•  

  Trochę mnie bawi, a trochę mnie smuci, że ckliwa historia o komuniście z Razem, którego wywalili z kilku firm za próby wszczęcia rewolucji robotniczej i brak faktycznej pracy tak ciepło przyjęła się na wykopie XD

  Przecież związki zawodowe są cudowne. Dlatego zrzeszają specjalistów, ludzi którzy potrafią się obronić na rynku pracy umiejętnościami i doświadczeniem… a nie, zaraz, to przecież tylko narzędzie dla roboli do szantażowania „biura”.

  Teraz hard-lewica będzie używała sztucznej dramy swojego szeregowego trolla do jako kejsa mającego udowodnić zasadność obrony pracowników przed przedsiębiorcą-ciemiężcą.

  I wiecie komu na rękę jest ograniczanie przedsiębiorców, tworzenie kolejnych podziałów na tle klasowym, budowa obrazu zagranicznego kapitalisty trzymającego w pięści Polaków? Ja nie, ale się domyślam.

  #sii #razem #bekazlewactwa #pracbaza #korposwiat #polityka
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 5E60949E-3240-46EB-B632-8FDCB3F63AE3.jpeg

  •  

   @Sayong: Osobiście popieram wolny rynek. A związki zawodowe są najbardziej wolnorynkową formą walki o swoje prawa. Pracodawca jest jeden, jest duży, Was jest dużo, ale jesteście mali. Zrzeszacie się i możecie rozmawiać jak równy z równym. Tak jak każdy ma prawo założyć swoją firmę, tak każdy ma prawo zgadać się z kolegami z pracy, by razem negocjować warunki pracy z szefem.

   Jednocześnie etaty związkowe to zaprzeczenie wolnego rynku, bo zmuszasz pracodawcę do płacenia za pracę osoby, której on nie musi chcieć zatrudniać. I ha tfu na etaty związkowe.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (52)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Anhezjel

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)