•  

  Mireczki mam problem. Jestem dosyć sporym facetem (190 cm, 140 kg) i szukam jakiegoś roweru do 2.5-3ys. Zależy mi na tym aby rower wytrzymał moją wagę i z kół podczas jazdy nie robił się platfus. Rower będzie głównie służył do dojazdu do pracy czy na siłownię także głównie asfalt, sporadycznie teren. Moglibyście podrzucić jakieś modele warte uwagi? Z góry dziękuję :) #kiciochpyta #rower #sport pokaż całość

  •  

   @Beniu199:
   - Korba na kwadrat oznacza, że korba i suport będą elementami eksploatacyjnymi wymienianymi równie często lub nawet częściej niż łańcuch. Do serwisu dojdzie stówka co kilka kkm lub jednorazowy koszt wymiany na coś porządniejszego.
   - Koła na samozamykaczach będą mniej komfortowe w terenie i jak je przypadkiem za słabo dokręcisz to jest konkretne ryzyko, że będzie potrzebne nowe mocowanie, a być może i centrowanie koła.
   - Hamulce MT200 nie są niczym zachwycającym. Jeśli nie będziesz robić żadnych konkretniejszych zjazdów to spoko, ale jak testowałem rower na MT200 w Kotlinie Kłodzkiej to zdarzyło mi się poczuć, że nie dają rady.

   W tej cenie ogólnie jest spore ryzyko, że nic konkretnego nie wyciągniesz i będziesz musiał po prostu zaakceptować powyższe problemy, ale jeśli znajdziesz to zdecydowanie dobrą rzeczą byłoby:
   - Mieć korbę co najmniej Acera, a lepiej Alivio - zawsze i wszędzie
   - Dokopać się do kół na sztywnych osiach - jeśli chcesz konkretniej jeździć w terenie lub często poruszasz się po wyboistych drogach (kocie łby, tarka na szutrze)
   - Hamulce minimum Acera - zawsze, Alivio - mogą się przydać, Deore+ - przy poważniejszych zjazdach
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Siemanko Mireczki, szukam jakiejś dobrej osoby w Warszawie która mogłaby mnie poprowadzić i "wkręcić" na zawody w trójboju siłowym :)

  #sport #warszawa

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Beniu199

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Beniu199

Osiągnięcia (3)