•  

    Kiedy mój niebieski ma dużo wspólnego z osobami z rodziny, są dla siebie z tego co wiem bardzo bliscy i mają wspólne poglądy i gusta co do pewnych spraw to u mnie w domu każdy jest różny od siebie a zwłaszcza ja od rodziców. Kiedy u innych jest rodzinny klimat to u nas jest on nijaki. Moi rodzice uwielbiają piwo, a mnie ten smak odrzuca. Wódkę oni wypiją ja już nie. Gusta kulinarne- oni lubią jakieś schabowe itp a ja wolę pizze i inne tego typu (chociaż rodzice też). Poglądy? Religijnie tak samo, do pewnych spraw podobnie ale ja np w życiu nie zagłosuje na PiS. Lubimy robić inne rzeczy w wolnym czasie, ja lubię spacery i telefon a tata woli rozwiązywać krzyzowki i chodzić po ogródku. Nie mamy takiego podobieństwa w nawykach jak np niebieski ze swoim bratem, którzy są kurła identyczni. Trochę różnić a reszta to samo. U nas tak nie ma. Ja nawet nie mam o czym gadać z ojcem ani z matką. Jak siedzimy we trójkę to mam ochotę iść do siebie.
    Święta u nas są normalne ale nie są rozdmuchane... :/ Nie mamy wielu znajomych tzn tata ma sporo, czasem wpadnie sąsiadka a to jakiś kumpel taty, mama nie ma nikogo a ja mam tylko niebieskiego i paru znajomych na odległość.
    Czy nasza rodzina jest zbyt pojebana? Czy powinnam żałować że nie ma u nas tyle śmiechu i radości jak u innych? Czy raczej nie zawracać sobie tym głowy i próbować aby u nss czasem było ciekawiej?
    #kiciochpyta #zalesie
    pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika BlissBreathe

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (8)