•  

  Nosz ja jebie XD
  Lewandowska mnie generalnie mało obchodzi, ale poddałam się klilbajtowemu tytułowi jakiegoś internetowego brukowca z którego wynikło, że kupiła psa. I oczywiście musiała się zacząć karuzela spierdolenia i układania życia innym ludziom, bo odezwali się wielcy obrońcy poszkodowanych psów w schroniskach z tekstami w stylu "psiakow się nie kupuje tylko adoptuje" albo "powinnaś zachęcać do adopcji sama adoptując psa" nie kurwa, nie powinna XD ma hajs, stać ją na psa którego będzie pewna co do charakteru i pochodzenia, ale oczywiście inni lepiej wiedzą, że shroniskowy kundelek z traumą będzie lepszy do domu z dzieckiem ¯_(ツ)_/¯ a później afera ze pies pogryzł dziecko i kolejna karuzela z atakiem, że właściciel źle wychował i to na pewno jego wina.

  pokaż spoiler Żeby nie było nie jestem przeciwna adopcjom i też uważam, że to potrzebne, ale jeśli ktoś chce konkretnego psa to niech go sobie kupuje skoro go na to stać.

  #psy #smiesznepieski #zwierzaczki #lewandowski #logikarozowychpaskow #cotusieodpierdala i w sumie trochę #lewackalogika
  pokaż całość

  •  

   @Sepia: mylisz hodowle z pseudohodowlami. Psy rasowe (z prawdziwym rodowodem a nie ze stowarzyszenia burka kocurka) z wadami są sprzedawane jako tzw, pety, często po niższej cenie. Sama hodowla nie powinna służyć zaspokojeniu potrzeb 'rynkowych' a wyhodowaniu jak najdoskonalszego przedstawiciela rasy. Dla mnie wybór jest prosty- albo kupuje się psa z hodowli z prawdziwego zdarzenia (dobry socjal, badani rodzice, świetne warunki bytowe psów) albo adopcja. pokaż całość

  • więcej komentarzy (89)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Arraia

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.