Troszeczkę zbyt bezczelny, wrażliwi przepraszam was. Koneser spierdolenia

 •  

  #rolnikszukazony Marlena to szantazystka emocjonalna, baseniarz ledwie mrugnie w kierunku Diany a ta już urządza sceny. Oj ciężkie będziesz miał życie Seweryn, już Cię małolata owinęła wokół palca

 •  

  Mirki i Mirabelki. Bardzo Was proszę o pomoc, gdyż mam naprawdę realną szansę na wyjście z przegrywu, ale boję się, że coś spierdolę. Na początek poproszę jeszcze tylko o wyplusowanie do 10 plusików, aby osoby, które przeglądają tagi na „najlepszych” mogły zobaczyć wpis. Jeżeli nie masz dla mnie żadnej rady, to przynajmniej poratuj plusikiem. Jeżeli masz zamiar śmieszkować, to proszę daruj sobie, bo sprawa jest dla mnie naprawdę ważna. Dzięki.

  tl dr;

  pokaż spoiler Podoba mi się dziewczyna, którą widuję czasami w autobusie jak wracam do domu z uczelni. W dodatku jestem niemal pewny, że też się jej podobam, ale nie mam żadnego doświadczenia związkowego i nie wiem nawet jak do niej zagadać, nie wspominając o tym, jak dalej poprowadzić tą znajomość żebyśmy zostali parą i żeby mnie potem nie zostawiła.


  Ale może na początek trochę o mnie. Lv 25, z wyglądu 7/10 max, nigdy nie byłem w związku. Tak jakoś po prostu wyszło, że nigdy nie miałem dziewczyny, choć przyznam, że kiedyś spodobałem się dwóm dziewczynom w szkole (jedna z klasy, ale była brzydka, to ją olałem, druga była z wyższego rocznika, całkiem ładna i też się jej chyba spodobałem, bo tak samo jak ja patrzyła się na mnie kątem oka na przerwach, ale niestety byłem, a w zasadzie nadal jestem bardzo nieśmiały i bałem się do niej zagadać).
  Lata mijały, szkoła się skończyła, potem trochę pracowałem jednak później się zwolniłem i zacząłem studiować dziennie. Nadal jestem na studiach, na które dojeżdżam z innego miasta. I właśnie podczas tych dojazdów spodobała mi się pewna blondynka, którą czasami spotykam w autobusie i która studiuje na tej samej uczelni co ja. Obiektywnie z wyglądu jest 7/10, ale mi się bardzo podoba. Podejrzewam, że też się jej podobam, ponieważ tak jak wspomniana przeze mnie wcześniej dziewczyna ze szkoły, tak samo ona patrzy się na mnie ukradkiem, jak wchodzę do autobusu, kupuje bilet, jak idę zająć miejsce. Kiedyś nawet siedzieliśmy obok siebie, ale w innych rzędach (ona po stronie kierowcy, a ja po prawej), to czasami spoglądaliśmy na siebie. Jestem niemal pewny, że też jej się podobam, niestety nie mam odwagi, ani nawet pomysłu jak do niej zagadać, aby zacząć naszą znajomość i jak tą znajomość potem poprowadzić, abyśmy zostali parą. Generalnie są dwa problemy:

  1. Nie mam doświadczenia związkowego. Nie wstydzę się dziewczyn, które są tylko moimi koleżankami, ale nigdy nie „podrywałem” żadnej, bo nawet jak mi się jakaś spodobała, to bałem się zagadać (tak jak wspomniałem, jestem bardzo nieśmiały). Nie mam pojęcia, jak mam do niej podejść i zagadać, oraz o czym rozmawiać. Przecież nie podejdę i nie zadam słynnego pytania „cześć, czy Ty też jedziesz tym autobusem?”. Wiem jedynie, że studiuje na tej samej uczelni co ja i znam jej kierunek studiów (ratownictwo medyczne), nic więcej, nawet jak się nazywa.
  Ponadto, skoro nie mam żadnego doświadczenia związkowego, to nie wiem nawet, co miałbym z nią robić, kiedy zaczniemy się spotykać, nie wspominając o związku. Jesteśmy z małego miasta, w którym nie ma żadnych galerii, klubów czy dyskotek. Teoretycznie mógłby z nią, nie wiem, spacerować? Przychodzić do niej do domu, a ona do mnie? Moglibyśmy się spotykać gdzieś w mieście gdzie studiujemy, bo miasto to oferuje oczywiście więcej możliwości jak kino, ale poza tym nic innego nie przychodzi mi do głowy. Generalnie nie wiem na czym w ogóle polega bycie w związku i co moglibyśmy razem robić na spotkaniach.

  2. Odnośnie pierwszego punktu jest jeszcze jedna możliwość, a mianowicie spędzanie czasu ze wspólnymi znajomymi. Jednak tu też jest problem - nie mam żadnych znajomych. Niestety, ale od czasu ukończenia liceum przestałem utrzymywać trwały kontakt ze znajomymi. Oczywiście jak kogoś spotkam gdzieś na mieście, to się witamy i czasami nawet rozmawiamy, ale trwałego kontaktu nie mam. Czytałem kiedyś rady wykopowych ekspertów, że najpierw przegryw powinien sobie znaleźć znajomych, a potem dziewczynę, ponieważ brak znajomych może sprawić, że u różowej zapali się czerwona lampka i ucieknie. W sumie brzmi to logicznie, ale raczej nie będę w stanie znaleźć sobie teraz znajomych, bo większość starych powyjeżdżała do innych miast, a pozostali tworzą „paczki” z jeszcze innymi znajomymi, których nie znam w ogóle, albo znam słabo. Zresztą nie mam już czasu na znalezienie znajomych. Dlaczego?

  Jak napisałem wcześniej, widuję tę dziewczynę tylko podczas powrotu do domu z uczelni. Wiem, że jest na trzecim roku ratownictwa medycznego. Sprawdziłem sobie jej plan zajęć i okazuje się, że ma zajęcia tylko do końca grudnia (potem pewnie brak zajęć, obrona pracy i elo). Wniosek z tego jest taki, że jeżeli do świąt nie nawiążę z nią kontaktu, to potem już jej nie spotkam. Ciężko też mi powiedzieć, kiedy znowu będziemy razem jechać do domu, bo zauważyłem że bardzo rzadko kończy zajęcia tak samo jak ja. Tak więc doszedłem do wniosku, że muszę jak najszybciej do niej zagadać, bo jeżeli będę to dalej odkładał, to skończy się tak jak w przypadku tamtej dziewczyny ze szkoły, czyli już jej nigdy nie zobaczę. Dodam jeszcze, że zaczęła mi się ona podobać jakiś… rok temu, czyli przez cały ten czas nie miałem odwagi, żeby ją poznać i dopiero teraz sobie uświadomiłem, że mam ostatnią szansę. Pamiętam też, że zacząłem w liceum potem żałować, że jednak nie zagadałem do tamtej dziewczyny, bo może już wtedy miałbym drugą połówkę i moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej….
  Nie chcę popełnić znowu tego błędu, więc nawet gdyby się okazało, że ta dziewczyna mnie oleje, albo zaczniemy się spotykać ale nic z tego nie wyjdzie, to trudno. Wolę tym razem spróbować i żałować, niż żałować, że nie spróbowałem.

  Dlatego czy możecie dać jakieś porady dla takiego mirka jak ja, który nie ma żadnego doświadczenia w relacjach z kobietami? Na czym w ogóle polega związek z dziewczyną i to całe randkowanie? Jak mam do niej zagadać i poprowadzić rozmowę, aby nic nie spierdolić? I jak poprowadzić naszą znajomość, abyśmy zostali parą i żeby mnie nie zostawiła?

  Help ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #zwiazki #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder
  pokaż całość

 •  

  NIEEEEEEE! NIE MOŻECIE OCZEKIWAĆ OD POTENCJALNEJ PARTNERKI POSIADANIA WZGLĘDNEGO KRĘGOSŁUPA MORALNEGO! JESTEM ZE SWOJĄ ALTERNATYWKĄ JUŻ ROK, PRZEŻYŁEM WIELE ZAŁAMAŃ NERWOWYCH SPOWODOWANYCH JEJ ZACHOWANIEM, ALE JĄ KOCHAM I TAKA ALTERNATYWKA TEŻ ZASŁUGUJE NA MIŁOŚĆ MIMO TOKSYCZNEGO CHARAKTERU!!!
  #konserwatywka

  źródło: 1571189582759.jpg

 •  

  Dlaczego koleżanka potrafi wysłać mi kilka snapów prowokujących do rozmowy albo jakieś swoje zdjęcia zamiast po prostu napisać pierwsza? Dodam że ma chłopaka, więc tym bardziej to wszystko dziwne
  #zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow

 •  

  Czy na prawicy mają jakiś konkurs na największego dzbana?

  Kaja Godek twierdzi że 3 lata więzienia to za mało dla edukatora który uczy 11 letnie dzieci o okresie i podpaskach. Według Kai Godek chłopcy nie muszą wiedzieć czym jest okres a przebywanie podczas takich zajęć jest dla dziewczynek to upodlenie
  Jest to debilizm ponad wszelką miarę doskonale pokazujący dlaczego edukacja seksualna powinna być obowiązkowa a jakieś pultające się konserwy nie chcące posyłać na takie zajęcia swoje dzieci powinny być wyśmiane przez inteligentnych ludzi i olane.
  Okres to jest najnormalniejsza rzecz w życiu większości kobiet a w podpaskach nie ma nic wstydliwego. Przez takie prawackie zakute łby potem faceci wstydzą się kupić podpaski w sklepie swoim dziewczynom, dziewczynki boją się rozmawiać z dorosłymi o okresie jak dzieje się coś złego (w końcu to wstydliwa rzecz według prawaków c'nie) a w 2019 roku żyją na tej Ziemi mężczyźni którzy myślą że okres da się wstrzymywać jak siku.

  Jeśli myślicie że edukacja seksualna nie jest konieczna to popatrzcie sobie na panią Kaję Godek. Czy uważacie że dzieci powinny cierpieć tylko dlatego bo ich rodzice to debile?

  #neuropa #4konserwy #polityka #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow
  pokaż całość

  źródło: scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net

 •  

  Mirki, po 4 latach przerwy od LoLa chciałem wrócić. Nie był to dobry pomysł, bo nic tam się nie zmieniło. Community jest dalej tak samo złe, toksyczne i ogólnie dziecinada. Nie mam już ekipy, żeby grać całym teamem. Więc to chyba idealna okazja, żeby się wreszcie przekonać do doty. Wiem, że to wymaga czasu i to w zasadzie zupełnie inna gra. Stąd też pytanie do was, czy jest może jakaś ekipa, która by chciała przyjąć nooba na parę wspólnych gierek. Wy mówicie, jak grać -> ja tak robię. Bez spiny, po prostu chcę załapać mechanikę i zrozumieć jak się gra całą drużyną, bo z randomami niczego się nie dowiem.
  #dota #dota2 #kiciochpyta
  pokaż całość

 •  

  Rafał dalej w natarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #belmondo #mobbyn #rafalala

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2019-10-18-11-33-52-457_com.snapchat.android.png

 •  

  Da się wypracować charyzmę?
  Znacie jakąś charyzmatyczną osobę, na której próbowaliście się wzorować?
  Myślę, że jestem zwykłym petem społecznym, na którego nikt nie zwraca uwagi. Dlatego nigdy do mnie nie zagadała, żadna dziewczyna :/
  #przegryw

 •  

  Czuję jak wśród większości rówieśniczek w klasie jestem obiektem drwin i plotek... Jak można być takim chujem dla kogos i to celowo...
  #przegryw

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Siemanko Mirki. Tak wiem że takie rzeczy to powinienem z normalnego konta a nie używać amw ale dużo osób znajomych mnie obserwuje i wolę tu. Idę jutro na imprezę integracyjną do klubu, ale nie umiem zupełnie tańczyć w parach. Próbowałem parokrotnie, ale o ile nie trafię na ogarnięta dziewczynę to nawet tych najprostszych kroków co wszyscy tańczą nie umiem za bardzo zrobić. I nie że to się wstydzę, tylko sam do końca nie umiem a jeszcze partnerkę muszę prowadzić bo jestem facetem i dramat. Jak uczyliście się tańczyć i myślicie, że co by mi mogło pomóc nauczyć się tańczyć jako tako towarzysko do jutra? #taniec #impreza

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  +: Zany
 •  

  Dlaczego "no fap" to idiotyzm?

  - Po pierwsze na to jest seria badań. Walenie konia jest nieszkodliwe, nie rosną od tego włosy na dłoniach, nie ślepnie się od tego itd. Nie dzieje się zupełnie nic, niezależnie ile by tego nie robić. Oczywiście jeśli ktoś chce wierzyć w co innego to szarlatan który ma powie odpowiednie tezy do jego precepcji się znajdzie
  - orgazmy są nieszkodliwe dla człowieka, i jeśli mają jakikolwiek wpływ na człowieka to prędzej dobry niż zły
  - jeśli seks jest nieszkodliwy to patrzenie na seks też jest nieszkolwie
  - Kiedyś, lata temu, gdy byliśmy bardziej katolickim krajem niż teraz, wielu lekarzy, np seksuologów, psychologów.. mówili że to przez wychowanie katolickie ludzie myślą że masturbacja przynosi jakieś negatywne skutki, że takie mity są (musieli je odczarowywać bo tacy się do nich zgłaszali). Religia wpaja takie rzeczy jak np. to że prezerwatywa nie chroni przed HIVem i takie tam.
  - No fap nie wpłynie w żadnym stopniu na twoje "wyjście z przegrywu". Wiem że James Bond nie walił konia, ale od nie walenia nie będzie Jamsem Bondem
  - No Fap nie zwiększa poziomu testosteronu. Ogólnie jeśli chodzi o hormony to orgazm z seksu i fapania daje prawie taki sam efekt. Np. podniesiona prolaktyna po orgazmie. Dwie godziny przed treningiem lepiej nie walić. Krótkotrwała przerwa od jakiegokolwiek orgazmu podnosi poziom testosteronu (np kilkudniowa) natomiast później poziom teścia spadnie poniżej poziomu jaki miałeś gdy waliłeś. Chcesz mieć jak najwyższy poziom testosteronu w dłuższym okresie czasu - miej orgazmu.
  - Poziom testosteronu podnosi otoczenie kobiet, ale podnosi też samo patrzenie na cycki nawet na zdjęciach.
  - Pornole nie zmienią twoich upodobań. Nie da się ich zmienić. Tak samo jak nie da się zmienić orientacji. Gej ile by nie oglądał heteroseksualnych pornoli nadal pozostanie gejem i odwrotnie i to jest fakt naukowy.
  Porno jedynie co może zrobić to pokazać ci techniki seksualne które ci się spodobają. Z wiekiem możesz też zmienić lekko upodobania, ale porno nie będzie miało na to żadnego istotnego wpływu.
  Z resztą sam wybierasz kategorię porno jaką oglądasz, tak jak w seksie sam decydujesz co będziesz robił. W porno masz nawet większą swobodę :)
  Podobnie jak mordercze gry video nie sprawią że będziesz zabójcą (keidyś takie bajki wśród katolickich grażyn też chodziły) itd.
  - uzależnienie od seksu czy fapania nie jest uzależnieniem. To znaczy jest ale jest normalnym, naturalnym. Człowiek się z nim rodzi. Jakiekolwiek leczenie psychiatryczne/psychologiczne jest potrzebne tylko wtedy gdy człowiek nie jest w stanie pójść do pracy bo musi sobie fapać. Ogólnie - przeszkadza mu to wykonywać inne potrzebne czynności, takie jak zarobienie na chleb.

  A teraz moje doświadczenie. Mając tak z 15 lat byłem "uzależniony" od masturbacji. Nie chciałem tego robić, ale nie mogłem wytrzymać. Zawsze po miałem wyrzut sumienia. Wydawało mi się że jestem obrzydliwy że to robię (nie wiedziałem jeszcze że dosłownie wszyscy to robią). Gdy miałem 19 lat udało mi się zrobić skuteczny "no fap" który trwał kilka miesięcy. Jedyne co zauważyłem to zerowe zainteresowanie seksuem. Gdy laska szła do tablicy jej tyłek już nie przykuwał mojej uwagi. Było to dla mnie całkiem osobliwe. Poza tym żadnych pozytywnych skutków. Tyle że nie gotowała się we mnie krew na widok damskich tyłków. Uznałem w końcu że coś jest nie tak, że jestem jakiś pusty, jakiś pół-martwy. I sobie zwaliłem, mechanicznie, zero przyjemności z tego. Była dosłownie ledwo kropla spermy, orgazm wybitnie słaby. Z czasem wróciło wszystko do normy.
  W wieku 22 lat miałem wypadek, musiałem duże siedzieć w domu. Waliłem po 14 godzin dziennie oglądając pornole. Codziennie przez parę miesięcy. Zasypiając mimowolnie miałem przed oczami damskie tyłki. To jest tyle walenia że penis mnie zaczął boleć w miejscu chwytu i musiałem zmienić chwyt.

  - nie zmieniły mi się prawie wcale preferencje seksualne
  - nadal miałem erekecję od samego patrzenia na laskę, nawet pod wpływem alkoholu
  - nie zmieniła mi się wrażliwość na bodźce. Sam zapach był dla mnie podniecający, sam dotyk dłoni dziewczyny
  - nie miałem problemów z erekcją w trakcie seksu. Wręcz przeciwnie, potrafiłem seks uprawiać na okrągło
  - nie zwiększyły mi się wymagania wobec lasek do jakiś absurdalnych. Z normalnymi laskami czerpałem ultra przyjemność, dużo większą niż kiedykolwiek z jakimkolwiek porno
  - nigdy nie wolałem porno ani fapania od normalnego seksu. Mając dobrą laskę w ogóle nie oglądałem porno, nawet gdy miałem seks z nią raz na tydzień. Fapałem do jej zdjęć, do pisania z nią, i do pamięciówek z nią. Do porno wcale w tych okresach.

  #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #seks #sex #nofapchallenge #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  •  

   @Solstafir: przecież na chłopski rozum jak przeciętny facet zwali konia to mu się odechciewa ruchac. Nie trzeba być jakso specjalnie inteligentny aby powiązać fakty, ze jeśli przeciętny przegryw zwali konia to tym bardziej się nie zabierze za podrywanie rl dziewczyn.

   To jest proste jak konstrukcja cepa, czy ty nie rozumiesz xD?

   A nie sorry ty walisz 10 razy dziennie i idziesz do dziwki, więc o co wam chodzi xD.

   Weź usuń konto albo chociaż nie wypowiadaj się na tematy które wymagają spojrzenie szerzej niż spoza własnego dupska ;)
   pokaż całość

   +: Nozyce
  •  

   @Solstafir: ziom weź nie wciągaj jak piszesz (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  • więcej komentarzy (58)

 •  

  DOTA 2 oszukuje graczy, Ci co mają wykupiony abonament są bustowani do lepszych graczy ci co nie maja wykupionego abonamentu spychani algorytmem do gorszych graczy.
  #dota2 #gry #lol

 •  

  Kiedy #tinder wszedł za mocno i zastanawiasz się co dalej. Ostatni miesiąc był dość intensywny i każda chce budować poważną relację. Czas decyzji i jakiegoś wyboru, może ktoś z Was uzna to za idiotyczne, ale staram się podejść do tematu praktycznie, każdą traktuje na równi.

  Tak czy owak ciekawi mnie na co Wy jeszcze zwracacie uwagę?

  Powiem tak, mieszkam sam, zarabiam całkiem spoko, sam tańczę bachatę, trenuję, podróżuję i jestem dość aktywną osobą. Nie szukam ideału, ale pewne cechy są dla mnie ważne, stąd ta tabelka aby w miarę rozsądnie podejść do tematu.

  #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #feels #badoo
  pokaż całość

  źródło: asdasda.PNG

 •  

  Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
  #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
  pokaż całość

 •  

  Jednak ta nauka pomaga. Ucząc się nie myśle ciągle o tym, jak spierdolenie w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi przeszkodziło mi w godnym życiu. Zajmuje się jedynie problemem wytyczonym przez treść zadania.

  Trzymam się tego od pewnego czasu i na razie jest trochę lepiej. W między czasie oczywiście przerwa na przeglądanie wykopu, a także standardową już czynność spierdoksa z ryjcem upośledzonego goryla i elfa oraz głosem, jakby miał penisa w buzi - masturbacja. Oczywiście stwierdziłem również, że ograniczę #plodnajulka z mojej klasy. Te wysportowane nóżki, płaski brzuch, wcięcie w talii, jędrny tyłeczek i wyeksponowany biust bowiem wprawiają mnie w jeszcze większe #feels dot. mojego spierdolenia. Wiem wtedy, że te płodne ciałka czekają na wymyślną penetrację przez bolca Chada 195 cm 10/10 25 cm długości i 15 cm w obwodzie. To jest niezwykle dobijające. Dlatego właśnie przerzuciłem się na klasyczne pornosy, które z życiem nie mają dużo wspólnego. I wilk syty i owca cała.
  #przegryw #stulejacontent #spierdolenie #tfwnogf #depresja
  pokaż całość

  źródło: C372A2A5-F11E-4254-AB43-C7338C75B47E.jpeg

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Bracia spod tagu #przegryw którzy cierpią na brak seksu... spróbujcie to zrobić z drugim mężczyzną skoro kobiety nie chcą. Naprawdę. Nie mam powodzenia u kobiet. Mój dotychcaszowy seks hetero to były tylko panie z roksy za $. Zaryzykowałem spotkanie z jednym gejem poznanym na #datezone i nigdy jeszcze czegoś takiego nie przezyłem. Nie było gonitwy jak to ma miejsce za kobietami, płaszczenia się itd. Równe zasady, wzjamny szacunek i relacje. I powiem wam że było super. Jednak to prawda że nikt w łóżku nie zrozumie lepiej faceta jak drugi facet. On był pasywny, ja aktywny. Bzykaliśmy się dobre kilka godzin. Ale prawdziwy odlot to był gdy pierwszy raz spróbowałem seksu analnego od pasywnej strony. Coś niesamowitego, takiej przyjemności moje ciało jeszcze nigdy nie odczuwało. Niebo po prostu niebo. Już nie mogę się doczekać kolejnego weekendu z chyba moim nowym partnerem.

  Wiem że nie do każdego przemówie, ale naprawdę jeśli nie macie 100% oporów na seks z mężczyzną to spróbujcie. Naprawdę może to odmienić wasze życie.

  #teczowepaski #zwiazki #seks

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

 •  

  Sprawa Baby Lollipops - historię można przeczytać tutaj

  #historieriley

  źródło: rollingstone.com

 •  

  Lecę do Lidla po dwa kruasanty. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  #pokazmorde #gownowpis #pokazpolmordy #modameska

  źródło: IMG_20191004_152501.jpg

 •  

  Kurwa, budzę się w środku nocy podświetlam telefon, wchodzę na fb przez przypadek a tu takie coś. Zjawa jakaś czy inne licho #przemcel #przegryw #stulejacontent

  źródło: embed.jpg

 •  

  #zalesie #zwiazki #koty #feels #zwierzaczki
  Ehh jestem rozbity, załamany i nie wiem co zrobić.
  Moja żona jest w ciąży - oczywiście cieszę się niezmiernie.
  Ale jest jeden problem - od 5 lat, od malutkiego mamy kociaka - norweski "bez rodowodu" - w sensie właściciel od którego go kupiliśmy ma samicę norweską a zapłodnił ją dachowiec. Kot nie jest taki duży jak oryginalny norweski ale ma takie wielkie " uwłosienie".

  No i żona twardo stwierdziła, że niestety mam szukać domu dla kota bo ona sobie nie wyobraża z małym dzieckiem siedzieć w mieszkaniu z kotem.

  Ja jak i żona uwielbiamy tego kota.

  Ale sam patrząc najbardziej optymistycznie jak mogę też nie wyobrażam sobie dziecka przy tym kocie. Kot strasznie się lenii, niezależnie od pory roku - musiał bym 3 razy dziennie biegać ze szczotką drucianą i odkuraczem - na co nie mamy siły, czasu itp.

  No i mam 4 pomysły:

  1. Oddać do schroniska - gdzie w h0y pęknie mi serce
  2. Oddać do rodziców na wieś - wiem że moi rodzice będą się nim opiekowali itp. ale nie będą trzymać go w domu, więc kot który nigdy nie wychodził oszaleje i gdzieś ucieknie i zginie marnie ;( bo nie wie co ze sobą zrobić
  3. Znaleźć kogoś kto go weźmie do domu - ale to będzie mega ciężkie bo kto by chciał 5 letniego kota..
  4. Mamy balkon w mieszkaniu i myślałem ten balkon "zabudować" (w sposób jak na załączniku) - i żeby kociak sobie żył na balkonie (oczywiście będę do niego wychodził i się nim opiekował) do puki dziecko nie podrośnie. Ale boje się że na takim metrażu + mimo "ogrzanej" budy w zimie tam zwariuje. Przypuszczam, że zadaszenie takiego balkonu to też koszt z 20 tysięcy.

  Jezu cieszę się, że będę miał dziecko ale tak mi strasznie smutno że będę się musiał rozstać z moim "cumplem"

  W między czasie się buduje więc jak by kociak wytrzymał u rodziców 2 - 3 lata to bym zabrał go z powrotem i żył by sobie w dużym garażu nikomu nie wadząc
  pokaż całość

  źródło: zabudowy-balkonow.pl

 •  

  Ponad połowa ludzi na tej planecie nie ma żadnych kompetencji by być rodzicami, masowa globalna kontrola populacji to bardzo dobra rzecz, pary musiałyby zdać testy na IQ, oraz egzamin z psychologii i pedagogiki.
  Dobrze i zrównoważone wychowanie to dobra jakość społeczeństwa, mniej przestępczości oraz mniej przegrywoów, ludzi ze zniszczonym życiem i psychiką tylko dla tego, że jakiś debil janusz strzelił gola ale nie potrafił wychować dzieciaka tylko zniszczył mu życie i psychikę.

  #przegryw #antynatalizm #depresja
  pokaż całość

 •  

  #p0lka #przegryw #stulejacontent #spermiarzalert #spermochlip #spermiarzeztindera

  Beciak level over 999

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2019-10-07-09-45-17-770_com.tinder.png

 •  

  Jest tu jeszcze ktoś poza mną, który panicznie boi się robić dane rzeczy po raz pierwszy? Ja się boje w cholerę. Boje się jechać załatwiać rzeczy w urzędach, w których wcześniej nie byłem, bałem się pierwszy raz płacić kartą, bałem się korzystać z kiosków w maku, bałem się korzystać z automatów na bilety, bałem się napisać pierwszy wpis na wykopie czy ogólnie komentarz (chyba się z 2-3 lata czaiłem na pierwszym koncie), boje się pójść na siłownie, bo się boje, że nie będę się tam umiał odnaleźć, bałem się coś kupić w szkolnym sklepiku nawet jak byłem bardzo głodny. Jest jeszcze wiele takich głupkowatych rzeczy, których bałem się lub nadal boje wykonywać po raz pierwszy, lub przez parę pierwszych razy. Długo trwało zanim do którejś z tej rzeczy się przemogłem.
  #przegryw
  pokaż całość

 •  

  Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na kurwa państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie i przyzwala na czystki etniczne Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
  #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
  pokaż całość

 •  

  Sporo teraz jest tych marszów #teczowepaski #homoseksualizm #oswiadczenie itd.
  Jeśli chcecie te małżeństwa, wspólne prawa jako "para" itd to spoko. Ale jak ktoś walczy o to by wychowywać dzieci, to tfu na takie osoby. Są egoistami co myślą o sobie, chcą spełnić swoją zachciankę. Nie rozumieją tego świata, że reszta dzieci w szkole będzie miała ojca i matkę a ich dzieci zostaną w mniejszości. Dzieci będą się nabijać z tej osoby, robić kawały, wyśmiewać i dręczyć. Dzieciak nie będzie miał życia w szkole od podstawówki do liceum/technikum. Sami kiedyś wyplusowaliście fotkę jakiejś dziewczyny, z dopiskiem że daje dupy bo śmiesznie. Później okazało się, że jest dręczona i zrobiły to inne dzieciaki. Co chwile są fotki czy filmy znęcania się. Gdyby mnie wychowywała para homo pewnie już bym wisiał bo nie poradziły bym sobie z hejtem. Dlatego zanim takie coś ma być wprowadzone to potrzeba kupe, kupe lat.

  Więc może zamiast marszów które według mnie kompletnie nic nie dają zacznijcie przekonywać do siebie ludzi. Że jak dziecko spytają w szkole "ej, to ty masz dwóch ojców?" a on odpowie "no jasne" to zaczną sobie gadać i się rozejdą. Nie będzie wyśmiewania, wstydu albo strach przed wyjawieniem prawdy. Ogólnie są 3 rodzaje ludzi
  1) Osoby co mają to w dupie, po marszu nadal będą mieli to w dupie
  2) Osoby co nie chcą, nie lubią homo. Po marszu nadal będą nie tolerować tego
  3) Osoby co popierają homo, przed marszem, w czasie i po marszu nadal popierają.

  Nie wiem co wy chcecie osiągnąć tymi marszami? Uświadomić, że istniejecie? Przecież są wiadomości, zdjęcia, filmy, seriale, w pracy, w mieście jak idzie para trzymająca się za rękę itd. Ludzie wiedzą, że istniejecie. Nie musicie jeszcze ulicami chodzić. Chcecie więcej praw? To może róbcie pikiety przed pałacem prezydenckim, sejmem, wysyłajcie tam listy, zorganizowane akcje na rząd itd.

  Chyba, że chcecie robić marsze byle robić. Typu miasto blokuje ulice bo są biegi co jakiś czas to my też chcemy blokować ulice marszami. Ale jak uważacie że tak walczycie o prawa to trochę śmieszne.
  pokaż całość

  •  

   @Scaab: a może to nie dzieci są niewychowanymi bachorami, ale wciąż panuje powszechny pogląd, że dwóch ojców to śmiesznosc? Nie powinno być mowy o żadnej adopcji dla par homo co najmniej przez okres jednego albo nawet dwóch pokoleń. Proszę nie być egoista i nie skazywac dzieci na cierpienia.
   Proszę również wyciągnąć głowę z własnego tyłka i wziąć pod uwagę stan faktyczny, a nie kierować się infantylnym przekonaniem, że przecież "oni nie powinni się śmiać, a więc to ja mam racje" pokaż całość

  • więcej komentarzy (65)

 •  
  svdvlbe via iOS

  +1239

  wykop to taki instagram tylko zamiast spierdoloną mordę pokazuje się spierdoloną psychikę

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Annaroth

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)