Your daily dose of black pill

 •  

  Dziś jest sobota. Zgodnie z tradycją, wrzucam kolejny odcinek przygód Twojej przyszłej żony. Pisze to żebyć dobrze wiedział, co ta cicha dziewczyna z biblioteki..."która przed Tobą miała dwóch chłopaków hehe ale seks uprawiała tylko z jednym hehe" robi w tą szaloną noc...

  No dobrze, tydzień temu miał ją Chad... typowy polski "wygryw": przystojny, wysoki z dobrymi zarobkami oraz mieszkaniem kupionym mu przez ojca lekarza...
  Dwa tygodnie temu miał ją Brad... Czarnoskóry przystojniak (Tyrone) który przyjechał na Erasmusa z Anglii... Obaj dali jej to czego chciała... Władzy dominującego mężczyzny! Zaspokoili ją... Jej wagina była w siódmym niebie!

  Ale szczęście nie może trwać wiecznie... Pieniądze się skończyły! Wszystko poszło na czesne za studia. Rodzice mieszkający w Polsce Z, pasą krowy i rwą wiśnie w sadzie, nie mają ani grosza. Za coś trzeba żyć... Po zajęciach na uczelni future żonka pracuje na kasie w Żabce, i zarabia ochłapy... Nie ma co jeść! Nie ma co pić! A co gorsza nie ma za co się ubrać w sobotę na Mazowiecką(Warszawska ulica klubów)!. Teraz już nie będzie mogła pozwolić sobie na Chada 9/10, a będzie musiała zadowolić się Chadlitem 7/10. Toż to skandal! Ona? Księżniczka ze Świniarowa Podlaskiego, ma uprawiać seks z samcem tak niskiej jakości? "Nie dla mnie to hehe"

  W takiej samej sytuacji stanęła Kasia, inna szara myszka z którą wynajmuje mieszkanie na Warszawskim Bemowie... (Szara myszka... na co dzień! Bo pół roku temu wraz z Twoją przyszłą żoną zorganizowały gangbang na który zaprosiły dwóch Tyronów poznanych w Explosion [warszwaski pato - klub], którzy je srogo styrali, "ale Ciiiii!!!! nikomu nie mów, hehe")Obie koleżanki nie mają za co zrobić zakupów i opłacić czynszu, a termin się zbliża wielkimi krokami...

  Kasia podsunęła Twojej przyszłej żonce, pewien znakomity pomysł..."Słuchaj noo hehe jest taka strona... wstawiasz ogłoszenie swoje hehe, i jedziesz na wakacje z bogatym facetem hehe, on za to płaci hehe i jeszcze każda z nas dostaje na czysto 15000 zł hehe Tylko musisz mu no wiesz, dotrzymywać towarzystwa hehe"
  Twoja przyszła wybranka serca na początku była oburzona "nie jestem dzwką hehe" Ale wystarczyło 10 min. namawiania przez Kasię by ta zmieniła zdanie... "No w sumie to tylko seks hehe, i nie jestem żadną krwą, ja się szanuje hehe, my jesteśmy escort girls hehe, my mamy relacje więc to nie to samo hehe". Jak powiedziały tak zrobiły.

  Już następnego dnia na ich ogłoszenie odpisał on... Amir Udin Chaddam. Chaddam to 35 letni arabski dziedzic fortuny. Syn właściciela rafinerii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Chaddam to slangowe określenie Arabskiego Chada). Zaprosił te dwie niczego niespodziewające się polskie dziewczyny na imprezę która miała odbyć się na jego luksusowym jachcie w Dubaju. opłaca bilety w obie strony, wyżywienie, oraz zaoferował 15 000 zł za 3 dniowy rejs... Gdy Twoja przyszła żona, wraz z koleżanką przybyła na miejsce okazało się, że jest tam jeszcze jedna dziewczyna... Julka to aspirująca modelka na instagramie. Ma już 8000 followersów, i i chce być influencerką. Chaddam obiecał jej również 15 000 zł oraz promocje jej profilu. Gdy 3 dziewczyny były już na jachcie Chaddam przedstawił swoich kumpli... Na imprezkę przybyli również Abdulllach Wisi-Mu Lach'a, oraz Muhammad bin Sarin. 3 blond Polki na 3 arabskich milionerów. To jest życie!

  Już pierwszego dnia, Chaddam oraz jego ziomkowie, zrobili polskim vitaminkom z dupy, Dżihad średniowiecza! Twojej żonie same cisnęły się łzy kiedy Chaddam wraz z Abdullachem brali ją na dwa baty... Julka i Kasia wcale nie miały lżej... musiały we dwie zaspokajać Muhammeda, który szczególnie upodobał sobie uporzanie kobiet...
  Tak się bawi Dubajska arystokracja! Tak się bawi rasa Panów! Koks sypie się garściami, a wino i płyny ustrojowe strumieniami!

  Wieczorem gdy nasza arabska trójca bogów poszła spać, dziewczyny w swojej kajucie żaliły się , jak to muszą być ich niewolnicami... "Po co ja tu przyjechałam? hehe", wymamrotała Twoja przyszła żona...
  Ostatniego dnia było najgorzej... Nasi szejkowie, mieli już tak duże doświadczenie w tego typu zabawach, że sam seks ich nie rajcował...
  Muhammed tak się odpalił, że stwierdził, że zapłaci dziewczynom dodatkowe 40000zł za nasranie na siebie. Twoja żonka, na początku się opierała, ale później pomyślała "hehe tyle hajsu ale kupie sobie torebkę Louis Vuitton hehe, Baśka będzie mi zazdrościć hehe". I to tyle jeśli chodzi o jej godność... Wczorajsza kolacja Kasi, pomieszana z dzisiejszym śniadaniem przyozdobiła facjatę tej szarej myszki.

  Gdy dziewczyny wróciły do Polski, nie miały żadnych wyrzutów sumienia... "Oj no było minęło hehe, teraz jestem inna hehe, dalej idę do Żabki na kasę, nie jestem dz*wką, po prostu potrzebowałam kasy hehe"
  Czy Ci o tym powie przed ślubem? Nie! Czy powie Ci o tym po ślubie? Nie! Dla Ciebie - beta dostarczyciela zasobów, będzie to nieśmiała szara myszka w niebieskich jeansach i okularach "hehe".
  #blackpill #redpill #przegryw #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #spierdolenie #cuck #stulejacontent #przygodyprzyszlejzony
  pokaż całość

  źródło: al-Waleed-Bin-Talal.jpg

 •  

  Mam nadzieję, że tacy płodni autorzy jak @Blackpill_RAW i jemu podobni nie przestaną pisać historyjek o Julkach i p0lkach, bo zawsze mam z tych tekstów bekę, że głowa mała. No i lepsze to niż wieczne stękanie typu "jestem śmieciem, przytuli ktoś???" albo "nie mam pasji, co robić, pomuszcie".

  PS. Znamienne, że generalizowanie na temat p0lek to w przeciwieństwie do generalizowania o gejach, katolikach czy wyborcach PIS/PO przeszkadza aż tylu Mirkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #przegryw
  pokaż całość

 •  

  @Blackpill_RAW
  W szczególności pytanie do użytkownika powyżej, aczkolwiek jeżeli ktoś wie, to może odpisać.
  W jakim locus znajduje się "gen hipergamii"?
  #blackpill

 •  

  Często przegryw skupia się na swojej niezarysowanej dziecięcej budowie szczęki i braku widoczności kości policzkowych.
  Jednak jeszcze jednym bardzo ważnym elementem twarzy są oczy i nie mówię tu o kolorze. Większość modeli, fotomodeli i chadów ma oczy łowcy(hunter eyes) , a większość przegrywów oczy ofiary(prey eyes)
  Przypadek? Nie wydaje mi się. Co z tym można zrobić w celu poprawy? Nic.
  #przegryw #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Dziś jest piątek. Czy wiesz co to oznacza?
  Tak, zgadłeś...
  Ty, jak co tydzień będziesz siedział w piwnicy i ejakulował w chusteczkę, ze złości przygryzając wargę...
  Chad, jak co tydzień będzie ejakulował w 20-paro letnią dziewczynę, z uśmiechem przygryzając wargę sromową...
  #przegryw #blackpill #redpill #tfwnogf #spierdolenie #chad pokaż całość

  źródło: 75210229_506101210237092_7353184100393418752_n.jpg

 •  

  Ten eksperyment dodałem w komantarzu pod jednym z moich wysrywów, ale pewnie wszyscy nie widzieli.

  Oto projekt nazywany "Atomic Blackpill". Taki amerykański "Klaudiusz" na sterydach. Pokazuje on, że dla amerykańskich kobiet z portali randkowych nie jest ważne, że mężczyzna jest skazany za seks z nieletnią, o ile wygląda jak model. Pamiętajcie, skończcie studia, zdobądźcie dobrą pracę i szanujcie kobiety, to wtedy one zaczną zwracać na Was uwagę...
  Wygląd nie ma znaczenia, liczy się piękne wnętrze i pewność siebie.
  Jeśłi nie widać to link : https://external-preview.redd.it/ZmFvmFp14Ax7eBgC9VB80fLMrSOrZBUXNVElWHSc6so.jpg?auto=webp&s=fe83bda6d54bed97c8ab5d31625e9fb0941c60f7
  #blackpill #redpill #spierdolenie #tinder #badoo #podrywajzwykopem #tfwnogf #logikarozowychpaskow #klaudiusz #chad
  pokaż całość

  źródło: pobrany plik.jpg

 •  

  Właśnie to czeka KAŻDEGO podrzędnego genetycznie samca, któremu przyjdzie do głowy wyjście na podryw.

  Spójrzcie tylko jaką agresją ta kobieta pała do tego nieatrakcyjnego mężczyzny i to już na samym początku interakcji. Jest to zwykła reakcja biologiczna. Tak jak odruchowo mamy ślinotok na widok pizzy, tak kobieta odruchowo czuje obrzydzenie na widok samca-beta. Taka jest jej rola jako samicy, by nie pozwolić przejść dalej wadliwym genom.

  Ten facet wygląda jak postać z tego memu "butthurt dweller". Ma niezarysowaną żuchwę = brak dymorfizmu płciowego = niski poziom testosteronu. Jego teren wokół oczu to również tragedia. Posiada widoczną ekspozycję górnej powieki = brak "hunter eyes". Do tego dochodzi skóra koloru blado-ziemistego. Bonusowe punkty dostaje za neckbearda oraz zaniedbane długie włosy. Na sam koniec mamy jeszcze nadwagę. Pomimo braku urody, nie zadbał nawet o te rzeczy na które ma się wpływ.
  Jego wygląd dosłownie wysyła kobietom sygnał mówiący o jego niskiej jakości genetycznej.

  Zaraz blue-pillersi się uniosą:
  -"To jest ustawiane"
  -"Przecież mógł się nie bić po twarzy"
  Serio myślicie, że gdyby Sean O' Pry zrobił coś takiego to ta kobieta też by tak zareagowała?
  Powiedziałaby coś w stylu "ochhh to takie słodkie" albo " ale zadziorny, taki brutal.... podoba mi się"
  Nawet powiedziała mu wprost "nie jesteś w moim guście". Pamiętajcie, ilekroć słyszycie coś w tym stylu, jest to eufemizm oznaczający "Jesteś nieatrakcyjny fizycznie, nie chce uprawiać z Tobą seksu"
  #mistrzowiepodrywu #przegryw #spierdolenie #tfwnogf #blackpill #redpill #stulejacontent #logikarozowychpaskow

  Don't leave your basement theory
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Gdy pierwszy raz natrafiłem na instagram gigachada Mario Rodrigueza Jr. pomyślałem: "Chce umrzeć i zreinkarnować się w takim ciele". Mówię to jako heteroseksualny 25 letni mężczyzna.
  Czy wyobrażasz sobie jak potoczyłoby się Twoje życie, gdybyś urodził się z jego kodem genetycznym? Ci którzy śledzą na bieżąco moje wysrywy, wiedzą, że ostatnio doświadczyłem uczucia bycia podrywanym przez kobietę ("Blackpill_RAW, wstawaj zesrałeś się", za 3...2...1...). Doznałem tego pierwszy raz od dwóch lat. Pomimo, iż przez bycie piwniczakiem i tak nie potrafiłem tego wykorzystać, to dało mi to ogromy boost do pewności siebie i poczucia własnej wartości. To uczucie gdy to kobieta się o Ciebie stara jest po prostu nie do opisania. Jest to coś co sprawia, że mężczyzna może latać... Każdy uśmiech, każda mikroreakcja pokazuje Ci, że jesteś wartościowym facetem. Kimś godnym zainteresowania. Kimś o kogo warto się starać...
  Niestety pewnie następna taka sytuacja w moim przypadku nieprędko będzie miała miejsce...
  Wiem, że wielu z Was NIGDY nie doświadczyło, czegoś takiego w przeciągu całego swojego życia...
  A teraz wyobraź sobie, że wyglądasz jako Mario Rodriguez Jr...
  Sama Twoja obecność sprawia, że kobietom cieknie po nogach... Gdziekolwiek się nie zjawisz... ZAWSZE i WSZĘDZIE! Młodym czy starym, czarnym czy białym, wolnym czy zajętym...
  Nieważne! Ty wygrałeś loterię genetyczną!
  Cała biologia jest po Twojej stronie!
  Kobiety mogą Ci się opierać na poziomie świadomym, ale ich mózg już zdecydował...
  One pragną Twoich genów bardziej niż pragną oddychać! Ich podświadomość dąży do bycia zapłodnioną przez Ciebie! Chcą by ich potomstwo powstało z Twojego materiału genetycznego!
  Jesteś w końcu gigachadem... Należysz do 0,000001% najlepszych genetycznie mężczyzn. To oznacza, że na całej planecie jest tylko około 80 samców mogących się z Tobą mierzyć!
  Przypominasz sobie swoich szkolnych oprawców? Tych którzy Cię gnębili? Zabierali Ci kanapki? A jak próbowałeś się postawić, to dostawałeś uwagę do dziennika, bo nauczycielki "nie obchodzi kto zaczął, tylko kto skończył", i cała klasa miała Cię za frajera. Pamiętasz to?
  W szkole to Ty byś gnębił Chadów! To oni byliby Twoimi pachołkami i się przed Tobą płaszczyli! Wszystkie koleżanki z klasy rywalizowałyby o Twoją uwagę... Chciałyby Ci zaimponować... To TY byłbyś nagrodą! Najlepszym możliwym samcem do rozpłodu!
  Niestety, los nie jest sprawiedliwy...
  Urodziłeś się tak jak większość mężczyzn na tym świecie, jako samiec beta. Podrzędny, o słabych cechach fizycznych i mentalnych. Urodziłeś się odpadem genetycznym o niskim poziomie testosteronu. To przekłada się na brak skłonności do współzawodnictwa. Nie potrafisz walczyć o swoje. Od najmłodszych lat byłeś poniżany. Uznawany za kogoś gorszego. Kobiety mijane na ulicy czy w sklepie, w najlepszym wypadku traktują Cię jak powietrze, a w najgorszym jak g*wno.
  To wszystko tylko dlatego, że Twoi rodzice obdarowali Cię wybrakowanym kodem DNA....
  #przegryw #gigachad #chad #blackpill #redpill #spierdolenie #tfwnogf #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
  pokaż całość

  źródło: fefvv.jpg

 •  

  Zauważyłem, że moimi najbardziej plusowanymi wpisami są te opisujące abstrakcyjne sytuacje o rozwiązłym życiu Waszych przyszłych małżonek, oraz opowiadania o bananowym życiu wygrywów. W związku z tym chciałbym Was zapytać:
  Które z moich wysrywów, lubicie czytać najbardziej, a które najmniej? Czym chcielibyście być demotywowani przeze mnie? (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  #blackpill #redpill #przegryw #tfwnogf #spierdolenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow pokaż całość

  Jakiego rodzaju wysrywy chcielibyście, żebym wrzucał?

  • 61 głosów (41.78%)
   Naukowy blackpill
  • 24 głosy (16.44%)
   Blackpillowe historie z życia
  • 21 głosów (14.38%)
   Pasty o Julkach/Oskarkach
  • 25 głosów (17.12%)
   Opowieści o Twojej przyszłej żonie :)
  • 15 głosów (10.27%)
   Własne przemyślenia życiowe
 •  

  Popełniłem generator. Już nie musicie czekać do weekendu.
  #przegryw #stulejacontent #julka #p0lka #rozowepaski

  źródło: tak_dziaa_najwolniejszy_z_rynkow.png

 •  

  Kilka dni temu miałem pierwsze IOI, ze strony kobiety od prawie dwóch lat.
  Jestem kierowcą Ubera, od 3 tygodni. Zazwyczaj jak biorę pasażera to całą drogę milczy jak grób. Czy to kobieta czy mężczyzna. Sam nie inicjuje kontaktu przez nieśmiałość i fobię społeczną. Jak już, to Zawsze kontakt wypływa od nich.
  Kilka dni temu zgarnąłem kobietę w centrum Warszawy i wyruszyliśmy w kurs na Ursynów. Usiadła z tyłu i zaczęła zwykłą gadkę, mówiła coś o monitorze z tyłu i do czego służy (Jakieś reklamy tam są i akcje promocyjne). Zaczęło się normalnie, zwykła gadka z kierowcą. Po jakiś 4 minutach zorientowałem się, że ja udzielam odpowiedzi jednosłownych i mogę zostać odebrany za chama (zazwyczaj to dziewczyna udziela takich odpowiedzi gdy ma w dupie chłopaka) więc z obawy przed wystawieniem mniej niż 5 gwiazdek w aplikacji, postanowiłem stoczyć walkę z moją aspołecznością. Poczułem, że tak jakby ona więcej inwestuje w ta rozmowę. Jestem wyczulony na takie sygnały bo bardzo rzadko je dostaje więc umiem je rozpoznać. Siedziała z tyłu więc nie widziałem dobrze jak wyglądała. Coś tam gadaliśmy o studiach, pracy. W pewnym momencie spytała mnie ile mam lat. Ja mówię, że 25. Ona pyta jak myślę, ile ona ma. Ja na to, że nie widze bo siedzi z tyłu i jest wieczór więc nie mogę dobrze ocenić. Ona cała uśmiechnięta mówi, że na światłach się przesiądzie do przodu. Ja już cały mokry, bo interakcja z kobietą idzie niebezpiecznie daleko. Patrzę na GPS, który mówi że za 11 min. Będziemy na miejscu. Myślę sobie - "Blackipill_RAW...wytrzymaj!"
  Przesiadła się. Popatrzyłem na nią i mówię, że ma na oko tyle co ja czyli 25, bo na tyle wyglądała. Ona w śmiech i mi dziękuję, ale ma 30. Trochę się zdziwiłem bo nie wyglądała. Dalej sama zaproponowała przejście na Ty, co jeszcze bardziej mnie zdziwiło. Ale cała ekspresja jej twarzy, dawała ponad naturalne oznaki zainteresowania. NON-stop uśmiech, minki, energia. Nie była to zwykła rozmowa z Uberowcem. Dalej mówi, że ma gówniaka i mi go pokazała na telefonie. Ja strasznie nie lubię dzieci, ale musiałem skłamać. Toteż popatrzyłem się na zdjęcie 3 letniego gówniaka i wykrzesując z siebie maksymalne zdolności aktorskie uśmiechnąłem się i powiedziałem coś w stylu "ale ładne dziecko" czy coś. Kolejną dziwną rzeczą było to, że przez resztę rozmowy wielokrotnie nawiązywała do tego dziecka. Dalej rozmowa zeszła na prywatne tematy. Ona pytała mnie czy kogoś mam, i czy mam dzieci. Smutne to i śmieszne zarazem, pytać 25 letniego dziewica, czy ma dzieci. Chwaliła mój styl jazdy, że jeżdżę bezpiecznie i się jej to podoba. Gdy dotarliśmy na miejsce, popatrzyła mi w oczy z duuuuużym uśmiechem i powiedział "Bardzo Ci dziękuję". I nie było to takie dziękuję które się mówi Uberowcowi. Jej cała twarz promieniała, patrzyła mi w oczy ponadprzeciętnie długo, używała ponadprzeciętnej ilości mięśni mimicznych twarzy do uśmiechu. Byłem prawie, że mokry ze strach przez swoje spierdolenie. Ale nawet nie myślałem, żeby spytać o numer czy o co tam proszą normalni mężczyźni w takich sytuacjach. Moja psychika nie byłaby do tego zdolna. Gdy wysiadała to możliwe, że na twarzy widziałem pewien zawód, że nie wykazałem inicjatywy. Ale tego akurat nie jestem pewny. Możliwe, że to sobie mój umysł dopowiedział.
  Po tej akcji następne 2 godziny jeździłem z mega humorem, i dobrą energią. Pomimo, że była to 30 letnia samotna matka, a więc kobieta post-prime, to i tak poprawiła mi humor. Pierwszy raz od dawna, poczułem jak to jest spodobać się komuś. Jest to niewiarygodny boost do pewności siebie i poczucia własnej wartości. Gdybym miał taki oznaki zainteresowania ze strony kobiet nawet raz na tydzień, a nie raz na dwa lata. Wtedy mógłbym wyjść z przegrywu. Serio zazdroszczę Chadom, że oni mają tak na porządku dziennym i to od kobiet młodych. Nic dziwnego, że tacy mężczyźni są pewni siebie i dynamiczni. Ich dynamizm jest bioproduktem tego jak reagują na nich kobiety. Mają wysokie poczucie własnej wartości, bo ich otoczenie daje im namacalne dowody na to, że są coś warci. Wiem, że są na tagu przegryw, osoby które takich oznak nie miały od absolutnie żadnej kobiety w ciągu całego życia. Współczuje im, ale tylko trochę mniej niż sobie, gdyż ja jestem również upośledzony społecznie bo nie potrafię nic z takimi oznakami zainteresowania zrobić.
  Swój wygląd kiedyś opisywałem. Nie jestem jakąś tragedią z twarzy, mam szczękę i jestem dosyć wysoki(185cm) ale tutaj wzrost nie odegrał żadnej roli bo przez cały czas siedziałem w samochodzie.
  Inna sprawa, jest taka, że przez mój piwniczny tryb życia czyli wychodzenie z domu tylko w miejsca obowiązkowe praca + studia oraz bardzo rzadko wyjścia ze znajomymi w męskim gronie, nie mam nawet okazji do interakcji z kobietami, więc nie daje losowi szansy. Tak tylko się chciałem wyżalić...
  #przegryw #wygryw #podrywajzwykopem #gorzkiezale #fobiaspoleczna #spierdolenie #asperger
  pokaż całość

 •  

  Mamy niedzielę, godziną 08:50. Wiesz co to oznacza?
  Tak, zgadłeś. Ty bystrzaku!
  Twoja przyszła żona właśnie zakłada na siebie majtki po całonocnym seksie z Chadem, w jego mieszkaniu na osiedlu deweloperskim, kupionym mu przez ojca.
  "Ach, cóż to była za noc hehe buziaczki hehe fajnie się z Tobą bawiłam hehe", właśnie wypowiedziała Twoja przyszła małżonka...
  Chad dał jej to, czego chciała. Ciągnął ją za włosy oraz dawał klapsy. Pokazał jej gdzie jest jej miejsce... Ona tego pragnęła! Chciała być jego lalką do zabawy. Chciała być jego uległą, malutką dziewczynką.
  W końcu, widząc mężczyznę mierzącego 197cm oraz FWHR wynoszącym aż 1,95 nie mogła sobie odmówić takiej przygody.
  Z takim wzrostem spokojnie mógł jej zapewnić męską aurę bezpieczeństwa. Mógł sprawić żyby poczuła się przy nim mała, kobieca i chroniona. Żaden manlet 172cm nigdy nie będzie mógł wywołać w niej takich emocji!
  On mógł dać jej to poczucie... Poczucie bycia wybraną z grona dziewczyn przez samca wysokiej jakości. To zaszczyt dla samicy być służącą Chada!
  Nigdy się już nie zobaczą. Ona pójdzie swoją drogą, on swoją. Ona dalej będzie kopulował z wieloma samicami a ona powróci do roli grzecznej, nieśmiałej dziewczyny z biblioteki. Taką właśnie wersję siebie Ci przedstawi. Stanie przed Tobą jako nowa osoba. Bez przeszłości.Co prawda dla niej to był już 23 partner seksualny, pomimo tego iż ma tylko 22 lata. Tobie natomiast jako opcji "na stałe" i "z rozsądku" powie coś w stylu: "Przed Tobą miałam tylko 2 chłopaków hehe, ale seks uprawiałam tylko z jednym hehe". Taki los Twój... Taki los milionów polskich mężczyzn...
  ALFA SZMACI, BETA PŁACI
  #przegryw #blackpill #redpill #wzrost #tfwnogf #logikarozowychpaskow #spierdolenie #chad #seks
  pokaż całość

  źródło: 4t4t.jpg

 •  

  Frame pill (frame- szkielet, pill- pigułka) - substytut black pilla, głoszący tezę, iż kobiety preferują mężczyzn o rozłożystym szkielecie. Budowa ciała jest przejawem dymorfizmu płciowego. Kobieca sylwetka to szerokie biodra, wcięcie w talii oraz wąskie barki.Typowo męska budowa ciała , to wąskie biodra i szerokie barki. Idąc dalej, dymorficzne męskie cechy sylwetki to szeroka w obwodzie szyja, długie kończyny w porównaniu do tułowia, masywne nadgarstki i dłonie. Na te ostatnie kobiety często zwracają uwagę. Mi już raz kobieta powiedziała, że mam małe dłonie jak na mężczyne (nadgarstek 17cm).
  Co z tego?
  A no to, że jeśli masz naturalnie wąskie barki i szerokie biodra ze względu na szkielet to możesz ćwiczyć na siłowni 10 lat, mieć idealną rzeźbę a większość kobiet i tak wybierze niećwiczaka bez kaloryfera i bicków ale który za to ma naturalnie sylwetkę w V.
  Spytałem się tinderówki którą sylwetkę ze zdjęcia woli, to powiedziała że oczywiście pierwszą.
  Chadem się rodzisz, a nie nim zotajesz!
  Z podrzędnym kodem genetycznym ZAWSZE będziesz dla kobiet niedowartościowanym gymcelem (gym- siłownia, cel- celibat), który rekompensuje swoje ułomności i próbuje zbyt bardzo się przypodobać.
  Będąc naturalnie proporcjonalnym i wysokim, jesteś po prostu chłopakiem dbającym o siebie i mającym pożyteczne hobby. Będziesz imponował, kobietom swoim zdrowym stylem życia, i siłą charakteru której wymaga siłownia.
  #mirkokoksy #silownia #blackpill #redpill #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  źródło: 75565666_2634044773282998_5888901613132709888_n.jpg

 •  

  Dzisiejszego dnia, wujek Blackpill_RAW, ma dla was kolejną tłuściutką czarną pigułkę.

  Ten wpis dedykuje Redpillersom, którzy twierdzą, że samczymi i dominującymi zachowaniami oraz byciem "alfa", można przeskoczyć wygląd.
  Dedykuje go również, wszystkim twierdzącym, że:
  "Wyjdź na ulicę, zobacz jak wyglądają pary"
  "Mój kumpel jest brzydki jak noc listopadowa i ma dziewczynę"
  "Znam gościa który ma 165cm, jego dziewczyna 175cm i są razem. Bycie niskim to nie wymówka"

  To, że brzydki albo niski może znaleźć sobie dziewczynę jest oczywiście możliwe. Ale Wy widzicie tylko to, co na zewnątrz. To, że dwoje ludzi jest w związku. Nie widzicie natomiast tego co się dzieje w głowie tej kobiety. Bardzo często Panie same się oszukują, że nie patrzą tylko na wygląd i są nieszczęśliwe przez to.

  BIOLOGII, SIĘ NIE DA OSZUKAĆ

  Nieważne, czy czarna/biała/żółta/młoda/stara/głupia/mądra. Każda kobieta jest zaprogramowana na rozród z samcami wysokiej jakości i o silnych cechach fizycznych. Jeśli taki nie jesteś NIGDY nie będziesz prawdziwie pożądany.

  Oglądając streama FACEandLMS, natknąłem się na ciekawą wiadomość z forum. Jakość na filmie była tragiczna, więc poszukałem jej w internecie sam. Na anglojęzycznym forum pewna kobieta zamieściła anonimowy wpis prosząc o rady. Przetłumaczyłem go dla was.

  "Nie uważam mojego chłopaka za atrakcyjnego
  Jestem z moim chłopakiem od prawie roku. Jest idealnym chłopakiem, jest taki słodki i troszczący się o mnie, jest naprawdę czuły i kocha mnie, jest miły i sprawia że cały czas się śmieje. Zawsze mamy razem ubaw, nie ma nikogo innego z kim wolałabym spędzać czas. I ja też z wzajemnością jestem w nim zakochana.

  ALE, nie uważam go za atrakcyjnego. Nigdy nie uważałam go za atrakcyjnego. Obiektywnie, nie jest on przystojnym facetem. Jest niższy ode mnie i troszkę tłusty. Czasami gdy jesteśmy w łóżku, jestem obrzydzona i mam o wiele mniejszy pociąg do seksu, niż z moimi innymi chłopakami. Czy to stanowi duży problem? Zgaduję, że oczywistą odpowiedzią jest tak. Ale czy nie powinnam być szczęśliwa z tego, że mam chłopaka który jest taki dobry dla mnie i z którym tak dobrze mi się układa? Czy jest to powszechne, u ludzi w związkach/małżeństwach? Czy jestem próżna bo chcę mieć przystojniejszego chłopaka?"

  Ona nie straciła do niego pociągu. Ona nigdy pociągu do niego nie miała...

  Daję zdjęcie, oraz link do oryginału:https://www.thestudentroom.co.uk/showthread.php?t=2370783
  #blackpill #redpill #wzrost #przegryw #stulejacontent #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  źródło: BP.jpg

 •  

  Mam 25 lat i w całym swoim życiu całowałem się tylko z 4 dziewczynami.
  Z tego 3 z nich to striptizerki w klubie go-go. Bawiłem się też cycami.
  Najbardziej hardcorowa akcja w moim wykonaniu miała miejsce gdy przysiadła się do mnie 19 letnia Białorusinka. Ja wypity jak Kwaśniewski, coś tam gadałem głupoty. Ona usiadła mi na kolana, ja ją zacząłem całować po szyi. Troszkę się broniła ale w końcu się przelizaliśmy. Potem w prawą ręką zacząłem bawić się cycem a lewą dałem w majty. Ona w tym momencie mi mówi łamanym polskim, że nie zapłaciłem, więc przestałem. Całość miała miejsce przy stoliku na głównej sali, a nie na pokoju prywatnym, więc dookoła było ze 20 osób. Najlepsze, jest to że za tą akcje serio nic nie zapłaciłem. Wydałem 9zł, kupując szklanke wody, bo już wszedłem pijany.
  Czasami myśle, że lepiej mieć takie wspomnienia z młodości niż żadne...
  Proszę oceńcie moje podczłowieczeństwo...
  #przegryw #blackpill #gorzkiezale #tfwnogf #oswiadczeniezdupy #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #spierdolenie #bekazpodludzi #jestemzjebany
  pokaż całość

 •  

  Nawet przystojny, wysportowany, pełen energii murzyn zmienia się w oczach kobiet w kogoś nieatrakcyjnego kiedy okazuje się że jest prawiczkiem.
  Ale normictwo i różowe dalej będą bluepillować że prawictwo wcale nie czyni cię w oczach kobiet kimś odpychającym. Czekam na komentarze że te kobiety to tak naprawdę nie są te "prawdziwe kobiety", że to jakiś inny gatunek, tak jak loszki z tindera xDDD

  #przegryw #redpill #blackpill #seks #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #wygryw #spierdolenie #stulejacontent
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Jako iż, dawno temu w szkole zająłem pierwsze miejsce w konkursie polonistycznym postanowiłem napisać dla Was wiersz.

  ODA DO PRZEGRYWU

  Pamiętaj przegrywie młody...
  Wychodząc z piwnicy narobisz sobie szkody
  Nie dla Ciebie płodna Julka, nie dla Ciebie ona...
  Lepiej zostań w domu i włącz sobie pornola

  Zachciało się miłości, to nie dla Ciebie...
  Zagraj na konsoli, będzie Ci jak w niebie
  Nie idź na imprezę, tam nie zaznasz szczęścia...
  Dziewczyna Cię wyśmieje już w chwili podejścia

  Ona chce Chada z grzywką, Ty masz zakola...
  Nie przekazuj genów dalej, nie dla Ciebie to rola!
  Straszny to widok - twarz z zakolami...
  Julki nie poderwiesz z takimi wadami!

  Metr siedemdziesiąt - czy to są żarty?
  Dla dziewczyn taki wzrost jest nic nie warty
  Tylko wysocy mają powodzenie...
  Widok manleta wzbudza u Julki obrzydzenie

  Cofnięta broda to widok żałosny...
  Czeka Cię przegrywie, zawód miłosny
  Twój podryw to dla kobiet, niezmierne męki...
  One chcą Chada z silną linią szczęki!

  Więc schował się w piwnicy, przegryw żałosny...
  I nie wychodzi z domu już od wiosny
  Popadł w depresję - przestał się okłamywać...
  Wziął linę, krzesło - czas się stąd zmywać!

  W piwnicy od tygodnia coś na żyrandolu wisi...
  Nikt nie zauważył, że truchło już się kisi
  Już nikogo przegryw nie podrywa...
  Był przegryw - nie ma przegrywa!

  Łącznie z podziałem na strofy zajęło mi to jakieś 8 min. XD
  #przegryw #spierdolenie #stulejacontent #blackpill #redpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #poezja #wiersz
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Blackpill_RAW

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)