Wszystko będzie dobrze

 •  

  #channeling #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe

  Autorski tag #alternatywneteorie

  Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

  :::::::::: 494. JAK DZIAŁA CZAS? Dlaczego przeszłość nie ma żadnego znaczenia, przynajmniej z fizycznego punktu widzenia?
  Z fizycznego punktu widzenia przeszłe wydarzenia nie mają wpływu na naszą teraźniejszość, z wyjątkiem tego, że my sami, przez nasz system przekonań w teraźniejszości utworzymy takie połączenie.

  Przekaz od mojego ulubionego channelingu - Bashar. Wychodzi od niego mnóstwo wiedzy mistycznej odnośnie kreowania i działania rzeczywistości, które między innymi zamieszczam w tagu.

  Na początek polecam krótką wizualizację fajnie przedstawiająca to co zostało opisane w poniższym channelingu. Niestety na YT została tylko wersja w słabej jakości.

  Treść channelingu:

  "W rzeczywistości sam fakt, że doświadczacie momentu, który możecie odróżnić od następnego momentu, jest wynikiem przejścia na inną równoległą rzeczywistość. W ten sposób doświadczacie ruchu, ruchu w swoim fizycznym wymiarze egzystencji.
  Popatrzcie na to w ten sposób, analogicznie, jeśli chcecie - wyobraźcie sobie, że każda możliwa rzeczywistość już istnieje, współistnieje równocześnie. Każdy możliwy ruch, który mógłbyś wykonać, każdy możliwy kierunek, w którym mógłbyś iść, każda możliwa myśl, którą mógłbyś mieć, już istnieje. I dla każdego z tych kierunków i myśli istnieje "prawdopodobny ty", już o tym myślący, i poruszający się w tym kierunku, że tak powiem. Reprezentatywny obraz siebie, w jakimś wymiarze rzeczywistości, który jest już reprezentatywny dla tej idei, tego doświadczenia.

  Twoja świadomość, świadomość tego kim jesteś - "migocze". Analogicznie, migocze z momentu na moment, wcielając się w siebie, we wszystkich tych różnych, powiedzmy, ramach(ang. frames) siebie, statuach siebie w różnych prawdopodobnych pozycjach. I decyduje, z momentu na moment, która pozycja będzie kolejną pozycją którą zajmie, aby dodać jej iluzji ciągłego ruchu, ciągłości, historii, ewolucji, postępu.
  Cała rzeczywistość istnieje teraz. Ty, jako całkowita świadomość, doświadczasz jednocześnie wszystkich prawdopodobnych nieskończonych wszechświatów. Jednak z fizycznego punktu widzenia wydaje ci się, że doświadczasz tych momentów jeden po drugim - początek, środek, koniec. Idea ta istnieje tylko dlatego, że jest to twoja liniowa perspektywa, liniowa wersja idei doświadczania więcej niż jednej rzeczywistości naraz. Ponieważ fizyczna rzeczywistość, z definicji, nie pozwala aby dwie różne rzeczy zajmowały tą samą przestrzeń w tym samym czasie. Robisz to liniowo. Jest to jedna ze wspaniałych kreacji w koncepcji fizycznej rzeczywistości, którą możesz zrobić. To jest to co właśnie robisz - dosłownie skaczesz od wersji A do wersji B, do wersji C, do wersji D, jedna chwila do następnej.

  Zatrzymajmy się teraz, aby nie wdawać się w jakąś abstrakcyjną filozoficzną dyskusję, ale aby naprawdę przypomnieć wam jak naprawdę niepohamowani i nieograniczeni jesteście jako świadomość... abyście mogli wykorzystać tą wiedzę, aby uczynić ją natychmiastową i skuteczną, wprowadzając zmiany w waszym życiu.
  Jeśli bowiem wiesz, że w każdej chwili jesteś zupełnie inną osobą, w zupełnie innej rzeczywistości, całkowicie i totalnie, naprawdę możesz pozwolić sobie na szybkie zmiany, wiedząc, że jakiekolwiek widoczne połączenie możesz mieć z tak zwaną historią, przeszłością, z tak zwaną bezwładnością, nawiązania do tego czy tamtego, lub jakiegokolwiek nawyku lub wzorca, który myślisz że może zawierać.... to tylko złudzenie.

  Tak szybko jak zmieniasz pojęcie siebie, jesteś naprawdę inną osobą w zupełnie innej rzeczywistości, a jedynym powodem, dla którego zachowujesz koncepcję ciągłości w przeszłości jest system przekonań, że taka ciągłość istnieje.
  Zaczynając rozwiązywać tą koncepcję ciągłości... nie całkowicie, ponieważ gdybyś to zrobił całkowicie przestałbyś być skupiony w fizycznym doświadczaniu.... ale tylko trochę, może bardzo pomóc tobie i waszemu gatunkowi w przyspieszeniu do przodu w kierunku, w którym preferujecie przyspieszyć. Ponieważ możesz wiedzieć, że skoro i tak doświadczasz wielu, jednoczesnych rzeczywistości siebie, z fizycznego punktu widzenia możesz wybrać, w której z tych rzeczywistości wolisz istnieć i doświadczać w sposób liniowy. Chodzi o to, aby mieć większą świadomość tego, że zawsze jesteś inną osobą, z chwili do chwili... niezależnie od tego jak myślisz, że wyglądasz w lustrze - jesteś naprawdę inną osobą.
  Nawet ciągłość podobieństw waszych twarzy, z chwili na chwilę, jest tylko iluzją, którą tworzycie, którą sami uwieczniacie, niezależnie od wszystkiego, co rozumiesz na temat rzeczywistości fizycznej, genetyki, chemii i biologii. Wszystkie te aspekty są po prostu zewnętrznymi odbiciami waszej idei tego co znaczy być fizjonomiczną istotą.

  Ponieważ, pamiętaj, ty nie istniejesz w fizycznej rzeczywistości... to fizyczna rzeczywistość istnieje w tobie jako koncept (tutaj więcej na ten temat). Wszystko czego doświadczasz jako fizyczną rzeczywistość jest tak naprawdę odbiciem twojej świadomości, dosłownie jest stworzona z twojej świadomości.
  Więc, aby użyć innej analogii, koncepcji twojego ciała, koncepcji twojego pokoju w którym możesz być, koncepcji krzesła na którym możesz siedzieć - to wszystko jest projekcją twojego stanu świadomości, a twoja świadomość bierze formę, refleksyjną formę, którą potrzebuje, aby reprezentować tą ideę ciebie. W następnym momencie zmieniasz ideę siebie, jesteś dosłownie inną osobą i inną rzeczywistością, inną uniwersalną równoległą rzeczywistością, ścieżką czasu, historią, wszystkim.... całkowicie, wszystko jest inne.
  Im więcej wiesz, tym mniej obciążony i przykuty będziesz do wszystkiego co uznajesz za historię, i tym szybsze są zmiany, które możesz wprowadzić w kierunku swoich preferencji.

  Teraz możemy nieco lepiej zrozumieć te idee, ale zastosujmy je ogólnie i konkretnie do rzeczy, które chcielibyście zrozumieć i zbadać w codziennej rzeczywistości.
  Wiedząc, że w każdej eksploracji, którą podejmujesz - podkreślając tą eksplorację, podkreślając swoje codzienne doświadczenie pragnienia zrobienia tego, i pragnienia zrobienia tego tak - leży fundamentalny motyw, to fundamentalne zrozumienie, że w każdej chwili jesteś kimś nowym, i dlatego możesz być i robić wszystko - wszystko kim chcesz być i robić. Jesteś całkowicie nieograniczony, nieskrępowany, stworzony na obraz Nieskończonego.
  To jest to, czego uczycie się teraz na swojej planecie w tym wieku transformacji waszego świata. Dowiadujecie się co znaczy być stworzonym na obraz wielowymiarowego stworzenia... ty także jesteś wielowymiarowym stwórcą.

  Nic, z czym kiedykolwiek podzieliliśmy się z waszym gatunkiem, nie jest czymś czego nie znacie. Jednak jako cywilizacja zdecydowaliście się włączyć do swojej rzeczywistości grę "zapomnienia". Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi mogąc pomagać wam teraz w grze "przypominania". Ponieważ wy sami ustaliliście tempo, ustaliliście ton, zawarliście porozumienie, i my utrzymujemy nasze spotkanie z wami aby pomóc wam przypomnieć coraz więcej z tego kim jesteście. Nie uczymy was niczego nowego... po prostu pomagamy wam przypomnieć to co wybraliście.

  (pytanie osoby słuchającej) Dlaczego zapomnieliśmy?

  Dziękuję, dobre pytanie. Ponieważ jest to jedna z rzeczy, którą można zrobić, jest to jeden ze sposobów na eksplorację Nieskończoności, a ponieważ Nieskończoność z definicji musi zawierać każdą możliwą koncepcję, zapominanie jest jednym z ważnych doświadczeń, które możesz mieć w wyrażaniu swojej twórczości. Po prostu, zapominając, dałeś sobie możliwość skupienia się w dużej mierze w fizycznej rzeczywistości, którą stworzyłeś, z wyłączeniem jakiejkolwiek innej rzeczywistości. Aby żadna inna rzeczywistość nie wypływała, nie przeszkadzała, aby twoje doświadczenie mogło być czyste i wyrafinowane tylko w jednym liniowym kierunku naraz.
  W tym czasie, ty, jako świadomość, postanowiłeś zbadać tę koncepcję. Brzmiała ona jak najbardziej egzotyczna rzecz jaką mogłeś sobie wyobrazić.

  Więc, przeszliście przez wszystkie cykle zapomnienia, i zaczynacie teraz powracać do punktu przypomnienia. Jednak powód dla którego to zrobiliście nie jest czymś tajemniczym. Po prostu było to dostępne, i zachęciło was do zbadania idei doświadczania swojej rzeczywistości pojedynczo, każdej chwili pojedynczo.
  Jest to ważne doświadczenie, które możesz teraz umieścić, jak mówisz, pod swoim duchowym pasem, aby dodać do wzrostu twojej duszy. A teraz, gdy rozszerzysz się z tym doświadczeniem w sobie, wzbogaci to całkowity gobelin twojej świadomości gdy przechodzisz teraz na inne poziomy doświadczenia."

  -----------------------------------------------------
  Przypis:
  < Jakie informacje zamieszczam w tagu.
  < Z jakich channelingów spisuję informacje, oraz jak oceniam ich autentyczność.
  -----------------------------------------------------
  pokaż całość

  źródło: emerj.com

  •  

   Wystarczy, że wejdą w podświadomość, i z czasem, przy różnych myślach, częściowo będą nam się przypominały.

   @damianooo5: No ale jak to jest? Moja podświadomość chciała zrobić sobie eksperyment, więc przeszła w stan 'zapomnienia' to czy dążąc do 'przypomnienia' nie działam wbrew sobie? No chyba, że przypomnienie jest niezbędną częścią całego tego doświadczenia.
   Anyway, jeżeli to wszystko prawda, to mi osobiście średnio podoba się siedzenie w tej ograniczonej rzeczywistości, chętnie bym ją opuścił, może jakieś praktyczne rady jak przyśpieszyć to przypomnienie? W końcu wynika z twojego wpisu, że już najwyższy czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  •  

   Ciemne siły chcą skierować ludzkość w jeszcze większe zapomnienie

   Zdaje się, że nasza świadomość zdawała sobie jak najbardziej z tego sprawę i mimo wszystko dobrowolnie poddała się temu poprzez zapadnięcie w zapomnienie. Czyżby stawka była tak wysoka, że warto podjąć ryzyko dla tych doświadczeń?

   Cały tag jest temu poświęcony :)

   @damianooo5: No właśnie twoje wpisy (a przeczytałem ich sporo) zdają się mieć rolę uświadamiającą, ale brakuje trochę informacji, co zrobić z tą świadomością.
   Jeżeli zrobię sobie eksperyment myślowy i uznam treść wpisów za całkowitą prawdę, to ogarnia mnie poczucie zagubienia. Jeżeli w tym momencie jedynym celem staje się 'przypomnienie', to totalnie nie wiem jakie działania podjąć aby go osiągnąć.
   No chyba, że myślenie mam zostawić podświadomości i ona sobie to sama ogarnie. Haha, ale to jest pojebane, za to kocham te wpisy, bo mimo sporej abstrakcji czuć w tym jakąś zwięzłość.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  siostra utknela z dziurze w czechach na plazy w przebierali, matka spi a ona utknela jak jej pomuc

  #pdk #heheszki #rozowepaski glupie #nsfw

 •  

  I co, bylo to spotkanie ze Zwierzynskimi na discordzie? Cos ciekawego bylo mówione? Wiadomo jak wyglada przyszłość Tuczenki?
  #danielmagical #patostreamy

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Ardeo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.