•  

  Jeśli jesteś szkolniakiem aspirujący na jakiś szacunek u Konona. Wiedz, że w momencie kiedy prezydent nada Tobie zdrobniałą, prześmiewczą ksywkę jesteś u potężnego Warmianina spalony a im więcej upokarzających ksywek posiadasz tym bardziej się pogrążasz w oczach Potężnego Warmianina
  Oto lista lista niepoważnych osób w oczach Konona:
  Jarosław A. (BORODO) - Mexicano, menel, pedro czy pedzio, okoholik, czarny, Jareczek zasrany + jeszcze wszystkie ksywki nadane przez widzów kończące się na ano

  Major Suchodolski - Wojciech ES, olkoholik, narkotykarz, majorek, chujajor, gej

  Sławek - Tutaj trzeba przyznać Kononowi, że jako pierwszy wyczuł ciepłotę u Sławka, przedrzeźniając Majora wołając czule Słaaaaaweeeek, Srawek

  Paweł z Warszawy - Pawełek

  PatoTV - Pati

  Pozostali
  Czeczetkowicz. - Tutaj, Konon darzy respektem pierwszego redaktora, ojca sukcesu Kandydatury Kononowicza na prezydenta miasta. Można było to odczuć na ostatniej demonstracji przeciwko parady równości. Z resztą Konon zawsze o Czeczetkowiczu wypowiada się pozytywnie.
  Niemiecki - Ta ksywka raczej została nadana przypadkowo z racji niedosłyszenia prawdziwego nazwiska Niemieckiego. Widzowie to podłapali i tak zostało. Funkcjonuje też ksywka rezyser, ale to raczej z sympatii do Niemieckiego jako iż jego materiały są przemyślane. Relacje z Niemieckim również są na dobrej stopie.
  Fiodorczuk - I tutaj zazwyczaj Konon jeszcze zwraca się do Fiodora bezimiennie ale myślę, że to wszystko kwestia czasu. Ponieważ Fiodorczuk często igra z Kononem i przypuszczam, że Konon to wyczuwa.
  Była wcześniejsza sytuacja z pikatną pizzą wtedy Konon wyzwał Fiodorczuka od grubasów jebanych. Najwyraźniej poszło to w zapomnienie. Na miejscu Fiodorczuka byłbym ostrożny w doborze słów.

  #kononowicz #patostreamy
  pokaż całość

 •  

  Taaa, wymelduje, major jutro psznie wydziąsłuje kiełbaskę bożą mówiąc sami widzici jak on obraża mnie, a kśkowi nerwy puszczą i tyle. Nie wiem skąd ta podnieta, przecież to się działo się już tysiąc razy. Żadnego zdjęcia kamer nie będzie ugułem, to fiksja jest, oni to wczoraj nagrywali, bo tak się umówili.
  #kononowicz #patostreamy

  •  

   @Bromatologia: Tam jeden jest zależny od drugiego. Para prezydencka nie rozstanie się aż do śmierci. Ksiek się boi się spać sam w nocy, z majorem czuje się bezpieczniejszy, z nim coś się dzieje i ma dopływ gotówki w kryzysowych sytuacjach jak woda i prąd.

   Major z kolei ma bezpieczną melinę, z której może iść sobie na wiewiórki, bezpiecznie wrócić, poprać, podatki opłacić i psznie zjeść, do tego przyjadą fani na gryla, można się najebać i podbudować ego.

   Tam nigdy nie będzie zdjęcia kamer, czegoś takiego nie będzie ugułem.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika BrainPhucker

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.