•  

  Mirki, potrzebuję pomocy z kamerką internetową. Chciałem ogarnąć loszkę na Skype. No ale do tego potrzebowałem kamerki. Szczęśliwie znalazłem w domu jakąś najtańszą i podłączyłem. Niestety o ile komputer ją wykrywa (pisze, że brak sterowników) to Skype już nie (opcja wyboru jest zamazana). Jakby tego było mało, loszka z laptopem HP ma podobny problem ale z dźwiękiem (mnie słychać ale jej nie pomimo mikrofonu z laptopa). Także rozmawiamy jak ślepy z głuchym (ją widać a mnie słychać :) ). Próbowałem ściągnąć jakiś sterownik do kamerki ale niestety, prawdopodobnie producent uznał, że tego modelu i tak nikt nie kupi więc nie idzie znaleźć do tego sterowników. Także poradźcie mi coś Mirki w moim problemie (przez telefon wszystko działa ale jednak wolałbym przez komputer).
  Kamerka: Qoltec Webcam 19QT.
  #skype #kamerainternetowa #problem
  pokaż całość

  +: Cronox
 •  

  Po całym dniu (12-23 z małymi przerwami) instalowania nowego systemu na mi6 jestem w punkcie startu czyli wróciłem do pierwotnego systemu. Od miui polska poprzez global, mało znane romy aż po LineageOS. A teraz znów na MIUI.( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie to grymasy androida. Jutro zaczynam do nowa. Życzcie mi powodzenia. Oreo już na horyzoncie. Mocy przybywaj.
  #xiaomilepsze #android #miui #trudnesprawy pokaż całość

 •  

  Tak po pierwszej niedzieli niehandlowej naszło mnie na wspominki odnośnie pewnej historii związanej z popularnym dyskontem z robakiem w nazwie. Otóż w wakacje, wspomniany sklep miał promocję na lody, która polegała na tym, że należało kupić 5 sztuk danych lodów aby przy następnych zakupach odebrać 2 darmowe. Po zakupie wspomnianych 5 lodów na drugi dzień wybrałem się po te 2 darmowe razem ze znajomym, który chcąc nie chcąc, stał się świadkiem dzikiej reakcji Janusza. Ale od początku. Po wybraniu lodów z lodówki udałem się do kasy. Ponieważ aby promocja zadziała trzeba było zakupić dowolny towar, zdecydowałem się na najzwyklejszą reklamówkę za 4 gr. Przy kasie pokazałem paragon i zapłaciłem jedynie za reklamówkę. Pakując lody usłyszałem: "To po ile w końcu te lody??????". Za mną stał typowy, wąsaty Janusz, który uznał, że "lody rozdajo". Nie czekając na reakcję kasjerki odpowiedziałem, że po 4 gr. Janusz nagle dostał pierdolca. Jak widać januszowy instynkt nie pozwolił mu odpuścić takiej promocji. Wszystkie zakupy zostawił na ladzie i pobiegł do lodówek. Ja ze znajomym wychodząc zobaczyliśmy go grzebiącego nerwowo w lodówce. To był dobry dzień. pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika AndreyQG

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)