•  

  Mój osobisty komentarz do wywiadu z Kicińśkim, prezesem firmy, która oszukała graczy.

  W niemal każdym aspekcie (gry) staraliśmy się pójść o krok dalej, podobnie jak robiliśmy to z każdą kolejną wydaną przez nas grą wiedźmińską.

  Porównywanie cp2077 do wiedźmina 3 odcinek 2137. Paradoksalnie, ma on więcej wspólnego z gwintem - obie gry miały tak spierdoloną premierę, że szkoda gadać. Tylko Gwinta nie wyjebali z GOGa xDDDDD

  Wydanie gry w ramach nowej franczyzy niesie za sobą wiele wyzwań i ryzyk, szczególnie w sytuacji, gdy koncept jest tak złożony.

  Jakby to akurat nowa franczyza była problemem. Cyberpunk to w ogóle nie jest nowa franczyza, przecież to tylko przeniesienie (a w zamierzeniu miało być dokładne) gry fabularnej na inne medium. Co on pierdoli za przeproszeniem?

  Powołaliśmy do życia ogromne, tętniące życiem futurystyczne miasto Night City, w którym rozgrywają się nieliniowe historie bohaterów.

  miasto jest futurystyczne, to fakt. Czy jest ogromne? No być może nawet największe z miast dostępnych w grach dotychczas. Czy tętni życiem? XD Na czym polegają nieliniowe historie? Czy wyruchasz judy czy panam? A może chciałbyś obie? O nie nie, o tym którą z nich wyruchasz zdecydowałeś wybierając płeć podczas tworzenia postaci. No i zawsze możesz też wydymać tego policjanta, co go ze służby wyjebali, już zapomniałem jak ma na imię.

  uniwersum gry, jego charakter i szczegółowość mają fanów na całym świecie.
  no, np w legionowie jest jeden xD

  A co się dzieje z pozwami inwestorów ze Stanów Zjednoczonych, które pojawiły się po premierze „Cyberpunka 2077"? >Czy wasza spółka postrzega te pozwy jako znaczące ryzyko biznesowe, czy nie ma ku temu przesłanek?

  W sierpniu złożyliśmy wniosek o oddalenie (tzw. motion to dismiss), w którym odnieśliśmy się do zarzutów przedstawionych w pozwie. W kolejnych krokach przedstawiciel powodów odniósł się do naszego wniosku, a następnie my odnieśliśmy się do jego pisma – są to standardowe etapy w tego typu postępowaniach w Stanach Zjednoczonych.

  To jest najciekawszy fragment wywiadu, obstawiajcie jak się zakończy sprawa? Moim zdaniem pójdą na ugodę, żeby nie zaszkodzić swoim przyszłym premierom, bo Ci inwestorzy chcą hajsu i sprawę będą przeciągać aż do tych premier, a potem zagrożą nagłośnieniem, A tak CDP zapłaci, a sprawa zostanie wyciszona.

  #cyberpunk2077
  pokaż całość

  •  

   @Prezydent_Polski: To prawda, to co się stało na premierę gwinta woła o pomstę to nieba. Na szczęście odratowali projekt, ale zbyt późno aby utrzymać dużą liczbę graczy. Tak samo może być w tym przypadku.

   Jakby to akurat nowa franczyza była problemem. Cyberpunk to w ogóle nie jest nowa franczyza, przecież to tylko przeniesienie (a w zamierzeniu miało być dokładne) gry fabularnej na inne medium. Co on pierdoli za przeproszeniem?

   Ma tu na myśli nowa dla nich, coś co nie jest wiedźminem xD

   uniwersum gry, jego charakter i szczegółowość mają fanów na całym świecie. no, np w legionowie jest jeden xD

   xD
   pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Mój przepis na przegrane życie, być głupim i upartym.
  Niestety mam już 36 lat, a ciągle się nie mogę połapać kiedy przegrałem życie. Gdy miałem koło 20-stu lat miałem super kobitkę. Przez głupie nieporozumienie zerwałem z nią bez żadnego "cześć". Szybko się dowiedziałem, że nie mam racji ale kurła moja głupia duma spieprzyła wszystko. Cierpiałem, ale ignorowałem wszystkie próby kontaktu z jej strony, czy też znajomych przez których próbowała do mnie dotrzeć. Pomyślicie, co chłop gada, stary i się mu na wspominki wzięło. Potem było ino gorzej. Miałem jeszcze miałem dwa krótkie związki, bo w obydwu byłem zdradzany. Widocznie jestem taki typ nudnego faceta ,którego trzeba tak traktować. I chyba nie mam o to żalu, bo to pewnie prawda. Tak zaczyna się spier**lenie w życiu. Chłop boi się zdrady, więc rezygnuje z związków. Traci pewność siebie, myśli, że pewnie coś z nim nie tak, że tak go traktują, zamyka się na innych i to dosłownie, bo dom to jego twierdza. Ma nadzieję i myśli, że jak ma spotkać to spotka tą jedyną(największa bzdura powtarzana przez wiele osób). Ma wrażenie, że ostatnie kilka lat przespał i boi się, że za późno się obudził.
  A czego wspomniałem o tej dziewczynie na początku? Ona od zawsze siedzi mi w głowie, często o niej myślę i to przez tyle lat. Czasami ją widuje, bo mieszka kilka km. ode mnie, ma już męża i dzieci. Zresztą dość młodo wyszła za mąż. Może pomyśleć, że tylko się łudzę, że z nią nic by nie wyszło. Jestem jednak pewien, że to była ta jedyna i kocham ją już tyle lat. Może gdyby się tak szybko nie związała z kimś inny, a ja się opamiętał to byłbym teraz w innym miejscu. Wydawać by się mogło, że życzę jej szybkiego rozwodu ale naprawdę mam nadzieję, że jest szczęśliwa w życiu.
  Życia jednak nie można powtórzyć i już musze żyć ze swoimi wyborami.
  Tak oto można przegrać życie. Mam jednak jeszcze nadzieję na miłość, myślę że jak do 40-stki ją znajdę to jeszcze zdążę się nią nacieszyć.
  Także głowa do góry, na szczęście mam dużą rodzinę (5-cioro rodzeństwa), którym na mnie zależy. Jeśli przeczytałeś/aś to wszystko to dziękuję i gratuluję zarazem.
  Dla mnie już samo spisanie tego przyniosło pewną ulgę.
  PS. Czuje się jak mamut jakiś. Teraz to tylko seks, seks i ruchanie a chłop chciałby tylko miłości. A może jest to aż miłość.
  #anonimowemirkowyznania #przegrywpo30tce #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #zwiazki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #619ff011a7458e000aeea059
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
  Przekaż darowiznę
  pokaż całość

  •  

   ze, ze ludzie wchodzą w związki.Ja tam nawet cieszę się bardzo jak ktoś przeżywa zakochanie a potem przeradza się to w miłość, ale prawda jest taka, ze związki nie są dla każdego. Mamy potem złe dopasowanie, kłótnie. W tych pierwszych porywach euforii ludzie potrafią wziąć ślub, mieć dziecko, a potem gdy to mija, już nie potrafią życ ze soba i te kłótnie i inne złe wzorce są przerzucane na najmłodszych. Samotność nigdy nie jest fajna ale rzucasz nią w taki sposób jak mityczna szklanka wody, gdzie można mieć dzieci, a skończyć bardzo samotnie. W związku tez mozesz byc samotny. Bycie singlem to po prostu większa świadomość. Ludzie w starych czasach często

   @Oknonapodworze: Bardzo mądrze napisane. Ludzie mają w zwyczaju oceniać innych przez pryzmat swoich doświadczeń. Jest nas 7 miliardów, tak naprawdę tylko z wierzchu jesteśmy do siebie podobni
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  Ja pierdole jaka żenada, zresztą zobaczcie sami

  Adam Kiciński, prezes CDP S.A., udzielił obszernego wywiadu, w którym poruszył m.in. kwestię dalszego rozwoju Cyberpunka 2077 I Wiedźmina 3; w pierwszym kwartale przyszłego roku możemy spodziewać się sporej aktualizacji do Cyberpunka (patch 1.5);

  @cin123654 Cipek, grasz już w ten dodatek na pacyfice o którym mówiłeś na początku roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zero informacji o dodatku xDDD Do całej sytuacji idealnie pasuje to złoto od @Misticmac
  #cyberpunk2077
  pokaż całość

  źródło: cybercrap.png

 •  

  Właśnie skończyłem Cyberpunka 2077.
  W sumie to żadnej recenzji gry nie czytałem, oglądałem jedynie kompilacje bugów czy znam ogólną narrację że gra to "crap roku". Jednak znajomy który ograł, cały czas na moje "ale są bugi", odpowiadał memicznym "ale mi się podoba!".
  Nigdy nie miałem zamiaru gry NIE przejść. Ograłem ją dopiero teraz, bo dopiero teraz mam sprzęt który to udźwignie.
  Ale jego uporczywe "mi się podoba" postawiło wielki znak zapytania, czy rzeczywiście jest tak źle jak myślę?

  I zacznę od jednej rzeczy która mnie zmartwiła. Nowy sprzęt, benchmarki, memtesty, stress testy ze wszystkim sobie poradził a na cyberpunku się wypłaszczył z kernel power error - przyznam że sprawdzę kabelki bo albo nowy PSU nie domaga, albo coś o milimetr jest za kiepsko wciśnięte. Stało się to raz i nie panikuję jeszcze ale stało się.

  Druga sprawa to bugi. O boże, jest ich całe mnóstwo. Jedne mniej wkurzające, drugie bardziej.
  Natrafiłem na:
  * latające samochody - mnóstwo tego szczególnie na terenach pustynnych, opierają się na jednym kole reszta wisi w powietrzu,
  * elementy UIa zwieszające się - np. 'Claire, tak?' w windzie tuż przed końcem gry. Nie wiem w ogóle po co ten tekst, i nie chciał zniknąć,
  * samochód który przestał jeździć - dla próby próbowałem cisnąć samochód do oporu w miejsce "questa", gdzie samochody magicznie gasną i nie jadą dalej. I zajechałem wyraźnie za daleko bo ile kroć przyzywałem ten model, tyle razy nie chciał ruszyć mimo że byłem już hen hen daleko poza strefą "pieszych" KEK.
  * jakieś przenikające czy gówniane tekstury, ogólnie im dalej w las tym więcej tego - ale czy aż tak przeszkadzało? Nie na PC, i większość tych tragicznych jak wystrzeliwujące samochody w kosmos jak z rakiety chyba naprawili bo nic takiego mi się nie przytrafiło,
  * gra się wypłaszczyła dwa razy, raz sama z siebie, drugi raz cały komp o czym pisałem wyżej na 80h gry.

  Jeśli chodzi o technikalia to tak. AI w tej grze jest od skrajnie upośledzone, do całkiem fajne. Super się chowają za przeszkodami jak do nich strzelasz, ale czasem zachowują się tragicznie, a najgorsza bezsprzecznie jest policja.
  Policja jest tak zła że prawie odpałem z gry na samym początku, bo wychodząc z pierwszej lokacji napadli na mnie bandyci, a policja zamiast pomóc przyłączyła się do nich i chciała ubić mnie (jak wyciągałem broń), pisałem też o tym w osobnym wpisie.
  Wiele rzeczy jest niedopracowanych i brakuje im głębi, mimo że widać że jest na nią sporo miejsca - np. hacking.
  Jakieś dziwne szare ekrany pomiędzy cutscenkami.
  No i samochody... O boże jakie to gówno. Tutaj nie będę przebierać w słowach, bo prowadzenie samochodów jest gówniane. Wpadają w dziwne poślizgi, hamulce nie działają, model zniszczeń jest marny. Można na pełnej wjechać w ścianę i w sumie to nic się nie stało.
  Jeden z fajnych szybkich wozów ma obszar 'wsiądź do środka' jakoś dziwnie z boku zamiast na drzwiach.
  Ogólnie mimo że to bardzo ważna część gry, to wypada chyba najgorzej ze wszystkich mechanik.

  Jeśli chodzi o wady w pisaniu, fabule, questach pobocznych to jest bardzo różnie i czasem czuć że "boże to 13 godzina jak to pisze, mam to w dupie:
  - idziemy?
  - idziemy.
  - to idziemy."
  Czasem są i skróty jak nie spojlerując w jednej misji można wybrać lemoniadę zamiast alko (lubię lemoniadę), a i tak budzimy się z kacem i podobno zarzygaliśmy kibel (jakaś skisła ta lemoniada czy co?). Zabrakło mocy przerobowej na osobne zakończenie questa, wiadomo crunch ( ͡º ͜ʖ͡º).

  Z rzeczy fajnych to hacking jest prosty, fajny, przypadł mi do gustu. Skradanie jest nieco prymitywniejsze niż w takim hitmanie i te wszechobecne skrzynki na zwłoki tylko cuchną podobiznami, ale w sumie działa fajnie.
  Strzela się fajnie, aczkolwiek pod koniec gry (widocznie taką ścieżkę wybrałem) jakoś te strzały przeciwników wchodziły we mnie jak w masło.

  Mega, ale to mega a drobnostka jest tłumaczenie tekstów w locie. Strasznie mi się to podoba i wygląda super.

  Wiele misji, bez spojlerów jest po prostu w pytę.

  pokaż spoiler Porwanie chłopaków na farmie, Peralezowie!, Judy, Panam, Koncert Samuraia, Delamain

  Postacie są fajne, nawet jak ich nie lubisz. Np. postacie z którymi można romansować, są fajne ale mają swój charakter który nie każdemu przypasuje.

  Nie specjalnie odkryłem całe Night City, zrobiłem sporo wątków pobocznych i misji dodatkowych ale grę skończyłem na 32 poziomie i 50 reputacji.

  Powiem tak. Gra mnie wciągnęła i chcę zagrać jeszcze raz. Fabuła jest super i mimo gigantycznych braków widać ile roboty było z tą grą. Teraz rozumiem obie strony barykady, bo z jednej zawiedzeni fani mają rację, szczególnie jeśli chodzi o konsolowe bugi, braki techniczne i braki obiecanych funkcjonalności.
  Ale z drugiej strony, ludzie z cdpa (ale nie CEO czy management) odwalili KAWAŁ roboty. I może niektórych rzeczy nie umieli zrobić idealnie (samochody, boże jak one są złe), ale miasto wygląda pięknie, jest duże, jest co robić a główny wątek...

  pokaż spoiler Wyciska łzy i w ogóle to ja się nie zgadzam. Zostałem legendą która umarła, Johnnego nie ma, Rogue zginęła, nie wiedziałem że mogę pomóc Takemurze więc też zginął... Smuteg. A te wiadomości od wszystkich w trakcie napisów (╥﹏╥)


  Nie wiem. Z jednej strony niby crap roku, ale dla mnie ta gra jako interaktywny film w którym to ja wszystko spierdzieliłem tak że było smutno zrobił swoją robotę i uważam że pod tym względem to się udało.

  Także w osobistym "mi się podobało" dałbym tej grze
  niewiem/10
  kurczetrudno/5
  wsumiespoko/100

  #cyberpunk2077
  pokaż całość

  źródło: photomode_25112021_183420.png

 •  

  Kiedyś to było... Chuj że male karty, że gra niezbalansowana, ten klimat CBT przed Midwinterem był niepowtarzalny.
  #gwint #kiedystobylo #wiedzmin

  źródło: youtu.be

 •  

  Zaczynam wierzyć w tarota xDDDDDDDD
  #wonziu

  źródło: youtube.com

 •  

  Jaki najlepszy szampon do włosów przetłuszczających się?
  #szampon #modameska

 •  

  #blackweek #blackfriday #oszukujo

  Kilka dni temu kupiłem perfumy Hugo Energise w sklepie Notino za 167 zł za 125 ml.

  Dzisiaj rozpoczął się tam Black Week. Z tej okazji cena nominalna powędrowała na 339 zł, a promocyjna na 239,47 zł.

  W komentarzu zrzut z mojego zamówienia.

  źródło: Przechwytywanie.PNG

 •  

  opłaca się rozglądać za nowym PS4 czy pomyśleć o używce? nie jestem konsolowcem nie wiadomo jakim, PS5 mnie nie interesuje i prędko się to nie zmieni, zagrałbym w Gran Turismo i coś z Move by się przydało. na #blackfriday można spodziewać się jakichś promek sensownych? #ps4

 •  

  Kusi mnie zakup nintendo switch. Zastanawiam się nad wersją Lite ale z drugiej strony nie ma możliwości podłączenia do tv. Zauważyłem, że są też wersje przerobione. Jak to wygląda? Wymaga jakichś kombinacji, jest to problematyczne albo nie można aktualizować konsoli?
  Jakie są wasze wrażenia z konsoli?
  #nintendoswitch

 •  

  Uwielbiam jak #wroclaw kreuje prawo z dupy. Na Drobnera już jakiś czas temu postawili sobie znaki ustąp pierwszeństwa na przejeździe rowerowym xD ja wiem, tam jest torowisko tramwaje jadą dosyć szybko na tym odcinku ale to jest ustąp pierwszenstwa również przed autami. Znaki są dodatkowo w wersji mini co powoduje, że rowerzyści ignorują je jeszcze bardziej niż zwykłe. Oczywiście kierowca nie ma żadnej informacji na temat pierwszeństwa nad rowerzysta bo taka opcja wg prawa przecież nie istniejecie :D

  Pytanie za 100 punktów brzmi: jak walne rowerzystę na tym przejeździe, to kto będzie winny? No bo będąc kierowca nie mogłem wiedzieć że mam pierwszeństwo i wymusiłem wg siebie a z drugiej strony rowerzysta miał mi ustąpić.
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: ei_1637133103458.jpg

 •  

  Naprawdę ktoś ma jeszcze wątpliwości że w polskim sejmie zasiada rosyjska agentura?

  #bialorus #sejm #konfederacja #neuropa #4konserwy #polska #polityka

  źródło: wykop.pl

 •  

  Ale jak to cybercrap bez nominacji? Niech cipek zadzwoni do nich i im wyjaśni jak bardzo się mylą. Może książki nie przeczytali, tak to musi być ta książka. Jeszcze nie jest za późno @cin123654 wysyłaj im podręcznik.
  #cyberpunk2077

 •  

  właśnie drugi raz ukończyłem wieśka trzy i się zastanawiam jak jedno studio mogło wydać CP2077 i Wiedzmina
  #grykomputerowe #gry #cyberpunk2077 #wiedzmin3

  źródło: obraz_2021-11-15_005452.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Antoni_Kosiba

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.