•  

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Ciekawe, czy będzie taka lipa z biletami, jak co roku na normalnego IEMa. Na PGL elegancko szło kupić bilety bez większego problemu, mam nadzieję, że na majora ESL się ogarnie.
  #iem #csgo

  +: Shomon
 •  

  Witam ponownie. Zacznę nietypowo bo od komentarza do mojego wpisu po tym jak przyjechałem do domu ze spotkania z którego nie ukrywam jestem bardzo zadowolony: "

  następny pogadał chwile i zakochany a za tydzień będzie loszki to kuuurwy.

  Wystarczy napisać na wykopie, że bardzo mi się spodobało, nie napisać nic złego na dziewczynę a tu wjedzie jakiś piwniczak z takim komentarzem bo wszystkie dziewczyny to idiotki, albo jedna leci na kasę, albo jest brzydka, albo jest ładna i chodzi jej tylko o bolcowanie. Oczywiście taki kretyński komentarz zbiera dużo plusów. Wezcie wy ludzie mający takie myślenie na temat kobiet wyjdzcie z domu. Otóż uświadamiam was, że nie każda dziewczyna musi być poje***. Sam spotkałem w swoim życiu dużo kobiet którym chodzi np. o bolcowanie, wiem że dziś cięzko znalezc tą normalną i ogarniętą. Ale i tacy ludzie istnieją, uwierzcie.

  Przechodząc do spotkania, co ciekawe dwie godziny przed chciałem sprawdzić ją, zapytałem czy nie będzie jej przeszkadzać że przyjadę starym rozklekotanym samochodem,oczywiście kolejny raz zaskoczyła mnie pozytywnie bo napisała że nie jest blacharą, oby tylko ten samochód jechał do przodu. Oczywiście nie przyjechałem jakąś rozjebundą na trzech kołach ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałem ją tylko sprawdzić.Wpadłem pod jej dom, pojechaliśmy do parku od razu gdy wsiadła do samochodu nawiązaliśmy bardzo fajny kontakt. Łącznie spotkanie trwało 6 godzin. Rozmawialiśmy mam wrażenie na każdy temat,jest osobą dość otwartą bo w ogóle nie bała się wchodzić ze mną na tematy niewygodne. Co do jej wyglądu to na zdjęciach wyglądała na 10/10 i na spotkaniu też bardzo mi się spodobała, nie chciałem jej zbytnio komplementować,bo byłoby to bez sensu, powiedziałem że ma bardzo ładne oczy (niebieskie moje ulubione ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
  Nie było jakichś zbliżeń, pocałunków czasami opierała się na moim barku. Nie będę się rozpisywał nad tym o czym rozmawialiśmy, bo może jakiś mirek uzna to za głupoty. Tak więc na tinderze też da się znalezc dziewczynę normalną, która tak jak mnie ostrzegaliście wystawi mnie godzinę przed spotkaniem, w realu jest brzydka albo tępa. Nawet gdy odwoziłem ją do domu to wciąż rozmawialiśmy. Właśnie w aucie powiedziała mi że jest bardzo pozytywnie zaskoczona, jak miło spędziła ten wieczór. Sama zaproponowała kolejne spotkanie, więc myślę że ta znajomość będzie iść tylko w dobrą stronę.Mega jestem zadowolony z tego wieczoru, chyba była to moja najlepsza randka. I nie musiałem szlajać się po restaruacjach, słuchać jej narzekań. Po tym spotkaniu jestem jakoś lepiej nastawiony do kobiet. Jak widzicie mireczki istnieją jeszcze kobiety normalne. :) A teraz czekam na komentarze że to fejk. Pozdrówki :)
  #tinder #milosc
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Bartek4175

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)