #iota UWAGA! Portfel IOTA Trinity z podejrzanymi problemami, koordynator wstrzymany. Na chwilę obecną nie można zalogować się do portfeli.

  W skrócie: w dzisiejszym dniu pojawiło się kilka osób (na chwilę obecną 5), które uważają że straciły środki z portfela IOTA Trinty. Fundacja wzięła sprawę na poważnie, wstrzymała koordynator sieci Tangle i obecnie bada sprawę.

  FUNDACJA PROSI O NIE OTWIERANIE PORTFELI TRINITY DO ODWOŁANIA!

  Wszystkie osoby rzekomo dotknięte problemem aktualizowały portfel w ciągu ostatnich dwóch dni, a środki zniknęły gdy portfel był uruchomiony na komputerze.

  Brak doniesień o problemach z wersją mobilną, jednak wstrzymał bym się z otwieraniem portfela dopóki nie poznamy rozwiązania sprawy.

  Na razie NIE POTWIERDZONO czy problem faktycznie ma miejsce czy jest to po prostu zorganizowany FUD.
  Konta, które zgłosiły problem z zaginionymi środkami są w większości świeżo założonymi kontami.

  Będę aktualizował sprawę jeśli tylko pojawi się jakieś oficjalne oświadczenie.
  pokaż całość

 •  

  #bitbay Co ile minut zatwierdzacie wypłaty z bankomatu bo czekam już 20 minut i ciągle jest możliwe do anulowania.Czyli jeszcze nie zatwierdzone. @Bitbay
  #kryptowaluty

 •  

  #kryptowaluty #iota dzisiaj o godzinie 0800 utc czyli 0900 PL, Binance uruchamia Futures Iota z dzwignia x125. Niewatpliwie wplynie to na wzrosty kursu Iota. Kurs od poczatku stycznia wzrosl juz o 120%! A docelowy kurs za 1miota to 30-147usd.

  +: HaSSaN
 •  

  #kryptowaluty #bitcoin #iota ♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
  2-10 transakcji na sekundę dla #bitcoin to pieprzony żart ... Będzie on służył tylko jako magazyn wartości i nie będzie się w ogóle ruszał w przyszłości. Będzie się poruszał przy użyciu innych kryptowalut, takich jak #iota, ponieważ nikt nie chce wydawać fortuny na opłaty. Każdy chce szybkich opłat 1 MIL tps 0%. pokaż całość

  +: HaSSaN
 •  

  #kryptowaluty #iota ♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
  #dell wśród członków założycieli grupy roboczej #iota
  Amerykański gigant komputerowy #dell jest jednym z 15 firm dołączających do grupy roboczej #iota, która bada, w jaki sposób można zintegrować technologię „Tangle” z rozwiązaniami komercyjnymi.
  IOTA i Eclipse Foundation, fundacja zajmująca się oprogramowaniem open source, ogłosiły we wtorek, że nowa grupa robocza Tangle EE rozpocznie prace nad projektami, które mogą pomóc w opracowaniu opłacalnych zastosowań komercyjnych dla technologii IOTA. Tangle to skalowalna sieć IOTA (DLT) IOTA, która w przeciwieństwie do blockchainów, wykorzystuje system, w którym użytkownicy potwierdzają transakcje, gdy wysyłają nowe.
  15 członków dołączyło do grupy roboczej jako członkowie założyciele, w tym Dell, niemiecki dostawca elektroniki STMicroelectronics i University of Magdeburg.
  „Fundacja Eclipse zapewni ramy zarządzania neutralne dla dostawców dla otwartej współpracy, a jej podstawą jest skalowalny, intuicyjny i niedozwolony DLT jako podstawa” - powiedział Mike Milinkovich, dyrektor wykonawczy Fundacji Eclipse. „W ten sposób przyspieszymy rozwój nowych aplikacji opartych na tej transformacyjnej technologii”.
  Dominik Schiener, współzałożyciel Fundacji IOTA, powiedział CoinDesk wielu firmom, że chcą zobaczyć kod przetestowany i sprawdzony, zanim sami przystąpią do jego integracji. Dodał, że umożliwiając dokładne przetestowanie Tangle, grupa robocza będzie „ważnym krokiem naprzód” w realizacji wizji IOTA.
  Zdaniem współzałożyciela IOTA, Davida Sonstebo, projekt typu open source pomoże zwiększyć dostęp do technologii IOTA. Zdecentralizowane tożsamości i zdecentralizowane rynki, które mogą ułatwić handel w czasie rzeczywistym, oraz zdecentralizowane tożsamości będą początkowymi projektami grupy roboczej.
  Zdaniem Steve'a Todda, pracownika firmy Dell, Dell uważa, że rynki danych będą rosły do końca dekady. „Do 2030 r. Zostaną wymienione biliony dolarów danych, a jednym z powodów dołączenia do Tangle jest pomoc naszym klientom w zbliżeniu się do tej rzeczywistości”.
  Dołączenie do grupy roboczej pozwoli Dell współpracować przy opracowywaniu rozwiązań, powiedział Todd.
  https://www.coindesk.com/dell-among-founding-members-of-new-iota-working-group
  pokaż całość

 •  

  #iota #kryptowaluty ♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️
  Projekt #tangle EE dołącza do #eclipse Foundation, aby wprowadzić rozproszone aplikacje księgi głównej do przedsiębiorstwa - #iota
  Ron Miller @ ron_miller 11 lutego 2020 r
  W miarę wzrostu liczby urządzeń IoT i maszyn przeprowadzających transakcje z maszynami bez udziału ludzi, coraz bardziej konieczne staje się posiadanie systemu bez uprawnień, który ułatwia ten rodzaj komunikacji w bezpieczny sposób.
  Weź udział w IOTA Foundation , berlińskim projekcie DLT (open source source Distributed Distributed Ledger), który nawiązał współpracę z Eclipse Foundation, aby wprowadzić IOTA DLT do przedsiębiorstwa za pośrednictwem projektu Tangle EE . Na początek wiąże się to z utworzeniem grupy roboczej.
  Pomysł księgi rozproszonej pojawił się po raz pierwszy jako sposób dystrybucji cyfrowej waluty na blockchainie. Od tego czasu pojawiło się wiele pomysłów, zarówno open source, jak i komercyjnych, aby wprowadzić tę koncepcję do przedsiębiorstwa, aby zapewnić bezpieczny, niezmienny i bezproblemowy sposób udostępniania danych.
  Jednym z takich projektów typu open source jest IOTA, która widziała problem z DLT, ponieważ był on wdrażany przez inne podmioty. „IOTA to pierwsza technologia rozproszonej księgi, która wykroczyła poza blockchain z całkowicie nową architekturą, która rozwiązuje wąskie gardło problemów blockchain, które uniemożliwiły adopcję w świecie rzeczywistym”, Dominik Schiener, współzałożyciel IOTA Foundation, powiedział TechCrunch.
  Szeroka wizja polega na zapewnieniu bezpiecznej komunikacji maszyn i urządzeń. „Zapewniamy warstwę protokołu, która pozwala zarówno ludziom, jak i maszynom na masową transakcję bez opłat, a także zapewnia integralność danych, co jest oczywiście coraz ważniejsze w dobie Internetu rzeczy, w którym setki miliardów urządzeń połączonych przez następne dziesięciolecia ”- powiedział Schiener.
  Tangle EE to część projektu skierowana do użytkowników korporacyjnych - EE oznacza Enterprise Edition - którzy mogą skorzystać z tej technologii i umożliwić większym organizacjom tworzenie aplikacji na szczycie projektu. Na początek fundacja współpracuje z Eclipse Foundation do włączenia podmiotów korporacyjnych, które mogą pomóc lepiej zdefiniować wymagania dużego użytkownika biznesowego.
  Dell Technologies i STMicroelectronics to pierwsze duże firmy dołączające do projektu, ale mamy nadzieję, że dzięki dyskusji i dialogowi Tangle EE zacznie zyskiwać na popularności. „Głównym powodem, dla którego stworzyliśmy Tangle EE, były dyskusje, które prowadziliśmy z korporacjami. Naprawdę zrozumieli, że musimy mieć grupę roboczą wokół IOTA, aby omówić warstwę aplikacji, aby omówić, jakie rozwiązania możemy opracować szeroko w różnych branżach, ale też naprawdę zacząć poważniejsze dyskusje na temat protokołu - powiedział Schiener.
  Podobnie jak Linux Foundation, Eclipse Foundation zapewni ramy zarządzania dla projektu. „Fundacja Eclipse zapewni neutralne dla dostawców ramy zarządzania otwartą współpracą, a podstawą jej będzie skalowalny, bezczelny i niedozwolony DLT IOTA” - wyjaśnił w oświadczeniu Mike Milinkovich, dyrektor wykonawczy Fundacji Eclipse.
  Jeśli zyska na popularności, kolejne firmy dołączą w nadchodzących miesiącach i latach i zaczną budować Tangle EE, jednocześnie opracowując aplikacje w oparciu o protokół.
  https://techcrunch.com/2020/02/11/tangle-ee-project-joins-eclipse-foundation-to-bring-distributed-ledger-apps-to-enterprise/
  pokaż całość

 •  

  #iota Aaron Hetherington, programista w #jaguarlandrover, szczegółowo opisuje swoją pracę w zespole technologii rozproszonej księgi rachunkowej, w jaki sposób pomaga wykorzystywać pojazdy do eliminowania dziur w #uk i #irlandia i nie tylko. #iota #dlt #crypto #cryptocurrency
  https://youtu.be/o6uNmj4XfJ8
  #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: aaaiotaprogramista.jpg

 •  

  #kryptowaluty ♠️♠️♠️♠️♠️❗️❗️✌️❗️❗️♠️♠️♠️♠️♠️
  Członkowie @Apple Zespół Enterprise koncertował @connectory dzisiaj i @MatteoDariol udostępnił umowę o świadczenie usług opartych na wydajności - an @iotatoken rozwiązanie problemu z nimi związanego z przemysłowym Internetem przedmiotów! #iot
  https://twitter.com/newmobilitylab/status/1225180854986604551?s=20
  #iota
  pokaż całość

 •  

  #iota ♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
  #bosch Rexroth przedstawia zespołowi #apple Enterprise rozwiązanie #iot oparte na #iota
  Poprzez tweet New Mobility Labs ogłosił, że Matteo Dariol z Bosch Rexroth przedstawił rozwiązanie IoT oparte na IOTA zespołowi Apple Enterprise.
  Szczegóły dotyczące przypadku zastosowania opartego na IOTA nie zostały upublicznione. Wniosek CNF do New Mobility Labs nie został jeszcze uwzględniony.
  W niedawnym tweecie partner IOTA New Mobility Labs stwierdził, że Matteo Dariol przedstawił zespołowi Apple Enterprise zespół oparty na tokenach IOTA w przypadku zastosowania przemysłowego. Jak stwierdza tweet, Dariol, główny strateg ds. Innowacji w Bosch Rexroth, przedstawił przypadek użycia zespołowi Apple w Chicago Connectory, przestrzeni roboczej dla innowacji i technologii dla nowych firm.
  Wiadomość została przekazana przez New Mobility Labs, firmę, która promuje start-upy ze sprzętu i oprogramowania za pomocą aplikacji w obszarach inteligentnej mobilności i transportu, w tym samochodu w sieci, zautomatyzowanej i autonomicznej jazdy, mobilności elektrycznej, mobilności w mieście i usług mobilności. Firma zapewnia platformę dla start-upów do prezentacji swoich innowacji partnerom korporacyjnym i inwestorom.
  W szczególności New Mobility Labs oferuje finansowanym firmom dostęp do dużych przedsiębiorstw w dziedzinie inteligentnej mobilności i transportu. Na korporacyjnej stronie internetowej czytamy:
  New Mobility Lab tworzy społeczność, w której międzybranżowa współpraca i innowacje związane z cyfrową transformacją transportu i mobilności, lub w skrócie New Mobility ™, między startupami a korporacjami odbywa się poprzez otwarte innowacje. Jesteśmy holistycznie nastawieni do New Mobility ™ z głównymi tematami „Połączony”, „Autonomiczny”, „Elektryczny”, „Ludzki zorientowany” i „Wspólny”. […]Zapewniamy dostęp do dużych korporacji w ramach inteligentnej mobilności i transportu. Pracuj nad rzeczywistymi problemami i sprawdzaj rozwiązania.
  Nie wiadomo jednak, jakie rozwiązanie Matteo Dariol z Bosch Rexroth szczegółowo przedstawił. Nie wiadomo również, jaki jest przypadek użycia i na jakim etapie rozwoju. Zapytanie Crypto News Flash w New Mobility Labs było w toku od ostatecznego terminu redakcji.
  Wiadomo, że IOTA Foundation i Illinois Autonomous Vehicle Association są partnerami New Mobility. Już w listopadzie 2018 r. New Mobility Labs napisał na Twitterze o swoich postępach we wdrażaniu znormalizowanego systemu dla pojazdów autonomicznych z IOTA Foundation i Illinois Autonomous Vehicle Association. Od tego czasu jednak nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów.
  Jaką rolę odgrywa Bosch we współpracy?
  Jak dotąd nie jest do końca jasne, jaką rolę odgrywa Bosch, spółka zależna Robert Bosch GmbH, która działa w dziedzinie automatyki przemysłowej. Przeciwnie, wiadomo, że Bosch ma bliskie relacje z Fundacją IOTA. Firma Bosch zainwestowała już w Fundację IOTA w grudniu 2017 r. Za pośrednictwem swojego kapitału podwyższonego ryzyka, Robert Bosch Venture Capital (RBVC). Według publicznych oświadczeń Bosch kupił nieznaną liczbę tokenów IOTA, aby wesprzeć Fundację IOTA.
  Jak donosi CNF , pod koniec stycznia ogłoszono również, że Bosch uzyskał patent od Europejskiego Urzędu Patentowego na technologię obsługi cyfrowego systemu płatności opartego na IOTA. Patent został już przyznany w październiku 2019 r.
  https://www.crypto-news-flash.com/bosch-rexroth-presents-iota-based-iot-solution-to-an-apple-enterprise-team/?_unique_id=5e418143e9156
  New Mobility Labs has announced that Matteo Dariol of Bosch Rexroth has introduced an IOTA-based IoT solution to an Apple Enterprise Team.

  #kryptowaluty
  pokaż całość

 •  

  #kryptowaluty #iota #ethereum #eth #dag ♠️♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️♠️
  Hewlett Packard sklada siedem patentów DLT, referencje #iota i #blockchain
  Hewlett Packard uzyskał siedem patentów związanych z technologią księgi rozproszonej.
  #blockchain z #bitcoin i #ethereum, a także technologia #dag od #iota są wymienione w patentach.
  Nie po raz pierwszy CNF donosi, że globalne korporacje starają się o patenty w celu zabezpieczenia praw do nowych technologii opartych na technologii #blockchain lub #iota #tangle. W szczególności IOTA ostatnio pojawiła się w nagłówkach gazet, informując, że #siemens i #bosch otrzymały kilka patentów opartych na technologii Tangle. Bosch otrzymał patent, który obejmował opracowanie metody obsługi cyfrowego systemu płatności opartej na IOTA, co spotkało się z dużym zainteresowaniem.

  Jak stało się teraz publiczne, amerykańskie międzynarodowe przedsiębiorstwo Hewlett Packard Enterprise otrzymało siedem patentów, które odnoszą się do IOTA i innych łańcuchów bloków, takich jak #bitcoin i #ethereum. W szczególności Hewlett Packard ma patenty na systemy i metody:

  Używać bezpiecznych reprezentacji miejsca i adresów rozproszonej księgi użytkownika, aby udowodnić obecność użytkownika w jednym miejscu i czasie.
  Do korzystania z zabezpieczonych reprezentacji adresów użytkowników, zasobów i lokalizacji (DLT) w celu wykazania bezpieczeństwa zasobów przez użytkownika w jednym miejscu i czasie.
  Do wykorzystania inteligentnych systemów kontaktowych oraz systemów emisji światła i dźwięku, które są wyposażone w adresy DLT w celu identyfikacji i lokalizacji systemów.
  Za wykorzystanie zarejestrowanych szeregów czasowych bezpiecznych wyświetlaczy adresów DLT i inteligentnych umów w sieci DLT w celu wykazania zgodności.
  Aby przypisać oświadczenie użytkownika, który udowodnił, że używa tożsamości rozproszonej księgi, do scentralizowanej tożsamości użytkownika.
  W celu uzyskania weryfikowalnego obrazu encji poprzez osadzenie bezpiecznej reprezentacji adresu rozproszonej księgi encji na obrazie.
  Do pozyskiwania danych szeregów czasowych w czasie, które zawierają zapisane reprezentacje adresów księgi rozproszonej.
  Hewlett Packard jest ogólnie zainteresowany DLT
  Należy podkreślić, że wnioski patentowe są przechowywane bardzo szeroko, aby zapewnić jak najszersze prawa. Oto, jak Hewlett Packard pisze w swoich patentach (swobodnie przetłumaczonych) dotyczących technologii rozproszonej księgi rachunkowej:

  Technologia Distributed Ledger Technology (DLT) opisuje nadzbiór różnych wariantów tej technologii. Obecnie popularnym rodzajem DLT jest technologia blockchain. Podczas gdy transakcja w księdze rozproszonej jest zapisywana do księgi w oparciu o konsensus, wymaganie w łańcuchu bloków jest bardziej szczegółowe: transakcje są agregowane w bloku, a blok jest dołączany do ostatniego bloku istniejącego liniowego łańcucha bloków.

  W związku z tym wszystkie łańcuchy bloków są formą rozproszonej księgi, ale nie wszystkie rozproszone księgi muszą koniecznie być łańcuchem bloków. BITCOIN i ETHEREUM to przykłady platform opartych na blockchain. Kierowane wykresy acykliczne (DAG) to kolejny przykład wspólnej formy DLT. IOTA jest przykładem platformy opartej na DAG. HYPERLEDGER jest przykładem platformy opartej na DLT. O ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej, wdrożenie ujawnienia może dotyczyć dowolnego wariantu DLT, w tym łańcuchów bloków, DAG itp.

  Można więc powiedzieć, że Hewlett Packard nie skupia się konkretnie na blockchainie ani IOTA, ale ogólnie na technologii rozproszonych ksiąg rachunkowych. Fakt, że IOTA jest wymieniony w patentach, niekoniecznie oznacza, że kiedykolwiek był stosowany w produkcie. Niemniej jednak zgłoszenie patentowe Hewlett Packard po raz kolejny pokazuje, że IOTA pojawia się na całym świecie, nawet w dużych korporacjach.
  https://www.crypto-news-flash.com/de/hewlett-packard-sichert-sich-sieben-dlt-patente-referenziert-iota-und-blockchain/
  pokaż całość

 •  

  #kryptowaluty #iota ♠️♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️♠️
  Kamień milowy dla #iota i #lidbot: pierwszy czujnik zainstalowany na wyspie Sentosa ( Singapur ) ✌️♠️
  Lidbot oparty na IOTA został zainstalowany na wyspie w Singapurze.
  Czujnik Lidbot został zaprojektowany, aby utrzymać wyspę w czystości dzięki inteligentnemu systemowi odpadów i może stać się integralną częścią przyszłych inteligentnych miast.
  Jak już informowaliśmy , Fundacja IOTA uczestniczy w projekcie badawczym dla norweskiego miasta Trondheim w celu przekształcenia go w Smart City w ciągu najbliższych kilku lat. IOTA splot jest przeznaczony do automatyzacji i zrównoważony poszerzyć przepływów procesowych miasta. Nowy czujnik oparty na IOTA został teraz zainstalowany na wakacyjnej wyspie w Singapurze, aby utrzymać małą turystyczną wyspę w czystości i pokazać, jak może wyglądać inteligentne zarządzanie odpadami w przyszłości.
  PIERWSZY LIDBOT ZAINSTALOWANY NA WYSPIE SENTOSA
  We współpracy z IOTA firma Lidbot opracowała inteligentny czujnik oparty na splocie IOTA. Czujnik Lidbot jest wykorzystywany przede wszystkim w gospodarce odpadami i ma na celu pomóc firmom zarządzającym odpadami w ocenie obecnego zapotrzebowania na zasoby odpadów i reagowaniu za pomocą odpowiednich środków.
  Ten nowatorski czujnik mierzy odległość od pokrywy pojemnika na śmieci lub kosza na śmieci do ziemi i powiadamia firmę zarządzającą odpadami, kiedy odpady muszą zostać zebrane. Czujnik Lidbot działa całkowicie bez routerów i innego sprzętu technicznego, co oszczędza dużo czasu i pieniędzy.
  Pierwsza partia inteligentnych czujników została wyprzedana już po kilku dniach. W imieniu klienta Lidbot zainstalował pierwszy czujnik na turystycznej wyspie Sentosa Island w Singapurze. To oznacza historyczny moment dla Lidbota, jak wyjaśnia firma za pośrednictwem Twittera:
  Nasi klienci zainstalowali pierwszą partię czujników na wyspie Sentosa w #singapore . Teraz nadszedł czas, aby pokazać im, jak mały czujnik może zrobić ogromną różnicę, zapewniając optymalizację zbierania i czystość wyspy.
  https://www.crypto-news-flash.com/milestone-for-iota-first-sensor-installed/?_unique_id=5e3ff808c33d5
  pokaż całość

 •  

  #iota #kryptowaluty Długi ale treściwy artykuł o całym zamieszaniu pomiędzy Davidem a CFB i trochę faktów z historii Ioty
  https://medium.com/@blockchain_ghost/iota-at-the-crossroads-75cf1a6a9908

  +: HaSSaN
 •  

  #kryptowaluty #iota ♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️
  #mobi #iota #carwallet #energy #mobility
  @MOBI Colloquiums badają konwergencję #ai, Internetu Rzeczy #iot, #blockchain, #mobilnosci i Inteligentnych Miast #smartcity, aby zbudować minimalny żywotny ekosystem dla mobilności człowieka, wspierając zarówno kreatywny, jak i profesjonalny rozwój. Nasze kolokwia są najważniejszymi miejscami do odkrycia. Zapewniamy globalnym profesjonalistom na każdym poziomie możliwości uczestnictwa, nauki i nawiązywania kontaktów. Zawiera różnorodne tematy, które pozwalają uczestnikom odkryć, co będzie dalej w świecie mobilności i technologii blockchain, oraz jak łączą się z inicjatywami inteligentnego miasta. MOBI Colloquiums dowodzą, że najbardziej nieoczekiwane odkrycia mają miejsce, gdy spotykają się różne tematy i ludzie.
  Rozproszona tożsamość - Andre Kudra, CIO, esatus AG
  Infrastruktura połączona - Anne Smith, dyrektor ds. Mobilności i motoryzacji, #iota
  Interoperacyjność - Zaki Manian, dyrektor, Tendermint Lab
  Rynek danych - Trent McConaghy, założyciel, Ocean Protocol
  Tokenizacja aktywów - Alexander Hoeptner, CEO, Giełda Papierów Wartościowych w Stuttgarcie
  Portfele pojazdów i Internet Rzeczy - Prof. Thomas Fürstner, Założyciel i Dyrektor Techniczny, Riddle i Kod
  Baterie podłączone - Christian Koebel, inżynier ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego, Honda R&D Europe
  Moderator : Clemens Pompeÿ, CEO, Rubix.one
  Florian Glatz, prezes Bundesblock
  Andreas Hartl, szef działu strategii sztucznej inteligencji, gospodarki danych, Blockchain, Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Energii
  Marcus Olszok, kierownik, CarTRUST
  Lukas Repa, starszy specjalista ds. Polityki, Komisja Europejska
  Vincent Schlatt, pracownik naukowy, Fraunhofer
  Sebastian Becker, CCO, Riddle & Code
  Katarina Preikschat, kierownik ds. Rozwoju portfela Blockchain, MHP
  Moderator : Nina Siedler, partner w DWF i członek zarządu #inatba
  Dr Harry Behrens, kierownik, fabryka Blockchain #daimler Mobility
  Peter Busch, właściciel produktu DLT Mobility, Bosch
  Anthony Day, Partner Blockchain, #ibm
  Heiko Musa, wschodzący strateg ds. Technologii, #bmw
  David Noack, Blockchain Specialist Automotive Security, Continental
  https://www.eventbrite.com/e/mocoberlin-the-new-economy-of-movement-tickets-89663426723
  pokaż całość

 •  

  #kryptowaluty #iota ♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
  Najbezpieczniejszy, skalowalny, szybki, odporny na kwant, wydajny energetycznie, zdecentralizowany, N1 kryptotechnologia i e-moneta przyszłości - #iota #tangle #emobilnosc #ev #pv #climate #finance #bosch #linux #dell #google # IBM #vw #daimler #jaguar #tesla #mam # m2m #btc@elaadNL @EnerginetDK
  https://www.industrie-management.de/node/350
  pokaż całość

  +: newerty
 •  

  #kryptowaluty #iota Zakupy dotarły. Kurier dhl 2 dni z Francji.

  źródło: 1581105964453.jpg

 •  

  #kryptowaluty #iota ♠️♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️♠️
  #iota uruchamia #coordicide-Alphanet wcześniej niż planowano ✌️♠️
  Coordicide-Alphanet działa na Go Pierwotnie Coordicide-Alphanet, oparty na rdzeniowym oprogramowaniu węzłowym Bee, miał zostać wprowadzony w drugim kwartale 2020 roku. Zespół programistów Hornet zakończył już wdrażanie GoShimmer za pomocą języka programowania Go. Alphanet o nazwie GoShimmer V 0.1.0 oferuje oprócz autopeering najważniejsze funkcje Plotki, Kontrola Prędkości i API dla Plątaniny. Cech pisze o funkcjonalności nowego modułu autopeeringu: „Nasze testy trwają tylko kilka sekund, zanim nowy węzeł przyłączy się do sieci, aby wykryć i połączyć się z sąsiadami. Jeśli węzeł przejdzie w tryb offline, jego sąsiedzi znajdą alternatywę w ciągu kilku sekund. Ta reakcja sieci jest szczególnie ważna w środowiskach dynamicznych, dla których projektujemy IOTA, w których węzły mogą się łączyć i aktywować w dowolnym momencie i na dowolny okres czasu - szczególnie ważne w sporadycznych połączeniach. W naszych testach nowa sieć z prawie 200 węzłami zbiegła się w czasie krótszym niż 30 sekund. ” Tak jest dalej Według Cech, programiści pracują nad modułami Snapshots, Mana, Wstępną implementacją FPC, Tip Tip i opartą na Many Control Rate zgodnie z planem. Ponadto należy poprawić wydajność przyszłych wersji GoShimmer. IOTA przedstawiła plan działania dotyczący planowanego zniesienia koordynatora Tangle w lipcu 2019 r. W styczniu 2020 r. IOTA opublikowała zaktualizowaną wersję swojej białej księgi Coordicide, która została już wydana. W ogólnej mapie drogowej IOTA na 2020 r. Coordicide odgrywa główną rolę obok prac nad wersją 2 portfela Trinity.
  https://de.cointelegraph.com/news/iota-startet-coordicide-alphanet-fruher-als-geplant
  pokaż całość

 •  

  #kryptowaluty #iota ♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️
  @Trive.Park umożliwia opłacenie garażu za pomocą #iota ✌️✌️♠️♠️
  Inteligentna aplikacja parkingowa Trive.Park, opracowana przez EDAG, umożliwia płatność za pośrednictwem IOTA (MIOTA) za garaż w Düsseldorfie w Niemczech.
  Alexander Süssemilch z EDAG zaprezentował film pokazujący to. To, czy i kiedy metody płatności IOTA w aplikacji Trive.Park będą dostępne dla wszystkich, jest na razie niejasne.
  W ostatnich tygodniach prawie nie ma dnia, aby IOTA nie pojawiła się w nagłówkach. Dzięki aplikacji Trive.Park IOTA robi postępy w branży mobilności. Aplikacja jest rewolucyjną aplikacją parkową opartą na technologii rozproszonej księgi, opracowaną przez EDAG we współpracy z IOTA, podobnie jak CityBot .
  Aplikacja Trive.Park została po raz pierwszy ogłoszona w sierpniu 2019 r. I jest już dostępna na systemy iOS i Android oraz na różnych parkingach w niemieckich miastach. Jak wyjaśnił Alexander Süssemilch w podcastu Untangled w grudniu 2019 r., EDAG planuje ekspansję do wielu dużych miast w Niemczech. Süssemilch wyjaśnił również w zeszłym roku, że płatności za pośrednictwem IOTA nie są (jeszcze) zintegrowane z aplikacją:
  Niestety płatność IOTA nie jest zaimplementowana w aplikacji na żywo, tylko za ten dowód koncepcji, ale być może możemy zapłacić w IOTA w najbliższej przyszłości.
  Wydaje się jednak, że wdrażanie płatności IOTA (MIOTA) w aplikacji Trive.Park robi postępy. Jak pokazuje Süssemilch w filmie na Twitterze, kierowcy samochodów w Brunszwiku w Niemczech mogą zapłacić za konkretny parking w IOTA.
  EDAG to innowacyjna firma technologiczna, która posiada także centrum kompetencyjne w zakresie przyszłościowych technologii dla przemysłu motoryzacyjnego. Aplikacja Trive.Park to rewolucyjna aplikacja parkingowa oparta na technologii Tangle IOTA. Dzięki aplikacji Trive.Park kierowcy mogą zarezerwować i zapłacić za miejsce parkingowe na parkingu wielopoziomowym przed rozpoczęciem podróży. Aplikacja komunikuje się bezpośrednio z systemem barier parkingowych za pośrednictwem Bluetooth smartfona.
  Aplikacja jest wspierana przez platformę danych i płatności, która pozwala operatorom na digitalizację garaży. W ten sposób oprogramowanie otwiera interfejsy dla nowych, cyfrowych modeli biznesowych. W ten sposób aplikacja mogłaby umożliwić wykorzystanie IOTA w przyszłych scenariuszach trendów, takich jak e-mobilność, samochody z własnym napędem, mobilność w mieście i inne nowe usługi mobilności.
  IOTA Soaring - Nonstop news
  Jak informowaliśmy wcześniej, IOTA niedawno przeforsowała projekty inteligentnych miast z norweskim miastem Trondheim i Scaaler IoT Labs oraz poczyniła znaczne postępy technologiczne dzięki alphanetowi w zakresie Coordicide . W przypadku Chrysalis zaprezentowano tymczasowe uaktualnienie przed uaktualnieniem Coordicide Mainnet, które zostało zaprojektowane w celu zoptymalizowania technologii Tangle IOTA do zastosowań korporacyjnych.
  Ponadto zaprezentowano kilka obiecujących rozwiązań, takich jak IOTA Deposy , Lidbot i pakiet oprogramowania rozszerzającego X-CUBE-IOTA1 dla STM32Cube firmy STMicroelectronics. W przypadku Bosch i Siemensa dwie niemieckie globalne korporacje otrzymały również kilka patentów na IOTA .
  W ramach prawdziwego szumu wokół IOTA, cena IOTA wzrosła od początku roku z około 0,16 USD do obecnie około 0,34 USD, co odpowiada 112-procentowemu wzrostowi wartości od 1 stycznia 2020 r.
  https://www.crypto-news-flash.com/trive-park-enables-paying-the-parking-garage-with-iota/
  pokaż całość

 •  

  #iota #kryptowaluty ♠️♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️♠️
  #iota uruchamia #coordicide-Alphanet wcześniej niż planowano ✌️♠️
  Coordicide-Alphanet działa na Go Pierwotnie Coordicide-Alphanet, oparty na rdzeniowym oprogramowaniu węzłowym Bee, miał zostać wprowadzony w drugim kwartale 2020 roku. Zespół programistów Hornet zakończył już wdrażanie GoShimmer za pomocą języka programowania Go. Alphanet o nazwie GoShimmer V 0.1.0 oferuje oprócz autopeering najważniejsze funkcje Plotki, Kontrola Prędkości i API dla Plątaniny. Cech pisze o funkcjonalności nowego modułu autopeeringu: „Nasze testy trwają tylko kilka sekund, zanim nowy węzeł przyłączy się do sieci, aby wykryć i połączyć się z sąsiadami. Jeśli węzeł przejdzie w tryb offline, jego sąsiedzi znajdą alternatywę w ciągu kilku sekund. Ta reakcja sieci jest szczególnie ważna w środowiskach dynamicznych, dla których projektujemy IOTA, w których węzły mogą się łączyć i aktywować w dowolnym momencie i na dowolny okres czasu - szczególnie ważne w sporadycznych połączeniach. W naszych testach nowa sieć z prawie 200 węzłami zbiegła się w czasie krótszym niż 30 sekund. ” Tak jest dalej Według Cech, programiści pracują nad modułami Snapshots, Mana, Wstępną implementacją FPC, Tip Tip i opartą na Many Control Rate zgodnie z planem. Ponadto należy poprawić wydajność przyszłych wersji GoShimmer. IOTA przedstawiła plan działania dotyczący planowanego zniesienia koordynatora Tangle w lipcu 2019 r. W styczniu 2020 r. IOTA opublikowała zaktualizowaną wersję swojej białej księgi Coordicide, która została już wydana. W ogólnej mapie drogowej IOTA na 2020 r. Coordicide odgrywa główną rolę obok prac nad wersją 2 portfela Trinity.
  https://de.cointelegraph.com/news/iota-startet-coordicide-alphanet-fruher-als-geplant
  pokaż całość

 •  

  #iota ♠️♠️♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
  Trondheim stanie się #smartcity poprzez wdrożenie #iota #iota #iotanews #miota #tangle #trondheim
  IOTA, norweskie miasto Trondheim i osiem firm połączyły siły, aby przekształcić miasto w Centrum Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
  Komitet United 4 Smart Sustainable Cities (U4SSC) działa na rzecz rozpowszechniania wiedzy na temat inteligentnych miast, aby inne miasta mogły osiągnąć cele ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju.
  Trondheim posłuży jako miasto testowe do dalszego rozszerzenia wykorzystania IOTA i protokołu Tangle w Smart Cities.
  IOTA Fundacja , we współpracy z Miastem Trondheim i innymi partnerami, uruchomiła już inicjatywy w 2017 roku, aby uruchomić zdecentralizowany rynek danych. Od tego czasu pojawiło się wiele wspólnych inicjatyw, które przyczyniły się do rozwoju ekosystemu IOTA.
  Na początku lipca 2018 r. Komisja Europejska formalnie przyjęła propozycję projektu + CityxChange jako nowy projekt flagowy dla inteligentnych miast w ramach programu „Horyzont 2020” „Inteligentne miasta i miasteczka”. Technologia IOTA będzie stosowana w kilku obszarach, takich jak zdecentralizowane dostawy energii, gospodarka odpadami i mobilność elektryczna.
  W sierpniu 2019 r. IOTA, we współpracy z ENTRA, Jaguar Land Rover i Engie Lab Crigen, przedstawiła dowód koncepcji pokazujący zastosowanie technologii IOTA do śledzenia zrównoważonej energii, od budynków o dodatnim bilansie energetycznym po pojazdy elektryczne. IOTA została opracowana jako kryptowaluta dla płatności między maszynami i dlatego oferuje szeroki zakres aplikacji.
  Komitet United 4 Smart Sustainable Cities (U4SSC) współpracuje z Europejską Komisją Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ) i Globalnym Programem Inteligentnego Miasta ONZ w celu proaktywnego rozpowszechniania wiedzy, aby inne miasta i gminy mogły osiągnąć cele ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju i uczyć się od Trondheim. Oprócz IOTA, Ducky, Folkeinvest, GreenStock, Læringsliv, Reframing Studio, SoCentral, Strise, Urban Trigger Agency zadeklarowały swój udział w projekcie.
  Centrum Gminy Trondheim będzie wykorzystywane jako „żywe laboratorium” do opracowywania, testowania i prezentacji modeli, usług i produktów, które służą osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju. Wszystkie zainteresowane strony wykorzystają wyniki badań do opracowania modeli biznesowych, rozwiązań i usług, które mogą być wykorzystane w innych miastach.
  Priorytetem jest również idea bardziej dogłębnych badań i wniosek o dalsze granty na dedykowane obszary rozwoju. Kristian Mjøen, dyrektor Centrum ONZ, wyjaśnia :
  Aby tysiące miast na całym świecie dotarły do SDG ONZ, będą potrzebować rozwiązań dostarczanych przez te firmy. Z niecierpliwością oczekujemy wkładu, za pośrednictwem Centrum ONZ, w podkreślanie i rozwijanie wyjątkowych możliwości, jakie reprezentują te firmy, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.
  Wilfried Pimenta, dyrektor ds. Rozwoju biznesu Fundacji IOTA, opisuje, że IOTA oczekuje na wprowadzenie dalszych zrównoważonych innowacji i poszerzenie sieci partnerów:
  Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Trondheim w kierunku celów SDG ONZ. Wykorzystując Trondheim jako miasto testowe w prawdziwym świecie i Centrum ONZ jako sieć współpracy SDG, zespół IOTA chętnie rozszerza swój ekosystem partnerski, realizuje zrównoważone innowacje i powtarza najlepsze praktyki w Norwegii i na arenie międzynarodowej.
  Umowa o współpracy została podpisana w Trondheim w Norwegii w dniu 05.02.2020 r. Przez burmistrza gminy Trondheim, Fundację IOTA i wyżej wymienione firmy.
  https://www.crypto-news-flash.com/trondheim-to-become-smart-city-by-using-iota/?_unique_id=5e3bb84d0a24a
  #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: aaaa_IOTA.jpg

  +: rajdi
 •  

  #iota #kryptowaluty ♠️♠️♠️♠️♠️❗️❗️✌️❗️❗️♠️♠️♠️♠️♠️
  3. największa na świecie firma logistyczna #dhl twierdzi, że #iota jest kluczowym obszarem zastosowań w przyszłości ✌️♠️
  Trzecia co do wielkości firma logistyczna na świecie, DHL (Dalsey, Hillblom i Lynn), uznała technologię blockchain IOTA w jednym ze swoich oświadczeń opublikowanych na oficjalnej stronie internetowej.
  Omawiając blockchain, jego pojawienie się i przyszłe działania, DHL wspomniał o blockchain IOTA jako jednym z kluczowych rozwiązań, które naprawdę dobrze prosperują w przyszłości.
  Firma logistyczna twierdziła, że procesy komercyjne oparte na inteligentnych umowach opartych na blockchain znacznie wyeliminowałyby niektóre z głównych problemów, które mamy dzisiaj.
  DHL powiedział, że takie podejście pomogłoby wydłużyć czas płatności, a jednocześnie zmniejszyć błędy w fakturowaniu poprzez natychmiastową płatność po spełnieniu uzgodnionych warunków.
  „Kluczowym obszarem zastosowań w przyszłości będą płatności między maszynami (np. IoTA)”, stwierdził DHL.
  Podczas gdy DHL jest wielkim fanem technologii blockchain, uznanie IOTA przez firmę logistyczną wywołało euforię w społeczności technologii blockchain jako pewne oczekiwania na partnerstwo.
  DHL jest partnerem VeChain. Wcześniej w październiku 2018 r. NewsLogical powiedział, że VeChain został włączony do Ściany Partnera Centrum Innowacji DHL Asian Pacific (APAC). Również VeChian liście Fortune DHL wśród 30 firm i 500 firm działających na żywo Dapps w jego sieci.
  Co Blockchain oznacza dla DHL
  DHL, w wydanym oświadczeniu, powiedział, że technologia blockchain wyrosła poza skojarzenie z samym bitcoinem.
  Firma logistyczna powiedziała, że blockchain wraz z inteligentną umową może być wykorzystywany do rozwiązywania złożonych problemów w branży globalnego łańcucha dostaw, ponieważ umożliwia większe zaufanie i przejrzystość między interesariuszami łańcucha dostaw.
  DHL uświadomił sobie, że zmniejszając bariery handlowe w łańcuchu dostaw dzięki blockchain, światowy handel może wzrosnąć o około 15%, a globalny PKB o prawie 5%.
  „Patrząc w przyszłość, przyjęcie branży, zarządzanie normami i interoperacyjność będą miały kluczowe znaczenie dla sukcesu tej technologii w aplikacjach dla przedsiębiorstw”, kontynuował DHL.„Kluczowe dokumenty handlowe, takie jak list przewozowy, można zdigitalizować, a uczestnicy wystawiają, przesyłają i odbierają oryginalny dokument za pośrednictwem sieci blockchain (np. E-list przewozowy ZIM)”.
  Popularna firma logistyczna, która została założona w San Francisco, utrzymywała, że szerokie zastosowanie technologii w branży łańcucha dostaw znacznie poprawiłoby rozwiązania problemów takich jak opóźnienie, oszustwo i wysokie koszty w całym łańcuchu dostaw.
  https://newslogical.com/worlds-3rd-largest-logistic-company-says-iota-is-a-key-application-area-in-future/
  pokaż całość

  +: HaSSaN
 •  

  #iota #bitcoin #dhl
  #kryptowaluty ♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️
  Finansowany przez #google #tinygo może sprawić, że węzły #iota będą działać w formularzu wtyczki przeglądarki internetowej . ✌️♠️
  Google jest teraz oficjalnym sponsorem TinyGo, projektu, który przenosi język programowania Go do mikrokontrolerów i nowoczesnych przeglądarek internetowych.
  Finansowanie TinyGo przez Google może wkrótce pomóc w co ułatwia uruchomienie jota węzły w postaci wtyczki do przeglądarki z wykorzystaniem WebAssembly (WASM) lub tworząc nowy kompilator oparty na LLVM, jeden z oficjalnym członkiem zespołu Iota Fundacji nie powiedział .
  Członek zespołu IOTA o nazwisku Hans Moog , który dołączył do fundacji w 2018 r., Ujawnił to, twierdząc, że finansowanie przez Google może umożliwić uruchomienie węzłów IOTA na kilku różnych mikrokontrolerach lub jako węzeł na żądanie w formie wtyczka do przeglądarki za pomocą WASM.
  IOTA ma bibliotekę klienta Go oferującą funkcjonalność niezbędną do korzystania z biblioteki Tangle z podstawową znajomością języka Go. Ta biblioteka jest używana w prototypie GoShimmer dla Coordicide .
  Programy TinyGo można uruchomić na maksymalnie 30 płytach mikrokontrolera, w tym BBC micro: bit i Arduino Uno.
  Go, zwany także Golang i podobny do C, to skompilowany język programowania wymyślony w Google przez Roberta Griesemera, Roba Pike'a i Kena Thompsona.
  https://newslogical.com/google-funded-tinygo-might-make-iota-nodes-to-be-run-in-browser-plugin-form/
  pokaż całość

  źródło: miotka.png

 •  

  #iota#iota #kryptowaluty Rośnij maleńka :) to jak cena wroci do 3 usd to dla mnie 170k pln. Analitycy przewiduja 143usd. Ja czekam do 30usd to da mi 1.7mln zl zysku Na ten moment 16599pln. Nic ide do innych moich inwestycji bo dawno nieotwieralem portfeli

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1580889392672.jpg

 •  

  #kryptowaluty #iota #ethereum #bitcoin ♠️♠️♠️♠️❗️❗️❗️❗️❗️❗️♠️♠️♠️♠️
  Tata Elxsi wybiera #iota zamiast #ethereum do komunikacji między pojazdami opartej na technologii DLT
  Tata Elxsi, oddział filii wielonarodowego konglomeratu Tata Group z siedzibą w Bangalore, ogłosił niedawno, że będzie korzystał z IOTA (MIOTA) nad Ethereum (ETH) do skalowalnej, zdecentralizowanej komunikacji między pojazdami. To, według raportu przez The Coin Republic, 2 lutego 2020 r.
  Tata Elxsi do obejścia skalowalności Blockchain przez IOTA
  Oddział Tata Group z siedzibą w Bangalore - Tata Elxsi - planuje przedstawić dokument techniczny na temat „Skalowalnego, zdecentralizowanego rozwiązania do bezpiecznej komunikacji między pojazdami” opartego na IOTA. Tata Elxsi wybrała IOTA zamiast Ethereum w streszczeniu artykułu dzięki uprzejmości wyzwań skalowalności Ethereum.
  Dokument techniczny Tata Elxsi ma na celu ochronę infrastruktury oprogramowania przed istniejącym ryzykiem cyberataków na aktualnie wdrażaną sieć Adhoc pojazdów (VANET). W szczególności obecnie atakujący mogą łatwo skompromitować sygnały obecnego systemu.
  Takie cyberataki mogą być stosowane w różnych formach i wielkościach, aby wywoływać masę cyberataków, w tym atak w środku człowieka, atak DOS i atak Sybil. Tata Elxsi stara się ograniczyć takie ryzyko, wdrażając technologię rozproszonej księgi głównej (DLT), aby trwale rejestrować sygnały z pojazdu do pojazdu w niezmiennej rozproszonej księdze głównej.
  Po przesłaniu danych do sieci blockchain stają się one niepodważalne i mają trwały charakter, dzięki czemu znaki są wiarygodne, bezpieczne i integralne. Tata Elxsi dąży do wykorzystania sieci Tangle IOTA, aby osiągnąć ważność sygnałów wysyłanych między maszynami.
  Być może jednym z powodów, dla których IOTA była w stanie pokonać Ethereum w oczach firmy, jest sposób, w jaki Tangle przechowuje transakcje i umożliwia systemowi obsługę tysięcy transakcji sygnałowych na sekundę. Zgodnie ze streszczeniem artykułu, uwierzytelnienie klucza publicznego zostanie wykorzystane do zapewnienia infrastruktury bezpieczeństwa dla sieci.
  IOTA and Automobiles Space
  Podczas gdy znaczna większość projektów DLT koncentruje się na wykorzystaniu pojawiającej się technologii w obszarze bankowości, finansów i łańcucha dostaw, między innymi niemiecka IOTA utrzymuje stosunkowo wąski sektor docelowy .
  Jako zgłaszane przez BTCManager w kwietniu ubiegłego roku, największy brytyjski producent samochodów, Jaguar Land Rover testował prototyp, który pozwoliłby jej sterowniki zarobić MIOTA waluty cyfrowej jako nagrodę za udostępnianie danych.
  https://btcmanager.com/tata-elxsi-iota-ethereum-dlt-vehicle-vehicle-communication/?q=/tata-elxsi-iota-ethereum-dlt-vehicle-vehicle-communication/&q=/tata-elxsi-iota-ethereum-dlt-vehicle-vehicle-communication/&utm_source=Twitter&utm_medium=socialpush&utm_campaign=SNAP
  pokaż całość

 •  

  #iota #kryptowaluty Jeszcze macie szanse kupic zanim 1miota bedzie po 30usd

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1580704562880.jpg

 •  

  #kryptowaluty Jako że powoli zaczynają się wzrosty BTC do 100k USD za 1 BTC także i najbardziej interesujące projekty odżyją. I mowa tutaj o jednym z najbardziej perspektywicznych i zaawansowanych projektów jakim jest IOTA. Jeszcze 2 tygodnie temu 16 centów = 1 MIOTA a dzisiaj mamy już 31 centów = 1 MIOTA
  Dla przypomnienia projekcja cenowa dla MIOTA:

  ♠️♠️♠️♠️❗️❗️♠️♠️♠️♠️
  Raport Fundstrat: #iota staje się światowym standardem branżowym i osiągnie cenę 143 USD = 1 MIOTA

  W nowym raporcie Fundstrat opisano, że IOTA może stać się światowym standardem płatności między maszynami.
  Jeśli się powiedzie, IOTA może osiągnąć kapitalizację rynkową w wysokości od 200 do 400 miliardów USD.
  Wartość ekonomiczna sieci IOTA może wzrosnąć do 700 mld USD do 2035 r.
  Firma badawcza Fundstrat, do której należy również znany byk Bitcoin Tom Lee, opublikowała nowy raport, który zdaniem IOTA ma ogromny potencjał. Według raportu szanse na sukces dla kryptowaluty opracowanej w Niemczech są duże. Według raportu IOTA może stać się globalnym standardem płatności między maszynami w ciągu najbliższych 10 lat.
  Według badania przeprowadzonego przez McKinsey rynek Internetu Rzeczy (IoT) może potencjalnie wzrosnąć o ponad 17 trylionów USD do 2025 r. Prawie 40% tego potencjału wynika z interoperacyjności maszyn i czujników. McKinsey opisuje, że około 99% wszystkich zebranych danych z czujników jest traconych, zanim dotrą do decydentów w firmie.
  Według raportu wartość ekonomiczna sieci IOTA może wzrosnąć do 700 mld USD do 2035 r. Opiera się to na wzroście wzrostu IoT do 2025 r., A następnie na stabilizacji do 2030 r. - 2035. Innym warunkiem jest, aby IOTA stała się globalnym standardem IoT, tylko wtedy te prognozy mogłyby rzeczywiście zostać zrealizowane. Poniższy rysunek ilustruje ten rozwój:
  Raport stwierdza, że IOTA w pełni obsługuje technologie wbudowane i czujniki / Internet Rzeczy, a zatem jest dobrze przygotowana na ważny rynek docelowy, taki jak rynek produkcji półprzewodników. Istniejące partnerstwa, takie jak partnerstwo ze STMicroelectronics, działają jako akcelerator adopcji:
  Uważamy, że znaczna część całkowitego wzrostu wafli krzemowych w ciągu następnej dekady będzie pochodzić z czujników o niskiej mocy i typu aplikacji sterujących, co jest zgodne z obszarem zainteresowania IOTA.
  Inne rodzaje współpracy, takie jak współpraca z Jaguar Land Rover , Grupą EDAG i programem inteligentnego miasta CityXChange , pomagają w opracowywaniu środowisk testowych i sprawdzianów koncepcji, kładąc tym samym podwaliny pod większą adopcję. Kolejnym znaczącym faktem, według Fundstrat, jest to, że liczba cytowań w publikacjach naukowych znacznie wzrosła i jest nawet najwyższa w historii. Poniższa tabela pokazuje szczegółowo ten rozwój:
  Jednak zgodnie ze sprawozdaniem należy wziąć pod uwagę szereg kluczowych czynników w celu oceny perspektyw dalszego sukcesu. Przede wszystkim należy zbadać, czy IOTA i jej technologia, plątanina, zostaną faktycznie przyjęte jako standard branżowy do końca 2020 r.
  Ponadto okaże się, czy IOTA będzie w stanie oferować rozwiązania referencyjne w ważnych kluczowych obszarach, takich jak przemysł półprzewodników i komponentów, w ciągu najbliższych 4–5 lat, z których mogą korzystać firmy na całym świecie. Kolejny rysunek pokazuje, jak udany rozwój IOTA mógłby wyglądać krok po kroku w ciągu następnych 15 lat.
  Dalsze wdrożenia w powiązanych branżach dostarczą kluczowych dowodów na sukces IOTA, jeśli nastąpi to zgodnie z przewidywaniami. Podsumowując, raport opisuje, że IOTA ma wielki potencjał, ale oczywiście istnieją również zagrożenia. Możliwości są następujące:
  IOTA dąży do tego, aby stać się standardowym protokołem dla transferu danych między maszynami i wartościami. Architektura Tangle, w połączeniu z Coordicide, obiecuje być w stanie zapewnić szybkość i bezpieczeństwo w całkowicie zdecentralizowanym środowisku. Jeśli IOTA odniesie sukces, może zyskać dominujący udział w rynku podstawowym, chociaż profil ryzyka IOTA i większości Kryptos jest wysoki.
  Jednak raport dostrzega nie tylko duży potencjał, ale także pewne realistyczne zagrożenia dla projektu. Wynika to głównie z możliwego niepowodzenia normalizacji, a tym samym z braku możliwości zastosowania w różnych branżach i przedsiębiorstwach. Fundstrat wymienia także utrzymującą się wysoką zmienność rynku kryptowalut jako potencjalny czynnik ryzyka, który prawdopodobnie nigdy nie zniknie.
  Czy IOTA może osiągnąć kapitalizację rynkową w wysokości 400 miliardów USD?
  Fundstrat wymienia zakres od 200 do 400 miliardów USD jako możliwą kapitalizację rynkową IOTA. Przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej 400 miliardów USD cena MIOTA wynosiłaby 143 USD, co byłoby wygórowaną kwotą. Rynek kryptowalut jest wciąż w powijakach i ma zaledwie 11 lat.
  Obecna kapitalizacja rynkowa Bitcoin wynosi tylko około 161 miliardów USD, więc IOTA ma przed sobą długą drogę. Rynek kryptowalut pokazał w przeszłości, że prawie nic nie jest niemożliwe. Niemniej jednak nadzieja na wzrost ceny IOTA na taką skalę nie powinna w żadnym wypadku służyć jako decyzja inwestycyjna.
  MIOTA handluje po cenie 0,2495 USD w momencie pisania i wzrosła o 14,77% w ciągu ostatnich 24 godzin.
  https://www.crypto-news-flash.com/fundstrat-report-iota-to-become-industry-standard/

  #iota
  pokaż całość

 •  

  #iota 31 stycznia 2020r. #scaaler #iot Labs sfinalizowało i podpisało memorandum z Fundacją #iota, w której będziemy ściśle współpracować z tym berlińskim środowiskiem #opensource #technology, reprezentującym przełomowe #blockchain #tech w szwedzkich i norweskich projektach #smartcity i #iot.”
  https://twitter.com/Vrom14286662/status/1223144914940198912?s=20
  #kryptowaluty
  pokaż całość

 •  

  #bitbay Ale ta kreseczka bankowo wyjebała :) co nie których :) z pozycji do 9046 :) https://www.bitmex.com/app/trade/XBTUSD :)Pochwalić się kto wypadł z gry :) - ja tam wychodziłem przy 9380 jakoś około i przechodziłem na dodatkowe IOTA :) więc wyjebane :)
  #kryptowaluty

 •  

  Sylwester Suszek patrz chlopie , chcecie byc ostatnimi ? @Bitbay
  Z przyjemnością ogłaszamy najnowszą listę tokenów: token #iota, potężne narzędzie dla gospodarki maszynowej. Planujemy umieścić token IOTA w dniu 30 stycznia o 18:00 UTC / 19:00 CET, 31 stycznia, 3:00 czasu KST. Gratulacje @iotatoken i witamy w @bittrexglobal!
  https://medium.com/@bittrexglobalteam/iota-token-to-list-on-bittrex-global-ad53db25f533 #kryptowaluty #iota #bitbay #bittrex
  pokaż całość

  źródło: iota.jpg

 •  

  #kryptowaluty "@JaguarLandRover będzie dołączał portfele #iota Crypto do wszystkich swoich samochodów. To dopiero początek, moi przyjaciele."
  https://twitter.com/officialmcafee/status/1122855737481465856?s=20
  #iota

 •  

  #iota #kryptowaluty #bitcoin Artykuł publikowany przez zespół deweloperów IOTA co miesiąc. Ta aktualizacja dostarczy wam wiadomości i aktualności na temat naszych kluczowych projektów! Kliknij tutaj, jeśli chcesz zobaczyć ostatnią aktualizację statusu.

  Cały zespół inżynierów powraca po przerwie świątecznej i robimy wszystko, aby wdrożyć ulepszenia, które będą widoczne zarówno przed, jak i po usunięciu koordynatora. Możecie śledzić wszystkie nadchodzące ulepszenia na naszej roadmapie. Będziemy wykorzystywać te comiesięczne aktualizacje do podsumowywania wszelkich zmian w planie działania, wszelkich dodatków, opóźnień lub aktualizacji.

  Dyskutujemy również o kilku ulepszeniach obecnej sieci Mainnet, które zostaną wdrożone jako kontynuacja obecnych ulepszeń wymienionych w roadmapie. Ulepszenia te byłyby głównie funkcjami, które będą również częścią Coordicide, ale mogą być warte wdrożenia również w obecnej sieci.

  Bee

  Zespół Bee finalizuje różne RFC. Kryptograficzny hash RFC wraz z przykładami implementacji. RFC będzie teraz w końcowym okresie komentowania przed połączeniem. Schemat podpisywania RFC można następnie sfinalizować bezpośrednio po wdrożeniu Seed, WOTS i MSS. Zaimplementowano również prototyp sieci asynchronicznej. Obejmuje to wiadomości oznaczone typem/długością, mechanizm powiadamiania/oddzwaniania oraz interfejs kanału.

  Zespół badał możliwe backendy pamięci dla Bee, obecnie na przykład eksperymentują z SQLX. Następnie pamięć RFC i jej pierwszy prototyp zostaną przejrzane.

  Możecie znaleźć wszystkie RFC oraz przesłać własne w odpowiednim repozytorium GitHub.

  Zapoczątkowano również prototyp, gromadząc różne prototypy, aby uzyskać pierwsze wrażenie na dużym obrazie, sprawdzić, czy nie ma problemów z interoperacyjnością, przekazać wczesne informacje zwrotne na temat projektów z RFC i dać społeczności coś do zabawy. Prototyp jest obecnie dostępny tutaj i zostanie zaktualizowany w pierwszym kwartale tego roku. Po zatwierdzeniu projektów zarówno przez RFC, jak i prototypy, można je połączyć z repozytorium Bee.

  Zawsze możecie śledzić, czym się zajmuje zespół Bee w otwartych kanałach Discord, gdzie odbywa się codzienna komunikacja. Zobacz kanały bee-dev,bee-discussion i bee-rfcs. Protokoły ze spotkań RFC i spotkań programistycznych można znaleźć w repozytorium.

  IRI

  Zespół IRI wydał dwie nowe wersje oprogramowania w ciągu ostatnich tygodni, aby natychmiastowo naprawić problemy z siecią.

  Od tego czasu koncentrujemy się na wydaniu kolejnej głównej wersji IRI, 1.9.0. Ta wersja będzie zawierać wiele poprawek, a także ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa i wydajności. Obecnie testujemy nową wersję i w przyszłym tygodniu przekażemy społeczności kandydatów do wydania (release candidate).

  Qubic

  Zespół Qubic FPGA koncentruje się głównie na wdrażaniu pierwszego PoC, który może uruchomić dowolną funkcję Qupla na sprzęcie FPGA przed końcem stycznia, zgodnie z roadmap.

  Tymczasem Evaldas zaczął wdrażać pierwszą wersję Q-node i warstwy konsensusu w GoShimmer. Omawiamy również z zespołem badawczym dwie dodatkowe funkcje protokołu podstawowego. Funkcje te, po wdrożeniu w GoShimmer, umożliwią protokołowi obsługę funkcji inteligentnych umów (smart contract).

  Trinity

  Zespół Trinity ciężko pracował, aby sfinalizować zestaw funkcji Trinity V1. Plan polega zakończeniu prac z Trinity V1 i zaangażowaniu się tylko w czynności konserwacyjne (tj. Poprawki błędów, poprawki stabilności itp.). Zespół chciałby posunąć się naprzód i skoncentrować wysiłki na rozwoju Trinity V2. Trinity V2 będzie znacznie bardziej rozbudowaną aplikacją ze zdecentralizowanym czatem i zdecentralizowanym systemem tożsamości.

  W ostatnim miesiącu zespół wydał trzy kluczowe aktualizacje: integrację z giełdą za pośrednictwem MoonPay, internetowego portfela o nazwie Spark, a teraz kandydata do wydania narzędzia do odzyskiwania zużytych adresów. Narzędzie do odzyskiwania zużytych adresów zostanie wydane w całości po przeprowadzeniu wystarczających testów społeczności.

  Dlaczego potrzebujemy narzędzia do odzyskiwania zużytych adresów?

  Jednorazowe podpisy IOTA oznaczają, że wydawanie pieniędzy z adresu więcej niż jeden raz jest niebezpieczne. Więc jeśli tokeny dotrą na zużyty adres, ich wysłanie naraziłoby je na ryzyko. Chociaż Trinity uniemożliwia wysyłanie środków na adres, który został już zużyty, inni klienci i giełdy mogą nie mieć takich samych zabezpieczeń.

  Narzędzie dodane w Trinity Desktop 1.3.0 pozwoli użytkownikom odblokować fundusze ze zużytych adresów w procesie, który nazywamy „bundle hash mining”. Poprawia to bezpieczeństwo pakietu i zmniejsza ryzyko kradzieży środków.

  GoShimmer

  Zespół GoShimmer jest doskonałym przykładem współpracy między działami badań i inżynierii w Fundacji IOTA. Członkowie obu działów współpracują przy wprowadzaniu początkowych wersji badanych komponentów do prototypu oprogramowania nodów.

  Oczekujemy, że prototyp zostanie wydany pod koniec stycznia, jak widać na naszej Roadmapie. Prototyp będzie obsługiwał transakcje o wartości 0.

  Następnie zespół przejdzie do dalszych komponentów, takich jak początkowa implementacja FPC lub rate control oparty na mana w wersji GoShimmer, która uruchamia stan księgi i wspiera transakcje niezerowe.

  MAM

  Sfinalizowaliśmy pierwszy szkic specyfikacji MAM v1.1 i przygotowujemy teraz przegląd na wyższym poziomie do udostępnienia wraz ze specyfikacją. Bądź na bieżąco z kanałem #mam na naszym Discord, gdzie wkrótce udostępnimy specyfikację, przegląd i początkowy prototyp. Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie, które pozwolą nam ulepszyć specyfikację i implementacje MAM v1.1.

  Jak zawsze, zapraszamy wszystkich do zatrzymania się na Discord – każdy wymieniony tutaj projekt ma kanał (lub więcej) do dyskusji z twórcami!

  Śledź nas na Twitterze, aby śledzić wszystkie najnowsze wiadomości: https://twitter.com/iotatoken
  pokaż całość

 •  

  #kryptowaluty Patenty #bosch System płatności cyfrowych oparty na #iota, #siemens otrzymuje 2 nowe patenty ✌️♠️
  Niemiecka grupa technologiczna Siemens uzyskała dwa patenty, które odnoszą się do IOTA i zajmują się ustalaniem priorytetów transakcji w systemie rozproszonej bazy danych.
  Niemiecka firma inżynieryjna i technologiczna Bosch uzyskała również patent na projekt i działanie cyfrowego systemu płatności opartego na IOTA.
  Jak informowaliśmy tydzień temu, liczba wniosków patentowych odnoszących się do technologii IOTA wzrosła do 111 wniosków patentowych od 44 firm do końca 2019 r. Ostatnio zatwierdzony patent firmy Siemens stał się publiczny, który wykorzystuje token IOTA jako część systemu „chroniącego procesy aplikacyjne”, aby zapobiec atakom siłowym.
  Wspomniany wyżej patent był już trzynasty od Siemensa odnoszący się do IOTA. Jak podano kilka dni temu, 14. i 15. patent zostały zatwierdzone przez Europejski Urząd Patentowy. Oba patenty zostały złożone w kwietniu 2018 r., Ale procedura patentowa przewiduje, że wnioski patentowe pozostają tajne przez łącznie 18 miesięcy, dlatego dopiero teraz stały się publiczne.
  Oba patenty dotyczą ustalania priorytetów transakcji. W szczególności wynalazek o numerze EP3598364A1 dotyczy limitów czasowych transakcji w systemie rozproszonej bazy danych. Jak zauważa Siemens, problem z łańcuchami bloków polega na tym, że na przykład w Bitcoin węzeł wybiera metrykę priorytetu dla każdej transakcji i dodaje transakcje o najwyższym priorytecie jako pierwsze.
  Transakcje są traktowane priorytetowo na podstawie „wieku” UTXO, co pozwala na ustalenie priorytetu starych i wysokiej jakości danych wejściowych w stosunku do nowszych i mniejszych danych wejściowych. Siemens widzi ograniczenia w tej technice. W związku z tym firma Siemens opracowała technikę niezawodnego wstawiania transakcji do systemu rozproszonej bazy danych.
  Na przykład wstawienie co najmniej jednej transakcji z wielu transakcji jest opatentowane na podstawie jednego lub więcej terminów. W odniesieniu do IOTA, Siemens stwierdza:
  Na przykład, jeśli stosowany jest ukierunkowany wykres acykliczny (DAG) (np. IOTA lub Tangle), transakcje, bloki lub węzły wykresu są połączone ze sobą za pomocą ukierunkowanych krawędzi. Tzn. (Wszystkie) krawędzie mają (zawsze) ten sam kierunek, np. Jak zaobserwowano w czasie. Innymi słowy, w szczególności nie jest możliwe propagowanie lub odwiedzanie transakcji, bloków lub węzłów wykresu do tyłu (tj. Przeciwnie do wspólnego zunifikowanego kierunku).
  Drugi patent Siemensa , który również został opublikowany w bazie danych Europejskiego Urzędu Patentowego w dniu 22 stycznia, około kształtowania ruchu dla transakcji rozproszonego systemu bazodanowego. Każda transakcja jest podzielona na kategorie i przypisana do kolejki buforów. Priorytetyzacji można dokonać w kolejce buforu.
  Patent Bosch wywołuje poruszenie
  Znana niemiecka międzynarodowa firma inżynieryjna i technologiczna Bosch uzyskała już patent pod koniec października 2019 r., Który jest obecnie przedmiotem intensywnych dyskusji na temat Reddit. Bosch najwyraźniej planuje opracować system płatności cyfrowych oparty na IOTA. Dokument, który został opublikowany w Europejskim Urzędzie Patentowym pod numerem DE102018206460A1 , zatytułowany jest „Procedura i urządzenie do obsługi cyfrowego systemu płatności”. Szczegółowo stwierdza (swobodnie przetłumaczone):
  Niniejszy wynalazek dotyczy sposobu obsługi cyfrowego systemu płatności. Niniejszy wynalazek dotyczy również odpowiedniego urządzenia, odpowiedniego programu komputerowego i odpowiedniego nośnika pamięci. […]DE102016206916A1 dotyczy elektronicznego sposobu zabezpieczonego kryptograficznie transferu pewnej kwoty kryptowaluty poprzez transakcję kwoty z adresu źródłowego przypisanego pierwszemu klientowi na adres docelowy przypisany drugiemu klientowi, przy czym zapewniono wiele klientów, którzy zawiera co najmniej pierwszego i drugiego klienta, przy czym na klientach jest zainstalowany odpowiedni program portfela do implementacji węzła klienta kryptowaluty,
  W części dokumentu, która konkretnie odnosi się do IOTA, Bosch pisze, że konstrukcja systemu będzie oparta na Plątaninie IOTA:
  Realizacja wynalazku oparta jest na rozproszonej bazie danych „Tangle”, która stanowi rdzeń nowej kryptowaluty IOTA. Podobnie do łańcucha bloków, można założyć, że żaden z tokenów IOTA nie zostanie wydany dwukrotnie lub że potencjalny atakujący może manipulować saldami kont w jakikolwiek inny sposób.Bosch zainwestował już w fundację IOTA w grudniu 2017 r. Za pośrednictwem swojego kapitału podwyższonego ryzyka, Robert Bosch Venture Capital (RBVC). Po upublicznieniu Bosch kupił nieznaną liczbę tokenów IOTA, aby wziąć udział w IOTA Foundation.
  https://www.crypto-news-flash.com/bosch-patents-iota-based-digital-payment-system-siemens-receives-2-new-patents/
  #iota
  pokaż całość

  źródło: aaaaa.png

 •  

  #bitmex #kryptowaluty Jak nie stracić na bitmex - gdy jesteśmy np na długiej pozycji od dłuższego czasu np od 7800 i cieszymy się już ogromnymi zyskami. Przede wszystkim nie ekscytujemy się przy 9000 i nie dodajemy lewara - ponieważ może spotkać nas przykra niespodzianka. Dodając lewar podwyższacie stop loss likwidacyjny np do 8600. Często wygrywa chciwość i ludzie podnieceni wzrostami zwiększają lewarowanie na bitmex - likwidacja pozycji się podwyższa, i następnie np w nocy leci mocna świeca z 9000 do 8300 rozbijając Wasze longi po czym błyskawicznie wraca do 9000. Dlatego powtarzam zawsze - nie bądźmy chciwi. Nie zwiększajmy też targetu docelowego w nieskończoność. Jeśli ustawimy sobie 10300 target to tak zostawmy i cieszmy się zyskiem. Nie liczmy na 15000 teraz.
  #bitcoin
  pokaż całość

 •  

  #bitcoin #koronawirus #polska Bitcoin zalicza kolejne wzrosty - jako bezpieczna przystań w dobie narastających konfliktów międzynarodowych oraz zagrożeniem jakie wynikło z narastającej epidemii koronawirusa. Ja dmucham na zimne i już teraz kupiłem zapas masek. Jak tylko pojawi się szczepionka nawet za 1000 zł - szczepię całą rodzinę. Bo potem gdy rzuci się kilka milionów ludzi do aptek - będzie za późno. Wg szacunków naukowców jeśli nie pojawi się szczepionka lub lekarstwo powstrzymujące chorobą - zginie w ciągu 18 miesięcy 75 milionów ludzi na całym Świecie z czego 100 mln będzie w stanie krytycznym. Kupcie Bitcoina póki jeszcze czas. Gdy będzie haos, zamknięte zostaną banki - zostanie Wam tylko BITCOIN.

  https://bitbay.net/pl/kurs-walut/kurs-bitcoin-pln

  https://bitcoinwisdom.io/markets/bitfinex/btcusd

  I kontrakty: https://www.bitmex.com/app/trade/XBTUSD
  #kryptowaluty #wirus
  pokaż całość

 •  

  #kryptowaluty #bitcoin A shorciarze na troblox bitmex smiesza dalej. Co chwila zaklinaja rzeczywistosc. Teksty: juz jiz zaraz deap do 8500 :) albo Go go short do 7800. Kretynow powybija w pien juz wkrotce :)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Amelcio

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)