wow, w końcu założyłem konto

 •  

  Serj Tankian kończy dziś 52 lata. Wszystkiego najlepszego!

  #muzyka #soad #systemofadown

  źródło: j4gtGi3qSQpNwYYTadUPXh.jpg

 •  

  6/365
  Co to była za noc! Pierwsza cała przespana i to w dodatku 8 i pół godziny snu! Jak miło!:) ale czułem ze to może być to bo miałem tak ciężkie i bolące powieki w ciągu dnia, jak gdyby organizm próbował powiedzieć ‚teraz jest czas żeby się wyspac’
  Wczoraj do południa dalej miałem jazdy z humorami emocjami niepewnością. Dalej smutny i nadąsany.

  Po południu kupiłem validol i valerin max oraz jakieś tabsy magnes potas i witamina B w jednym- zjadłem dwie a dziś rano trzecia.
  Pani w aptece poinformowała mnie ze validol szybciej działa bo jest do ssania a valerin jest mocniejszy. Zjadłem na wieczór 1 tabletkę tego drugiego. nie wiem czy to placebo, czy już trochę ze mnie zeszło wszystko czy faktycznie mi pomogło. Ale byłem spokojniejszy.

  Wczorajszy plan prawie się udał nie licząc pracy fizycznej. korzystałem z dobrej pogody i postanowiłem przełożyć wszystko na dziś. Coś już kropi wiec chyba ten ruch był dobry.
  Wracając do alkoholu to wczoraj złapałem się na tym ze zrobiło mi się zle jak zrozumiałem ze już nie napije się lampki wina dla relaksu na tarasie. Ale zaraz potem przyszły wspomnienia jak tam leżę wpół przytomny i zalewam się kolejnymi butelkami...

  Powoli łapie apetyt. Wczoraj śniadania jeszcze nie jadłem ale obiad i kolacje juz ze smakiem. Dziś na śniadanie prawdziwa uczta- kanapki z masłem szynka serem i cebula:)
  Zauważyłem ze mam więcej chęci do działania. Jeszcze nie jestem na pewno na pełnych obrotach ale takiej kanapki nie przygotowałem od lat!:p niby mała rzecz ale naprawdę widać ze coś się ruszyło. Kiedyś wyciągałem z lodówki plasterek szynki i to było na tyle.

  Ponieważ przeszedłem przez dzień piąty to mogę powiedzieć ze tak długa przerwę miałem we wrześniu zeszłego roku kiedy to wytrzymałem okolo dwa tygodnie. Od tamtego czasu złapałem 3 lub 4 dni na początku tego roku. Raz.

  No to wejdźmy w ten 6 dzień:) Miłego!
  #alkoholizm
  #3ezwytrzezwieje
  pokaż całość

 •  

  Dzień dobry (z pozdrowieniami dla @DigitalGirl xD). Jako, że już niedługo szkoła, to powróćmy w wakacje do czasów szkolnych. Oto wykreślanka przedmiotów szkolnych. Zasady znacie - głosujecie na najgorszy/najmniej lubiany przedmiot szkolny. Nie pytajcie mnie, gdzie jest: plastyka, muzyka czy informatyka, bo to są tak poboczne przedmioty szkolne, na których nie robiło się praktycznie nic. Do dzieła!
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
  pokaż całość

  źródło: WYKR70.png

  Zagłosuj na najmniej lubiany przedmiot szkolny:

  • 390 głosów (7.48%)
   fizyka
  • 2086 głosów (40.02%)
   j. niemiecki
  • 619 głosów (11.87%)
   chemia
  • 383 głosy (7.35%)
   j. polski
  • 149 głosów (2.86%)
   geografia
  • 298 głosów (5.72%)
   biologia
  • 52 głosy (1.00%)
   j. angielski
  • 375 głosów (7.19%)
   matematyka
  • 326 głosów (6.25%)
   historia
  • 535 głosów (10.26%)
   wychowanie fizyczne

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika BananowyKoko

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)