•  

  Mirki!
  W czwartek czeka mnie hospitalizacja. W #szpital byłem ostatni raz za gówniaka, więc pamiętam niewiele (może to i lepiej) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  W związku z tym mam kilka pytań. Zacznę może od podstawowego: z racji, że jest to szpital w #poznan chciałbym dowiedzieć się czy w szpitalu im. Raszei jest jakiś sklep, co by nie umrzeć z odwodnienia, albo braku krzyżówek? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Jak wygląda parkowanie w pobliżu szpitala? Da się tam podjechać własnym autem i zostawić na te kilka (mam nadzieję) dni? Tak w ogóle jakie opinie o tym szpitalu mają Mirki? Opinie w google, to w 99.9% dotyczą oddziału położniczego, a tam się w najbliższym i pewnie dalszym czasie nie wybieram. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ogólnie stres motzno. Co robić, jak żyć, co zabrać ze sobą do szpitala i jak nie myśleć o tym, że lada chwila pożegnam się z własną piwnicą i będę musiał wyjść do ludzi i spędzić z nimi nie wiadomo ile czasu na kilku metrach kwadratowych? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  pokaż całość

 •  

  Ktoś był ostatnio w zoo w #poznan i wie, czy tam można zobaczyć nosorożca? Moja kobieta naczytała się że nosorożce są na wyginięciu i koniecznie chce mieć zdjęcie, a co była ( a byla ostatnio dwa lata temu) to go nie było mimo że w necie piszą że poznańskie zoo ma nosorożca (często zoo wypożyczają sprzedają lub wymieniają zwierzaki z innymi ogrodami zoologicznymi) wiec jak ktoś był i widział to niech da znać proszę.

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Arathron

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)