Satyryk, bluźnierca, narcyz, geniusz, wizjoner, kulturysta, złota postać na firmamencie dziejów ludzkich.

 •  

  Mirki, #afera jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzę na aplikację #pyszne #pysznepl i wpisałem swój adres - robiłem to jednocześnie na dwóch telefonach bo wybieraliśmy z #rozowypasek co zamawiamy. Padło na jedną z restauracji gdzie przekonała nas dostawa GRATIS (bo #cebula motzno).
  Wybraliśmy już wszystko i patrzę na podsumowanie, a tam łączny koszt obejmuje KOSZT DOSTAWY 5 zł.
  Więc zrobiłem screeny i dzwonię do Pyszne.pl - po jakimś czasie odbiera Pani której przedstawiamy sytuację jak wyżej - dostawa GRATIS klikamy zamawiamy a tu nagle niepostrzeżenie dostawa 5 zł - Pani na Pysznym prosi o adres, podajemy adres i mówi "no u mnie jest 5 zł".
  Sprawdzam na jednym telefonie i faktycznie po wpisaniu tego samego drugi raz jest dostawa za 5 zł, na drugim telefonie dalej gratis bo nie odświeżyliśmy.
  Ta sama wersja aplikacji, też Huawei więc O CO CHODZI? Mówimy o tym Pani, że mamy odpalone i faktycznie jest już 5 zł - Pani zaczyna tłumaczyć ŻE ULICA JEST PODZIELONA i jak wpisaliśmy teraz adres to już jest płatna dostawa. Mówimy że wpisujemy dokładnie to samo ale Pani wymyśla coraz to nowsze powody - stanęło na tym, że pewnie w tym momencie restauracja zmieniła koszt dostawy dla tej ulicy (pytamy więc jak to możliwe, że akurat po telefonie koszt dostawy się zmienił ale Pani zapewnia nas że na pewno restauracja wysłała prośbę o zmianę kosztu dostawy na tej ulicy xDDDD)

  @pysznepl co to za lecenie w chuja i naciąganie klientów? Kilka takich klientów którzy nie zauważą tego i już CYK $$$ do kapsy...
  Mega słabo z Waszej strony - tym bardziej, że bardzo ale to BARDZO NIE LUBIĘ jak ktoś mi wmawia coś co jest po prostu kłamstwem bo czuję się po prostu opluwany. Tym bardziej, że Pani była PRZEKONANA że tak musi być bo przecież nie mogę mieć racji!
  Jestem stałym klientem, ile u Was zamówiłem to ja nawet nie... PizzaPortal zresztą też.. Uber Eats, Wolt też... no nieważne, w każdym razie bardzo słabe zachowanie nieważne czy byłbym Waszym nowym czy stałym klientem...

  #jedzenie #jedzzwykopem
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: i.imgur.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika BrodatyCham

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)