•  

  Jest rok 2010. Wracasz z gimnazjum/liceum/pracki do domu, mijając ozdoby świąteczne. Jesz ciepły obiadek i siadasz do kompa. Kolega polecił Ci nowego fallouta, który jest 10x lepszy od trójeczki. Za oknami już ciemno i słyszysz tylko jak wieje wiatr i widzisz spadający śnieg. Jutro w planach z kumplami macie obrzucenie koleżanek śnieżkami.

  Odpalasz komputerek i pijesz ciepłą herbatkę. Na pustyni Mojave wita Cię Mr. New Vegas i jego radio. Czas się w końcu dowiedzieć o co chodzi tym pojebom z Legionu. Życie jest zajebiste.

  #gry #nostalgia #fallout
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Dostałem zaproszenie od #rozowepaski na #studniowka. Jest o 3 lata młodsza, znamy się już dłuższy czas, ale dopiero od niedawna mamy lepszy kontakt. Generalnie mega się cieszę i chciałbym wypaść jak najlepiej, garniak z prawdziwego zdarzenia i tak planowałem kupić, więc idealna okazja. Mam jednak kilka wątpliwości.

  1. Średnio sobie radzę na parkiecie. Bujania się w rytm w klubie nie licze jako taniec. Wszystkie wesela/potańcówki miałem jeszcze za dzieciaka i jakoś nie bardzo ułożyło się żebym miał okazję poćwiczyć taki spontaniczny, naturalny taniec sam na sam. Na swojej studniówce leżałem w szpitalu połamany po wypadku :(

  Czy bardzo ją odstraszę jeśli powiem szczerze jak jest? Moja jedyna do tej pory (była) dziewczyna, bardzo mi to wypominała, jednak nigdy nie chciała mnie poduczyć, pójść na jakiś kurs czy coś.

  2. Czy zgadzając się powinienem zapytać wprost o kwestie finansową? U mnie osoba towarzyszącą to były dodatkowe 2 czy 3 stówki, domyślam się że przy obecnej sytuacji może to być jeszcze więcej. O ile dla mnie to prawie żadne pieniądze, to wiem że ona może to odczuć, bo mieszka i utrzymuje się prawie że samodzielnie(sporadycznie prosi rodziców o pomoc) prawie 100km od domu rodzinnego. Niestety znając ją, raczej będzie się upierała przy tym że ona zapłaci bo ona zaprasza. W ostateczności planuje po wszystkim zaproponować rewanż w postaci wyjścia gdzieś sam na sam tym razem na mój koszt (chociaż pewnie tak czy siak będę chciał to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)), jak to zręcznie rozegrać?

  3. No i tu chyba najbardziej nie dający spokoju temat. Nie chcę się użalać nad sobą, ale obiektywnie rzecz biorąc, ona jest przynajmniej 2 "ligi" wyżej jeśli chodzi o atrakcyjność. Zdecydowanie to najładniejsza dziewczyna jaką bliżej poznałem. Zwyczajnie mnie onieśmiela i do tej pory wszelkie przełamania z mojej strony wspomagane były alkoholem na odwagę. Domyślam się, że stres związany z tego typu imprezą może to tylko spotęgować. Jak sobie z tym poradzić i dobrze wypaść w gronie jej znajomych?

  Dla zasięgu #zwiazki #niebieskiepaski #taniec

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #637c9f0add11f5e05a119f19
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Przekaż darowiznę
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Ant0n_Panisienk0

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.