•  

  #hearthstone

  Czołem Mirki, niedługo nowy dodatek, ale może komuś kto chce na szybko przed premierą poprawić rangę przyda się moja talia, którą mi najlepiej idzie. Załączam do niej krótki opis poniżej. Jest to nieznacznie przeze mnie zmodyfikowana wersja odd paladina na wildzie. Zdecydowanie z wszystkich klas grało mi się nią najsprawniej (24-6 na 30 gier w legendzie, legenda nr71, może by dało radę wyżej, jakbym nie zaczął grać innymi deckami ( ͡° ʖ̯ ͡°))

  Krótki opis specyficznych kart:
  Avenge (opcjonalny, można wymienić na drugi NS albo Competitive Spirit): osobiście nie chciałem mieć w talii więcej niż 2 sekretów, bo od nadmiaru ręka szybko się opróżnia a używam tylko jednego divine favor, dlatego zrezygnowałem z 1 NS. Lubię ten sekret ponieważ większość ludzi zakłada zwykle, że to NS i albo ostrożniej podchodzi do rzucania czarów albo próbuje zabijać stronników bez czarów, nie zawsze mając potem jak zabić zbuffowanego.

  Glow-tron i bronze gatekeeper (opcjonalny, można wymienić np. na piratów): to dobry pakiet na inne szybkie decki, jeden glow-tron często może sam wyczyścić nawet 3 innych rekrutów. W połączeniu z gatekeeprem stanowi całkiem solidną zaporę. Jeśli trafiacie na dużo wolnych przeciwników jak BP, można zmienić na piratów.

  Unidentified maul (opcjonalny, można wymienić na Rallying Blade): ten miecz to trochę rng, ale bardzo cenię sobie w nim divine shield dla wszystkich stronników, jeśli mamy Quartermastera gotowego do zagrania w następnej turze, warianty 2 rekrutów i +1 ataku też bywają przydatne.

  Fungalmancer (raczej potrzebne): niektórzy ich nie używają, albo używają z Corridor Creeperami. Creepery niestety mi się nie zmieściły, jeśli ktoś bardzo chce je mieć to proponowałbym wariant bez mechów. Nie zgodzę się z opinią niektórych, że to czasem martwa karta - jeżeli w 5 turze nie mamy chociaż tych 2 stronników do zbuffowania to i tak już byśmy raczej nie wygrali (ツ)

  Shrink ray (dla mnie must-have): Kocham tę kartę. Uratowała mi życie wielokrotnie przeciwko m.in. jade druidowi I even warlockowi. Nie wyobrażam sobie aktualnie jej nie używać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  ### odd
  # Class: Paladin
  # Format: Wild
  #
  # 1x (1) Avenge
  # 2x (1) Blessing of Might
  # 2x (1) Glow-Tron
  # 2x (1) Lost in the Jungle
  # 1x (1) Never Surrender!
  # 2x (1) Righteous Protector
  # 1x (3) Bronze Gatekeeper
  # 1x (3) Divine Favor
  # 1x (3) Ironbeak Owl
  # 2x (3) Muster for Battle
  # 1x (3) SN1P-SN4P
  # 2x (3) Steward of Darkshire
  # 1x (3) Unidentified Maul
  # 2x (3) Warhorse Trainer
  # 2x (5) Fungalmancer
  # 1x (5) Leeroy Jenkins
  # 1x (5) Loatheb
  # 2x (5) Quartermaster
  # 1x (5) Shrink Ray
  # 1x (7) Vinecleaver
  # 1x (9) Baku the Mooneater
  #
  AAEBAZ8FDKICrwSnBYwO+g6DxwLW5QKl9QKe+AKE/AKOmgOftwMJRuwP7Q/TE/+vArjHAuPLAtHhAtb+AgA=
  #
  # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
  pokaż całość

 •  

  Chciałbym się pochwalić, że po raz pierwszy udało mi się doczołgać do legendy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #hearthstone

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Bulfrogg

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)