Kim jest John Galt?

 •  

  W życiu kieruję się zasadą, by nie pchać się tam gdzie mnie nie chcą i nie tracić nerwów z byle powodu.

  Dziękuję wszystkim za mile spędzony miesiąc, ale po wysrywie pw z obelgami ad personam związanych z tworzeniem anegdot dotyczących historii leków, dochodzę do wniosku, że przeglądanie tego portalu w trybie niezalogowanym było o wiele bardziej satysfakcjonujące. Jeszcze nie usuwam, może wrócę - ciao!

 •  

  Jaką stronę/program polecacie do kompresji gif? Rozwiązania online redukują z 16 na 14 mb, a nie chcę mirkom transferu wykańczać.

  #gif #pytanie

 •  

  Czy są tu Mirki przymierzające się do sezonu 16 w Diablo 3? Może jakaś gildia / grindowanie?

  pokaż spoiler Nazwa robocza: Sanktuarium Przegrywu. Dobre, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  #diablo3 #diablo

 •  

  Kupiłem przez Allegro tusze, które nie działały. Odbiegały wyglądem od tych prezentowanych na stronie aukcji (inne zdjęcia niż te na aukcji, inne opakowanie - po prostu inne wszystko). Mimo wszystko je otworzyłem (mój błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°)) przez co zostały potraktowane jako używane i nie mogłem odstąpić od reklamacji (tak wyjaśniono mi w dyskusji Allegro).

  Sprzedający stwierdził, że faktycznie jeden nie działał, ale za to drugi rzekomo był OK i wysłał nowe tusze. Z tym, że ponownie - niezgodne z opisem tekstowym (sprzedający podaje serię i model, którego nie ma na tonerze), opakowanie przypomina zwykłą folię, a głowice nie są w pełni zaklejone. Generalnie różnica jest taka,jakby kupić adidasy Nike i dostać trampki firmy "Nojkee".

  Wszystko udokumentowałem na zdjęciach (zrobiłem też screen aukcji - wysłałem na dyskusji porównanie w PDF - stan faktyczny, a stan otrzymany). Ponownie, wszystko różni się od opisu na aukcji.

  Sprzedająca twierdzi, że nie mam prawa odmówić tego sprzętu, że nie obchodzi jej, że są inaczej oznakowane - cytuję "etykieta na tonerach nie ma dla mnie znaczenia", a to, że tonery przyszły w zwykłej folii termokurczliwej "panie co ja panu poradzę, takie są z hurtowni". Nie otworzyłem ich i odesłałem żądając zwrotu kosztów.

  Sprzedająca grozi, że nie przyjmie tonerów (bo najpierw mam je odpakować i sprawdzić, a potem reklamować) i nie widzę z nią możliwości na uzyskanie zwrotu kosztów. Co począć?

  Pozwolę sobie zawolac #prawo. #kiciochpyta #allegro
  pokaż całość

 •  

  Nie chcę wyjść na malkontenta, w końcu gra jest darmowa i nieobligatoryjna, ale czy Was też irytuje to powolne tempo wypuszczania nowych poków?
  #pokemongo

  +: lwonly
  •  

   raz na 100% zmienily sie przed wejsciem drugiej gen a najpozniej gdy weszly formy baby 2gen.

   @MangoZjem: Czy wykopowy pokeekspert @Dryblas przypomina sobie jakiś rework gymów wraz z ich resetem przed wejściem 2 geny? Bo ja pamiętam tylko zmianę proporcji obrażeń zadawanych przez fast i charge attacki oraz liczenia prestiżu, ale nie kojarzę by wiązało się to z powrotem wszystkich broniących poków do właścicieli. Mogło mi coś umknąć bo mało wtedy korzystałem z gymów, ale wolałbym by ktoś to potwierdził.

   na 99% jestem pewna ze doszly po jakims czasie, gram od premiery i na poczatku ich nie bylo.

   To albo bardzo długo zajęło ci wbicie 8. levelu na którym od premiery się je oblokowuje, albo to nie ja mam tu kłopoty z pamięcią

   bylo 130 pokemonjow do zlapania, nie bylo z czym robic eventow ;p byly halloweenowe i swiateczne pamietam w pierwszych miesiacach gry.

   Można robić eventy oparte nie tylko na zwiększonych spawnach poków. Poza tym moją tezą było to, że eventy nie były częste - to co napisałaś nie jest kontrargumentem, więc rozumiem to jako przyznanie w tej kwestii racji.

   dodawanie generacji nei uznawalabym za zmiane tylko za naturalny porzadek gry ;p

   A możesz wyjaśnić gdzie ja napisałem że istotne zmiany to dodanie generacji? Kolejny raz w tym wątku dyskutujesz z tym co sama sobie wyimaginowałaś ( ಠ_ಠ) Kurczę, no pomyśl logicznie, skoro piszę że w trakcie pierwszej generacji nie było istotnych zmian, a od połowy drugiej już były, to chyba oczywiste że nie mam na myśli tego że w trakcie generacji mieli dodać albo dodali kolejną, przecież to by nie miało żadnego logicznego sensu xD

   czestych i istotnych zmian to nie ma w ogole, (...) istotna zmiana sa researche np lub system friendow :) no ale to juz kwestia wlasnego uznania ;p

   To w końcu są czy ich nie ma? Czy ty na pewno dyskutujesz ze mną? ( ಠ_ಠ)
   pokaż całość

  •  

   @philger: @MangoZjem: nic takiego sobie nie przypominam, jedyna zmiana dotycząca gymów, która była przed reworkiem (czerwiec 2017) to zmiana w trenowaniu - zamiast jednym można było prestiżować sześcioma i było to jeszcze w 2016, od tego czasu gymy były niezmienione aż do tego wipe'a

   +: philger
  • więcej komentarzy (20)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Bellingshausen

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)