Your daily dose of black pill

 •  

  "Łysy nie może być Chadem? Hahaha Po prostu ogól głowę na łyso i zrób sylwetkę na siłowni. Nie rób sobie wymówek! Popatrz tylko na Jasona Stat..."
  TWARZ JEST WSZYSTKIM!
  Zapamiętajcie sobie to raz na zawsze. Jedynie mężczyźni z bardzo wysoce zandrogenizowaną twarzą, po utracie włosów mogą pozostać atrakcyjni dla kobiet. I to też nie dla wszystkich, bo część z automatu odrzuci Stathama tylko dlatego bo - "Nie lubię łysych hehe".
  Tak wysoka androgenizacja facjaty jak u Stathama występuje bardzo rzadko. Zakolakowi COPE-erzy, podają w/w oraz Dwayna Johnsona (dziwnym trafem z budową atlety, 196cm wzrostu o egzotycznych rysach twarzy) za przykłady... Oni wyglądają znacznie powyżej przeciętnej jak na swój wiek. Już nie mówiąc o tym, że są znanymi na cały świat aktorami z Hollywood, z dziesiątkami milionów dolarów na koncie.
  Wy, jako manleci z przeciętną/słabą androgenizacją twarzy myślicie, że będziecie mieć równie wielkie powodzenie jak "The Rock" po utracie włosów?
  Jeśli kobiety nie zwracają na Was uwagi teraz gdy macie włosy (a raczej ich resztki) to nie zaczną tego robić gdy ogolicie głowę i zrobicie sylwetkę.
  Taki oto, ZakolPill ode mnie z rana...
  #przegryw #lysienie #zakola #zakolaboners #blackpill #redpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wyglad #stulejacontent #takaprawda
  pokaż całość

  źródło: d19b4ff76af6e02aa54f9628d5b5185503d200479634e7d525756c8807b28f23.png

 •  

  Wszyscy wiemy, czym jest SEAmaxxing. Jest to wyjechanie do Azji celem, znalezienia dziewczyny. Opiera się to na założeniu iż będąc przeciętnymi z urody, to i tak dla Azjatek, jest się bardziej atrakcyjnym od Azjatów z samego faktu bycia białym.

  Analogicznie - Czy nie zastanawialiście się kiedyś czy wśród Hiszpańskich przegrywów, istnieje termin P0lmaxxing? Czyli wyjechanie do Polski na Erazmusa celem zaliczenia P0lek, gdyż za sam fakt bycia Hiszpanem stoi się wyżej w hierarchii od przeciętnego P0laka zakolaka.

  #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #erazmus #seks #stulejacontent #podrywajzwykopem
  pokaż całość

  źródło: 20191206_215344.jpg

 •  

  Malleus P0lkoficarum czyli młot na P0lki
  Adaś Miauczyński jest za równouprawnieniem
  #przegryw #p0lka #mizoginia #logikaniebieskichpaskow #heheszki #spierdolenie #tfwnogf #blackpill

  GIF

  źródło: received_526562974597905.gif (1.85MB)

 •  

  #przegryw #spierdolenie #blackpill @Blackpill_RAW

  Fragmenty z "Pamiętnika Księżniczki" autorstwa Carrie Fisher. Książka powstała na bazie pamiętników pisanych przez wtedy 19 letnią Carrie w trakcie kręcenia Gwiezdnych Wojen - Epizodu IV: Nowej Nadziei

  „W końcu trafiłam na próbę czytaną do filmu z nowym aktorem – aktorem, którego nigdy wcześniej nie widziałam, ale z drugiej strony on także w życiu mnie nie widział. Założę się, że przeklął ten dzień, o ile potrafił przeklinać. Za to tym, który zdecydowanie potrafił z przekleństwem na ustach wyruszyć na gwiezdne wojny po złote runo albo… łono, był Harrison Ford. Odczytywaliśmy nasze role na głos w pomieszczeniu w tym samym budynku, gdzie poznałam George’a i Briana De Palmę. Tak się denerwowałam próbą, że nie zapamiętałam zbyt wiele szczegółów na temat Harrisona, a biorąc pod uwagę, w jaki niepokój mnie wprawiał, to było dość przerażające przeżycie”

  „Popatrzyłam na Harrisona. Twarz bohatera, z kilkoma kosmykami włosów opadającymi na szlachetną, lekko zmarszczoną brew. Jak mogłabym zadowolić kogoś takiego?”

  "W głębi serca czułam, że wygrałam tego mężczyznę na loterii. Pasowaliśmy do siebie jak ulał”

  „Najpierw spędzaliśmy wspólnie dnie, by potem dzielić czas w nocy. Tak to już było”

  Miłość od pierwszego wejrzenia.
  Ona 19 letnia nastolatka w końcówce szczytu swojego największego sex-drive'u. Z idealnym ciałem. Z marzeniami o karierze w branży(Żeby było ciekawiej, podczas kręcenia zdjęć do Ostatniego Jedi kiedy Carrie miała 25 lat sama potwierdziła że jej "pożądanie" wobec Harrisona, mocno zmalało, to jedynie potwierdza to że kobieta jest najbardziej aktywna seksualnie i ma największy SMW w przedziale wiekowym 16-20 lat)

  On, 33 letni Chad w trakcie rozwodu, o wzroście 186 cm, głębokim męskim głosie. Dobrze zbudowany. Mężczyzna w prime-time swojego życia.

  Ich romans trwał zaledwie parę miesięcy, rozpoczął się od szyderstw w konteksćie seksualnym Harrisona w kierunku Carrie, a ona sama opisywała to jako "żenujące, dziwne i straszne", a jednak hormony i feromony i wygląd odegrały większą rolę. Po blisko 40 latach sama wspomni na temat tego że była "młoda i głupia" i że ich romans wcale nie był miły.
  Ich punktem szczytowym była impreza urodzinowa Lucasa w 1977. Harrison spił Carrie i wylądowali w łóżku. Od tej pory Carrie regularnie zaspokajała Harrisona chociaż po latach sama przyznała że był to "tylko seks, głupia zabawa". Przyznała że żałuje. Bo oprócz seksu nie potrafiła sprawić aby Harrison się uśmiechnął przy niej. Cały czas fantazjowała o nim pisząc coś na wzór dzisiejszych "Wattpad-stories" o tym że marzy aby Harrison się rozwiódł i że marzy aby być na miejscu jego żony. Pisała na jego temat wiersze. Jednak kiedy obniżył jej się poziom hormonów i seks-drive zaczął drastycznie maleć wszystko stawało się coraz bardziej rozmyte. Ich romans dobiegł końca wraz z końcem zdjęć do "Nowej Nadziei"
  Później spotkali się jeszcze na planie Imperium Kontratakuje, w wieku 22 lat już nie czuła takiej "iskry" do niego jak przed trzema laty. Nie mówiąc o ponownym spotkaniu się w 83 na planie Powrotu Jedi. Wtedy traktowali się już jak dobrych przyjaciół (szybko kobietom spada pożądanie)

  Tak wygląda pożądanie młodej kobiety w wieku rozrodczym do mężczyzny który reprezentuje sobą same najlepsze geny
  pokaż całość

  źródło: cdn3-www.mandatory.com

 •  

  Czasami jeszcze padają pytania "A co te kolory pigułek oznaczają?"
  Wobec tego stworzyłem dla Was specjalną oś przegrywu, na której zaznaczyłem poszczególne pillsy. Moje dzieło zawiera również intensyfikację ładunku emocjonalnego (od tych najbardziej pozytywnych do skrajnie negatywnych) oraz opis postulatów każdej z ideologii. Jak ktoś się Was kiedyś zapyta o kolory pigułek to śmiało podsyłajcie diagram Dr. Przegrywowskiego.
  Jeśli ktoś się nie zgadza z treścią, to od razu odpowiadam, że informacje zaciągnąłem z incels.wiki czyli prawdziwej encyklopedii przegrywu, a więc zamilknijcie.
  #przegryw #blackpill #redpill #bluepill #zwiazki #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #plodnajulka #chad #spierdolenie #rozwojosobistyznormikami
  pokaż całość

  źródło: fbw82km4y3421.png

 •  

  Po latach samotności udało mi się znaleźć różowypasek i wreszcie jestem szczęśliwy (ʘ‿ʘ)

  #pokazmorde #pokazrozowegopaska

  źródło: 559u53440565fyy.jpg

 •  

  Co byście mu manlety odpisali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #manlet #wzrost #przegryw #blackpill

  źródło: wzrostak.jpg

 •  

  @Blackpill_RAW Blackpill jest taką samą przesadą w walce o prawdę, jak feminizm jest przesadą w walce o prawa kobiet.

  Nie wiem kto z nas twierdzi że możesz przez wyuczone zachowania oszukać biologię. Nie na tym to polega. Tu chodzi o prostą matematykę
  .
  Brzydki i pewny siebie mężczyzna > brzydki i pizdowaty mężczyzna.
  Brzydki i umięśniony mężczyzna > brzydki suchoklates.

  Czysta matematyka, jedna pozytywna i jedna negatywna cecha jest zawsze lepsza niż dwie negatywne cechy. JAK WIELE to zmienia, można dyskutować ale na pewno pewność siebie jest lepsza niż jej brak, siła jest lepsza niż jej brak, niezależnie od innych czynników.

  Dlatego redpill mówi że masz pracować nad sobą, bo 3 pozytywne cechy > 0 pozytywnych cech, nawet jak jesteś brzydalem.

  Blackpill to redpill z syndromem wyuczonej bezradności.

  #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  pokaż całość

 •  

  Redpill powstał z zamiarem odkrycia niewygodnej prawdy. Miał otwierać ludziom oczy. Miał budzić ich ze słodkiego snu i pokazywać gorzką rzeczywistość....
  Niestety obecnie, już od paru lat społeczność Redpilla, składa się głownie z COPE-erów, którzy cały czas tkwią w kłamstwie. Jest im ciężko odrzucić swoje dawne wzorce, ale przynajmniej mają komfort psychiczny, że są oświeceni bo "połknęli czerwoną pigułkę". Jak na ironię dalej spora część ich twierdzeń pokrywa się z ideologią Bluepill. Redpillersi wciąż twierdzą, że poprzez wyuczone zachowania, można w dużym stopniu obejść/oszukać biologię. Tak w związkach damsko-męskich jak i w innych dziedzinach życia. Ciężko jest im porzucić nadzieję... Ciężko jest uwierzyć, że NIE MOŻNA nauczyć się bycia atrakcyjnym.
  Wtedy nastąpiła schizma w ideologii. Ci twardo stąpający po ziemi, odłączyli się od Redpill.
  Tak narodził się Blackpill - czyli najbardziej radykalna, brutalna ideologia ze wszystkich pigułek. Zakłada ona, że wygląd jest kluczowym czynnikiem atrakcyjności u obu płci, oraz iż jest on przyczyną stale powiększającej się strefy incelizmu.
  #przegryw #blackpill #redpill #bluepill #logikarozowychpaskow #codziennyblackpill #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #podrywajzwykopem #tfwnogf #takaprawda
  A tak ja widzę dzisiejszych Redpillersów:
  pokaż całość

  źródło: 2maizo.jpg

 •  

  Chciałbym opowiedzieć Wam o sytuacji, która jest moim powodem do dumy przed sobą samym. Miało to miejsce 4-5 miesięcy temu. Otóż...
  Mieszkam na obrzeżach Warszawy (ale mimo wszystko to jeszcze Warszawa), więc w godzinach nocnych dostać się gdziekolwiek bez samochodu graniczy z cudem. Około 2-3 w nocy nawiedziłem sklep całodobowy na totalnym odludziu celem zakupu alkoholu. Wyszedłem ze sklepu i wsiadłem do jedynego samochodu na pustym parkingu. Już miałem przekręcać kluczyk w stacyjce gdy wtem, ni stąd ni zowąd rozległo się pukanie w szybę. Uchyliłem okno i na zewnątrz zobaczyłem P0lkę. Nie pamiętam jak wyglądała, więc pewnie modelką Victoria Secret to ona nie była. Wiek około 25 lat. Cała uśmiechnięta zapytała się mnie czy nie jadę przypadkiem w stronę ulicy X. Ja, jak na szanującego się Aspergerowicza przystało, popatrzyłem na nią beznamiętnym wyrazem twarzy i rzuciłem chłodne "Nie". Ona widać straciła trochę pewności siebie, ale dalej próbuje swoich sztuczek i z wielkim uśmiechem i całą promieniującą twarzą (oczywiście było to udawane) pyta się mnie "A nie podwiózł by mnie Pan, tam?" Ja nawet nie patrząc już na nią znów rzuciłem chłodne "Nie" i nie czekając na reakcję zamknąłem okno. Kątem oka widziałem bardzo smutną i zawiedzioną minę P0lki, połączoną ze zdziwieniem - "Jak to? Mężczyzna śmie nie wyświadczać kobiecie darmowych przysług za sam fakt posiadania jajników? Gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni?"
  Odjeżdżając zacząłem myśleć czy aby na pewno dobrze zrobiłem... W końcu mogła być w potrzebie. Poza tym czemu mam się dziwić, że nie mam dziewczyny skoro jestem niemiły dla kobiet, i odpycham je od siebie nawet gdy same zaczynają rozmowę... W sumie to nie było daleko, a tak może nawiązałbym znajomość z fajną dziewczyną...
  Wtedy zobaczyłem, że zza rogu wychodzi dwóch Sebixów w białych czapeczkach i Air Maxach. P0lka patrzy się na nich z zawiedzioną miną i coś do nich mówi. Oni również patrzą na P0lkę z zawiedzioną miną a następnie na mój samochód z nienawiścią w oczach...
  Szybko zrozumiałem o co chodzi...
  To byli kumple P0lki którzy ją wysłali do mnie. Przecież większość mężczyzn myśli penisem, i by się zgodziło ją podwieźć bez namysłu. P0lka wsiadłaby do samochodu i już w środku powiedziała pewnie coś w stylu - "to jeszcze weźmiemy dwóch moich kolegów hehe, stoją tu za rogiem hehe".
  Wyszedłbym na kompletnego białorycerza i frajera, gdybym dał nabrać się na podstęp P0lki.
  Morał z tej historii jest jeden - Nie pomagajcie kobietom za darmo. Nigdy! Im bardziej pomagacie tym większymi frajerami jesteście w ich oczach.
  Ps. Zdjęcie poniżej przedstawia ekspresję twarzy P0lki, gdy przekonała się, że samo posiadanie waginy nie czyni z niej nadczłowieka i nie uprawnia do benefitów.
  #p0lka #przegryw #wygryw #chwalesie #blackpill #oswiadczeniezdupy #bekazp0lki #tfwnogf #spierdolenie #asperger #fobiaspoleczna #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #bialorycerstwo
  pokaż całość

  źródło: surprised-woman-expression-29226609.jpg

 •  

  @Jacob10294JJ

  #blackpill #biologia #stulejacontent #przegryw #redpill #tfnogf #spierdolenie #szczeka #czaszka #ryj #twarz #atrakcyjnosc @Blackpill_RAW

  Oto jak kobiety wybierają męskich partnerów
  Zapomnijcie o:
  -pewności siebie
  -charyzmie
  -humorze
  -osobowości
  -budowie ciała

  Kobiety wybierają partnerów ekskluzywnie po wymiarach twarzy. A bardziej precyzyjnie, po wyglądzie szczęki.

  Twój sukces albo niepowodzenie wśród kobiet jest zdominowane przez kształt twojej twarzy. A dokładniej, przez wymiary twojej szczęki.

  Nawet jest na to specjalna naukowa nazwa "Szczękowe prawo atrakcyjności", "Maxillery law of attraction"

  Kobieta będzie jedynie uznawać cię za potencjalnego partnera wtedy kiedy:

  pokaż spoiler Pkt.1) Rozrost twojej szczęki w przód będzie większy lub podobny do niej - Mp>Fp
  Pkt.2) Wysokość twojej szczęki będzie mniejsza niż jej - Mh<Fh


  Jeśli te dwa podpunkty nie są spełnione - kobieta nigdy nie będzie tobą zainteresowana.
  Co oznacza = odrzucenie/strefa przyjaciela która i tak później prowadzi do odrzucenia

  Aby być atrakcyjnym dla kobiet twoja szczęka musi być bardzo kompaktowa i odznaczająca się aby móc przyciągać do siebie kobiety

  Same kobiety nie wiedzą czemu wybierają partnerów po tych kryteriach -jest to podświadomy instynkt.

  Tutaj umieszczam link do pierwszego obszernego artykułu naukowego opublikowanego na łamach dziennika
  "Evolutionary Psycholocal Science", opublikowanego w 2017 roku i jego tytuł to:

  "Pierwszeństwo fizycznej atrakcyjności przy wyborze męskiego partnera do rozrodu wśród kobiet"
  _https://link.springer.com/article/10.1007/s40806-017-0092-x_

  W jednym z pierwszych akapitów tekstu pojawia się takie zdanie.:
  "Kolejną korelacją która wynikała z badania przy odnajdywaniu najlepszego partnera do rozrodu wśród kobiet (badanie zostało przeprowadzone na dojrzałych kobietach oraz ich córkach w wieku hiper-aktywności seksualnej, czyli przedziale wiekowym 16-19 lat) !było to że kobiety same zgłaszały że nie przywiązywały zbytniej uwagi do wyglądu partnerów."

  Z badania wyszło jednak że nawet minimalny poziom atrakcyjności wydaje się być kluczowy zarówno w kategorii partnera do rozmnażania dla kobiet dojrzałych jak i dla dojrzewających. Nieświadomie całe badanie przebiegało według "Szczękowego prawa atrakcyjności" (Punkty 1 i 2) które musiały byś spełnione aby kobieta mogła zaakceptować cię jako partnera seksualnego.

  Oczywiście na samym początku nikt nie zwracał uwagi na to, bo kto normalny zwracałby uwagę na tysiące twarzy? Dopiero kiedy po latach powtórzono badanie i odkryto właśnie tą korelację.

  Implikacje
  -Dla mężczyzny najważniejszą rzeczą jest posiadanie dobrze ukształtowanej szczęki, ponieważ to kobiety filtrują mężczyzn po wyglądzie szczęki
  -Mężczyzna ze słabo ukształtowaną szczęką będzie wielokrotnie odrzucany przez kobiety
  -Mężczyźni z najlepiej ukształtowana linią szczęki mają największy wachlarz przy wyborze partnerek

  Ekonomia atrakcyjności:

  Jeśli twoja szczęka ma cechy dominujące i jest bardziej kompaktowa od większości kobiecej populacji masz bardzo duże szanse na znalezienie atrakcyjnej partnerki. Nie masz żadnych większych trudności w sprawieniu że w oczach kobiety jesteś atrakcyjny
  Jeśli twoja szczęka ma cechy recesywne i jest dłuższa niż większości kobiet w danej populacji nie będziesz widziany jako dobra opcja do rozrodu. Będziesz miał trudności ze znalezieniem partnerki.

  Oczywiście nie jest to pewniak ale mężczyźni którzy są uznawani przez kobiety za atrakcyjni, mają tendencję do posiadania dominujących oraz kompaktowych szczęk

  Więc tak
  Brak cech dominujących, długa szczęka = wysokie prawdopodobieństwo strefy przyjaciela lub odrzucenia. Problemy z rozmnożeniem się. Jesteś incelem
  Wyraźne cechy dominujące i kompaktowa szczęka = brak problemów ze znalezieniem partnerki. Jesteś Chadem lub nawet Rzeźnikiem

  Przykłady:

  Leonardo DiCaprio
  Harrison Ford
  Jack Nicholson
  Johnny Depp
  Brad Pitt
  Robert Downey Jr.

  Dzięki temu że podani wyżej mężczyźni mają kompaktowe i dominujące szczęki są kobieciarzami. Nazywa się to "Efektem Nicholsona"

  Praktyczna aplikacja "Szczękowego prawa atrakcyjności"

  Jest to ważne że kobiety wybierają mężczyzn po po wymiarach szczęki jako pre-wymóg
  Więc przed podejściem do jakiejkolwiek kobiety (W celu nawiązania relacji).:

  1. Użyj swoich oczu jako odnośnika do tego jak wyprofilowana jest jej szczęka względem twojej
  2. Jeśli jest dużo bardziej wyprofilowana niż twoja wtedy ona nie będzie miała jakiegokolwiek zainteresowania tobą. Nie próbuj. Każde podejście skończy się "Przepraszam ale nie jestem zainteresowana." albo po dłuższych próbach "Przepraszam ale widzę cię jedynie w roli znajomego"
  3.Jeśli jest taka sama lub twoja jest bardziej uwydatniona. Wtedy masz szansę na sukces. Jeśli natomiast po drodze przytrafi jej się facet z jeszcze bardziej uwydatnioną szczęka. No cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak działa dobór naturalny.

  Podstawowe zachowania wynikające ze "Szczękowego prawa atrakcyjności":

  1. "Strefa Przyjaciela". Jeśli kiedykolwiek wylądowałeś w strefie przyjaciela to oznacza że nie spełniłeś wymogów SPA dla danej kobiety.
  2. Odrzucenie. Kobieta odrzuciła cię ponieważ nie spełniłeś jej wymogów SPA
  3. Relacje. Jeśli masz tendencję do słabego utrzymywania relacji oznacza to że partnerki znajdują sobie mężczyzn z lepszymi szczękami
  4. Oszukiwanie. Kobieta będzie cię zdradzać tylko z facetem który wygląda lepiej niż Ty i bardziej spełnia jej wymagania dot. SPA
  5. Gnębienie. Jeśli doświadczyłeś kiedykolwiek przemocy ze strony kobiety. To nie spełniasz jej wymogów SPA

  Fenomeny psychologiczne.:

  1. Efekt "Czarnej Triady". Koncepcja polega na tym że kobiety wyrażają zwiększone zainteresowanie trzema cechami charakteru: narcyzmem, makiawelizmem i psychopatią, możemy spojrzeć np. na Charlesa Mansona czy Andreasa Breivika, oni mają bardzo duże fanbase'y składające się z chętnych na nich kobiet. Ale nie wynika to z cech "Czarnej Triady", możesz reprezentować sobą wyżej wymieniony zestaw cech ale jeśli wyglądasz jak incel to żadna kobieta się tobą nie zainteresuje mimo tego. Wynika to z tego że ci mężczyźni mają dobrze ukształtowane szczęki
  2. Efekt Chada/Samca Alfa. Jest to pewien błąd często powielany w dzisiejszym mainstreamie głoszący że kobiety pociągają dominujące samce alfa. Działa to jedynie dla mężczyzn którzy maja dobrze zbudowane szczęki i osobowości alfy jednocześnie. Ponownie, kobiety lecą na tych facetów ze względu na ich szczęki. Ale z powodu tego iż mężczyźni są tego nieświadomi w głowach rysują sobie błędną korelację. Atrakcyjność tak naprawdę stoi po stronie szczęki, nie dominacji.
  Facet z recesywną szczęką nie ma szans. Nie ważna jaką alfą będzie.
  3."Ona nie jest na moim poziomie". Często się zdarza że widzimy kobietę z dużo mniej atrakcyjnym od niej partnerem. I często się dziwimy. Ale ponownie, wynika to z efektu SPA. Ten facet spełnił jej podświadome wymogi dotyczące szczęki. I często plujesz sobie w mordę, "czemu ona nie chodzi ze mną tylko z nim jak jest brzydszy niż ja", wynika to z tego że masz gorszą szczękę niż ten koleś.
  4.Efekt "ciała tatusia". Polega na tym iż mężczyźni myślą że kobiety lecą na na archetyp mężczyzny jako "grubego tatusia". Jeśli poprzyglądasz się na zdjęcia z archetypem ciała "tatusia" jak np. Leonardo DiCaprio na plaży czy Jack Nichelson, rzeczywistość jest taka że mają dobrze rozwinięte szczęki i tak naprawdę kobiety nie są przywiązane do budowy ciała i mięśni tak mocno jak do budowy szczęki. Możesz być zajebiście zbudowany, ale z recesywną szczęką dalej będziesz incelem w porównaniu do kolesia z ciałem "tatusia" ale o zajebistej szczęce
  5. Efekt "mili chłopcy kończą ostatni, dziewczyny preferują złych" - tak naprawdę to fake. Kobiety wolą mężczyzn o stabilnym i spokojnym archetypie osobowości. Ci "mili faceci" są odrzucani przez kobiety nie ze względu na archetyp osobowości, ale ze względu na wygląd ich szczęki która jest recesywna i długa. Więc zgodnie z prawem SPA, nie ważne jak miły jesteś, jeśli wymagania nie są spełnione, wciąż będziesz odrzucany. Archetyp tego że kobiety uwielbiają debilnych osiłków jest fałszywy. Jedynym powodem dla którego kobiety kleją się do tych facetów jest ich szczęka.

  Konstrukty socjologiczne

  1. Incele są konstruktem i wynikiem słabej, recesywnej, długiej szczęki. Co prowadzi do bardzo dużej ilości odrzuceń przez kobiety, i kształtowania się toksycznych archetypów osobowości
  2. r/Niceguys jest to grupa ludzi ze słabo ukształtowanymi szczękami którzy wciąż usilnie próbują brać udział w "wyścigu o cipę" i próbują być miłymi dla kobiet z lepszymi szczękami od nich i nie wiedza jak działa prawo SPA
  3. r/TRP ruch "czerwonej piguły" polega na tym że kobiety wolą agresywnych i dominujących mężczyzn o osobowościach typu Alfa. I że możesz też taki być poprzed podnoszenie swojej fizycznej atrakcyjności (siłownia), chodzeniem do psychologa czy na terapię w celu poprawy swojej psychiki i osobowości oraz charyzmy i w pewnym momencie możesz stać się Alfa i ściągać kobiety jeśli wystarczająco mocno na to zapracujesz. Wciąż twoja szczeka jest tu dominująca. Najpierw wymiary twojej szczęki muszą spełnić prawo SPA czyli być podobnych wymiarów lub bardziej dominująca i kompaktowa od kobiety. To nie ma znaczenia, jak pisałem wyżej, jak mocną alfą jesteś. Jeśli masz do dupy szczenę, nic się nie wydarzy.

  Na sam koniec. Konstrukty i punkty atrakcyjności u kobiety od najważniejszego do najmniej ważnego

  1.Wymiary szczęki
  2.Wymiary twarzy - fHWR
  3.Cera świadcząca o dobrym układzie odpornościowym
  4.Naturalny zapach wydzielany przez mężczyznę świadczący o ilości testosteronu
  5.Sylwetka
  6.Status Społeczny
  7.Osobowość
  pokaż całość

  źródło: uoguelph.ca

 •  

  Zalozylam konto na tinder dając łeb gościa na profilowe. No i jasno dałam do zrozumienia że szukam lasek by je sponsorować. 16 par, 14 chętnych, 1 fejk chyba a seks ok ale pieniądze nie są potrzebne. Wniosek? Mając dobra mordę i hajs można mieć absolutnie każda łaskę włącznie pewnie ze mną. Jednakże zła morda i brak hajsu nie dyskwalifikuje facetów z rynku matrymonialnego tylko ogranicza dostęp drastycznie zawęzając ilość chętnych.
  Na zdjęciu Rosjanka bardzo ładna swoją drogą.
  #oswiadczenie #blackpill
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: IMG_20191203_114346.jpg

 •  

  Chciałbym opowiedzieć Wam o sytuacji, która jest moim powodem do dumy przed sobą samym. Miało to miejsce 4-5 miesięcy temu. Otóż...
  Mieszkam na obrzeżach Warszawy, więc w godzinach nocnych dostać się gdziekolwiek bez samochodu graniczy z cudem. Około 2-3 w nocy nawiedziłem sklep całodobowy na totalnym odludziu celem zakupu alkoholu. Wyszedłem ze sklepu i wsiadłem do jedynego samochodu na pustym parkingu. Już miałem przekręcać kluczyk w stacyjce gdy wtem, ni stąd ni zowąd rozległo się pukanie w szybę. Uchyliłem okno i na zewnątrz zobaczyłem Ewę Chodakowską. Możecie mi nie wierzyć ale była to sama Królowa Polskiego Fitnessu. Cała uśmiechnięta zapytała się mnie czy nie chcę poćwiczyć z nią. Ja, jak na szanującego się Aspergerowicza przystało, popatrzyłem na nią beznamiętnym wyrazem twarzy i rzuciłem chłodne "Chyba cię pojebało". Ona widać straciła trochę pewności siebie, ale dalej próbuje swoich sztuczek i zaczęła napierdalać swoją rutynę standardowego fat burningu zachęcając mnie do uczestnictwa. Mówi do mnie "Dalej grubasie ruszył byś dupę" Ja nawet nie patrząc już na nią znów rzuciłem chłodne "Pal wroty stara" i nie czekając na reakcję zamknąłem okno. Kątem oka widziałem bardzo smutną i zawiedzioną minę wielkiej polki która ratuje nasze społeczeństwo przed chorobą wieńcową, połączoną ze zdziwieniem - "Jak to? On śmie odmówić mi wspólnego pilatesu?"
  Odjeżdżając zacząłem myśleć czy aby na pewno dobrze zrobiłem... W końcu mogła mi pomóc zrzucić nieco sadełka. Poza tym czemu mam się dziwić, że nie mam swojej osobistej trenerki skoro jestem niemiły dla Chodakowskiej. ... W sumie to nie były takie ciężkie ćwiczenia, a tak może nawiązałbym znajomość ...
  Wtedy zobaczyłem, że zza rogu wychodzi Robert Lewandowski. Ewa patrzy się na niego z zawiedzioną miną i coś do niego mówi. On również patrzy na Ewę z zawiedzioną miną a następnie na mój samochód z nienawiścią w oczach...
  Szybko zrozumiałem o co chodzi...
  Nawróciłem i dołączyłem do nich napierdalając serię ćwiczeń ABT na środku stacji benzynowej w rytm muzyki która znikąd się pojawiła.
  Wyszedłbym na kompletnego frajera, gdybym nie wrócił.
  Morał z tej historii jest jeden - Nie odrzucajcie propozycji wspólnego treningu z Ewą. Nigdy!
  Ps. Zdjęcie poniżej przedstawia mnie z Ewą pod udanej serii ćwiczeń pośladków oraz ud

  #p0lka #przegryw #wygryw #chwalesie #blackpill #oswiadczeniezdupy #spierdolenie #asperger #fobiaspoleczna #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #ewachodakowska #pdk
  pokaż całość

  źródło: jazewą.jpg

 •  

  Na wypadek gdyby ktoś z tutaj obecnych zapomniał, to przypominam o oczywistej implikacji:

  Wraz z cofaniem się linii włosów na skroniach, stopniowo zatraceniu ulega również przyrodzona godność ludzka.
  Ubytki w owłosieniu głowy w sposób wprost proporcjonalny do swej intensywności, obniżają również poziom człowieczeństwa.
  #przegryw #zakola #zakolaboners #lysienie #blackpill #wychodzimyzprzegrywu #logikaniebieskichpaskow #redpill #wyglad #stulejacontent pokaż całość

  źródło: EY1fChI.jpg

 •  

  Dzwonnik z Notre Dame to najbardziej blackpillowa bajka jaką w życiu widziałem.
  Serio! Mając dzisiejszą wiedzę o świecie jak spojrzę na ten film, to jest to istnych Hiroshima Nagasaki Black pill. Ukazuje on dokładnie proces, dobierania się w pary naszego gatunku.
  Zacznijmy więc od omówienia ważnych, z punktu widzenia contentu, postaci:

  Esmeralda - typowa Stacy, bądź jak byśmy to powiedzieli po polsku "płodna Julka". Młoda niepiśmienna, niewykształcona
  dziewczyna, bez ambicji, której jedynym atutem jest wygląd. Wszyscy są w stanie jej usługiwać, tylko za sam fakt posiadania waginy
  Quasimodo - typowy przegryw/beta orbiter, który z czasem awansuje na cucka/beta-bankomat. Jego przegryw jest
  spowodowany wyglądem - niski wzrost, niewyjściowa twarz. Jest tzw. "nice guyem", zawsze skorym do bezinteresownej
  pomocy kobiecie. Liczy po cichu, że ona to doceni. Po wielu latach samotności postanawia wyjść do ludzi, by zostać totalnym pośmiewiskiem dla normictwa podczas "Święta Błaznów" z powodu swojej nieatrakcyjności fizycznej.
  Sędzia Frollo - Na jego przegryw złożyły się zakola oraz niezrównoważenie psychiczne (to w sumie tak jak u mnie). Jednak bardziej niż incelem, jest mental-celem. Posiada jednak bogactwo i władzę, a więc jest uosobieniem złudnej teorii - "Ucz się i zrób majątek to kobiety do Ciebie przyjdą". Po tym jak zostaje odrzucony przez Esmeraldę, dostaje furii i idzie w ślady Elliota Rodgera (Just go ER, bro). Organizuje zbiorową masakrę podczas której podpala połowę Paryża, gdyż nie może znieść, iż jest sam.
  Phoebus - typowy Chad. Wysoki, muskularny, rozłożysty szkielet, opalony, prosta linia włosów, oczy wojownika, szczęka tak kanciasta, że przypomina pięciokąt foremny. Do tego żołnierz, a więc książkowy przykład samca-alfa. Nie robi specjalnie dużo dla Esmeraldy a ona i tak spośród całej trójki wybiera jego, bo jest przystojny.

  Na końcu filmu:
  Przegryw Frollo w swojej krucjacie przeciwko normictwu ginie (tak samo jak Elliot Rodger). Mimo urządzonej przez siebie masakry - pozostaje prawiczkiem do końca życia. Nie wyszedł z przegrywu, pomimo posiadania bogactwa i władzy.
  Drugi przegryw - Quasimodo, mimo iż ocalił życie Emeraldzie, to zostaje olany i akceptuje swój los, jakim jest wieczna samotność. Nadal pozostaje prawiczkiem. Pokazuje to nam iż z przegrywu spowodowanego wyglądem również nie da się wyjść.
  Wreszcie Phoebus - nie zrobił nic dla Esmeraldy poza samym swoim istnieniem. Esmeralda i Phoebus zostają parą a Quasimodo mimo, iż zrobił dla niej tak wiele zostaje jej kolegą, bo jest seksualnie odpychający.
  I teraz spójrzcie na ten film z dzisiejszej perspektywy jako dorośli. Czy może być coś bardziej smutnego? Przecież ten film to istna epopeja blackpilla.
  Ps. Chyba już kiedyś był podobny wpis, ale nie mogłem się powstrzymać. Do wpisu zainspirował mnie @Jacob10294JJ
  #blackpill #redpill #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #spierdolenie #bluepill #disney
  pokaż całość

  źródło: I0lutPR.jpg

 •  

  @Jacob10294JJ: #blackpill @Blackpill_RAW #przegryw #tfnogf

  Jeden z pierwszych black-pillów zarzuconych jako przekaz podprogowy w animacji Dream-Works "Sinbad i Legenda Siedmiu Mórz" z 2003 roku, gdzie podczas jednej ze scen spotkania protagonisty z boginią Eris
  Eris wypowiada tam takie zdanie.:
  Sinbad... Ale ty nigdy nie miałeś serca...
  Po czym przemienia się w bardziej ludzka formę i zaczyna iść w jego kierunku seksownym krokiem
  I to jest właśnie to co mi się w tobie podoba...

  DreamWorks black-pillował jeszcze zanim to pojęcie w ogóle pojawiło się w użytku
  pokaż całość

  źródło: Bez nazwy-2.jpg

 •  

  Długa część środkowa twarzy (Midface)
  Większość osób na tagu, przegrywa swoje życie z powodu wzrostu, zakoli bądź też problemów psychicznych. Warto jednak wspomnieć o nieco bardziej "egzotycznych" rodzajach przegrywu. Jednym z nich jest nieproporcjonalnie długa część środkowa twarzy (ang. long midface), który kolokwialnie zwie się końską twarzą (ang. horseface). Badania wykazały, że kobiety preferują mężczyzn o bardziej szerokich twarzach (FWHR), co często idzie w parze z kompaktowym midfacem (Ale nie zawsze bo, np. ja mam niskie FWHR i compact midface). Szeroka twarz zdradza dużą ilość testosteronu, a więc przydatność do rozmnażania. Mężczyźni z szerszymi twarzami są postrzegani jako bardziej agresywni i socjopatyczni, a więc wykazują cechy pożądane przez kobiety.
  Stosunek wymiarów, części środkowej twarzy, mierzy się poprzez podzielenie odległości między środkami źrenic oczu, przez odległość pomiędzy źrenicami a ustami (patrz obrazek C.).
  Problem zaczyna się gdy ten stosunek spada poniżej 1.0. W takim wypadku im mniej on wynosi tym bardziej oddalasz się od poziomu pełnoprawnej istoty ludzkiej (patrz obrazek A.) Gdy dotknął Cię ten defekt, to automatycznie trafiasz do kategorii sub5/subhuman (poniżej przeciętnej, czyli <5/10 w wyglądzie, co czyni Cię untermenshem).
  Czy mamy na tagu jakiegoś horseface-cela? Jak sobie radzicie z tym niszowym przegrywem? Niedawno Incel TV, wypuścił film o części środkowej twarzy co zainspirowało mnie do tego wpisu.
  By ukazać jak wielkim jest to defektem przyjrzyjmy się obrazkowi B. gdzie widzimy wyraźnie, że nawet gdy posiadasz dużą maskulinizację żuchwy, to długi midface i tak finalnie może podważyć Twoje człowieczeństwo!
  #blackpill #redpill #przegryw #codziennyblackpill #stulejacontent #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #lookism #wyglad
  pokaż całość

  źródło: Beztytułu.jpg

 •  

  Wczoraj była sobota... Dzień na który wszyscy czekali... Czy wiesz co to oznaczało? Tak! Zgadłeś...

  pokaż spoiler Dokładnie 118 lat i 11 miesięcy temu (30.12.1900) w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się polska premiera baletu Piotra Czajkowskiego Jezioro łabędzie

  #przegryw #przygodyprzyszlejzony #blackpill #stulejacontent #spierdolenie #heheszki #seks #rozowepaski #ladnapani pokaż całość

  źródło: jl.jpg

 •  

  Jak w tytule ankiety:
  Chcecie jak co sobotę kolejny odcinek dramatu kostiumowego "Przygody przyszłej żony", czy porządny "Lookismowy Blackpill"?
  Sonda do 19:00
  #przegryw #blackpill #stulejacontent

  Jaki wpis robić dziś wieczorem?

  • 42 głosy (46.15%)
   Przygody przyszłej żony
  • 49 głosów (53.85%)
   Lookismowy blackpill
 •  

  Warto inwestować ~450zł w zestaw golf+płaszcz z H&M? Czy to dobre połączenie czy wieje wioską?
  #modameska

  źródło: 20191130_110715.jpg

 •  

  #przegryw chyba kłamał
  Na uniwerku mam same dziewczyny no i całkiem fajnie mi się z nimi rozmawia. Nie zauważyłem też żeby ich wygląd jakoś przekładał się na ich zachowanie względem mnie. Rozmawiam i z tymi ładnymi i z tymi mniej urodziwymi, przy czym zauważyłem, że jednak to te nieładne częściej są oschłe i olewające a te ładne dowcipne i zadowolone
  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozwojosobistyznormikami pokaż całość

 •  

  "Jak poderwać nieśmiałego faceta?"
  Skoro podobno kobiety lecą na dynamicznych, pewnych siebie i ekstrawertycznych facetów, to czemu istnieją takie poradniki? Skoro to facet powinien wychodzić z inicjatywą to czemu nieśmiali też wpadają w oko? Ta Pani radzi innym Paniom, jak wykorzystać fakt, że mężczyzna jest nieśmiały.
  Otóż, gdy kobieta mówi "fajny nieśmiały facet" to nie ma na myśli manleta z cofniętą szczęką oglądającego anime.

  Film powinien być zatytuowany "Jak poderwać nieśmiałego Chada?"
  #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegryw #stulejacontent #fobiaspoleczna #asperger #spierdolenie
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  "Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil"
  22 letnia #p0lka przeznaje się mojemu Chadowi, do tego ile penisów było w jej vedżajnie. Kiedyś ktoś uklęknie przed nią i spyta "Wyjdziesz za mnie?".
  Taki los milionów polskich mężczyzn.
  #przegryw #tinder #badoo #seks #blackpill #redpill #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zwiazki #przygodyprzyszlejzony pokaż całość

  źródło: 20191129_011125.png

 •  

  na #tinder i #przegryw wyszła ostra drama, w której jeden z głównych przegrywów przyznał, że ma 100 par na tinderze, tylko po prostu boi się do nich zagadać. Drugi, że miał 4 partnerki seksualne, w tym jedną 10/10.

  WIęc, ja się pytam, wtf? :D

  Sami przegrywi są zaprzeczeniem ideologii przegrywa. Uważacie, że kobiety to "worki na spermę" lecące tylko na hajs i kasę, a szanse u kobiet mają wyłącznie Chady, którymi nie jesteście, przez co macie zerowe szanse u kobiet... a macie jebane 100 par na tinderze do których po prostu boicie się odezwać i 4 partnerki seksualne, z czego jedna to 10/10.

  Nie wstyd wam? Jak można być tak zaślepionym i ignoranckim?

  Rozumiem @Blackpill_RAW, że masz aspergera, co nie jest oczywiście twoją winą, no ale mógłbyś przynajmniej spróbować rozmowy z tymi 100 matchami, asperger nie jest aż tak ciężką formą autyzmu i ludzie z tym zaburzeniem często prowdzą normalne, szczęśliwe życia, mają żony, itp. A ty nawet do nich nie piszesz, lol.
  pokaż całość

  •  

   @Hellbike: Tym słynnym mentalcelem z 100 par na tinderze jestem ja. Nie jestem jakoś przystojny ale widać wystarczy na tyle żeby komuś się podobać. Nic mi to nie daje. Jestem uberprzegrywem. Nigdy nie zagadałem ani nie napisałem pierwszy i nic z tym nie mogę zrobić. To tak jak z zaburzeniami kompulsywno obsesyjnymi. Ludzie myją ręce 300 razy na dzień i nic z tym nie mogą zobić mimi iż wiedzą, że to siedzi w ich głowie.

   +: DuzyKot
  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Firma Faretti, produkuje buty podwyższające z myślą o niskich mężczyznach. Na zdjęciu demonstracja jak to działa. Widzimy więc, że mając 185 cm (tyle mam ja) jest się manletem i jest się za niskim by kobieta w szpilkach czuła się chroniona...
  A może specjaliści od reklamy uznali, że niscy mężczyźni (poniżej 180 cm) są tak beznadziejni, że nie nadają się nawet do reklamowania butów dla niskich ludzi?
  #wzrost #przegryw #blackpill #codziennyblackpill #wyglad
  pokaż całość

  źródło: grg.jpg

 •  

  Incel mentalny - spojrzenie na spierdolenie w ujęciu psychologicznym.
  Nie każdy przegryw wygląda jak gówno napędzane estrogenem. Większość która przegrywa życie przez wygląd zazdrościłby Elliotowi Rodgerowi szczęki i standardu życia pod kątem ekonomicznym. Mimo to był jedną z naczelnych spierdolin globu.
  Tu pojawia się kwestia mentalnego incelstwa, czyli sytuacji gdy nigdy nie nabyłeś doświadczenia w relacjach z kobietami w wieku młodzieńczym i nastoletnim.
  Dochodzisz w pewnym momencie do wieku 20+lat i okazuje się że mentalnie pod kątem relacji jesteś na poziomie 8latka. Czasami może być tak, że jakas kobieta faktycznie się tobą zainteresuje, da jakieś znaki typu spojrzenia i uśmiech, a jedyne co ty zrobisz to wytrzesz sobie mordę myśląc że jesteś ujebany i dlatego się gapi.
  #przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder
  pokaż całość

  źródło: i.ytimg.com 18+

 •  

  Krótka historyjka obrazkowa o Twojej przyszłej żonie! "Każda potwora znajdzie swego amatora", jak to Ci w dzieciństwie powtarzała mama... Teraz lecą na przystojniaków, ale jak uderzą w ścianę to przerzucą się na tych stabilnych, zarabiających...

  Taki los Twój... Taki los milionów polskich mężczyzn...
  #przegryw #blackpill #stulejacontent #przygodyprzyszlejzony #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo #zwiazki #seks #bluepill pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: pp.jpg

 •  

  "Zmierzch koksow - czyli jakie to zycie przewrotne." Ehhh pamiętny, niemal legendarny temat na insomni. Pierwsze przebłyski #blackpill w polskim internecie. Pewien gymcel wylewał swoje żale że mimo tego ze jest napakowany to panienki w klubach i tak wybierają jakiś "chudych studenciaków". Oczywiście z racji tego że założycielem tego tematu był jakiś skoksowany koleś i nie odpowiednio łączył fakty to zwalił wszystko na koszule, a prawda była taka że te wysokie studenciaki z dobrymi mordami miały od zawsze większą wartość na rynku matrymonialnym niż jakiś przypakowany niziołek, niezależnie w co się ubierali.

  "hejka

  ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

  czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma byc KOSZULA.
  KOSZULA = WYGRYW.

  no ja pyerdole. oczywiscie do ww koszuli trzeba byc SZCZUPLYM. gdzie tam koks w koszuli - taki to nie ma brania. ma byc minimum -10 kg w stosunku do wzrostu bo inaczej dupeczki cie zleja. co za zyebana moda. przyjdzie takie bydlo, zbita masa wygladajaca TAK SAMO i dra ryje. "hej hej nananana hej hej hej" wywijajac tymi przeszczepami w gorze a dupeczki maja mokro na ten widok. co sie koorwa dzieje z tym swiatem. ja pyerdole, stoje sobie pod barem i widze dobrze dotyranego kolesia, ktory cos tam probowal podzialac z dupeczka. niby potanczyli, ale ona jakos niechetnie potem z nim gadala i s*******ila gdzies. za 5 minut widze ze sie z kims slimaczy - z kim? juz wiadomo. az slina im pociekla po tej zyebanej koszuli, ja yebie.

  konkluzje sa proste - koksy moga isc na ryby. chcesz ruchac dupeczki, zaloz KOSZULE , schudnij pare kg i drzyj ryja hej hej nana hej

  a jak ktos raczej nie widuje tego zjawiska, zalacze pare dowodow

  tutaj mamy studenciaka z dupeczka, a za nim jakis kark. oczywiscie SAM, bo nie ma koszuli

  koks w koszulce everlasta wychodzacy z imprezy z mysla "korwa za gruby jestem", a ten w rozowym sweterku jest czerwony na ryju bo wlasnie zaruchal jakas bladzie ktora poleciala na koszule ukryta pod sweterkiem. kondycja jest, nie ma co

  źródło: insomnia.pl"
  #przegryw #pasta #tfwnogf #stulejacontent
  pokaż całość

  źródło: bworldonline.com

 •  

  Wygląd>pieniądze
  To drugie możesz zdobyć, tego pierwszego wbrew obiegowej opinii nie kupisz. Upośledzone normictwo lubi powtarzać jak mantrę "nie ma ludzi brzydkich są tylko biedni" dając za przykład najczęściej jakiegoś Cristiano Ronaldo xD Tak, podają za przykład 187cm sportowca, z dobrymi proporcjami ciała, symetryczną twarzą, dobrą sylwetką, gęstymi włosami którego jedynym problemem był krzywy zgryz, dziwa fryzura i niezbyt zdrowa cera. Pieniądze mogą poprawić twój wygląd o stopień czy dwa wyżej niestety zrobią z ciebie co najwyżej karykaturę, więc jeśli masz dobrą bazę tak jak Cristiano i jesteś 5-6/10 to z pieniędzmi możesz podskoczyć do tego 7-8/10. Jeśli jesteś natomiast 2-3/10, no cóż z gówna bata nie ukręcisz.
  #blackpill #takaprawda #przegryw #stulejacontent
  pokaż całość

  źródło: img.scoop.it

 •  

  Czy nie uważacie, że dla mężczyzny podrywanie kobiet, w sensie zagadywanie, adorowanie, pisanie, wyświadczanie przysług jest po prostu poniżające? Gdy zagadujesz Ty, to od razu wychodzisz na kogoś potrzebującego atencji, kogoś komu brakuje kobiet. Dla Ciebie to jedna, no maksymalnie trzecia dziewczyna o którą się starasz. Świadomość tego że Ty, dla niej jesteś jednym z 15 beta-orbiterów którzy stają na rzęsach by się przypodobać księżniczce z nadwagą i twarzą 5/10, uwłacza godności. Z opowieści Mirków na Wykopie wiemy że, wiele dziewczyn jeśli się im nie spodobasz, pokazuje Twoje wiadomości koleżankom mówiąc coś w stylu "Patrz Ewka, jaki brzydki niziołek do mnie napisał hehe".
  Uważam, że jeśli jesteś świadom blackpilla, i wiesz, że nie jesteś dla kobiety najlepszą z możliwych opcji, to powinieneś odpuścić zupełnie. TAK dobrze usłyszałeś. Świadomość tego, że jeśli jakaś kobieta da mi szanse to będę tylko "nagrodą pocieszenia" bo nie może sobie pozwolić na Chada, jest przytłaczające.

  A już totalnie żałośni są moim zdaniem bogaci 50-60 latkowie biorący sobie 25 latki za żony. Jak ktoś kto doszedł do bogactwa, może być aż tak naiwny by nie domyślać się, że ta żonka brzydzi się jego starym ciałem i codziennie się modli o szybką śmierć i przypisanie spadku... A jeśli się domyśla, to wypiera to ze świadomości by odurzyć się hajem hormonalnym płynącym z iluzji "bycia kochanym". Potrzeba dawania i okazywania miłości jest silniejsza niż rozsądek, który podpowiada, że taka kobieta w głębi serca GARDZI starym zamożnym mężczyzną i już planuje sobie życie po jego śmierci. A najczęściej już za jego życia, potajemnie uprawia seks z Chadem.

  To nawet nie jest Black Pill... To istny Hiroshima Nagasaki Black Pill, jak mawia Saint Hamudi...

  Wpis robie w nawiązaniu do wczorajszego wpisu @XX48Fb Bardzo dobry content swoją drogą.
  #blackpill #redpill #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #podrywajzwykopem #p0lka #stulejacontent #bialorycerstwo #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda
  pokaż całość

  źródło: noh58l84or511.jpg

 •  

  Bóg pośród ludzi, czyli linia włosów typu norwood 0, w takim wieku!
  #lysienie typu męskiego jest spowodowane nadwrażliwością receptorów na DHT. Bardzo mała ilość mężczyzn ma całkowitą odporność na DHT. Przykładem jest ten mężczyzna który w wieku około 50 lat ma pierwotną wręcz dzieciącą linię włosów. Widać, że czoło nie powiększyło mu się nawet o milimetr odkąd skończył 3 lata.
  Zakolaki, chylcie wyłysiałe głowy przed swoim genetycznym zwierzchnikiem!
  #wygryw #zakola #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #redpill #wyglad
  pokaż całość

  źródło: Napolitano_headshot.jpg.f2d189043db3f6cdb28356af9edff701.jpg

 •  

  Problemem wielu tych "eksperymentów" przegrywów jest fakt że większość z was nie potrafi pisać jak Chad, a więc pisze dalej jak przegryw albo jak karykatura Chada, co w połączeniu z zdjęciami jakichś wyidealizowanych modeli sprawia że zieje to fejkowością na kilometr.

  #przegryw #blackpill #redpill #tfwnogf #tinder #badoo #seks #incel #podrywajzwykopem #wygryw #p0lka pokaż całość

  •  

   @ramzes8811: Patrząc z Twojej perspektywy, gdy wiesz, że to nie pisze przystojny Belmondo tylko np. ja to może to tak wyglądać. Ty to widzisz już przez filtr "gadka przegrywa". Wszystkie dziewczyny z którymi pisałem, były zadowolone z gadki, nawet pisały, że "fajnie można z kimś pogadać tak naturalnie". Serio, czasami nie chce mi się nawet wymyślać życiorysu Chada to opisuje swoje prawdziwe życie typu: praca, hobby, zainteresowania i laski są wniebowzięte. One serio jedyne czego wymagają to przystojniaka który będzie miał zwyczajną osobowość. Żadnego bad-boya czy innego dziwaka. Jeśli się jej podobasz fizycznie to na każde Twoje działanie kobieta patrzy przez filtr "aureoli". Tylko przystojni bad-boye są atrakcyjni tacy jak np. Jeremy Meeks. Jakoś żadna nie skacze z radości na widok tego polskiego więźnia co wytatuował sobie na czole "j*bać sąd" bo jest brzydki. pokaż całość

  •  

   @Eugeniusz_Zua: U mnie to samo. Też zaczęły się płaszczyć i mówić, że nie są godne Chada. PUAsi mowia ze to Ty powinienes byc nagrodą dla kobiety. I mają rację... ale nie bedziesz nagrodą dla kobiety jeśli nie jesteś przystojny. It's over

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Symetria twarzy oraz "piękne oczy" to COPE!

  Po lewej stronie, youtuber oraz model Brett Maverick:
  -Negatywne canthal tilts, czyli oczy dalekie od ideału
  -Widoczna asymetria żuchwy
  =Wciąż uznawany za Chada

  Po prawej stronie, kanadyjski incel/przegryw jsanza29, poddany cyfrowej obróbce celem osiągnięcia idealnej symetrii twarzy:
  -Pozytywne canthal tilts, czyli teoretycznie atrakcyjne oczy
  -Twarz idealnie symetryczna
  =Wciąż postrzegany jako nieatrakcyjny

  Najważniejszy jest silnie widoczny dymorfizm płciowy, w tym szczególnie zaznaczone II i III rzędowe cechy płciowe. Budowa kośćca jest szczególnym identyfikatorem atrakcyjności fizycznej u mężczyzn.

  #przegryw #blackpill #redpill #wyglad #rozwojosobistyznormikami
  pokaż całość

  źródło: DEntXiY.jpg

 •  

  Kolejna sobota i po raz kolejny łapią mnie #feels związane z tym, że przegrałem na samym starcie wyścig o cipe. Tam gdzie bozia rozdawała bananowość I chadowość, ja stałem w kolejce po spierdolenie umysłowe i cielesne. Poniżanie w gimnazjum, bo bylem niski, rozjebywanie psychiki przez toksycznych kolegów, bezczelne p0lki. Ciągły strach, wycofanie i złudna nadzieja, że tym chadom Bóg upierdoli nogi, a ja za te wszystkie cierpienia zostanę wynagrodzony 72 dziewica i alternatywki.

  Chuja, mam 26 lat, słabą pracę, zero kumpli, jedyna interakcja z dziewczyną to łapanie za rękę w szkole na wycieczkach gdy szliśmy w parach.

  Dobra, to skoro już się wyżaliłem i wyrzuciłem to wszystko z siebie to mogę w spokoju iść grać, walić konia, medytować i w spokoju czekać na seks roboty (do roksy nigdy nie pójdę bo nie zaniosę myśli, że ona robi to że mną za pieniądze a w duchu gardzi mną).

  Ahh to będzie zajebiste. Kiedyś ubieram pieniądze na takiego robota, albo podłącze się do VR na jakiś japoński serwer i będę przeżywał to, co mogę w tej chwili pomarzyć a co ma #chad od tak. Rimming, łaskotki, obciaganie, Hiszpan. Wszystko to dostanę... Może to jest ta nagroda którą ma dla mnie natura za te cierpienia? Kiedyś wyjdę spełniony seksualne z takiej symulacji i powiem "o tak, to jest to, na to czekałem".

  #p0lka #spierdolenie #zalesie #stulejacontent #zwiazki #przegryw #blackpill #tfwnogf #seks no i może być #pasta
  pokaż całość

 •  

  #redpill #zwiazki #blackpill
  Jedyny prawilny sposób odzywania sie do swoich koleżanek żeby nie zostać tamponem emocjonalnym. Polecam

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: IMG_20191123_213234.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Blackpill_RAW

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)