•  

  Mirasy, deadline licencjatu się zbliża więc pora zebrać trochę odpowiedzi do ankiety. Dla wszystkich chętnych (poza zielonkami), którzy chcą dołożyć cegiełkę i odpowiedzieć na kilka prostych pytań organizuję #rozdajo na 4x 50zł w dowolnej formie gifta na #pysznepl #allegro #steam czy cokolwiek innego sobie wybierzecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  https://forms.gle/Ji7aHsEkPVJrTtqL8

  Wyniki #mirkolos będą we wtorek ok. godziny 22

  Taguję #tesla #motoryzacja bo temat dosyć powiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  źródło: penga_w_lapie.jpeg

 •  

  Mirki, dziś mam sprawę w Sądzie o wykroczenie w ruchu drogowym. Ponad rok temu zostałem zmierzony przez nieoznakowany radiowóz marki BMW w terenie zabudowanym (który to nie ma znaków) z prędkością 103 km/h (urządzenie VIDEORAPID z błędem pomiarowym 3% ale nie mniej niż 3km/h). Dziś pierwsza rozprawa, mam nadzieję, że się na jednej zakończy. Reprezentuje się sam, gdyż nagranie dostarczone przez policję w ogóle nie jest zgodnie z instrukcją (widać, że radiowóz przyśpiesza i zbliża się do mnie, a nie powinien tego robić; faktyczna prędkość jest znacznie poniżej 100km/h). Trochę #zalesie bo prosta sprawa mogłaby już dawno się skończyć.

  Trochę się stresuje i jeszcze zmieniam pytania do świadków (policjantów), ale trzon mojej obrony to niewłaściwe nagranie, błąd pomiarowy i brak prawidłowo wyznaczonego terenu zabudowanego co z resztą potwierdza sam zarząd dróg w korespondencji ze mną. Trzymajcie kciuki, rozprawa na 13:00.

  #prawo #policja #ruchdrogowy #sadowehistorie
  pokaż całość

  •  

   @ztck dobra, zamykam dyskusje bo niestety ale nie przemawia do Ciebie nic niestety. Prawdopodobnie jesteś kierowcą pokroju gościa ze sprawy, dlatego tak żarliwie bronisz jego racji w dosyć abstrakcyjny sposób. Polecam się mimo wszystko dokształcić, bo używasz dużo mądrych słówek których znaczenia zdaje się nie znasz, dzieciaczku :v skoro nie umiesz rozczytać definicji ostrożności, ani tego że znaki stanowią o sobie, no to z czym ja tu mam rozmawiać xD małpa by więcej zrozumiała. Kurwa znalazł się wielki umysł co myśli że jak naprędce znajdzie interesujący go artykuł to już wszystkie rozumy pozjadal xD powiem Ci że trzeba nieco bardziej zagłębić się w te (nie jedna a kilka) ustaw, żeby wiedzieć o czym się mówi xD śmiechu warte typie. Skoro wjeżdżał/wyjeżdżał gość na jakiś obszar zabudowany to zapewne była tabliczka że tak jest. Skoro nie było tabliczki odwoławczej to trzeba było po prostu traktować ten obszar, po którym się poruszał, wciąż jako zabudowany i chociażby kurwa dookoła była pustynia i zaludnienie jednego człowieka na 200km no to tak jest i koniec. Serio masz zerowa wiedzę i skończ już tę bezsensowna kłótnie bo nijak nie masz wiedzy i tyle. Ile razy mam udowodnić Ci, że się mylisz? pokaż całość

   +: Smartek
  •  

   @Felonious_Gru kolejny internetowy ekspert xd a wyjdź z piwnicy może?

  • więcej komentarzy (177)

 •  

  Przeliczyli mi właśnie kredyt hipoteczny w PKOBP, WIBOR 6M

  Lipiec 2021 - 2030zl
  Teraz będzie 4633zl

  Żegnajcie
  ( ಠ_ಠ)

  #kredythipoteczny , #kredyty , #hipoteka , #banki , #wibor

  źródło: ei_1655354862533.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Bakuaku

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)