ROKSANA WĘGIEL

 •  

  Hej Mirki i Węgierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Chcę kupić #gramofon w rozsądnej cenie (nie dla audiofilii) do kupienia w jakimś polskim sklepie.
  Możecie coś ciekawego polecić?

  pokaż spoiler #audio #gramofony #kiciochpyta

  +: RJ45
 •  

  Mirki, bo chyba #afera jest z #mediaexpert

  Małe TL;DR

  pokaż spoiler Chcieli mnie ojebać na ponad 1500 złotych XD


  Wczoraj poszedłem z kuzynem do #mediaexpert w celu zakupu laptopa, po kilkunastu minutach wybraliśmy odpowiadający mu model za 3499zł, poinformowaliśmy sprzedawcę, który powiedział, że laptop jest dostępny nowy "od ręki" i dał nam potwierdzenie, z którym mieliśmy udać się do punktu obsługi ratalnej (czy jakkolwiek się to nazywa). Po dosyć długim oczekiwaniu, usiedliśmy na przeciwko pracownika, powiedzieliśmy mu, że chcemy tego laptopa kupić na raty, no i tutaj się zaczęło...

  Pan zaproponował nam niezwykle "atrakcyjną" ofertę na 12 rat, które łącznie wyniosłyby ponad 5040 złotych, co oznacza wzrost względem ceny regularnej o 44% (wyliczenia chyba z parabanku). Nie ukrywam, byliśmy trochę oburzeni, więc pokazałem ofertę rat na stronie #mediaexpert, która wynosiła 11 rat po 349,99 zł, czyli wzrost o 10% względem ceny regularnej. Sprzedawca stwierdził, że tych wyliczeń często i tak nie akceptuj po czym dają o wiele droższe, jednak gdy chcieliśmy wyjść, mówiąc że "kupimy przez stronę", obsługujący nas Pan doznał olśnienia i przypomniało mu się, że "sprawdzi na drugiej linii". Udało się uzyskać praktycznie te same warunki, co na stronie internetowej bez żadnych problemów.

  Udało się, nasz ratalny specjalista dał nam potwierdzenie i nakazał swojemu koledze pakować dla nas komputer
  i tutaj zapaliła się lampka

  "chwila, ale jak pakować nowego laptopa"
  Podeszliśmy do pracownika, który miał "spakować laptopa", a on pakuje ten egzemplarz z wystawy. Na pytanie, co on robi, odpowiedział "pakuję laptopa". Co trochę wyprowadziło mnie z równowagi i zapytałem czy jest niepoważny, że bez żadnej informacji sprzedaje nam laptopa, który jest powystawowy, jako zupełnie nowy. Jednak on nie widział problemu, twierdząc że laptop jest nowy, bo stoi tu dopiero jeden dzień i nie trafiały do niego argumenty, że jest wypakowany z pudełka, że mogło go dotykać 100 osób (w domu sprawdziłem i system był postawiony 2 dni). Kuzyn z potrzeby posiadania laptopa, jak najszybciej wziął go, przy nadal twierdzącym, że wszystko jest dobrze sprzedawcy.

  Najbardziej wkurwiający jest fakt, że przychodzi tam dużo starszych osób (klient przede mną), które kupują może niekoniecznie laptopy, ale jakieś AGD i mogą zostać wyruchani, tak samo, jak chcieli mnie wyruchać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Wołam @Media_Expert, może się wypowiecie czy to oficjalne praktyki i efekty szkolenia pracowników?

  pokaż spoiler #sklepy #elektronika #raty
  pokaż całość

  +: RJ45, PanUkanio +490 innych
  •  

   @CK3x: Ta sama sytuacja, laptop na raty, podają propozycję 3 rat i co dana rata zawiera, ubezpieczenia, gwarancja szmery bajery cena wychodziła też około 40% jak nie więcej, już nie pamiętam, ale zrezygnowałem z wszystkiego i po roku zapłaciłem z 280 zł więcej niż za gotówkę. Uczymy się liczyć to podstawa.

  •  

   @CK3x: cóż, za raty z 44% RRSO ktoś miałby tutaj dobrą premię, a tak - musiał zadowolić się ochłapem ¯\_(ツ)_/
   Niestety, takich sytuacji z pakowaniem używanego sprzętu jest masa i to we wszystkich sieciach. Spotkałem się już nawet z "nowymi telewizorami", które w trybie serwisowym pokazywały tysiące godzin pracy (praktycznie 30 dni w miesiącu po 12 godzin w galerii handlowej na wystawie robi swoje). Najgorzej, że większość ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. pokaż całość

  • więcej komentarzy (73)

 •  

  Elo Mireczki!

  Możecie mi powiedzieć, gdzie expić 50 EK, ze skillami 75/64? W #tibia

  +: RJ45

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika CK3x

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.