Dddddd

 •  

  Wlasnie przestalem grac w call of duty mobile, mimo ze technicznie to fajna gra natomiast
  -Boty (nie oznaczone) w trybie multiplayer to zwykle oszustwo, plucie w twarz graczy
  -PC moze grac z androidem
  #callofdutymobile #callofduty #gry #gryandroid
  #android

  źródło: cod.png

 •  

  Wie ktoś co się stało z net4game? Jeszcze miesiąc czy dwa temu zawsze za dnia było blisko 200 osób online i kilkadziesiąt w nocy, a ostatnio tak patrzę i cały czas po 10/20 osób, a w nocy z 5 czy 6.
  Skąd taki nagły spadek popularności tego serwera?
  #gry #gta #gtasa #samp

 •  

  No elko mireczki.
  Pamiętam jak miałem 10-12 lat i odkryłem coś takiego jak SAMP. Na początku grałem jakieś serwery DM itp, potem odkryłem serwery Truck-RP. Była to zajebista hybryda, IMO ciekawsza niż zwykłe RP, po prostu więcej się działo i nie było nudy. Główną osią rozrywki były ciężarówki i przewóz towarów. Były zarówno legalne jak i nielegalne. Oczywiście z tymi drugimi była największa frajda (głównie zabawa w kotka i myszkę z policją). Były te wszystkie frakcje typu właśnie policja, pomoc drogowa, straż pożarna, taxi. Było w pytę xD Najlepsze było to, że te serwery były zawsze pełne! Po 70 typa w takim Las Venturas i obrzeżach (bo głównie tam wszyscy się bawili) i było zajebiście dużo rzeczy do robienia, co chwilę coś, zwłaszcza jeśli byłeś w policji albo innej frakcji. No ogólnie ten "martwy" świat był zajebiście ożywiony, mimo że na ulicach nie było żadnych botów (zarówno pieszych jak i w pojazdach). Oczywiście każdy szanujący się serwer miał swoje forum ze specjalnymi działami, tam się rekrutowało do różnych służb itp. Z czasem awansowałem na adminów/moderatorów etc. mimo niskiego wieku (kłamałem zawsze że jestem 3-4 lata starszy, nikt się nigdy nie pokapował, bo bardzo dobrze pisałem jak na swój wiek, czatów głosowych unikałem). Niestety świat szedł do przodu, powychodziły nowe gry.. z miesiąca na miesiąc co raz mniej osób grało, aż w końcu w godzinach szczytu było po 10 osób :( to było naprawdę smutne. Potem serwery zamykali jeden po drugim. Po kilku latach znowu zachciało mi się bawić w policję w GTA, pościągałem LSPDFR do GTA V i to jest super zabawa, ale jednak bez czatu i kontaktu z żywymi osobami to nie to samo.

  Ostatnio na yt zobaczyłem, że jest coś takiego jak SAMP tylko do GTA V. I pomyślałem że chciałbym spróbować znowu. Tylko, że tutaj jest masakrycznie większy świat niż w San Andreas i się boję, że będzie pusto i nudno. W związku z tym proszę o podanie najlepszych, najbardziej obleganych polskich serwerów RP lub Truck RP (jesli tutaj też takie są).

  Może ktoś jest tutaj kto też grał na tego typu serwerach? Może odnajdę starych kumpli :D

  #gtav #gta5 #samp #gtasa #sanadreas #fivem #feels #gry #wspomnienia #przemyslenia
  pokaż całość

  źródło: img.youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika BlackWidower

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi BlackWidower

Osiągnięcia (4)