Dusza intelektualisty uwięziona w umyśle idioty

 •  

  Ciekawi mnie czy osoby wyśmiewające przegrywów poświęciły trochę czasu na czytanie tagu, oraz czy podjęli próbę prywatnej rozmowy z przegrywem. #przegryw

 •  

  Skoro odchodzimy o klasycznie rozumianych związków, to co w zamian?

  Religia to opium dla mas, mało subtelne ale skuteczne wpajanie ludziom w sposób masowych określonych poglądów mających legitymizację mitycznej istoty wyższej. Większość z inteligentnych ludzi widzi hipokryzję religii, jej wybiórczość i niekonsekwencję, jednak stosunkowo niewiele osób zdaje się dostrzegać co dobrego ona dawała. A chroniła ona w wielu wypadkach ludzi przed błędami wynikających z ich popędów.

  Monogamia rozumiana nie jako jeden partner w danym momencie, ale jako jeden partner na całe życie była korzystna dla społeczeństwa, a społeczeństwo daje człowiekowi bezpieczne i wygodne życie. (oczywiście od tej zasady była masa wyjątków, ale to był sytuacje nietypowe, nie norma jak dzisiaj) Dla pojedynczego człowieka też było to korzystne bowiem na późniejszym etapie życia (po 50 roku życia) stabilna wielopokoleniowa rodzina była siatką zapewniającą dobrą starość w otoczeniu rodziny. Nasi przodkowie rozumieli konieczność uregulowania społecznych zachowań i dlatego wymyślili religię połączoną ze zwyczajami, dlatego wymyślono monogamię równolegle, w większości kultur na świecie niemających ze sobą żadnego kontaktu.
  (to oczywiście bardzo uproszczony, wręcz wulgarnie prymitywny opis tego złożonego procesu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

  Cała ta skomplikowana siatka zależności, niepisanych zasad, reguł i zobowiązań obecnie zanika, ona jeszcze istnieje ale przyrównał bym to do samochodu jaki po zgaśnięciu silnika toczy się jeszcze przez pewien czas siłą rozpędu.

  Skoro to co sztuczne, religia i tradycja umrze, to nieuchronny jest powrót do natury, do pierwotnych, wynikających z biologi, instynktów i popędów zasad, czy wy zdajecie sobie sprawę co to oznacza?

  Kobiety zaczną iść w nieskrepowany sposób za swoimi biologicznymi popędami na jakich nie będzie pętów etycznych i moralnych gdyż w relatywnym świecie coś takiego nie będzie powszechnie uznawane za obowiązujące. Kobiety będą szukać najlepszych genetycznie samców nie nakładając na to nakładki kulturowej jaka była w tym pewnych hamulcem chroniących je przed ich własnymi wyborami, a to doprowadzi do istnego wysypu samotnych matek i kobiet jakie po posiadaniu kilkunastu, kilkudziesięciu partnerów będą miały psychiczne problemy ze związaniem się na stałe i założeniem rodziny celem długoterminowego wychowania dzieci. Genetyka nie wystarczy do sukcesu potomstwa.

  Korelacja tutaj występuje i jest bardzo wyraźna i nieprzypadkowa, im więcej kobieta ma partnerów tym ma większe psychiczne problemy do odczuwania uczucia do jednego partnera i czerpania radości z monogamicznej stałej relacji. U mężczyzn coś takiego nie ma miejsca, natura nas na to uodporniła. Dlaczego jest to groźne? Około 70% więźniów to dzieci wychowane w niepełnych rodzinach, a około 60% ludzi mających problemy psychiczne to też dzieci wychowujące się bez ojców. W absolutnie każdym badaniu statystycznym na każdy temat dzieci z niepełnych rodzin wypadały gorzej i sprawiały więcej problemów będąc mniej przydatne społecznie.

  Czy dostrzegacie tutaj pewien schemat? Ja tak i... bawi mnie to niezmiernie! (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Wszyscy wszystko wiedzą, wiadomo jakie są przyczyny, wiadomo jakie będą skutki, a i tak wszystko będzie się toczyło tak jak jest. Kobiety jako bardziej emocjonalne są w swej masie nie do przekonania logicznymi argumentami bowiem każda z kobiet jest przekonana o swojej wyjątkowości.

  Nie jesteście wyjątkowe drogie Panie, tak samo jak my mężczyźni nie jesteśmy wyjątkowi. Jesteśmy zwykłą statystyką i zbiorem wpojonych nam poglądów. Nie będziecie szczęśliwe, w swej masie szykujecie światu i sobie samym problem z jakim zmierzą się wasze dzieci tworzące przyszłe społeczeństwo.

  #przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #mgtow #gehenna #przyszlosc
  pokaż całość

  źródło: comment_1629504584CMm7Wcvih6zHtLZe8jHxO1,w400.jpg

 •  
  Lordani66

  +13

  Tez macie tak że po obudzeniu się jesteście świadomi przez około sekunde już a jeszcze nie czujecie depresji bo sie ta czesc mozgu jeszcze nie obudziła? To jedyna sekunda w dniu kiedy na trzeźwo nie czuje sie jak gowno.
  #przegryw

 •  

  Dlaczego w tych wszystkich filmach jak bije się dwóch facetów na smierć i życie to żaden z nich nie zasadzi porządnego kopa w jaja? ( ͡º ͜ʖ͡º) Przecież to byłby instant win. Takie przemyślenie bo oglądamy ostatni odcinek #squidgame na #netflix #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

 •  

  Wbrew sobie doszedłem do przekonania, że aby otrzymać miłość, trzeba się napracować. Więc nie przestaje mnożyć działań tylko po to, żeby być kochanym, akceptowanym, uznanym, żeby mieć swoje miejsce. Tak naprawdę, gdybym spojrzał sobie w twarz, nie potrafiłbym obdarzyć się szacunkiem, zająć należnego mi miejsca ani tym bardziej pokochać siebie.
  #przegryw

 •  

  Poznałem dzisiaj moją kuzynkę, ale fajna szczupła młoda kobieta z okrągłą dupciom i jak ładnie pachniała. Zaraz chwycę mojego pepe i będę ją jebał w myślach.
  #przegryw #gownowpis

 •  

  ile dziewczyn peklowaliście?

  • 54 głosy (50.94%)
   zero
  • 12 głosów (11.32%)
   jedną
  • 40 głosów (37.74%)
   wincyj niż jedną
  •  

   @byk_boleslaw99:

   Czy każdy przegryw jest upośledzony fizycznie i nie jest w stanie tego zrobić? Podpowiem, że to bardzo poprawia jakość życia i to jak postrzegają was inni. A odpowiednia dieta i ćwiczenia poprawiają stan psychiczny poprzez poprawę profilu hormomalnego, który może być zjebany neetowaniem i alkoholizmem.

   Z pewnością nie każdy, tylko nie każdemu pomoże to wyjść z przegrywu - mi nie pomogło.

   Bo jestem inteligentny, mam w sobie potencjał, którego jednak przez nieodpowiednie środowisko jakim żyłem nie byłem w stanie odpowiednio przekuć na jakość życia. Doświadczyłem pozytywnych przeżyć które motywowały mnie do tego, żeby wyjść z bezpiecznego marnowania życia i próbować doświadczać ich więcej

   No właśnie, a co gdybyś nie był inteligentny? Co gdyby twoje doświadczenia były wyłącznie negatywne? Co gdybyś np. był dużo niższy?

   Po prostu twój przykład takim osobom jak ja praktycznie nic nie daje, wręcz utwierdza w przekonaniu, że przegryw czy jego brak jest warunkowany niezależnymi od człowieka czynnikami, skoro różni ludzie mają różne rezultaty pomimo wykonywania tych samych działań. Być może stąd spotyka cię niechęć czy wręcz agresja ze strony ludzi z tagu.
   pokaż całość

  •  

   @byk_boleslaw99:

   Wierzycie w debilne, incelskie farmazony które nie mają nic wspólnego z rzeczywistościa i które hamują was przed zrobieniem czegokolwiek dobrego co MOŻE przynieść jakąś zmianę/korzyśc.

   "Wierzycie"? To że należę do jakiejś grupy ludzi o konkretnych problemach, nie znaczy że tworzę z nimi kolektyw podmiotowy czy światopoglądowy, więc daruj sobie zwracanie się w liczbie mnogiej xD
   Co do reszty to się zgadzam, masa przegrywów tutaj ma spaczoną i niekorzystną postawę wobec świata, powodującą pogarszanie się ich sytuacji, ale na swoim przykładzie nie udowodnisz dajmy na to przegrywowi 170 wzrostu z cofniętą szczęką bez zarostu i finansowego wsparcia skądkolwiek, że własną pracą może wyjść z przegrywu, jeśli sam masz >180cm, gęstą brodę i mieszkanie od rodziny.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (34)

 •  

  Prawdziwy przegryw to stan niemożności pisania o swoim przegrywie, stan w którym mózg jest tak sprany cierpieniem, że nie jest w stanie wyprodukować nic sensownego - wszystkie myśli są zlane w jedną wielką, niewerbalizowalną chaotyczną masę, wyżerającą resztki duszy od środka.

  #przegryw #gownowpis #spierdolenie

 •  

  Stoję właśnie w szczerym polu dookoła mnie przyroda podziwiam piękne krajobrazy i..... czuję jak bardzo cały świat ma mnie głeboko w dupie. Przeszywa mnie to.

  #przegryw

 •  
  Lordani66

  +5

  Ale mam spierdolone fantazje. Teraz fantazjuje o tym że nastepnym razem u psychoterapeuty ten mi powie że zna jedną osobę, dziewczyne ktora ma tez depresje i jest samotna i mnie z nią pozna na nastepnych zajęciach. No i nastepne zajecia przychodzą i ona tam juz czeka i mamy taka praktycznie mini-grupowa sesje i sie okazuje ze mamy podobne problemy i ogolnie czujemy flow tak idealnie, zajecia sie koncza ona czeka zeby sie zapisac na nastepne w poczekalni i ja do niej zagaduje i ona promieniuje ze szczescia i umawiamy sie na kawe na weekend. Na kawie idealnie nam sie rozmawia, pozniej spacerek do parku i ona jest w płaszczu a pod nim ma bluzke i spódnice i rajstopy. I tak kilka podobnych spotkań wyglada, jest idealnie, w koncu mowi mi że bardzo mnie polubila przez ten czas i ze w koncu chce jej sie wstawac rano i ze ja to sprawilem i ja jej mowie ze mam podobnie i wyciagam jej małą maskotke ktora przygotowalem na to spotkanie i ona mnie przytula i zostajemy parą i sie starzejemy i jest zajebiscie a wszystkie małe kłótnie koncza sie seksem na pogodzenie i nas umacniają w zwiazku zawsze. Kurwa płacze teraz dosłownie.
  #przegryw
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika AnimusAeger999

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)