•  

  Zrzutka na paliwo Warszawa - Białystok, Białystok - Warszawa -> 100 zł i macie wrzucone wszystko.
  #kononowicz

  +: balatka
 •  

  Szanowne Państwo, kochani moi!

  Zwracam się do Was, do tej części starych wyjadaczy tego tagu, o ratowanie uniwersum!
  Jak już dziś było wspominane, tylko ban j00ra może powstrzymać napływ gimbazy + doda trochę pikanterii w następnych nagraniach. Struś musi zacząć się bać, a Pan Prezydent uwierzyć w siebie.
  Dlatego zwracam się do Was Wami o zawiadomienie Youtuby z siedzibą w Krakowie (nie ma to być donos, lecz ZAWIADOMIENIE - nikt tu nie jest konfidentem) o obraźliwym zachowaniu, w stosunku do współlokatora.
  Proponuję ponowić akcję, w filmiku którego dziś już taka sprawa dotyczyła, mianowicie:
  https://www.youtube.com/watch?v=XIdV4LfjEWg

  Ratujmy Uniwersum!

  i pamiętajcie:
  „BO DZIEŁO ZNISZCZENIA W DOBREJ SPRAWIE JEST ŚWIĘTE JAK DZIEŁO TWORZENIA…”
  #kononowicz
  pokaż całość

 •  

  Witajcie!

  W momencie gdy ożyłem, poczułem się zobowiązany, wyjaśnić Wam wczorajszą sytuację - stan j00ra i życzenia świąteczne Pana Prezydenta.

  Wczoraj tj. 19.12.2018r. wraz ze znajomym, wybrałem się w odwiedziny do Belwederu, wraz ze znajomym.

  Cała akcja rozpoczęła się w momencie dotarcia do posiadłości, tj. około 15:15.

  Przywitał nas sam Pan Prezydent, który po krótkim wyjaśnieniu co my tu robimy, z radością przyjął dary Boże, na które składały się:

  6-pak mleka

  6 zupek chińskich

  fotel dla Potężnego Warmianina (historia samego fotela, to już osobna kwestia) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  W wielkim skrócie, po wielu opowieściach jak to poznana została para prezydencka ś.p. Lecha i Marii Kaczyńskich; objaśnieniu położenia przy okrągłym stole Towarzysza Bolka oraz jego Ekscelencji nadszedł czas na jedzonko w pobliskiej stołówce. Po wizycie w Barze Zodiak, gdzie przez kandydata na głowę państwa został zjedzony obiad, oczywiście na nasz koszt, wróciliśmy do Belwederu.

  W pewnym momencie, pojawił się tam stały widz, znany jako Piotr - żołnierz.

  Tak siedzieliśmy i rozmawialiśmy. Krzysiek również poprosił, o pewne dary żołnierskie w przyszłości.

  Wtem jakoś około 19 godziny, chwiejnym krokiem pod bramką pojawiła się postać J00ra.

  Miał lekkie problemy z dostaniem się na posesję, jednak gdy już dotarł, przywitał się z nami wszystkimi. Przyniósł ze sobą 2 żubry z księżyca i 0.5l Soplicy pigwowej "na święta". W momencie gdy Piotr opuścił nasze grono, Major zaproponował nam napicie się z jego widzami.

  Niestety byłem zmuszony odmówić, z racji że kierowałem i musiałem jakoś do rana wrócić do Warszawy. Mój kolega nie miał takiego problemu, J00r dość szybko zagonił Krzysztofa aby ten przyniósł "coś czystego, w czym ogółem można się napić" i zaczęło się....

  Im więcej J00r pił, tym coraz więcej było uwag i obelg w stronę Pana Prezydenta.

  Czasem to już było do przesady i gdy człowiek trochę zaczynał go bronić wtedy uspokajał się.

  Dość szybko obalili we 2 flaszkę (ja jak mówiłem nie mogłem pić, a pan Krzysztof wypił tylko jedno piwo o czym nie wspomniałem ze 4-paka który mieliśmy z sobą z dużą ilością cukru).

  Wtedy j00r zaproponował żeby zamówić drugą flaszkę, pizze i coś do popitki oczywiście taxi i on płaci bo jak stwierdził stać go.

  Nawiązała się krótka "dyskusja" z racji że miał zadzwonić Pan Krzysztof, ale J00r pokazywał "swoje ja" - a jakie łatwo się domyśleć.

  Początkowo zadzwonił Kaj00r, jednak poza tym że normalnie byłyby problemy żeby go czasem zrozumieć, to po wypiciu było to wręcz niemożliwe i kobieta z którą rozmawiał rozłączyła się.

  Zadzwoniłem więc ja, taksówkarz nie chciał wziąć pizzy; lecz za to przyszły 2 x 0.5l soplicy + napój Hortex.

  Za wszystko zapłacił (a raczej dał mi żebym zapłacił) major. Żeby już zbytnio nie przedłużać, powiem Wam że obalili jeszcze jedną butelkę, po czym w amoku alkoholowym J00r stracił przytomność na krześle; a Pan Krzysztof prosił żeby jeszcze z nimi zostać, bo "on weźmie i jeszcze dzisiaj zejdzie".

  Może późniejszych szczegółów już Wam daruję; wspomnę tylko, że to nagranie które było dostępnę przez krótki czas początkowo na YT Pana Prezydenta nagrywałem ja moim telefonem. Było to 3 nagranie, najspokojniejsze (pozostałe dwa niezostały opublikowane, z racji na większą ilość wulagryzmów). Krzysztof poprosił mnie o zamieszczenie, stwierdził jednak po obejrzeniu tego wideo, że nie nadaje i kazał usunąć. Spodziewałem się jednak, że będzie ono wrzucone w późniejszym terminie przez kogo innego, a samo wideo jest dalej na kanale prezydenckim, z tym że ma status prywatnego.

  Ps. posiadam więcej nagrań, niestety część z nich przepadła również ze względu na brak pamięci w telefonie (usunąłem nie te pliki co trzeba i teraz myślę, jak i czy warto je przywrócić.

  #kononowicz
  #suchodolski #patostreamy
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Bumcybun

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)