•  

  Hej! Szybkie pytanie: Logitech już dobre parę miesięcy temu wypuścił klawiaturę Ergo K860.
  Mój ergo M$ powoli ma coraz większe problemy więc chciałem sobie zakupić bo zapowiada sie naprawdę dobrze, ale ...
  Newsy w PL były już w styczniu, w Niemczech klawiatura dostępna na Amazon ale z ich układem więc nie bardzo chcę kupować tak, a w Polsce ani widu, ani słychu. Można gdzieś znaleźć w ogóle informacje czy będzie dostępna w PL i kiedy? Pierwszy raz się spotykam z tym, żeby produkt tego typu miał takie opóźnienie z ogólną dostępnością w PL

  #pcmasterrace #logitech #klawiatura #programowanie
  pokaż całość

  źródło: portaltechnologiczny.pl

  •  

   @trustME: @mindful_squash:
   Jak na razie śmiga elegancko. Jedyne z czym trzeba się pogodzić, to niespójne oznaczenie niektórych klawiszy względem naszych klasycznych EU/EN wersji. Przykładowo:
   znak dwukropek/średnik tutaj są oznaczone jako Ø Ö Æ. Podobnie ze znakiem specjalnym pod klawiszem 8. Normalnie jest tam gwiazdka, a tutaj jest otwarcie nawiasu nadrukowane na klawiaturze. Oczywiście ustawienia tego co wpisuje rzeczywiście klawiatura pochodzą z komputera, więc wszystko dziala "po staremu".

   Jak człowiek patrzy na klawiaturę to może mieć mały mindfuck :)

   Jeśli chodzi o przełączanie między dwoma urządzeniami - super sprawa. Działa bez problemu i bardzo szybko. Dla mnie jedna z ważniejszych rzeczy w tej klawiaturze.
   pokaż całość

  •  

   @trustME: Tzn. mi chyba to nie przeszkadza, początek był dziwny :D ale teraz jest ok. Klawiatura śmiga elegancko. Polecam :)

  • więcej komentarzy (22)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Best11

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Best11

Osiągnięcia (4)