•  

  Mirki z #covid19 #koronawirus
  Ktoś robił sobie testy na przeciwciała? Jeśli tak to jakie lab, i jakie mieliście poziom IgG i IgM. No i co o tym sądzicie?
  Może zacznę sam:
  Test z krwi z żyły łokciowej w Diag.pl
  Dokładnie to: Badanie wykonano metodą Elisa zestawem firmy Vircell na aparacie ETI-MAX 3000
  IgM ujemne - 2.06
  IgG dodatnie - 52,82
  Wynik: prawdopodobnie miałem wirusa 30 dni lub więcej od dnia badania. Test RT PCR na obecnosć wirusa, zrobiony w szpitalu zakaźnym - negatywny
  pokaż całość

 •  

  W latach 2015-2018 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Niemczech, z tego rok (ostatni) w Berlinie u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po niemiecku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

  Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś mega biedny, ciocia miała kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Sebastian Vettel :D Przed wyjazdem do Niemiec myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś sławnego, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. Cholernie się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i zaczął sobie robić z nim zdjęcia i tak dalej, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i czytał jakieś pisemko. Po jakimś czasie moja kuzynka zaczęła płakać - próbowałem ją za wszelką cenę uspokoić, żeby nie zrobiła mi siary przy Sebie, ale ta ryczała i ryczała.

  I nagle Seb wstał i do niej podszedł. Delikatnie ją pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodna czy coś. No więc Seb odłożył gazetę, wziął na ręce moją kuzynkę, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił ją piersią. Zajebiście sympatyczny facet.
  #f1
  pokaż całość

 •  

  Te same media co informowały o odejściu Vettela teraz informują o tym, że Carlos Sainz jest podpisany.
  Oficjalnie zostanie potwierdzone lada chwila.

  link

  #f1 #ferrari #kubica

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Bolcano

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)