•  

  Przypominam, że jeszcze do 30 listopada można założyć #revolut Biznes w promocji 200 zł, które przeznaczone jest dla firm oraz freelancerów, którzy nie prowadzą własnej działalności gospodarczej.

  Link do założenia konta biznes z promocją 200 zł - http://bit.ly/RevolutBiznes200 <- jest to refilnk, więc jeśli założysz konto z niego to Revolut odpali mi za to 20 euro (przed opodatkowaniem), link nie ma limitów więc niezależnie ile osób założy z niego konto promocja będzie działać (prywatne linki miały limit)

  Link do założenia konta biznesowego bez reflinka (i bez promocji 200 zł): https://business.revolut.com/signin

  Warunkiem otrzymania 200 zł jest doładowanie konta kwotą minimum 200 zł do 30 listopada 2019 roku.

  Pieniądze można później bezpłatnie przelać na prywatne konto Revolut, albo normalnie używać na koncie firmowym.

  _______

  Z racji, że często powtarzają się te same pytania postanowiłem przygotować mały FAQ:

  _______

  1) Czy muszę mieć działalność gospodarczą aby założyć konto biznes?

  Nie musisz. Konto przeznaczone jest również dla freelancerów, nie prowadzących działalności gospodarczej. W takim wypadku zazwyczaj wystarczy podanie strony z portfolio, fanpage na facebooku, itp.
  _______

  2) Jaki dokument potrzebny jest aby zweryfikować konto jeśli posiadam działalność gospodarczą?

  Tutaj weryfikacja jest trochę dłuższa, ale w zupełności wystarczy tylko wypis z CEIDG, który możemy pobrać sobie online za darmo stąd: https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/search.aspx
  _______

  3) Jak długo trwa weryfikacja?

  Obecnie zajmuje zazwyczaj kilka-kilkanaście minut. Czasem może zająć jednak nawet kilka godzin.
  _______

  4) Kiedy pieniądze z bonusu pojawią się na moim koncie?

  Pieniądze z bonusu powinny pojawić się na koncie od razu po doładowaniu konta.
  _______

  5) Czy wpłacone pieniądze razem z bonusem mogę od razu wypłacić? Jak to zrobić?

  Tak. Najlepiej (bez opłat i natychmiastowo) przesłać je na swoje prywatne konto Revolut.
  _______

  6) Dlaczego muszę wpłacać 200 zł aby otrzymać bonus? Kolega wpłacał 20 zł i też dostał bonus.

  Kolega korzystał ze starej promocji w której prywatni użytkownicy mogli polecić do 5 kont firmowych. Warunkiem otrzymania premii było jakiekolwiek doładowanie konta. Promocja ta już się skończyła. W promocji o której piszę wymogiem jest wpłacenie minimum 200 zł.
  _______

  7) Jak dużo osób może skorzystać z reflinka? Czy jest on limitowany?

  Reflink nie ma limitu założonych kont, dlatego można bezpiecznie się z niego rejestrować i nie martwić się czy limit nie został wykorzystany.
  _______

  8) Właściwie dlaczego powinienem założyć konto Revolut Biznes?

  W sumie to nie wiem. Ja założyłem konto z powodu bonusu powitalnego. Niektórzy zwracali moją uwagę na fakt występowania jednorazowych kart wirtualnych MasterCard na koncie biznes jako jednego z ich atutów.

  Na razie nie będę go używał (do transakcji w funtach i w euro mam otworzone konta firmowe w banku), ale liczę, że z czasem rozwinie się tak jak prywatny Revolut, którego jestem ogromnym fanem i konto mi się przyda :)
  _______

  Gdyby ktoś miał pytania związane z rejestracją, albo coś co mogę dorzucić do FAQ to piszcie śmiało.

  PS Będę wdzięczny kiedy osoby, które rejestrują sięz mojego linku napiszą chociaż, "elo siema, dzięki działa" czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #promocjebankowe #stoppromo
  pokaż całość

 •  

  16/21 funtów bez wydawania ani złotówki.

  Instrukcja:
  1. Zarejestruj się przez mój link: https://www.quidco.com/raf/9810056/. Dzięki temu otrzymasz 10£ gratis, gdy zostanie u Ciebie zatwierdzony cashback minimum 5£.
  Lub bez reflinka(bez bonusu): https://Quidco.com

  W ustawieniach konta zmień account type na basic klikając przycisk downgrade.

  2. Pobierz aplikację Apple Music na PC/Android/iOS. Jeszcze jej nie włączaj. 

  3. Wpisz i wyszukaj Apple Music w wyszukiwarce Quidco. Wybierz opcję Family membership za 14.99£. Quidco przekieruje Cię automatycznie do aplikacji Apple Music.

  4. Rozpocznij 3-miesięczny bezpłatny okres próbny subskrybcji Rodzinnej (29,99 zł). Podaj swoje dane oraz dane swojej karty płatniczej.

  5. Od razu po informacji o rozpoczęciu okresu próbnego anuluj subskrypcję w ustawieniach. Jeśli tego nie zrobisz, po okresie próbnym zostanie naliczona opłata 29,99 zł. 

  6. Przejdź z powrotem do aplikacji Quidco. Poczekaj, aż otrzymasz zwrot gotówki. Śledzenie cashbacku (cashback tracked) może pojawić się do 24 godzin. W moim przypadku było to kilka minut. Natomiast cashback możliwy do wypłaty (cashback confirmed) będzie w czasie do 3 tygodni. Z doświadczenia - zazwyczaj jest to dużo krótszy czas.

  Uwaga:
  Wchodząc przez aplikację w telefonie pojawił się 100% cashback, natomiast wchodząc przez przeglądarkę w telefonie cashback wynosił 200%. Stąd różnica w kwocie otrzymanego cashbacku w tytule.

  pokaż spoiler #revolut #quidco #paypal #worldremit #finanse #promocjebankowe #promocje #monese #transfergo #cashback #goodie #planetplus #apple #applemusic #cebuladeals #zadarmo #rozdajo
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1575036599328.android.chrome.jpg

  •  

   @Vaas: z jednej strony w śledzeniu cashbacku jest informacja, że szacunkowa płatność wychodzi na 15 grudnia, ale musi być jeszcze zatwierdzona przez sprzedawce, a w informacjach promocji jest takie coś: "100% zwrotu gotówki w pierwszym opłaconym miesiącu członkostwa, po 3-miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym" i "Zakupy u tego sprzedawcy powinny pojawić się jako oczekujące w ciągu 24 godzin. Pozostaną w tym stanie, dopóki sprzedawca nie potwierdzi, że zakup kwalifikuje się do zwrotu gotówki. Gdy to nastąpi, zakup osiągnie status „potwierdzony” na koncie" pokaż całość

   +: KNow
  •  

   @Vaas: to znaczy tak można tłumaczyć to zdanie "100% cashback
   on your first paid-for membership month, following a 3-month free trial", ale może też oznaczać "100% zwrotu "na" twoją pierwszą zapłatę za członkostwo pierwszego miesiąca, po 3-miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym

  • więcej komentarzy (26)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Anteriss

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)